Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nemir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
873 komentarjev na to temo

#651 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:15

Ja jasno od koga moram sprejet ...ma ne še kr se ne razumeva.

Pogoj 1: nehaš sedaj, ker jaz/bog tako pravim

Pogoj 2: nehaš kadar ti paše, lahko tudi takrat, ko greš na izlet


Vidiš razliko? Ali oba pogoja data rezultat ali samo en?

 

Ti si spraseval zaradi cesa ce bi prekinjal ce bo tak efekt ali ne in na to sem ti odgovoril. To kar zdej sprasujes je novo oz. naprej. Nima veze kdaj, efekt pride zaradi cesa.



#652 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:17

Vidim Fix da si ti eden tistih ljudi ki tkole 5 ur najedajo varnostniku pred vhodom v diskač, zavarovalnega agenta ne pustijo domov, Jehove priče naredijo ovink dve ulici pred njih domovanjem..

In tako dalje..

 

Kako iz ničesar narediti znanost je naravnost fascinantno

 

brez zamere,.


prenos.jpg


#653 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:21

Ti si spraseval zaradi cesa ce bi prekinjal ce bo tak efekt ali ne in na to sem ti odgovoril. To kar zdej sprasujes je novo oz. naprej. Nima veze kdaj, efekt pride zaradi cesa.

Ma ne spraševal sem, če je vzrok važen.

Tle sem se pa prvič vprašal, če je vzrok prekinjanja važen ...

Ne sej zdej se ne bo nic spremenil v smeri o kateri sem jaz govoril, ker ne bos prekinjal zaradi info Boga, ki sem ti jo prenesel, ker je ne sprejemas kot take, tko da nima povezave vec in ne bo efekta o katerem sem jaz govoril.


Brez podpisa

#654 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:24

Ma ne spraševal sem, če je vzrok važen.

Tle sem se pa prvič vprašal, če je vzrok prekinjanja važen ...

Ne sej zdej se ne bo nic spremenil v smeri o kateri sem jaz govoril, ker ne bos prekinjal zaradi info Boga, ki sem ti jo prenesel, ker je ne sprejemas kot take, tko da nima povezave vec in ne bo efekta o katerem sem jaz govoril.

 

Ja, vazen je vzrok (ali z drugimi besedami "razlog", "zaradi cesa"...)



#655 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:29

Vidim Fix da si ti eden tistih ljudi ki tkole 5 ur najedajo varnostniku pred vhodom v diskač, zavarovalnega agenta ne pustijo domov, Jehove priče naredijo ovink dve ulici pred njih domovanjem..

In tako dalje..

 

Kako iz ničesar narediti znanost je naravnost fascinantno

 

brez zamere,.

 

niti ne v rl sem ravno kontra. introvert. 

 

verjemi, da me sploh opazil ne bi. 


Ja, vazen je vzrok (ali z drugimi besedami "razlog", "zaradi cesa"...)

 

se pravi:

 

- če si rečem: prekinil bom, ker bog tako hoče = yes

- če si rečem: prekinil bom, ker pač na izletu druge možnosti nimam = no

 

 

?


Brez podpisa

#656 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:30

niti ne v rl sem ravno kontra. introvert. 

 

verjemi, da me sploh opazil ne bi. 

wink.png

verjamem brez čekiranja


prenos.jpg


#657 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:40

Jest v RL tud introvert, sam mi noben tega ne verjame. 

men tudi ne dajo te oznake, ker nisem ravno sramežljiv. precej me boli za druge in pol folk to ne povezuje z introvertiranostjo

 

v družbi ponavad sam spremljam debato in lovim spontane trenutke za komentar ipd. drugi precej več govorijo, ampak meni je to naravno in najbolj sproščeno. edino kaki novi obrazi so včasih mal zbegani ...

 

v stari družbi je blo večno prekletstvo, da noben nobenga ni poslušal. in pol je pršlo do tega, da so mi trije govorili vsak svojo stvar, jaz pa itak nisem nobenga poslušal, ampak sem fascinirano razmišljal o tem, kako da ne opazijo, da vsak govori svoj bla bla bla. 


Brez podpisa

#658 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:50

Jaz pa sem sramežljiva, samo očitno to nekak naučeno skrivam. 

