Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nemir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
873 komentarjev na to temo

#626 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 22. februar 2015, 19:22

Bi že prej wink.png

 

Pa lej no to sem ti že povedu ... ni treba še naprej dvomit v mojo zaznavo. 

 

Fora pr konoplji je, da nekatere čustvene ovire, ki se lahko pojavijo pri nasprotujočih mnenjih da na hold. Efekt je, da te določen del čustvene vsebine takrat ne ovira in hkrati odpre kak "kanal", če le nisi prbit k kanta.

 

Da ne bo kdo narobe razumel, ne podpiram duhovne prakse z konopljo in tudi ne prakticiram razen toliko kolikor je praksa že vpeta v vsakdanjik. Ne pa sistematično.  

 

 

*

 

Zanima me nekej okol Metoda Trobca. Tip je posili in umoril več žensk ... lahek zaključek je, da jim je pač pripadalo. Če sem te prav razumel ti praviš, da si je on s tem ustvaril dodatno slabo karmo. On je bil orodje "izvržbe" v rokah karme in zato je kaznovan? Se pravi ženske so morale umreti (ker drugače ne bi), mogoče so morale umreti na specifičen način npr. ni dovolj, da bi "padle" pod avtobus. Se pravi moral je biti nek "Metod Trobec" tako ali drugače in zato bo kaznovan? Lahko razsvetliš situacijo? 


Brez podpisa

#627 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 22. februar 2015, 19:26

Pa lej no to sem ti že povedu ... ni treba še naprej dvomit v mojo zaznavo. 

 

Fora pr konoplji je, da nekatere čustvene ovire, ki se lahko pojavijo pri nasprotujočih mnenjih da na hold. Efekt je, da te določen del čustvene vsebine takrat ne ovira in hkrati odpre kak "kanal", če le nisi prbit k kanta.

 

Da ne bo kdo narobe razumel, ne podpiram duhovne prakse z konopljo in tudi ne prakticiram razen toliko kolikor je praksa že vpeta v vsakdanjik. Ne pa sistematično.  

 

 

*

 

Zanima me nekej okol Metoda Trobca. Tip je posili in umoril več žensk ... lahek zaključek je, da jim je pač pripadalo. Če sem te prav razumel ti praviš, da si je on s tem ustvaril dodatno slabo karmo. On je bil orodje "izvržbe" v rokah karme in zato je kaznovan? Se pravi ženske so morale umreti (ker drugače ne bi), mogoče so morale umreti na specifičen način npr. ni dovolj, da bi "padle" pod avtobus. Se pravi moral je biti nek "Metod Trobec" tako ali drugače in zato bo kaznovan? Lahko razsvetliš situacijo? 

Si pomislil, da so bile te "ženske"/duše z njim povezane (iz prejšnjih življenj/izkušenj)? Ubil/ zažgal pa je tudi kup živali in si na koncu sodil...On ni zbiral kar vsepovprek in imel je ženo (družinsko življenje)... 



#628 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. februar 2015, 20:10

Pa lej no to sem ti že povedu ... ni treba še naprej dvomit v mojo zaznavo. 

 

Fora pr konoplji je, da nekatere čustvene ovire, ki se lahko pojavijo pri nasprotujočih mnenjih da na hold. Efekt je, da te določen del čustvene vsebine takrat ne ovira in hkrati odpre kak "kanal", če le nisi prbit k kanta.

 

Da ne bo kdo narobe razumel, ne podpiram duhovne prakse z konopljo in tudi ne prakticiram razen toliko kolikor je praksa že vpeta v vsakdanjik. Ne pa sistematično.  

 

Glede na tole, še dodatno pravim, da ti to omejuje zaznavo in da je boljš da opustiš. Blokiraš se za originalni video posnetek ki ko ga boš vidu ti bo vse jasn. Nisi pripravljen za 4 dnevni test? 

 

*

 

Zanima me nekej okol Metoda Trobca. Tip je posili in umoril več žensk ... lahek zaključek je, da jim je pač pripadalo. Če sem te prav razumel ti praviš, da si je on s tem ustvaril dodatno slabo karmo. On je bil orodje "izvržbe" v rokah karme in zato je kaznovan? Se pravi ženske so morale umreti (ker drugače ne bi), mogoče so morale umreti na specifičen način npr. ni dovolj, da bi "padle" pod avtobus. Se pravi moral je biti nek "Metod Trobec" tako ali drugače in zato bo kaznovan? Lahko razsvetliš situacijo? 

