Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Samospoznanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1282 komentarjev na to temo

#176 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 16. januar 2014, 16:37

Ja. In enim paše, da drugim tupijo, da je edino njihova razlaga pravilna. Pa čeprav jim skušajo dopovedat, da je religija zavajanje. Če nekomu, ki se religije oklepa in jo verjetno v tem stanju svoje zavesti tudi rabi, tupiš, kako je to brezzveze, si na istem kot tisti, ki tupi, da je pravi Bog tisti bradati oča tam zgoraj nad Vatikanom in ne Krišna ali Alah ali Jahve ... 

Ja. In enim paše, da drugim tupijo, da je edino njihova razlaga pravilna. 

 

Ja od Iknee, je vedno pravatongue.png 

 

sleeping.gif sleeping.gif sleeping.gif sleeping.gif



#177 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 16. januar 2014, 16:58

Adijo!  (da se ti ne bo treba spet desetkrat poslavljat) biggrin.png



#178 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 16. januar 2014, 17:17

Točno tako, um je um ni pa nič več kot včasih hoče bit.

tudi med vami dragi moji prijatelji in sopotniki v svetu iluzij in neizmerne banalnosti...laugh.png

Res je smejim se, smejim se poskusu biti nekaj...tongue.png

blink.pngopica.gif   

 

zapis uma, ki je hotel biti večji od samega sebe in se je zapletel sam vase griny.gif


dReAM

 

 

 


#179 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 16. januar 2014, 17:25

Adijo!  (da se ti ne bo treba spet desetkrat poslavljat) biggrin.png

zdej grem pico narediti ami ami, še bi mami smile.png



Iknee pazi moj računalnik tu zraven imam tri zveri, 3 kuže, mora biti 3 metre stran, da kaj ne dobijo v tačke. 



#180 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 16. januar 2014, 17:30

Si bila zelo pridna si mi pazila. tongue.png



#181 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 17. januar 2014, 13:14

poglej mgd:

to kar praviš glede telesa ta se zmotno poistovetiš s telesom, to ne more obstajat, ker ti si tvoje telo v tej dimenziji, a razumeš. in to da se ljudje zmotno poistovetijo in da skrbijo samo za svoje telo,vidiš da tudi ni res,poglej koliko ljudi je predebelih ali presuhih koliko ljudi kljub temu da so bolani gredo delat. to je zame zanemarjanje telese in potlej so nerečni ker so al predebeli ali presuhi.če bi že takoj vedeli da je telo njihov tempelj tudi ne bi bili nesrečni. oboje mora biti v balanci.

glede bogov si premalo povedal ali preveč tko da se ne bom sploh spuščala v to.

kako ponoči vidimo stvari je pa zaradi leč ki jih mamo v očesu, če veš kako oko deluje tudi veš zakaj tako vidiš stvari.in nima veze zakaj ti tako misliš da vidiš, misli so neresnične.....

glede spoznavanja boga in videti svojega obraza. ne vidim povezave.ker kaj pol slepi ljudje ne morejo spoznati boga,ker ne vidijo svojega obraza....

glej boga nosiš v sebi in nisi del njega ampak si sam bog,ki je sposoben vsega česar bog je sposoben če bi le vedel kako.in ravno o tem govorim če bi uporabljal vse možgane,bi bili presenečeni kaj vsega smo sploh sposobni. ker nam pa skozi miljone let vceplajo da smo manj vredni kot ostali in ker nam skrivajo znanje samo zato da bi bili sužnji nekemu drugemu bogu.

kot si bog zasluži biti svoboden si tudi človek zasluži biti svoboden. in skozi religijo je človeštvu uspelo skreirati največjo potegavščino na svetu.Da smo ničvredna bitja ki moramo služiti bogu,ker grešimo njihova pravila......

In krišna je imel jasno sliko o tem,ti je žal nimaš,si eden tistih, ki misli,da se boš spoznal skozi krišno,tam se ne boš našel tam boš našel samo krišno,sebe nikoli. in ko boš razumel sebe skozi sebe pol boš pa lahko razumel tudi krišno....



