Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Samorazvoj

samorazvoj

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
182 komentarjev na to temo

#1 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 23:08

Naj vsaki pove kakšno tehniko za samorazvoj love3.gif

 



#2 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 23:23

Povezava z zemljolove3.gif

da ostanimo na tleh in ne odletimobiggrin.png

Obstaja veliko različnih načinov,lahko uporabite zemeljsko enrgijo  za uravnoteženje in zdravljenja.



Dihanjelove3.gif

Naučite se pravilno dihati.



Meditacijalove3.gif



Reikilove3.gif



Theta Healinglove3.gif



#3 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 19. september 2013, 10:03

pozdravljena,

 

a to sprašuješ, ker te zanima kaj mislimo ali

bi rada samo malo spromovirala svojo dejavnost? rolleyes.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#4 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 19. september 2013, 10:55

Crowdsourcing. Med naborom smeškotov v takih primerih pogrešam fakič. (po netu brskat se mi pa ne ljubi, tolk energije pa spet ni vredno)



#5 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 19. september 2013, 11:14

No pa da vidimo, kako se bomo samorazvijali icon_smile_big.gif .



#6 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 11:20

je sexanje tudi samorazvoj ? tongue.png



#7 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 19. september 2013, 11:24

Samozadovoljevanje je, v dvoje pa ne tongue.png



#8 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 19. september 2013, 11:26

Ma ni prva in verjetno tudi ne zadnja, ki si dela malo samopromocije tule. Smo imeli še kaj hujšega, kar se je toleriralo. Po drugi strani koga, ki se ga je zoprno skenslalo.

Naj bo. Če je tako zoprno, pa javite Marsi.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#9 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 19. september 2013, 12:33

je sexanje tudi samorazvoj ? tongue.png

Najboljše je, če je sorazvoj yes.gif



#10 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 19. september 2013, 12:46

Naj vsaki pove kakšno tehniko za samorazvoj love3.gif

biggrin.png

a ti veš powedat kaj... oz. katerokoli dejanje sploh...

pa da to ne bi bil nujni in neizbežni del procesa samorazvoja?

 

ker....

men se recimo na cajte ne lub lih samorazvijat... no... na silo se mi itaq nkol ne lub, če to pomeni karkoli počet ali se čemurkoli odpovedovat...

in... bi rad pač samo mau lenaril in se zajebaval.

in grem na pir...

in čez čas ugotovim, da je bilo tudi to hudo duhovno dejanje.

in ne, niti malo se ne zajebawam.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#11 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 19. september 2013, 14:57

Crowdsourcing. Med naborom smeškotov v takih primerih pogrešam fakič. (po netu brskat se mi pa ne ljubi, tolk energije pa spet ni vredno)

em119.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#12 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 19. september 2013, 19:20

pozdravljena,

 

a to sprašuješ, ker te zanima kaj mislimo ali

bi rada samo malo spromovirala svojo dejavnost? rolleyes.gif

vsekakor to, kaj mislite......mogoče lahko daste kakšno novo ideja.....samorazvoj je zelo široka peršpektiva.....pozneje rada bi delala delavnice.....



#13 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 19. september 2013, 19:43

OK.....samorazvoj prepuščam vam......

vidim da ni je bilo dobro ideja......

vsaki hoče zase držati svoja skrivnosti.....

res nisem hotela stem nič slabega......

mislila sem da daste pametne odgovore in če kdo gor kuka na forum,vidi kolk možnosti ima spremeniti sebe.....

Sem mislila da veste kolk ljudi rad bi se spremenil a neve kje naj začne......

človek ponavad gre na forume če hoče nekaj vedet.....

ko gre za avto....pišeš na forum.....ford fiesta....tralala in dobiš od druge odgovor......

ko tu človek hoče od vas naučiti kaj,dobiti kakšen nasvet.....dobi samo zajebancija......

Vsi ste pun sam seboj.....en bolj pameten kot drugih.....ukvarjate se samo sam seboj.......

a jaz sem hotela od vas nekaj naučiti,ni tu kazat kolk znam ali kolk ne.....moj cilj je res to da čimveč  ljudi izve da lahko pride kmeni na terapije ker želim njih pomagat.....vsaki kdo bi pršal gor lahko bi sveujemo vsi.......namesto tega pa serete drug drugega.....imate svoj svet in nepustite nikoga notri.....kam pa naj obrnejo ljudi ki nevejo tolk kot vi....

sramujem se namesto vas.....

nočete me tu imeti ...ok....

jaz tud nočem biti tukaj......saj niste dovolj odrasel do vaše znanje......privas gre samo do tekmovalnost in ljubosumje.....