 

On je hotu to narest (zakaj je posebi tema) in s tem si je naredu slabo karmo ker je slabo deloval, ne zarad tega ker je bil hkrati tudi orodje v rokah izvršbe za te ženske. Roka pravice je dala ustrezne skp. Ja, ženske so morale umreti na točno ta specifičen način, v skladu z njihovim prejšnjim delovanjem. Ja, moral je bit nek "Metod Trobec" tako ali drugače in on (kdorkoli je že/lahko bil) bo kaznovan za svoja dejanja, ne zato ker je bil hkrati tudi orodje izvršbe. Če ni nobenih takih duš za skp (en hoče, drug more točno to fasat) pol izvrši Bog osebno ali njegov predstavnik, ampak seveda oni niso kaznovani, ker so bili le čisto orodje.  



#629 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 22. februar 2015, 21:10

Glede na tole, še dodatno pravim, da ti to omejuje zaznavo in da je boljš da opustiš. Blokiraš se za originalni video posnetek ki ko ga boš vidu ti bo vse jasn. Nisi pripravljen za 4 dnevni test?

Ti resno verjameš, da bom verjel neznancu iz interneta, ki je info dobil od svojega Boga, bolj kot lastni zaznavi? Pomisli malo kako nora je tvoja ideja.

Sem povedu in bom še enkrat: v času srednje šole in še par let zatem sem že užival konopljo. Prekinil sem za približno 6 let in sedaj uživam 4 mesece. Ti bi mene rad prepričal, da je tvoj info bolj pravilen kot moj spomin izpred 4 mesecev in občutek, ki se je razvijal leta. In ne samo občutek tudi sposobnost videti, ki je od kadar pomnim. Mam eno orodje več, da se ocenim kot večina, pa ne želim, da izpade kot, da se hvalim, ampak če je potrebno bom to vsekakor izpostavil.

Druga stvar je, da nikdar nisem in verjetno nikdar ne bom gledal info video posnetkov. Not my thing, ampak ok vse je mogoče, zaenkrat pa tega interesa ni, ker pač ni potrebe. Za kako novo sposobnost gledanja video posnetkov mi res dol visi, če maš kaj takega v mislih, pa menim, da nimaš ... ampak si mal zamešal ali pa se napačno izrazil. Pomisli, če si se zmotil kako zmotna je tvoja predstava kaj pomeni, da jaz vidim in da mi svetuješ o stvareh, ki sploh niso del mojih sposobnosti.

Poglej 4 dnevni test rabiš ti ... jaz naredim 10 dnevni test in rečem ... ni razlike v zaznavi, kaj boš potem?

On je hotu to narest (zakaj je posebi tema) in s tem si je naredu slabo karmo ker je slabo deloval, ne zarad tega ker je bil hkrati tudi orodje v rokah izvršbe za te ženske. Roka pravice je dala ustrezne skp. Ja, ženske so morale umreti na točno ta specifičen način, v skladu z njihovim prejšnjim delovanjem. Ja, moral je bit nek "Metod Trobec" tako ali drugače in on (kdorkoli je že/lahko bil) bo kaznovan za svoja dejanja, ne zato ker je bil hkrati tudi orodje izvršbe. Če ni nobenih takih duš za skp (en hoče, drug more točno to fasat) pol izvrši Bog osebno ali njegov predstavnik, ampak seveda oni niso kaznovani, ker so bili le čisto orodje.

Torej on bi tak enga pokončal, zakaj ne tiste, ki jim pripada? Oziroma, karma poskrbi, da ne nastradajo nedolžni.

Si pomislil, da so bile te "ženske"/duše z njim povezane (iz prejšnjih življenj/izkušenj)? Ubil/ zažgal pa je tudi kup živali in si na koncu sodil...On ni zbiral kar vsepovprek in imel je ženo (družinsko življenje)...

Ja sej lahko, ampak zavila si v detajle.

Ne vem koliko si spremljala mgd-ja, ker moje vprašanje se je nanašalo bolj na njegov zemljevid o karmi. Ni tolk važno a so se poznal ali ne, ker v danem kontekstu je vsako slabo dejanje kaznovano ne glede na vezi.
Brez podpisa

#630 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. februar 2015, 21:57

Ti resno verjameš, da bom verjel neznancu iz interneta, ki je info dobil od svojega Boga, bolj kot lastni zaznavi? Pomisli malo kako nora je tvoja ideja.

Sem povedu in bom še enkrat: v času srednje šole in še par let zatem sem že užival konopljo. Prekinil sem za približno 6 let in sedaj uživam 4 mesece. Ti bi mene rad prepričal, da je tvoj info bolj pravilen kot moj spomin izpred 4 mesecev in občutek, ki se je razvijal leta. In ne samo občutek tudi sposobnost videti, ki je od kadar pomnim. Mam eno orodje več, da se ocenim kot večina, pa ne želim, da izpade kot, da se hvalim, ampak če je potrebno bom to vsekakor izpostavil.