#182 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 17. januar 2014, 13:25

poglej mgd:

to kar praviš glede telesa ta se zmotno poistovetiš s telesom, to ne more obstajat, ker ti si tvoje telo v tej dimenziji, a razumeš. in to da se ljudje zmotno poistovetijo in da skrbijo samo za svoje telo,vidiš da tudi ni res,poglej koliko ljudi je predebelih ali presuhih koliko ljudi kljub temu da so bolani gredo delat. to je zame zanemarjanje telese in potlej so nerečni ker so al predebeli ali presuhi.če bi že takoj vedeli da je telo njihov tempelj tudi ne bi bili nesrečni. oboje mora biti v balanci.

glede bogov si premalo povedal ali preveč tko da se ne bom sploh spuščala v to.

kako ponoči vidimo stvari je pa zaradi leč ki jih mamo v očesu, če veš kako oko deluje tudi veš zakaj tako vidiš stvari.in nima veze zakaj ti tako misliš da vidiš, misli so neresnične.....

glede spoznavanja boga in videti svojega obraza. ne vidim povezave.ker kaj pol slepi ljudje ne morejo spoznati boga,ker ne vidijo svojega obraza....

glej boga nosiš v sebi in nisi del njega ampak si sam bog,ki je sposoben vsega česar bog je sposoben če bi le vedel kako.in ravno o tem govorim če bi uporabljal vse možgane,bi bili presenečeni kaj vsega smo sploh sposobni. ker nam pa skozi miljone let vceplajo da smo manj vredni kot ostali in ker nam skrivajo znanje samo zato da bi bili sužnji nekemu drugemu bogu.

kot si bog zasluži biti svoboden si tudi človek zasluži biti svoboden. in skozi religijo je človeštvu uspelo skreirati največjo potegavščino na svetu.Da smo ničvredna bitja ki moramo služiti bogu,ker grešimo njihova pravila......

In krišna je imel jasno sliko o tem,ti je žal nimaš,si eden tistih, ki misli,da se boš spoznal skozi krišno,tam se ne boš našel tam boš našel samo krišno,sebe nikoli. in ko boš razumel sebe skozi sebe pol boš pa lahko razumel tudi krišno....

 

V moji matrici in tudi verjetno tvoji je to čist nekam logično o čem pišeš,

da se oddaljiš od laži in hipokratstva le kjer ga vidiš. So pa drugi,

ki to ne vidijo in so drugje. Ne pravim, da je najina matrica boljša

ali bolj popolna, je pač drugačni pogled na svet. Vseeno pa vsakemu,

ki je drugačnega mnenja pravim, to je pač tvoja pot in moraš sam po njej.

Tudi poznam ljudi, ki so po anarhizmu in new age nazaj našli pot v sveto pismo.

 

Saj je čist logično, da vsi radi prepričujemo druge, da smo mi nekaj odkrili, kar drugi morajo

tudi slediti ali podobno..Cel svet je v nekem prepričevalni mrzlici od potrošniške kulture do

čist običajnih vsakodnevnih pogovorov med dvema zakoncema itd....

Skozi proces se sploh ne zavemo, koliko energije in konflikta s tem dejanjem ustvarjamo na

zemlji...

MGD ima svojo pot...Ti jo imaš, tudi Domoljubka in jaz...) Vse to je prav zaradi širjenja vesolja...


dReAM

 

 

 


#183 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 17. januar 2014, 13:56

poglej mgd:

to kar praviš glede telesa ta se zmotno poistovetiš s telesom, to ne more obstajat, ker ti si tvoje telo v tej dimenziji, a razumeš. in to da se ljudje zmotno poistovetijo in da skrbijo samo za svoje telo,vidiš da tudi ni res,poglej koliko ljudi je predebelih ali presuhih koliko ljudi kljub temu da so bolani gredo delat. to je zame zanemarjanje telese in potlej so nerečni ker so al predebeli ali presuhi.če bi že takoj vedeli da je telo njihov tempelj tudi ne bi bili nesrečni. oboje mora biti v balanci.

glede bogov si premalo povedal ali preveč tko da se ne bom sploh spuščala v to.

kako ponoči vidimo stvari je pa zaradi leč ki jih mamo v očesu, če veš kako oko deluje tudi veš zakaj tako vidiš stvari.in nima veze zakaj ti tako misliš da vidiš, misli so neresnične.....

glede spoznavanja boga in videti svojega obraza. ne vidim povezave.ker kaj pol slepi ljudje ne morejo spoznati boga,ker ne vidijo svojega obraza....

glej boga nosiš v sebi in nisi del njega ampak si sam bog,ki je sposoben vsega česar bog je sposoben če bi le vedel kako.in ravno o tem govorim če bi uporabljal vse možgane,bi bili presenečeni kaj vsega smo sploh sposobni. ker nam pa skozi miljone let vceplajo da smo manj vredni kot ostali in ker nam skrivajo znanje samo zato da bi bili sužnji nekemu drugemu bogu.

kot si bog zasluži biti svoboden si tudi človek zasluži biti svoboden. in skozi religijo je človeštvu uspelo skreirati največjo potegavščino na svetu.Da smo ničvredna bitja ki moramo služiti bogu,ker grešimo njihova pravila......

