Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nadnaravna bitja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
178 komentarjev na to temo

#26 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. avgust 2013, 12:24

Malo zašel...to kar je magično je vse to kar je več od naše imaginacije

in sposobnosti...Menatalno se počasi in počasi prebujamo,

bomo morda kdaj tudi gore lahko premikali in lebdeli na zmenke kot

čarovnice na metlicah včasih...


dReAM

 

 

 


#27 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 12:44

Malo zašel...to kar je magično je vse to kar je več od naše imaginacije

in sposobnosti...Menatalno se počasi in počasi prebujamo,

bomo morda kdaj tudi gore lahko premikali in lebdeli na zmenke kot

čarovnice na metlicah včasih...

uau si mi dal malo misliti? zakaj čarovnice na metli in kdaj so se pojavle bom malo pobrskala



#28 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 13:29

http://www.siol.net/..._carovnice.aspx



#29 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 25. avgust 2013, 13:52

Mislim, da premoženje ni bilo ravno bistveno - čarovnice običajno niso bile lastnice posestev, Cerkev pa je imela drugačne vzvode, kako priti do ogromnih posestev, ki jih je že takrat posedovala. Korist je imela od nadzora nad znanjem in življenjem ljudi, ki ga je pridobila, ko je sistematično uničevala ljudi, ki so to znanje in razumevanje imeli. Zakaj ravno ženske toliko bolj kot moške? To je napisano že v Mayitinem postu: ženske so imele znanje o ženski duši in telesu, tudi reprodukciji. Cerkev pa je hotela nadzor nad tem, ker je hotela je nekaj precej bolj vrednega od materialnega imetja - človeška življenja.



#30 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 14:04

http://www.adamineva...v-na-carovnice/



#31 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 14:47

http://www.gottschee...schinkel/06.htm



#32 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 14:52

 dosti v teh bajkah me spomne na nezemljane ali druge entitete ki se hranijo z otroškimi nedolžnimi energijam, kar je znano tudi da to danes delajo..



#33 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. avgust 2013, 18:04

Domače žibvali ponavadi prevzamejo negativnost od lastnikov oz. družine v kateri živijo...mački so pa malo hibridi- nekaj nevtralizirajo, nekaj prevzamejo pa potem oni sami predelujejo, ko se odmara al pa gre na sprehod...

 

Poltergeist se lahko različno tolmači...a človeček T. o tem ni nič nakladal v svojih nebulozah...whistling.gif

 

Lahko se gre za "duhce" al pa energijsko čustveno stanje nekega objekta, prostora (hiša)...Na kratko povedano na prostoru kjer se nahaja kuča se lahko čustva od tistih, ki so notri vsidrajo v objekt, potencirajo in na koncu zgleda kot da bi kuča bila neko živo bitje, ki malo popiz*** in posledica so lahko kakšne otkačene stvari- letanje predmetov, odpiranje oken, ipd... Uporablja se pa iste fore kot če se gre za black magic, črne duhce, ipd...vse se začne s kofetkanjem...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#34 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 18:47

tudi to je res ... so drugačne identitete, ki uporabijo naše kritične točke ...

 

če pa boš o tem govorila preveč, te lahko forumaši proglasijo za enega od nas nekaj tukaj ....

 

saj veš, teorij zarot ni .... vse je res ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

 

je pa tudi res ... če ima nekdo naslednji dan mačka, če mu je zato slabo , je brez energije in ga boli glava ... so krivi vampirji

 

- - - - - - - - - - - - 

 

je pa ena resna zadeva ... pred dnevi si z brezom govorila o magiji ... pa bi dodal ...

 

če noseča ženska izvaja magijo proti nekomu ... s tem poškoduje svojega še nerojenega otroka ...

če ji pri tem pomaga še njen parter, bo otrok fasal še toliko bolj ... 

vedno plača najprej njun otrok ... in ponavadi še otrokovi otroci ...

proti temu ni zaščite ... to je karma ... nastane družinska karma

 

zato, ženske pozor ... lahko ,da se igrate močne igrice, ne da bi poznale posledice !

 

zato, raje kot magijo, pošiljajte okoli in delite harmonijo in univerzalno ljubezen ...

ja se strinjam s tabo ker ko sem bila jaz noseča in ko sem ga dojila nisem šlogala ali delala nič z energijam....



#35 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. avgust 2013, 18:51

No tega pa nisem vidla ....

1.Brezo dajva se nekaj zmenit ...biggrin.png , pusti ti človečka T pri miru  saj ko se z mano pogovarjaš, al pa pejd tja imaš vse možnosti pa mu povej svoje ( ker se mi zdi , da ti gre blazno na jetrabiggrin.png ) in mene ne obremenuj s tem ,ker vedno, ko to poveš mislim, da me zajebavaš , ker jaz nimam nič s tem ...wink.png

Tud nisem ne učenka -učenec.itd 

Bil si pa ti ..torej ...wink.png lahko ti poveš .