Hvala za vse....

dovolj sem naučila od vas



#14 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 19. september 2013, 21:10

kaj pa, če ljudem pomagaš tako, da z njimi deliš znanje in izkušnje tukaj ... wink.png  ?

da poučuješ ... da izvemo kaj novega ... 

in očem sem jaz govorila????a res govorim preveč kitajskoHydrogen.gif

ni moj cilj tu na forumu da vsi ljudi preletijo k meni.....to da vsi dobijo informacijo kaj iščejo.....kdo že ima kakšne znanje lahko preko foruma kaj nauči....kdo misli da hoče na Theta seminar naj gre......kdo hoče samo zdravljenje naj se odloči za reiki,bioenergetika,....itd......cilj je da ljudi dobijo informacijo kakšno možnosti sploh imajo.......lahko tu odprt tema 10-krat reiki.....vsaki drugače piše o tem......in to je dobro.....ni pa dobro da v temi reiki govorite o dreku....itd......to nima smisla....seveda treba tu pa tam kakšno smeh......celo mi je bil všeč prašanja...ali potrditev..... "če je sex tud samorazvojtongue.png biggrin.png"

Morate sprejeti vse te ljudi keri niso še na vašem, nivoju.....celo ko veste da niti nebojo nikoli......

največ kaj sem slišala tu da """neda se mi spet govoriti otem ...ker smo že skoz dali tisočkrat....""""

potem če jaz vprašam kaj naj naredim da bom bolj potrpežljiva,mirna....boste vi rekli to je mačji kašlej....ali ne da se otem govorit.....namesto da rečete da tu so različne tehnike....tralala.....da jaz uboga bi izbirala in odločila za kakšen stvar.....



#15 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 21:16

pa še kakega pujsa gor prilepi, da bomo cekine not metal biggrin.png

 

Lahko tudi v mojega yes.gif

 

ONLINE_PUJS-300.jpg



#16 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 19. september 2013, 21:16

Naj vsaki pove kakšno tehniko za samorazvoj love3.gif

 

Obstaja velik tehnik za razvijanje fizičnega telesa. Obstaja tud velik tehnik za razvijanje subtilnega telesa (uma, inteligence, popačenega ega). In vse to je začasno. Obstaja tud velik tehnik za osvoboditev sebe izpod vpliva teh dveh teles. In tud to je začasno, če ne razvijaš naprej tudi pozitivne sreče pravega sebe z ljubeznijo do, s služenjem našega Izvora, Boga, Šri Krišne. Samorazvoj zame pomeni, da se razvijaš skozi služenje Boga, od kogar si. Seveda v to spada tudi skrb za fizično telo, subtilno telo in večno telo, ki jih uporabljaš za naklonjeno služenje Boga. Začenši z izgovarjanjem njegovih svetih imen v njegovo zadovoljstvo.

 

Angnes, živiš v Slapah/Polju kot vidim. Sva blizu, jaz sem na Vevčah.   



#17 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 21:20

samorazvoj na temo krišne, vas bo stal 5 evrov po postu !

 

635049041200113908_bankovec.jpg

 

Moj pujs je lačen .



#18 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 19. september 2013, 21:26

potrpežljivost, ljubeznivost, dolga leta osredotočenosti na to dvoje, skromnost in obilo smisla za humor. Mislm, da deluje- nisem pa stoprocentna ;)


Objavljena slika

#19 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 21:27

Če že omenjate theta healing...nazadnje ko sem preletel po netu te zadevce so se cene tečajev gibale od 300 pa vse do 1000 eur...Torej se pojavi vprašanje zakaj, bi nekdo ki je plačal to ceno, drugim razlagal zastonj...icon1_question.gif

 

Marsikje sem nabluzio svašta kar na ovakvih ili onakvih tečajih ne govorijo. Torej bom vesel če slišim še kakšno uradno verzijo theta bajk ali kaj drugega od nekoga drugega...določeno znanje se predaja samo tistim, ki imajo podlago, ki že razumejo nekatere stvari, ipd...

 

Za večino ljudi po forumih so dovolj dobre stvari napisane po new age, duhovnih in ne vem kakšnih še bukvicah...Začetniku se ne bo govoril recimo o merkabi, kako naj prikliče ovakvo ili onakvo energijsko telo in ne vem kaj še vse, čeprav se lahko tudi to uvrsti pod samorazvoj...

 

Torej naj se najprej točno definira čemu je tema namenjena, kakšni populaciji, katerim ljudem, na kakšni duhovni stopnji...in poda par vaj ali kaj v tem smislu, da se lahko nekako primerja...In kdor že odpira temo, naj bi podal vsaj 1, 2 primera pa da vidimo...ne pa da se bomo spet "kregali" ker bo neko tehniko in o čem se sploh gre, razumel samo 5 ljudi na celem LNF...Nekateri smo se preko foruma tudi nekaj naučil, recimo o različnih pristopih različnim ljudem (glede na duhovno razvitost)...Ali če povem drugače, nekomu ki ne ve nič o čakrah, nima smisla razlagat detajlov, kot tistemu, ki je to čisto razumljivo in samoumevno...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#20 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 21:29

potrpežljivost, ljubeznivost, dolga leta osredotočenosti na to dvoje, skromnost in obilo smisla za humor. Mislm, da deluje- nisem pa stoprocentna wink.png

js bi tud rad prišel do kakega humorja :0:



#21 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. september 2013, 21:39

naslednje vprašanje je ... zakaj bi za to plačal 300-1000 evrov ... če se lahko naučiš sam ...

in tvoj namen se je naučit  ...

vedno je več opcij ...