In krišna je imel jasno sliko o tem,ti je žal nimaš,si eden tistih, ki misli,da se boš spoznal skozi krišno,tam se ne boš našel tam boš našel samo krišno,sebe nikoli. in ko boš razumel sebe skozi sebe pol boš pa lahko razumel tudi krišno....

Mayita jaz pa rabim shujšati.



#184 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. januar 2014, 21:32

poglej mgd:

to kar praviš glede telesa ta se zmotno poistovetiš s telesom, to ne more obstajat, ker ti si tvoje telo v tej dimenziji, a razumeš.

 

Jz te razumem, da v svoji trenutni fazi zavesti tko misliš, ampak ko boš enkrat začutila kdo si ti, za razliko od svojega telesa, v katerem si, boš lahko razumela kaj sem napisu.

 

in to da se ljudje zmotno poistovetijo in da skrbijo samo za svoje telo,vidiš da tudi ni res,poglej koliko ljudi je predebelih ali presuhih koliko ljudi kljub temu da so bolani gredo delat. to je zame zanemarjanje telese in potlej so nerečni ker so al predebeli ali presuhi.če bi že takoj vedeli da je telo njihov tempelj tudi ne bi bili nesrečni. oboje mora biti v balanci.

 

Ko boš enkrat začutila kdo si ti, za razliko od svojega telesa v katerem si, boš tudi poznala razliko med skrbjo za telo in skrbjo zase (tako kot npr. avto rabi bencin, voznik pa kruh... to je samo ilustracija), kar pa ne pomeni, da boš zanemarjala ustrezno (ne preveč ne premal) skrb za telo, čeprav to nisi, niti ne boš zanemarjala potrebo svojega pravega-jaza, ki je ljubezen do Boga in s tem tudi do vseh v odnosu do Njega.

 

kako ponoči vidimo stvari je pa zaradi leč ki jih mamo v očesu, če veš kako oko deluje tudi veš zakaj tako vidiš stvari.in nima veze zakaj ti tako misliš da vidiš, misli so neresnične.....

 

S tistim primerom sem samo hotu ilustrirat, da čeprav lahko gledamo v eno in isto stvar, da jo lahko spoznavamo v različne globine in detajle. 

 

glede spoznavanja boga in videti svojega obraza. ne vidim povezave.ker kaj pol slepi ljudje ne morejo spoznati boga,ker ne vidijo svojega obraza....

 

S tem primerom sem hotu ilustrirat, da se ne moreš spoznat brez milosti Boga, ki ti osvetli kdo si ti. Tako kot npr. ponoč ne moreš brez sonca ali sveče itd. videt kaj leži pred tabo, tako na podoben način ne moreš v celoti videti samega sebe brez milosti Boga. In ker je tvoja identiteta tudi v povezavi z Njim. Ne morš rečt, da poznaš sebe, če ne vidiš tudi svoje povezave z Bogom, ki je tvoj izvor, Oče.

 

glej boga nosiš v sebi in nisi del njega ampak si sam bog,ki je sposoben vsega česar bog je sposoben če bi le vedel kako.in ravno o tem govorim če bi uporabljal vse možgane,bi bili presenečeni kaj vsega smo sploh sposobni.

 

Bog je vsemogočen, jaz nisem. Poleg tega sem odvisen od njega za svoj obstoj in za vse kar imam in kar lahko počnem. Tud če bi uporabljal vse možgane, še vedno ne bi bil enak Bogu, še vedno bi bil odvisen od Njega, za to da sploh sem in da sploh imam možgane (ki za osvobojeno dušo niti potrebni niso). Če se teb zdi, da si Bog, pol to le pomeni, da ga še ne poznaš in s tem tudi sebe ne.

 

ker nam pa skozi miljone let vceplajo da smo manj vredni kot ostali in ker nam skrivajo znanje samo zato da bi bili sužnji nekemu drugemu bogu.