P.s. Ja jaz nisem nič zasledila ..lahko je pa kaj telepatsko šibalo pa mi je ušlo ...ohmy.png biggrin.png

 

Jp ..jaz sem nekaj prebrala ...da je to nekontrolirana čustvena energija  umrlega ...huh.png

tako nekako nekontrolirana telekineza ...

zdaj ni mi pa jasno ...

ponavadi to deluje , če je prisotna ena oseba notri ...

torej je tista oseba kot en medij ...?huh.png

ampak ta oseba tega ne more nadzorovat ...

 

Ne obljubim nič, dogovorov pa ne sklepam na blef...tongue.png Jaz nimam več možnosti dostopa, razen če se ne prijavim pod novim nickom...pa privat sem mu obljubil da se v njegove zadevce in mučke ne bom več vtikal...tongue.png 

 

On pravi da je poltergeist kao čustvena energija nekega prostora al pa potlačena čustvena energija pri človeku, ki lahko podzavestno nenadoma izbruhne...s tem se celo strinjam...in ker ti pač prebiraš malo tiste bajke, sem te pač resno vprašal a nisi tam nič zasledila. Ker jaz sem nekaj zasledil v tej smeri pa ne vem več v kakšnem kontekstu...mislim da nekaj v zvezi s "praznino"...

 

Na notranjih duhovnih ravneh si učenka...a se ti tega zavedaš ali ne, je pa drugo vprašanje...kdo je pa rekel, da mora nekdo biti učenec glih v fizični realnosti...tongue.png Drugače pa so določene tvoje predpostavke kar dobre...pametno razmišljaš...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#36 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 18:53

Ne obljubim nič, dogovorov pa ne sklepam na blef...tongue.png Jaz nimam več možnosti dostopa, razen če se ne prijavim pod novim nickom...pa privat sem mu obljubil da se v njegove zadevce in mučke ne bom več vtikal...tongue.png

 

On pravi da je poltergeist kao čustvena energija nekega prostora al pa potlačena čustvena energija pri človeku, ki lahko podzavestno nenadoma izbruhne...s tem se celo strinjam...in ker ti pač prebiraš malo tiste bajke, sem te pač resno vprašal a nisi tam nič zasledila. Ker jaz sem nekaj zasledil v tej smeri pa ne vem več v kakšnem kontekstu...mislim da nekaj v zvezi s "praznino"...

 

Na notranjih duhovnih ravneh si učenka...a se ti tega zavedaš ali ne, je pa drugo vprašanje...kdo je pa rekel, da mora nekdo biti učenec glih v fizični realnosti...tongue.png Drugače pa so določene tvoje predpostavke kar dobre...pametno razmišljaš...biggrin.png

pa o kom vidva to pričata



#37 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. avgust 2013, 18:56

pa o kom vidva to pričata

 

Top secret...če boš pridna zveš čez 50 let...mogoče je pa samo nostalgija na druže Titota...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#38 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. avgust 2013, 19:16

Na Googlu se definicije bolj nanašajo na "duhce" (sem štejem tudi mrtve)...

 

Jap, lahko je čustvena energija mrtvega...yes.gif Ponavadi se gre za negativno nabit čustven naboj (negativna čustva)...lahko je pa tudi od živega...tongue.png...al pa od kakšnega čisto x duhca...lahko so pa čustva ljudi, ki so tam živeli in so se nabirala tekom let ali desetletij in potem malo poči čustveni balonček...tongue.png 

 

Čisto druga štorija so pa razni portali...in ja, te lahko potencirajo določene zadevce...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#39 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. avgust 2013, 19:25

Pozna kdo St. Germaina?


dReAM

 

 

 


#40 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 19:27

http://www.share-int..._cudodelnik.htm



#41 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. avgust 2013, 19:40

Pozna kdo St. Germaina?

 

Master Rakoczi 

 

The Master R, often lovingly and respectfully referred to as The Count, is the Lord of Civilization and in command of several groups, through which He is exerting a wide influence in world affairs. In practice He is the executive officer of the Lodge of Masters as far as the work in Europe and America is concerned, where He consummates the Plans devised by the inner executive Council of the Christ. He is consequently also known as the Regent of Europe and America, intimately influencing the destinies of governments. He is especially concerned with the future development of Europes racial affairs, and with the mental unfoldment of the American and Australian peoples.

 

While in physical incarnation, Count Rakoczi was an Hungarian, and at one time a well known figure at the Hungarian court, even being referred to in historical records. In other incarnations He became known historically as the Comte de St Germain and, before that, in England, He first used the personality of Roger Bacon and subsequently again that of Francis Bacon.

 

Although the Master R is on the Seventh Ray, most of the pupils under His direct guidance are on the Third Ray. He works mainly through esoteric ritual and ceremonial, and is vitally interested in religious ceremonial.