 

če upoštevaš vse možnosti, ki bi ti morda prišle prav ... si lahko hitro ob 50  jurjev ...

ne vem zakaj folk tako zelo podcenjuje svoj potencial ... vso znanje je v tebi ... 

 

Lenuhi plačajo da lahko potem naprej pobirajo denar drugim lenuhom. yes.gif

začaran krog biggrin.png



#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 22:11

Da se razumemo...jaz nisem bil na teh tečajih, ker se mi je zdelo predrago pa nekaj me je odbijalo...Sem pa po drugi strani za džabe oz. bolj poceni prišel do podobnih zaključkov...Pa preko vještice dobil še iniciacijski šus direkt od Šefeta...šele potem so se začele taprave otkačene zadevce...tralala...in zdaj se lahkjo igram celo s prizemljitvenimi iniciacijami, če komu manjka Zemlja...full dobre zadevce, ki pridejo v poštev pri vesoljčkih, ki jim materija nekako ne sede najbolje...se ga lahko "pribije" dol in imaš da si tukaj in učiš...ampak to so spet sci fi bajke...tudi neke vrste samorazvoj samo ne zemeljskega tipa...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 19. september 2013, 22:11

Če že omenjate theta healing...nazadnje ko sem preletel po netu te zadevce so se cene tečajev gibale od 300 pa vse do 1000 eur...Torej se pojavi vprašanje zakaj, bi nekdo ki je plačal to ceno, drugim razlagal zastonj...icon1_question.gif

 

Marsikje sem nabluzio svašta kar na ovakvih ili onakvih tečajih ne govorijo. Torej bom vesel če slišim še kakšno uradno verzijo theta bajk ali kaj drugega od nekoga drugega...določeno znanje se predaja samo tistim, ki imajo podlago, ki že razumejo nekatere stvari, ipd...

 

Za večino ljudi po forumih so dovolj dobre stvari napisane po new age, duhovnih in ne vem kakšnih še bukvicah...Začetniku se ne bo govoril recimo o merkabi, kako naj prikliče ovakvo ili onakvo energijsko telo in ne vem kaj še vse, čeprav se lahko tudi to uvrsti pod samorazvoj...

 

Torej naj se najprej točno definira čemu je tema namenjena, kakšni populaciji, katerim ljudem, na kakšni duhovni stopnji...in poda par vaj ali kaj v tem smislu, da se lahko nekako primerja...In kdor že odpira temo, naj bi podal vsaj 1, 2 primera pa da vidimo...ne pa da se bomo spet "kregali" ker bo neko tehniko in o čem se sploh gre, razumel samo 5 ljudi na celem LNF...Nekateri smo se preko foruma tudi nekaj naučil, recimo o različnih pristopih različnim ljudem (glede na duhovno razvitost)...Ali če povem drugače, nekomu ki ne ve nič o čakrah, nima smisla razlagat detajlov, kot tistemu, ki je to čisto razumljivo in samoumevno...

Opravičujem,prav imaš.....naj bo samorazvoj za stopnje 0-¸1 ki iščejo začetek...... in nerazumejo čakre......lahko pa bi še odprla za napredni ljudi......tud.....ampak se že bojim da bi me linčali zatolaugh.png tongue.png



#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 22:14

Opravičujem,prav imaš.....naj bo samorazvoj za stopnje 0-¸1 ki iščejo začetek...... in nerazumejo čakre......lahko pa bi še odprla za napredni ljudi......tud.....ampak se že bojim da bi me linčali zatolaugh.png tongue.png

 

Ljudje od 0-1 duhovnost, delo na sebi, osebnostna rast sploh ne zanima...po domače povedano oni vidijo samo hrano, pijačo, seks, delo in kaj imam jaz od tega...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. september 2013, 22:33

Da se razumemo...nič nimam proti temu če nekdo napiše kakšno tehniko, postopek meditacije al pa ne vem kaj...pa naj bo za začetnike ali ne...

 

Od kar sledim, sem zasledil samo par ljudi- manj kot 5 (sebe nisem štel), ki so res povedali kaj konkretnega, ne samo pripopal link al pa govorili kako je neka metoda vau, pomaga pri vsemu...da bi pa kaj konkretnega povedal, to pa ne, treba kao na tečaj, ker to se ne sme govorit...bla bla bla...

 

Tipičen primer...transcendentalna meditacija...ni vse tako kot nakladajo...sliši se povsod, obstajajo celo knjige...same neke teorije, dobro za ovo, ono...postopka al pa tehnike, vsaj ene pa nema...treba iti kao na tečaj...nekaj so se celo bunili, da so dobival iste mantre, če so bili rojeni na isti dan oz. v nekem časovnem obdobju...in valjdana koncu se je izkazalo, da so bile zadevce malo prenapihnjene...ampak to še ne pomeni, da meditacija kot taka ni bila koristna...mogoče jo je potrebno samo malo nadgradit...

 

Na kratko povedano...do sedaj tukaj v tej temi nisem zasledil še nič pametnega...v obliki tehnike, meditacije al pa kaj podobnega...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0