 

Jaz ti ne počnem tega. Sužnji materialne energije smo zaradi zlorabe svoje svobodne volje, drugi so lahko le inštrument preko katerega pride rezultat, ampak ne vzrok, tko da drugi nikol niso dejanski problem, vedno mi, s svojo napačno odločitvijo, nenaklonjenostjo Bogu. 

 

kot si bog zasluži biti svoboden si tudi človek zasluži biti svoboden. in skozi religijo je človeštvu uspelo skreirati največjo potegavščino na svetu.Da smo ničvredna bitja ki moramo služiti bogu,ker grešimo njihova pravila......

 

Jaz te ne učim tega. Bog je vedno svoboden in po njegovi volji ti tud. Ampak če deluješ napačno temu ustrezno dobiš rezultat, kar seveda ne pomeni, da nisi bla svobodna. Z določenimi aktivnostmi si sami omejimo svobodo.

 

In krišna je imel jasno sliko o tem,ti je žal nimaš,si eden tistih, ki misli,da se boš spoznal skozi krišno,tam se ne boš našel tam boš našel samo krišno,sebe nikoli. in ko boš razumel sebe skozi sebe pol boš pa lahko razumel tudi krišno....

 

Kako pa ti to veš? Kakšno realizacijo pa imaš ti sebe... in Krišne... in mene?



#185 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 18. januar 2014, 11:10

ok mgd bomo krišno prestavil v novo temo k je je shaman odprl.

 

torej mgd misliš da se ne moremo spoznati brez boga....

Ni možno da se prvospoznamo in šele pol boga,a samo tisti pridejo do samospoznanja kdor prvo pozna boga,ali kaj



#186 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 18. januar 2014, 12:24

torej mgd misliš da se ne moremo spoznati brez boga....

Ni možno da se prvospoznamo in šele pol boga,a samo tisti pridejo do samospoznanja kdor prvo pozna boga,ali kaj

 

Istočasno je. Tako kot ko sonce vzide lahko vidiš njega in sebe in vse ostale stvari v pravi perspektivi (to je samo ilustracija pointa), tako ko sprejmeš milost Boga spoznaš tako Njega kot tudi pravega sebe v odnosu do Njega. 



#187 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 18. januar 2014, 15:23

ojo oprosti ,nisem dobro videla je bil gold...

ja tudi jaz tako mislim.....

 

mgd prav... se mi ne da več,se mi zdi da sploh nisi iskren,ampak da tekmuješ in hočeš prepričat vse, da je samo tako in tako mora biti.preveč se mi zdi omejena tvoja teorija.

samo v tej dimenziji se mi zdi da obstajajo bogovi,zato se pogovarjam na ravni te dimenzije, ti pa kar vse mešaš na koncu ničl ne poveš samo da obrneš besede in vse se konča pri krišni, kaj praviš da je celotni svet v zmoti (no sej s tem bi se tudi strinjala,ampak glede religij in sem spadajo tudi tisti ki verujejo v krišno)in da je krišna tisti ki te lahko reši...

vedno mislim da boš vsak kaj res povedal zakaj je tako...pa nič,

Zame ima vsaka stvar razlago,zakaj je tako, probavam dojeti zakaj in kako si prišev do teh trditev da vidim ali je kaj na tem,zato ti postavljam vprašanja,ti se pa spretno izmikaš in sam vrtiš stavke,tko da že začenjam mislit da se ti ne gre ravno za to da bi osebi resno nekak pomagal,ampak samo za to da sprejme krišno.upam da se motim.

torej dej v krišni napiši kaj no, seveda če hočeš,če nočeš tudi prav......

 

 

Sej mogoče ni res,ampak opažam kako vse te religije in cerkve,sprejemajo ljudi,da bi bili večji in večji pol pa se na podlagi tega kregal da sej nas je več pol imamo sigurno prav.....

 

sama imam izkušnje, izventelesne in tudi z mrtvimi,raznimi drugimi entitetami,pa kako sebe vidim in kako cel univerzum gre skozi mene, vse te izkušnje so bile spontane in nepričakovane(dosti, vem jih bo reklo da so plod moje domišlije in resnice) in ne verjamem v boga,po vsem tem še manj, nočem nobenega prepričevat v naprotno,me pa zanima  kako kdo pač pride do svojih zaključkov......

 pa še to ko si gor omenjal da stvari ne moreš videti v temi,brez sonca ali luči, tudi to se da, ker vsako telo in vsaka stvar oddaja energijo.....