Druga stvar je, da nikdar nisem in verjetno nikdar ne bom gledal info video posnetkov. Not my thing, ampak ok vse je mogoče, zaenkrat pa tega interesa ni, ker pač ni potrebe. Za kako novo sposobnost gledanja video posnetkov mi res dol visi, če maš kaj takega v mislih, pa menim, da nimaš ... ampak si mal zamešal ali pa se napačno izrazil. Pomisli, če si se zmotil kako zmotna je tvoja predstava kaj pomeni, da jaz vidim in da mi svetuješ o stvareh, ki sploh niso del mojih sposobnosti.

Poglej 4 dnevni test rabiš ti ... jaz naredim 10 dnevni test in rečem ... ni razlike v zaznavi, kaj boš potem?

 

Z "originalnim video posnetkom" sem mislil razodetje preko katerega boš stvari glede zakona karme jasno videl, npr. tudi obglavljanje obljavjenih od ISIS-a. Za to vidt se iz svoje strani blokiraš s konopljo. 

 

Jz ne rabm 4 dnevnega testa, jz sm "video posnetek" glede tega že vidu. Tud če ti opraviš 10 dnevni test in mi praviš da ni razlike v zaznavi, men to nč ne spremeni. Teb bo ko boš tudi sam videl, ko boš pripravljen. Podobno sem reku že Zali, da kar je res je itak res, to ne more noben spremenit, lahko pa eni prej vidjo eni pa kasnej, sam resnica je bla že prej resnica, še predno jo je ta videl. Zato sem obema tud že reku, poskusita in sama vidita če je res ali ni, drgač le ostajata na slepi veri ali veri na podlagi enih drugih izkušenj, ki s tem nimajo zveze, da ni tko. Mata pa seveda tud za to pravico, sam to vaju drži v nemiru/slabšemu dojemanju.

 

Jz nisem Bog, da bi vse vedu. Ampak če mi on kej razodene pol tist vem. In tud če me ti glede tega ali česa drugega pol izprašuješ do amena v detajle in če jaz tistega ne vem, to nč ne spremeni pr men, niti se ne sekiram, če mi ti ne verjameš glede tistega oz. ne poskusiš da bi vidu če je res. Men ni interes vse vedt ali si nabirat neke privržence. Men je interes služenje Boga in za to ne rabm vsega vedt, niti vsega vedt za svetovat to drugim, pa vseeno vem da je to edino kar lahko mene in kateregakoli drugega izpolni.

 

Če npr. jaz dobim informacijo da se z avtom lahko zapeljem do trgovine, se lahko jaz zapeljem z avtom v trgovino tud če ne vem po kerem sistemu delujejo bati. In se zapeljem. In tud drugim lahko to svetujem in tud drugi se lahko zapeljejo do trgovine, tud če jaz ne vem ali ti drugi ne vejo kako delujejo bati. In rečmo, jaz teb rečem, da se lahko z avtom zapelješ do trgovine in ti me vprašaš kako pa delujejo bati in ti jaz odgovorim da ne vem niti ni važn da bi vedu za to da se ti lahko zapelješ in mi ti rečeš, da ker pa tega ne vem, pa tudi ne morem vedt ali se lahko z avtom zapeljem do trgovine in da mi zato mi ne boš verjel in ne boš šel. In s tem se za vožnjo do trgovine prikrajšaš ti, ne jaz, ki sem se že smile.png Na podobn način, jz tud če ne vem vseh detajlov materialne energije (grobe in subtilne) to še ne pomen da ne vem dost o njej da bi lohk služu Boga, kar je point. In če ti jaz povem o čistem duhovnem svetu (onkraj grobe in subtilne materije) in ti me začneš "preverjat" kolk jz vem glede enih detajlov glede enga področja grobe ali subtilne materije (npr. to kar si sprašval glede tistega videnja) in če ti tega ne odgovorim "na tvojem nivoju preciznosti" ti mene na podlagi tega izključiš, da lahko jaz vem glede čistega duhovnega sveta in me odpikaš. To mene ne vznemir, niti ne prikrajša za nič, niti ne spremeni resnice smile.png Ko boš hotu čisto ljubezen jo boš dobil. Dokler boš hotu neki druzga, boš dobival tist in ostajal vznemirjen. Ne splača se smile.png

 

Torej on bi tak enga pokončal, zakaj ne tiste, ki jim pripada? Oziroma, karma poskrbi, da ne nastradajo nedolžni.

 

Roka pravice to poskrbi. 

