Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nadnaravna bitja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
178 komentarjev na to temo

#51 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 21:56

do takega zaključka sem tudi jaz prišla, butaste besede....



#52 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 25. avgust 2013, 21:59

kot sem že v neki temi omenila zdnje čase srečujem ljudi k mi govorijo da se srečujejo znadnaravnimi bitji ,itd? pa kaj hudiča mislijo s tem?

nekaj kar je nad naravo? so bogovi znajo, manipulirat z naravo'

jaz osebno mislim da imajo samo sprane možgane,ker mi neznajo opisat, tako pač je in pika je ponavadi odgovor?

a obstaja kaj kar je nadnaravo?

 

Odprtje Duhovnega Vida Duše, (Energijski Vpogled) , ali pa prikazovanje duhov ( ponavadi Nižje vrste duhov ) . Nič več + nič manj kot to . Preveč za materialiste (za zma(poma)terializirane duše) ?

Kmalu jim Bo Pokazano, kako se Motijo v njihovi duhovni slepoti njihovih duš.

 

Duhovno (energijsko) Je Nad materijalnim.

 

Lp + #



#53 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:00

do takega zaključka sem tudi jaz prišla, butaste besede....

še bolj butast zaključek...zaključkov ni...so le prehodne faze našega zavedanja...na nek način moramo najprej ugotoviti pri sebi da so besede butaste...in da jih na nek način zlorabljamo...šele potem ugotovimo da so le del naše enosti....in da niso niti najmanj butasteem45.gif



#54 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:02

To pa se ne sklada s stevilkami na linku iz wikipedie, ki ga je zadnjic dal brezo...

 

Odvisno kako se tolmači...v SLO ni nobenega "mojstra" (kar jaz smatram pod ta pojem)...šamano ima pa neko svojo razdelitev in pojme...s pojmom mojster on lahko misli tudi človečke, ki so duhovno bolj razviti...Po mojem tolmačenju on to uporablja za človečke, ki so nekje med 3-5 iniciacijo iz Wikipedie...najbolje da njega vprašaš...tongue.png

 

Drugače pa Jezus ni bil mojster (gledano iz perspektive duhovne Hiearhije)...bil je učenec...mojster je postal šele v naslednjem lifeu...

 

 

Jee, se en izgovor poleg lune za razne izpade:-)

 

Pri "normalnih" čustvenih izpadih ne letijo predmeti po zraku, pohištvo se ne premika brez fizičnega kontakta...kaj šele da bi se vrata al pa okna sama odpirala...tongue.png

 

Striček po imenu St. Germain je bil glih tak človeček kot mi...samo da je zdaj malo bolj pameten oz. v stiku s svojo dušo...Če bi se njega kvalificiral kot nadnaravno bitjece, potem bi se lahko tudi nas...Treba je drugače vprašati, nekaj podobnega kot je nakazal šaman...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#55 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:05

Odprtje Duhovnega Vida Duše, (Energijski Vpogled) , ali pa prikazovanje duhov ( ponavadi Nižje vrste duhov ) . Nič več + nič manj kot to . Preveč za materialiste (za zma(poma)terializirane duše) ?

Kmalu jim Bo Pokazano, kako se Motijo v njihovi duhovni slepoti njihovih duš.

 

Duhovno (energijsko) Je Nad materijalnim.

 

Lp + #

čuj brate...kaj lahko znižaš svojo duhovno frekvenco....na en malo bolj prijazen nivo...ljudem všečem....te bo lepše brat...drugač pa...go with the flow...univerzum te ne razume...ker te ljudje čisto ne razumejoem45.gif



#56 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:05

Brezo, ... mal bi te popravu, ... če dovoliš, ...

 

Nemorš' bit "v stiku z svojo dušo" , ... ker Duše smo Mi , torej , nemorš bit v stiku z samim seboj, ... Kvečjemu z svojim Duhom iz Boga v svoji Duši si lahko v Stiku.

 

A se ti ne zdi tako Bolj Logično ?

 

Lp  +#



#57 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:07

Brezo, ... mal bi te popravu, ... če dovoliš, ...