#188 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. januar 2014, 15:42

Jao mgd pa dej pejt prodajat te bučke, hruške in ne vem kaj še vse na tržnico...mogoče ti bo kdo dal celo kakšen dinarček samo da začepiš...tongue.png

 

Pravi guruji učijlo "jaz sem Bog, ti si Bog, edina razlika je, da se jaz zavedam, da sem Bog"...in seveda tudi razložijo...kako pa kdo drug ala mgd to tolmači je pa druga stvar...tongue.png

 

E mgd kaj ko bi že enkrat nehal tupiti take popačene verzije drugim, to je prav lep dokaz kako si zaslepljen...vidiš en košček slike in oznanjaš kao da vidiš vse...A si se kdaj vprašal kaj pa če nekateri tukaj vidijo več puzlov in večji del slike...Zgodbice o Krišni so prav lepe in zanimive, če se jih pravilno interpretira in tolmači....partyy.gif

 

In če se že imaš za tako samospoznanega...kaj lahko poveš o skupinski duši (človeštvo kot celota), njihovih potrebah, željah, hrepenenju v sedanjosti, smernicah, Božanskemu planu za naš planetek in bitjeca na njem...In kaj lahko poveš o lastnosti, ki se je šele začela izražati na našem planetku, imenuje se pa Božanska volja ali moč...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#189 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 18. januar 2014, 17:38

me pa zanima  kako kdo pač pride do svojih zaključkov......

 

Jz sm s sledenjem navodil Boga in njegovim razodetjem. 



#190 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 19. januar 2014, 11:30

1.Tisti, ki trdi, da je cel svet v zmoti, je v zmoti tudi sam.

2. Ne slišimo samo z ušesi in ne vidimo samo z očmi, to počnemo s celim telesom (obstajajo slepi slikarji in celo fotografi in gluhi vrhunski glasbeniki)

3. Spoznavamo s celim svojim bitjem, tudi nadosebnim, ne le z razumom, razum je zelo omejen pri spoznavanju in tudi zelo omejujoč pri razlagah (Einstein je rekel: "Razum je dober služabnik, pa slab svetovalec."). Resnično razumevanje vključuje duhovno razsežnost, samo razumsko razglabljanje o nečem nas ne bo pripeljajo do tega. 



#191 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. januar 2014, 12:38

Zaradi tega sem pa sama prišla do tega, da je ozaveščanje, kot tehnika duhovnega razvoja oz. če hočemo, reševanja težav, čisto preveč omejena. 

 

"Ozaveščanje" je zelo širok pojem...marsikdo sploh ne ve kaj to pomeni v globinskem pomenu... je glavni dejavnik pri duhovnem napredku...usputni proces, ki se lahko dogaja pri ozaveščanju, je tudi spominjanje dogodkov in znanje iz preteklih lifeov...to je lahko tudi eno izmed meril koliko človeček res kaj ozavesti...biggrin.png

 

 

Jz sm s sledenjem navodil Boga in njegovim razodetjem. 

 

V kolikšni meri naj bi pa to veljalo...tongue.png Bolj slediš tolmačenju ljudi, ki so še sami pod slepili...in to istimi kakor ti...Drugače bi se drugače izražal in razlagal duhovne bajke...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#192 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 19. januar 2014, 13:34

Vidiš Ceres Brezo zdaj želi racionalizirat njegovo ne strinjanje s prej zapisanim...skozi 

dodaten predal želi ozaveščanju podeliti drug pomen v katerem bo lahko obrazložil in potrdil svojo filozofijo...)

 

Točno tako punce, glava je več kot samo možgančki in tudi možgančki so več kot samo razum in tudi

razum je več kot samo misel...)


dReAM

 

 

 


#193 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 19. januar 2014, 14:56

hehe...kak je to smešno....to strinjanje in nestrinjanje....z vsem kar je....kot da lahko mi s tem našim ego načinom kaj spremenimo...če se s čim strinjamo....al pa ne...kot da je nekaj res...in drugo ni....kot da je kaj prav....in drugo ni...enkrat pa ugotovimo da je itak vse vseeno...stvari so...in bodo kakšne so....naša perspektiva pa se vrti okol njih....in jih ocenjuje....tako dolgo....dokler jih iz vseh zornih kotov ne spozna....pol pa naš ego komaj lahko reče....eh....saj je itak vse-eno...pa gremo dalje...vrtet se okol nečesa drugega....do vse-enosti...oziroma do sprejemanja le tega v vseh možnih okvirjih in pogledih ega