 

Če mi npr. ti hočeš odsekat glavo, ampak si jaz tega ne zaslužim, bo "višja sila" teb to dejanje preprečla (te ustavla od znotri) ali pa ta meč ne bo "odsekal". Kdo je določu da meč seka? Ta isti lahko ta efekt tud spremeni. Sam za primer ti povem, v eni vasi v Indiji se je enmu tantriku ena družina zamerla ker ga ni povabila na poroko. Ta tantrik je s pomočjo mantre naredu, da čeprav je ogenj gorel in voda vrela, se riž ni in ni skuhal.... in ko so dojel kaj je blo so se mu opravičl in takoj se je riž skuhu z istim ognjem in vodo. In pol je bil še en drug primer z jogijem in ognjem.... ampak to so samo jogiji in tantriki, ki lahko spreminjajo efekte enih teh materialnih stvari v skladu z od Boga danih sistemom.... kaj pol šele rečt o Bogu... da on ne bi mogu narest, da ti meč ne bo odseku, ampak me le lepo pobožu? In to se je zgodil in se dogaja. In da lev ni mogu pojest človeka..  itd. itd. Splača se vidt te "video posnetke" ali direktno... si pomirjen takoj. Če mi ne verjameš... ok smile.png



#631 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. februar 2015, 22:13

E fixi a zdaj razumeš zakaj si v enem razredu višje od mgd...on ti priča bajke za 4. razred, ti si pa že v 5.-em...biggrin.png

 

In če malo bolj zakompliciramo zadevce s karmo...kaj pa če je temačno bitje obsedlo Trobca za pol urce in je v tistem "black out" trenutku ubil žensko in jo skuril...kdo bo skasiral več karme on ali temačno bitje...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#632 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. februar 2015, 22:42

Glede zgornjega tantrika slišal od osebe, ki je bla zraven. Slišal tud glede jogija, ki je prišel v vas v Assamu in reku da bo šel v ogenj in da naj zakurjo ogenj. So podrl drevo, zakurl ornk ogenj, tip stopu notr in bil notr. Je klicu opazovalce naj mu pridejo bližje... in ta ki mi je govoru je reku da je šel zraven in da je bil ogenj res velik ampak ni čutu nobene toplote ko je hodu zraven in da so prišli na par cm in nič. Jogi se je smeju in reku naj stopjo notr ampak noben ni hotu. Po neki časa je ratu jezen in odšel in v istem trenutku je isti ogenj začel pečt k nevemkaj. Pa to so čiz obične stvari tega sveta. Moja izkušnja je, ko sem prvič prišel v Indijo in je blo kr težavno potovanje vse skp in sem bil v slabem moodu in pritožvanju itd. in mi je oseba pokazala "video posnetek" in v trenutku sem bil čiz pomirjen. Tist, ki si želi materialno uživanje, grobo ali subtilno ali ki si želi osvoboditev ali ki si želi razne siddhije (mistične moči) ni nikol pomirjen. Sam tist, ki si ne želi nič druzga, razen služenja Boga, je pomirjen. Vem... čeprav npr. ne vem ker TV kanal zdle sosed gleda, če ga sploh ;) In če mi Bog da vedt, lohk tud to vem, sam to ni to kar mene zanima ali kar bi rad drugim delil :) 



#633 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. februar 2015, 23:06

Fixminze, tisto tvoje opisano prenehanje in spet jemanje, je neki druzga kokr če ti Bog svetuje da nehi in tud efekt je drgačn. Če mi ne verjameš je ok, ne bom ti odseku glave smile.png sam ne da se mi pa tud odgovarjat na nevemkolk vprašanj več. Če ti rečem, da se boš odžeju če boš pil vodo se mi ne da odgovarjat ali poizvedovat kolk snega je lan padl v Ameriki.... sam ilustracija. Če mi ne verjameš, ok smile.png   



#634 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 07:32

Roka pravice to poskrbi. 
 
Če mi npr. ti hočeš odsekat glavo, ampak si jaz tega ne zaslužim, bo "višja sila" teb to dejanje preprečla (te ustavla od znotri) ali pa ta meč ne bo "odsekal". Kdo je določu da meč seka? Ta isti lahko ta efekt tud spremeni. Sam za primer ti povem, v eni vasi v Indiji se je enmu tantriku ena družina zamerla ker ga ni povabila na poroko. Ta tantrik je s pomočjo mantre naredu, da čeprav je ogenj gorel in voda vrela, se riž ni in ni skuhal.... in ko so dojel kaj je blo so se mu opravičl in takoj se je riž skuhu z istim ognjem in vodo. In pol je bil še en drug primer z jogijem in ognjem.... ampak to so samo jogiji in tantriki, ki lahko spreminjajo efekte enih teh materialnih stvari v skladu z od Boga danih sistemom.... kaj pol šele rečt o Bogu... da on ne bi mogu narest, da ti meč ne bo odseku, ampak me le lepo pobožu? In to se je zgodil in se dogaja. In da lev ni mogu pojest človeka..  itd. itd. Splača se vidt te "video posnetke" ali direktno... si pomirjen takoj. Če mi ne verjameš... ok smile.png

Jaz nimam problema s tem kaj lahko posvečeni naredijo in Bog in njegovi pomočniki in še kdo ... tle v meni ni nobenega trenja in blokiranja, je samo prosti tek. Kar se mene tiče so možnosti neomejene dokler so v Namenu.