 

Nemorš' bit "v stiku z svojo dušo" , ... ker Duše smo Mi , torej , nemorš bit v stiku z samim seboj, ... Kvečjemu z svojim Duhom iz Boga v svoji Duši si lahko v Stiku.

 

A se ti ne zdi tako Bolj Logično ?

 

Lp  +#

brate...pa ti znaš bit tud poosebljena prijaznost...i like item45.gif



#58 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:07

čuj brate...kaj lahko znižaš svojo duhovno frekvenco....na en malo bolj prijazen nivo...ljudem všečem....te bo lepše brat...drugač pa...go with the flow...univerzum te ne razume...ker te ljudje čisto ne razumejoem45.gif

 

Hmm, ja, lahko, ... razen, če se ljudem zaradi njihove Duhovne lenobe njihovih duš ne da vsaj Malo Zvišati Frekvenco, in pomatrati za Doseganje Višjih Nivojev .

 

No, v tem Primeru pa tako podpiranje njihove Duhovne Lenobe Njihovih Duš pri  meni O D P A D E  !!!

 

Lp + #



#59 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:10

Hmm, ja, lahko, ... razen, če se ljudem zaradi njihove Duhovne lenobe njihovih duš ne da vsaj Malo Zvišati Frekvenco, in pomatrati za Doseganje Višjih Nivojev .

 

No, v tem Primeru pa tako podpiranje njihove Duhovne Lenobe Njihovih Duš pri  meni O D P A D E  !!!

 

Lp + #

brate...če bi imel malo gandhija v sebi...bi lahko novi tito postalem45.gif



#60 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:11

še bolj butast zaključek...zaključkov ni...so le prehodne faze našega zavedanja...na nek način moramo najprej ugotoviti pri sebi da so besede butaste...in da jih na nek način zlorabljamo...šele potem ugotovimo da so le del naše enosti....in da niso niti najmanj butasteem45.gif

kako sem vedela da se boš obregnil na besedo zaključek, kaj naj ti rečem.scratchchin.gif da sem dobila sam še eno potrdilo kako so ene besede butaste.....lahko se razlagajo na 101 način

1book.gif



#61 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:15

kako sem vedela da se boš obregnil na besedo zaključek, kaj naj ti rečem.scratchchin.gif da sem dobila sam še eno potrdilo kako so ene besede butaste.....lahko se razlagajo na 101 način

1book.gif

so in niso butaste...v zavedanju enosti...pač samo so...primerne trenutkuem45.gif



#62 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:18

vsi nekam visoko letate, srat pa še vedno hodite v školjko, katera je prišraufana v tla. sbathroom_toiletplunging_100-1001.gif?w=

hej a nisi bral tistega članka k sem ga par tednov nazaj nekam napopala k en indijec pravi da ne hodi na potrebo, uf mogoče je pa on nadnaravno bitje?



našla vidim da si bral...

http://www.collectiv...e-examines-him/



#63 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:18

vsi nekam visoko letate, srat pa še vedno hodite v školjko, katera je prišraufana v tla. sbathroom_toiletplunging_100-1001.gif?w=

eh...kako letanje...to je samo sredinski prosti pad...skoz največji drek....nekam pačem45.gif



#64 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:20

so in niso butaste...v zavedanju enosti...pač samo so...primerne trenutkuem45.gif

poglej jaz pa mislim da ravno zaradi nekaterih besed, ki so kot neki negativni simboli, ni ZAVEDANJA ENOSTI.....



#65 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:22

ne me narobe razumet, sam res mi gre včasih višina letanja tam , kjer je nekaj vmes biggrin.png



#66 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:26

poglej jaz pa mislim da ravno zaradi nekaterih besed, ki so kot neki negativni simboli, ni ZAVEDANJA ENOSTI.....

jaz pa MISLIM...da imaš v svojem ZAVEDANJU DVOJNOSTI...čisto prav....perspektive drugih je pač treba sprejematem45.gif



#67 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:30

kam spada hudič

 

jaz pa MISLIM...da imaš v svojem ZAVEDANJU DVOJNOSTI...čisto prav....perspektive drugih je pač treba sprejematem45.gif

glej itak jaz sem samo podala svoje mnenje.

ker če bi bile uporabljene mogoče druge besede bi se ljudje lahko Mogoče hitreje zavedal določenih stvari in ne imeli strahu,za stvari ki jim trenutno niso jasne.

naj mi kdo pove seveda če se spozna ali se pri telepatijo uporabljajo besede ali slike....

in kam spada hudič pol med nadnaravna bitja ali naravna....