 

p.s....mam...pa nimam prav....kar sem napisal....sam me gladko boli kurac al mam....al nimam prav...no....pardon for a bad language....mi je vse-enoylflower.gif in mi seveda ni....na žalost še nisem presegel lastne dvojnosti



#194 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 19. januar 2014, 15:09

Njam.

ka si spet po frižideru štorala....heheem45.gif



#195 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 19. januar 2014, 15:11

Murti bi rekel, najti mir v glavi...

hehe...kak je to smešno....to strinjanje in nestrinjanje....z vsem kar je....kot da lahko mi s tem našim ego načinom kaj spremenimo...če se s čim strinjamo....al pa ne...kot da je nekaj res...in drugo ni....kot da je kaj prav....in drugo ni...enkrat pa ugotovimo da je itak vse vseeno...stvari so...in bodo kakšne so....naša perspektiva pa se vrti okol njih....in jih ocenjuje....tako dolgo....dokler jih iz vseh zornih kotov ne spozna....pol pa naš ego komaj lahko reče....eh....saj je itak vse-eno...pa gremo dalje...vrtet se okol nečesa drugega....do vse-enosti...oziroma do sprejemanja le tega v vseh možnih okvirjih in pogledih ega

 

p.s....mam...pa nimam prav....kar sem napisal....sam me gladko boli kurac al mam....al nimam prav...no....pardon for a bad language....mi je vse-enoylflower.gif in mi seveda ni....na žalost še nisem presegel lastne dvojnosti


dReAM

 

 

 


#196 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 19. januar 2014, 15:21

Murti bi rekel, najti mir v glavi...

pozabi murtija...on samo interpretira to...kar je v vseh nasylflower.gif sicer pa....kdo te toti murti je...eh...itak je vse-eno...verjetno...no....al pa ni...eh je....al ni...saj ne vem...čist sem zmeden zdaj....grem na baklo rajš....da se malo zbrihtamem45.gif



#197 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 19. januar 2014, 15:34

Kaj berem avtoritativni konflikt pri tebi???? Malo me čudi....

Se ta stavek ne sliši dober izgovor za to kar je po definiciji nad nami...

 

O tem se že dolgo nisem spraševal, je pa tudi v meni to,

ne maram avtoritet...Malo premislim in vidim,

da se moj jaz ima za nekaj več v primerjavi z neko drugo instanco v smislu

ceni se, vzdržuje se, poveličuje, rabi ogromno hrane za preživljanje

etosa.....

eh tudi sam grem malo po pomoč en inspiritivni čajček pa bodo misli spet

po železniškem tiru...

 

Naj še kdo palamudi, da so droge slaba stvar!!!

Poglejte samo naše in tuje bančnike,

brez kokaina in farmacije bi delnice imele vrednost (verjetno) toletnega papirja...)

PA ironično, tehnično gledano ga imajo!


dReAM

 

 

 


#198 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 19. januar 2014, 15:48

Kaj berem avtoritativni konflikt pri tebi???? Malo me čudi....

Se ta stavek ne sliši dober izgovor za to kar je po definiciji nad nami...

nončko...no...to je bilo posebej zate...napisano..za tvoje nove debatne iztočnice tu...saj veš...da mi ne bo dolgčas...pa da bom imel s kom o čem pametnem debatiratylflower.gif



#199 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 19. januar 2014, 16:08

Ti raje svoje "lumpike" božaj po glavi...

Vse kar pišeš tu je izraz enormnega egomanizma in ozke-široke brutalne enodimenzionalnosti...


dReAM

 

 

 


#200 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 19. januar 2014, 16:43

Ti raje svoje "lumpike" božaj po glavi...

Vse kar pišeš tu je izraz enormnega egomanizma in ozke-široke brutalne enodimenzionalnosti...

 

ja dragi nončko...človek mora nekje imet svoj ego poligon....pa se mi zdi boljš da ga imam tu....kot pa v real lajfu....hehe....ja...in imaš prav....točno takšen sem....kot si me v svoji perspektivi lastnega pogleda na svet predstavljaš....drugačnega me niti ne moreš videt....skozi to kar je v tebi nakopičenegaylflower.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0