Drgač pa tale tantrik dost pussy, da ga taka stvar vrže s tira, mogoče pa ne poznam cele zgodbe.
Brez podpisa

#635 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 07:40

@mgd
 
*
Gibanje muslimanskega sveta v zmernosti spremljam že dalj časa. Že pred obstojem ISIS sem zasledil možnost konflikta med Evropskim (krščanskim) svetom ter muslimanskim v prerokbah vprašljive verodostojnosti, kjer  EU navadno potegne ta kratko. Podobno sem spremljal dogajanja v muslimanskem svetu ali prek televizijskih novic ali pa preko interneta v širšem smislu: od bližje vzhodnih konfliktov, do zahodnjaških kulturnih vpogledov v muslimanski svet,  do umestitve muslimanske skupnosti v Evropski in zahodnjaški prostor. ISIS je samo zadnji odstavek v spremljanju in je bil v igri že preden sem prešaltal na rekreacijsko uporabo konoplje. Zato ideja, da me konoplja drži stran od možnosti uvida glede ISIS ne drži vode, ker je zemljevid bil zrisan že prej. 
 
Druga stvar je, če se nanašaš na vzpostavljanje novega koncepta o ISIS, ki naj bi se pripetil skozi omenjeno razodetje. Torej, če gre za nov princip razodetja potem bi to lahko bolj jasno opredelil. Lahko bi že takoj po mojem prvem odzivu zapisal nekaj v smislu: ne pravim, da je tvoj trenutni nivo zaznave okrnjen zaradi uživanja konoplje, pravim da se zapiraš pred novim nivojem, novo stopnjo. Lej, če greš v to smer potem s tem sploh nimam nikakršnega problema. V preteklosti vzpostavljena organizacija notranjega sveta in interakcije s svetom zaradi uporabe konoplje ni ovirana. Kaj bi se pokazalo, če bi moral organizacijo prilagoditi z namenom dodane zaznave, pa ne vem (ja vem, da ti veš pr seb, sam to za mojo oceno nima prav teže). Moral bi preveriti in probati. 
 
Men Bog ni nič svetoval, to je tebi, jaz sam po sebi nisem odprt za to znanje (ne govorim o Bogu), ker v meni ni ničesar, kar bi zanetilo ogenj zanimanja. Nemir, ki ga omenjaš ni del mene ... jaz čutim nemir sveta, ampak se mi ni problem s trezno glavo umakniti v odsotnost kolektivne zavest. 
 
Maja grem za tri dni v tujino izven EU. En dan prej ne bom užival in en dan po vrnitvi = 5 dni. 6 dan bom preveril razliko ... in kaj točno naj bi preveril? Dejansko nimam nobene predstave o tem kaj naj bi naredil pred in po pavzi? 
 
*
Ni ti treba odgovarjat na vprašanje, če ne želiš oziroma se ti ne da. 
 
Ta vprašanja, ki jih postavljam so bolj v smislu: kaj je avto, na čem se vozi, kaj ga poganja, kako se ga vozi, kakšna so pravila vožnje, zakaj pri rdeči počakamo. Vsak se lahko usede v avto, vprašanje le v katerem križišču bo povzročil nesrečo. 

Brez podpisa

#636 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 07:57

E fixi a zdaj razumeš zakaj si v enem razredu višje od mgd...on ti priča bajke za 4. razred, ti si pa že v 5.-em...biggrin.png

 

In če malo bolj zakompliciramo zadevce s karmo...kaj pa če je temačno bitje obsedlo Trobca za pol urce in je v tistem "black out" trenutku ubil žensko in jo skuril...kdo bo skasiral več karme on ali temačno bitje...tongue.png biggrin.png

 - jah ne vem ...probam debate držat na nivoju obogatitve notranjega zemljevida. drgač se strinjam, da mgd piše prispodobe al pa pravljice katerih namen je vsebino približati "plebejcu". mene to ne moti pretirano.  

 

-  pravjo, da je v nevednosti pol že oproščeno, če pa te še kaj obsede ... ne moreš biti kriv v isti meri, če deluješ v "svobodni volji" ali brez nje. vprašanje tudi zakaj bi osebka kaj obsedlo. 