#68 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:30

ne me narobe razumet, sam res mi gre včasih višina letanja tam , kjer je nekaj vmes biggrin.png

ne da te narobe razumem...ampak te sploh ne razumem...je pa res da mam včasih dugo lajtngoem45.gif



#69 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:34

kam spada hudič

 

glej itak jaz sem samo podala svoje mnenje.

ker če bi bile uporabljene mogoče druge besede bi se ljudje lahko Mogoče hitreje zavedal določenih stvari in ne imeli strahu,za stvari ki jim trenutno niso jasne.

naj mi kdo pove seveda če se spozna ali se pri telepatijo uporabljajo besede ali slike....

in kam spada hudič pol med nadnaravna bitja ali naravna....

saj ni tolko važna beseda....ampak energija ki stoji za njo....besede lahko lažejo...energija ne...hudiča pa ne vem kam bi dal....med naravnosti ali nadnaravnosti....itak ga imam še preveč v sebi...tak da naj bo kr naravenem45.gif



#70 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:35

zdaj se grem pa posvetovati z nadnaravnimi bitjisleeping.gif



#71 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:36

palčka friderika mi pozdraviem45.gif



#72 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:38

V samadhi tanku so tudi nekatera bitja, ljudje, ne ljudje,

že stoletja, menda bi se naj skrivali globoko v kakšnih podzemnih jamah,

predvsem na Tibetanskem področju.

Naj bi bili neke vrste varuhi človeške zgodovine in doseženega,

da ne bomo odšli tako hitro v pozapo pri naslednjem vesolnem potopu.

Zanimivo je predvsem to, da je kitajska vojska doživljala kar precej

smrtnih primerov, ko so ti raziskovali in naleteli na človeka v takšnem stanju v jami.

Ja ja, znanost kot izjemno arogantana vsemogočna in grobo hladna religija, kaj pa vemo o drugem,

praktično nič...



Bodi previdna, lahko se ti želja povsem uresniči !!!

Pazi se dreves, saj nam niso naklonjena v svetu iluzij...biggrin.png

 

zdaj se grem pa posvetovati z nadnaravnimi bitjisleeping.gif


dReAM

 

 

 


#73 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:38

kam spada hudič

 

glej itak jaz sem samo podala svoje mnenje.

ker če bi bile uporabljene mogoče druge besede bi se ljudje lahko Mogoče hitreje zavedal določenih stvari in ne imeli strahu,za stvari ki jim trenutno niso jasne.

naj mi kdo pove seveda če se spozna ali se pri telepatijo uporabljajo besede ali slike....

in kam spada hudič pol med nadnaravna bitja ali naravna....

 

Pri Telepatiji Gre Samo za Slike, ker če gre za glasovna sporočila, temu večinoma pravimo "kanaliziranje" .

 

Hudič ki je "pomagač" od Hudiča vseh hudičev - Satana , je Duhovno (energijsko) Bitje, ki nam Vsem Dela Težave . Pa če se tega zavedamo ali pa ne .

 

Torej, Satan je "glavni hudič" , ... vsi ostali hudičkoti pa so njegovi privrženci , torej "zablodela" Energijska Bitja , zablodeli duhovi, med katerimi smo tudi mi nekoč ...

 

Lp + #



#74 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:38

Tvojga soseda tam=?? al kaj?

 

palčka friderika mi pozdraviem45.gif


dReAM

 

 

 


#75 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 25. avgust 2013, 22:41

Tvojga soseda tam=?? al kaj?

bolj prijatelj...mu lahko rečem da te enkrat s hrbta na trebuh obrne...da neoš samo zvezde celi cajt gledalem45.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0