With the Seventh Ray of Organization and Ceremonial Order now coming into prominence, Master Rs function of synthesizing all aspects of the Plan on the physical plane is becoming more clearly defined. It is His responsibility to materialize that new civilization for which all men are waiting. As the Leader of the Third Ray department of Intelligence, it is also His function to co-ordinate the activities of the Fifth Ray groups of Concrete Science, and those of the seventh Ray of Ceremonial Order.

 

Every effort is now being exerted to arrest the existing chaos throughout the world, and out of this to produce the foundations for the ordered beauty of the future. The forces of evil are energetically opposing these efforts by sowing seeds of discord, disruption, insecurity, uncertainty and fear. To counter all this is the supremely difficult task of the Count, a task, however, being lightened since the Seventh Ray is year by year becoming more potent, and its effects are definitely becoming noticeable to those with the eyes to see. The tide has turned!


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#42 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. avgust 2013, 19:47

Bi ga kvalificirali kot nadnaravno bitje?


dReAM

 

 

 


#43 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 20:02

Bi ga kvalificirali kot nadnaravno bitje?

zame nadnaravnih bitij ni



#44 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. avgust 2013, 20:06

Bi ga kvalificirali kot nadnaravno bitje?

 

Definiraj "nadnaravno"...za tvoje pojme...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#45 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 25. avgust 2013, 21:31

na zemlji je kar nekaj povzpetih mojstrov ali njihovih inkarnacij ... v sloveniji na tej plasti trije, pa noben ne deluje skozi religijo, da ne bo pomote ...


To pa se ne sklada s stevilkami na linku iz wikipedie, ki ga je zadnjic dal brezo...

Life begins at the end of your comfort zone. 


#46 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 21:35

anna,jaz mislim da nesnovnih in nematerialnih bitij ni,ker je nemogoče da potlej obstajajo in v tem je tudi point. o ja zdaj vidim raje bi temu rekli iluzorna bitja ker so projekcija samo tiste osebe, ki si jih zamisli.drugi pa temu enostavno samo pol verjamejo in delajo cele filozofije ven.sam pol ne bi mogli biti nekaj posebnega.

tisto drugo pa ja, je možno......icon_smile_wink.gif

obremenjenost z lastnim materialiazmom nas odmika od nematerialnega dojemanja sveta...bolj se nam začne zavedanje širiti v te kao nematerialne vode...bolj začnemo sprejemati široki svet nezavednega....in s tem tudi različne prebivalce ki v njem živijo...ki jih je nekje od oka....blizu neskončnostiem45.gif



#47 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 25. avgust 2013, 21:36

al pa potlačena čustvena energija pri človeku, ki lahko podzavestno nenadoma izbruhne...]


Jee, se en izgovor poleg lune za razne izpade:-)

Life begins at the end of your comfort zone. 


#48 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 21:43

obremenjenost z lastnim materialiazmom nas odmika od nematerialnega dojemanja sveta...bolj se nam začne zavedanje širiti v te kao nematerialne vode...bolj začnemo sprejemati široki svet nezavednega....in s tem tudi različne prebivalce ki v njem živijo...ki jih je nekje od oka....blizu neskončnostiem45.gif

ja sam a to pol pomeni da so nadnaravna...

tisti ki jih zares vidi se mu to ne bi zdelo nadnaravno



pravijo da stavri sestavlja 99%lukenj in 1% materiala,sam to je pol še vedno material



#49 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 25. avgust 2013, 21:51

obstajajo meddimenzijski portali ...
in to skoraj v vsaki hiši ...
če se nahajaš na močni točki in če si dovolj senzibilen, jih vidiš, z obrobnim videnjem vidiš gibanje ali jih drugače zaznavaš ... 
v hiši imam obe točki in včasih je divje ... poka po stenah ... etc ...
pa kaj potem ...
če jih ne oviraš, je vsak v svoji dimenziji ...
 
naš "tukaj zdaj" si delimo z drugimi ...


A pa tega ne mores prekiniti, znevtralizirati ali kaj podobnega?

Life begins at the end of your comfort zone. 


#50 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 21:54

ja sam a to pol pomeni da so nadnaravna...

tisti ki jih zares vidi se mu to ne bi zdelo nadnaravno

tvoje življenje se v vsakem trenutku odvija tako kot je tvoja trenutna perspektiva na njega...trenutno ti palčki spadajo v sfere nadnaravnega....mogoče pa ti naslednji trenutek prinese neki klik...ki te spravi tja...v nadnaravnost...in  vidiš kar pač vidiš....in verjameš....kar pač verjameš...in potem ti nadnaravno postane naravno...hkrati pa se ti spet zbudi želja po neki drugi nadnaravnosti...sevda če nisi imel sreče...in padel direkt v enost nadnaravnega...pol pa maš mir...nekaj cajta...s temi naravnostmi in nadnaravnostmi...butaste besede v bistvuem45.gif



A pa tega ne mores prekiniti, znevtralizirati ali kaj podobnega?

se da ja...da sprejmešem45.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0