Brez podpisa

#637 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 08:14

Po moje gre za bolj za energijski predznak. Oz. mogoče sploh ni nujno, da so npr. Trobčeve žrtve imele kaj konkretno z njim. V sebi nosimo različne energije, tudi temne in od nas je odvisno, kaj počnemo z njimi - oz. do katere mere jih predelamo. Skoraj vsi nosimo v sebi tudi energijo žrtve, in če taki nabašemo na enega agresorja, (ki pa zopet nosi v sebi neke energije in se odloča, kaj bo z njimi) se energije poklopita kot ključ v ključavnico. Za imet v sebi energijo žrtve pa sploh ni nujno, da smo enkrat sami bili agresor v obliki neke manifestacije nasilja- čeprav je ta energija žrtve seveda vedno tudi agresorska. 

 

Vedno imamo tudi svobodno voljo, kaj bomo naredili z neko energijo, ki je v nas, in ki pa je lahko karmične narave. Tole enačenje karme s kaznijo mi ni všeč. icon26.gif 

 

Ja vedno je fajn met ta trikotnik v glavi.

 

 

accedewinners-triangleik.gif


Brez podpisa

#638 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 08:21

roza = drama trikotnik

zeleni = win-win trikotnik 

 

če koga zanima ...

 

http://www.12accede....a-triangle.html


Brez podpisa

#639 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 08:34

Jaz nimam problema s tem kaj lahko posvečeni naredijo in Bog in njegovi pomočniki in še kdo ... tle v meni ni nobenega trenja in blokiranja, je samo prosti tek. Kar se mene tiče so možnosti neomejene dokler so v Namenu.

Drgač pa tale tantrik dost pussy, da ga taka stvar vrže s tira, mogoče pa ne poznam cele zgodbe.

 

Glede tantrika sem hotu povedat sam to, da lahko spreminjaš efekt ene stvari... in če ga že navadn tantrik lahko, zakaj Bog ne bi mogu... in da zarad tega noben ne more dobit nečesa kar si ne zasluž... kar je za njegovo večno dobrobit. 



#640 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 08:36

Glede tantrika sem hotu povedat sam to, da lahko spreminjaš efekt ene stvari... in če ga že navadn tantrik lahko, zakaj Bog ne bi mogu... in da zarad tega noben ne more dobit nečesa kar si ne zasluž... kar je za njegovo večno dobrobit. 

 

Ja sej Bog bi lahko zastavu takšno popolno karmično pravilo ... sej to ni debata. 

 

Debata je, če ga je res ...


Brez podpisa

#641 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. februar 2015, 08:58

Ljudje, ki hodijo čez ogenj...a je kdo preverjal a so to posameznikove psihične moči al je človeček sklenil kakšen pakt z določenim bitjecem- nekaj v zameno za te powerse...tongue.png

 

Tudi v muslimanskem svetu (Bosna) obstajajo taki človečki, na koncu se pa v večini primerov izkaže, da mu šejtančki dajejo moč...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#642 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 09:06

@mgd
 
*
Gibanje muslimanskega sveta v zmernosti spremljam že dalj časa. Že pred obstojem ISIS sem zasledil možnost konflikta med Evropskim (krščanskim) svetom ter muslimanskim v prerokbah vprašljive verodostojnosti, kjer  EU navadno potegne ta kratko. Podobno sem spremljal dogajanja v muslimanskem svetu ali prek televizijskih novic ali pa preko interneta v širšem smislu: od bližje vzhodnih konfliktov, do zahodnjaških kulturnih vpogledov v muslimanski svet,  do umestitve muslimanske skupnosti v Evropski in zahodnjaški prostor. ISIS je samo zadnji odstavek v spremljanju in je bil v igri že preden sem prešaltal na rekreacijsko uporabo konoplje. Zato ideja, da me konoplja drži stran od možnosti uvida glede ISIS ne drži vode, ker je zemljevid bil zrisan že prej. 
 
Druga stvar je, če se nanašaš na vzpostavljanje novega koncepta o ISIS, ki naj bi se pripetil skozi omenjeno razodetje. Torej, če gre za nov princip razodetja potem bi to lahko bolj jasno opredelil. Lahko bi že takoj po mojem prvem odzivu zapisal nekaj v smislu: ne pravim, da je tvoj trenutni nivo zaznave okrnjen zaradi uživanja konoplje, pravim da se zapiraš pred novim nivojem, novo stopnjo. Lej, če greš v to smer potem s tem sploh nimam nikakršnega problema. V preteklosti vzpostavljena organizacija notranjega sveta in interakcije s svetom zaradi uporabe konoplje ni ovirana. Kaj bi se pokazalo, če bi moral organizacijo prilagoditi z namenom dodane zaznave, pa ne vem (ja vem, da ti veš pr seb, sam to za mojo oceno nima prav teže). Moral bi preveriti in probati. 
 
V to smer grem ja. Ja, če boš probal boš videl. 
 

 
Men Bog ni nič svetoval, to je tebi, jaz sam po sebi nisem odprt za to znanje (ne govorim o Bogu), ker v meni ni ničesar, kar bi zanetilo ogenj zanimanja. Nemir, ki ga omenjaš ni del mene ... jaz čutim nemir sveta, ampak se mi ni problem s trezno glavo umakniti v odsotnost kolektivne zavest. 
 
Ti je svetoval, sam očitno ti  tega še ne zaznavaš tako.
 

 
Maja grem za tri dni v tujino izven EU. En dan prej ne bom užival in en dan po vrnitvi = 5 dni. 6 dan bom preveril razliko ... in kaj točno naj bi preveril? Dejansko nimam nobene predstave o tem kaj naj bi naredil pred in po pavzi? 
 
Ne rabiš si predstavljat, ker je onkraj tvoje predstave. Razliko boš opazil.
 

 
*
Ni ti treba odgovarjat na vprašanje, če ne želiš oziroma se ti ne da. 
 
Ta vprašanja, ki jih postavljam so bolj v smislu: kaj je avto, na čem se vozi, kaj ga poganja, kako se ga vozi, kakšna so pravila vožnje, zakaj pri rdeči počakamo. Vsak se lahko usede v avto, vprašanje le v katerem križišču bo povzročil nesrečo. 

 

Npr. če stojiva na kopnem in ti pravim da če boš šel v vodo se boš zmočil in ohladil in ti resničnost te izjave preverjaš tako, da me sprašuješ kolk snega je lan v Ameriki zapadl. In rečmo da ti veš kolk ga je in jaz ne in ti pravim da ne vem ali povem približno cifro, boš ti resničnost moje izjave glede efekta vode odpikal, ker sem pogrnu na tvojem testu glede snega. Včasih pa preverjaš moje trditve celo na podlagi svojih hipotez glede snega. To je spet samo primer za ilustracijo pointa.    



#643 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 09:16

Ja sej Bog bi lahko zastavu takšno popolno karmično pravilo ... sej to ni debata. 

 

Debata je, če ga je res ...

 

Kot že rečeno, jaz sem pogledal "video posnetek", ki me je popolnoma pomiril, zato zame te debate ni več. S tabo debatiram samo zaradi upanja, da te pripravim, da boš pripravljen pogledat "video posnetek". Ko opazim, da kljub temu nisi pripravljen pogledat "posnetka" zaradi "snega v Ameriki" končam debato, ker mi ni za zapravljat čas s tem, ker ga bom porabu za koristnejše delo. Možnost ti dam, če vzameš vzameš, če ne ne in grem naprej, brez zamere, brez nemira, brez sekanja glav :) 



#644 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 09:57

Ti je svetoval, sam očitno ti  tega še ne zaznavaš tako.

Definitno je ok, da sem skoraj v rokavičkah naredil korak v smeri uporabe. Razrešil sem del travmatične energije preteklosti. Druga debata je ali naj sedaj prekinem.

Na vprašanje ali naj prekinem uživanje ni nobenega odgovora zame, ker trenutno ni nobenega cilja povezanega in pogojenega s prenehanjem. Odgovori so, ampak ko gledam smer energije, ki jo posameznik občuti na telesu in v zavesti kot vzgib ali info - gre kepica energije v moje telo, tam ozavesti stvari/ustvari stanje in gre naprej. Iz tistega kar ustvari in sproži vidim kaj je in s čim je povezano.

A je info od boga - ne ni, ni potrebe, da bi bil. Je pa mentalna predstava vrednostnega sistema skozi katerega se ocenjuje vezana na boga oz. po Brezovi slikici na boga posredno.

Verjamem, da ti vidiš cilj, ampak ta cilj ni vmeščen v moj svet. Mogoče pa zato obstaja moj razlog, drugi in tretji razlog? Jaz vem, dvomim pa da ti tudi. Meni se nikamor ne mudi in v zvezi s časom čutim pomirjenosti in mir na področju prehoda čakre solarnega pleksusa in srčne čakre.
 

Ne rabiš si predstavljat, ker je onkraj tvoje predstave. Razliko boš opazil.

Se prav ne rabm nč delat, sam živim naprej?

 

Npr. če stojiva na kopnem in ti pravim da če boš šel v vodo se boš zmočil in ohladil in ti resničnost te izjave preverjaš tako, da me sprašuješ kolk snega je lan v Ameriki zapadl. In rečmo da ti veš kolk ga je in jaz ne in ti pravim da ne vem ali povem približno cifro, boš ti resničnost moje izjave glede efekta vode odpikal, ker sem pogrnu na tvojem testu glede snega. Včasih pa preverjaš moje trditve celo na podlagi svojih hipotez glede snega. To je spet samo primer za ilustracijo pointa.

Ne preverjam resničnosti tvojih izjav. Moja vprašanja nimajo nič veze s preverjanjem resničnosti, ampak spoznavanjem tvojega zemljevida predstav.

Kot že rečeno, jaz sem pogledal "video posnetek", ki me je popolnoma pomiril, zato zame te debate ni več. S tabo debatiram samo zaradi upanja, da te pripravim, da boš pripravljen pogledat "video posnetek". Ko opazim, da kljub temu nisi pripravljen pogledat "posnetka" zaradi "snega v Ameriki" končam debato, ker mi ni za zapravljat čas s tem, ker ga bom porabu za koristnejše delo. Možnost ti dam, če vzameš vzameš, če ne ne in grem naprej, brez zamere, brez nemira, brez sekanja glav smile.png

To si lepo povedal (razen snega v Ameriki). Zakaj si lepo povedal, sem površno opisal zgoraj.

Velika verjetnost je, da jaz ob istem video posnetku ne bi čutil isto kot ti in bi ga doživel kot brez pomenskega v sedanjem praktičnem smislu.
Brez podpisa

#645 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 11:45

Definitno je ok, da sem skoraj v rokavičkah naredil korak v smeri uporabe. Razrešil sem del travmatične energije preteklosti. Druga debata je ali naj sedaj prekinem.

Na vprašanje ali naj prekinem uživanje ni nobenega odgovora zame, ker trenutno ni nobenega cilja povezanega in pogojenega s prenehanjem. Odgovori so, ampak ko gledam smer energije, ki jo posameznik občuti na telesu in v zavesti kot vzgib ali info - gre kepica energije v moje telo, tam ozavesti stvari/ustvari stanje in gre naprej. Iz tistega kar ustvari in sproži vidim kaj je in s čim je povezano.

A je info od boga - ne ni, ni potrebe, da bi bil. Je pa mentalna predstava vrednostnega sistema skozi katerega se ocenjuje vezana na boga oz. po Brezovi slikici na boga posredno.

Verjamem, da ti vidiš cilj, ampak ta cilj ni vmeščen v moj svet. Mogoče pa zato obstaja moj razlog, drugi in tretji razlog? Jaz vem, dvomim pa da ti tudi. Meni se nikamor ne mudi in v zvezi s časom čutim pomirjenosti in mir na področju prehoda čakre solarnega pleksusa in srčne čakre.

 

Ok.

 

 Se prav ne rabm nč delat, sam živim naprej?

 

Ne sej zdej se ne bo nic spremenil v smeri o kateri sem jaz govoril, ker ne bos prekinjal zaradi info Boga, ki sem ti jo prenesel, ker je ne sprejemas kot take, tko da nima povezave vec in ne bo efekta o katerem sem jaz govoril.

 

 Ne preverjam resničnosti tvojih izjav. Moja vprašanja nimajo nič veze s preverjanjem resničnosti, ampak spoznavanjem tvojega zemljevida predstav.

 

Ok. Za to (tvojo radovednost) jaz ne bom vec dajal casa, ker mam koristnejse delo. Ko bos zainteresiran za služenje Boga, pa ti z veseljem odgovorim v zvezi s tem.

 

Velika verjetnost je, da jaz ob istem video posnetku ne bi čutil isto kot ti in bi ga doživel kot brez pomenskega v sedanjem praktičnem smislu.

 

Maš pravico do svoje vere smile.png

 

Lep pozdrav.



#646 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 11:51

Ok.


Se prav, če bi prekinu zaradi Boga bi opazil


Ker bom prekinu zaradi izleta ne bom opazu

?
Brez podpisa

#647 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 11:55

Ok.


Se prav, če bi prekinu zaradi Boga bi opazil


Ker bom prekinu zaradi izleta ne bom opazu

?

 

Ja, tega ne kar ti je on hotu dat.



#648 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 11:55

Sprašujem, če je bil pogoj, da prekinem zaradi njega?
Brez podpisa

#649 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 11:57

Sprašujem, če je bil pogoj, da prekinem zaradi njega?

 

Ce ti npr. jaz nudim denar, pol je pogoj, da ga sprejmes od mene, da tega dobis ja smile.png Pure logick bi rekla Zala_ smile.png



#650 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:02

Ja jasno od koga moram sprejet ...ma ne še kr se ne razumeva.

Pogoj 1: nehaš sedaj, ker jaz/bog tako pravim

Pogoj 2: nehaš kadar ti paše, lahko tudi takrat, ko greš na izlet


Vidiš razliko? Ali oba pogoja data rezultat ali samo en?
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0