 

Takle karakter, kot si ga opisal, je pa fajn met, ker velik energije prišparašwink.png

Ja in ne ja in ne..

 ker tudi za šparanje energije porabiš veliko energije..

Če ne živiš globoko v svojem svetu, vendarle ne moreš rečt da ti je vseeno, če pa ti je kljub temu  vseeno potem si sociopat.


prenos.jpg


#659 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 12:52

Jaz pa sem sramežljiva, samo očitno to nekak naučeno skrivam. 

 

Takle karakter, kot si ga opisal, je pa fajn met, ker velik energije prišparaš. wink.png

 

ne razumem se z ljudmi, ki se hranijo s socialnimi energijami ... ki rabijo feed back, da se imajo radi ali da se počutijo varne 


Brez podpisa

#660 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:03

Ja in ne ja in ne..
 ker tudi za šparanje energije porabiš veliko energije..
Če ne živiš globoko v svojem svetu, vendarle ne moreš rečt da ti je vseeno, če pa ti je kljub temu  vseeno potem si sociopat.

ekstrovert se polni v družbi, bolj mu dogaja bolje mu je
 
introvert bo izgubljal, če bo hotu biti "kot ostali" 
 
če je naraven in zvest sebi ni izgub, ker je spontano. da komu izpadeš čuden, jah jebi ga, gre s karakterjem.
Brez podpisa

#661 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:03

se pravi:

 

- če si rečem: prekinil bom, ker bog tako hoče = yes

- če si rečem: prekinil bom, ker pač na izletu druge možnosti nimam = no

 

 

?

 

Ce boš prekinil, ker hoceš slediti nasvet Boga, yes. Druga je no ja.



#662 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:04

Ce boš prekinil, ker hoceš slediti nasvet Boga, yes. Druga je no, ja.

pol je zame to ne. nisem na tej poti.

hvala za debatko
Brez podpisa

#663 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:09

Ne vem, kaj se sploh sekiram. ni mi vse kristalno jasno, pa se nekaj matram brezveze. Če bi bila zadosti brihtna, bi mi bilo vse kristalno jasno in ne bi delala napak. Bog že ve, ampak jaz bi tudi rada - vedela?

 

Bog... dej, da spregledam končno.



#664 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:12

pol je zame to ne. nisem na tej poti.

hvala za debatko

 

Ok. Hvala tud teb.



#665 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:16

Če se primerjam z drugimi sem totalen introvert. Zunanji kaos" kao kaos-oz dogajanje me lahko tako moti, da se tresem. Ker mu nisem kos.....


Sem pripravljena na RESNICO, ker že vem, da je alhko zelo slabo, da ne more biti kot še slabše. te tablete...... pismo...... brez njih pa tudi nisem ta prava... ker "mislim" da vse vem... pa se na veliko motim.


Dali so me v vato.



#666 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:16

Samo mero imamo različno...čisto nič tega ne rabijo, kot je Pico napisal, samo sociopati.

mora ti biti samo toliko vseeno, da sprejmeš svoj značaj. če tega nisi zmožen, boš pač zapadel v odpor, sovraštvo do sveta, ki "te ne sprejema". ko začneš sprejemat sebe si na nek način "safe" pred samouničenjem. sprejmeš sebe in spoznaš kake so tvoje možnosti socialnega udejstvovanje glede na druge karakterje, ki te obdajajo.

pač nočeš, da ti je vseeno, ker te drugi ne sprejemajo. druge pustiš, kjer so, deluješ iz sebe.

sej to je kr univerzalno ne samo za introverte.
Brez podpisa

#667 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:16

Zdaj pa se cmerim kot dojenček ker nimam pojma kaj se dogaja.



#668 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:20

Ne vem, kaj se sploh sekiram. ni mi vse kristalno jasno, pa se nekaj matram brezveze. Če bi bila zadosti brihtna, bi mi bilo vse kristalno jasno in ne bi delala napak. Bog že ve, ampak jaz bi tudi rada - vedela?
 
Bog... dej, da spregledam končno.

včasih pomaga, če vsako svoje dejanje "opremiš" z vprašanjem kaj je sploh cilj tega


edit: potreba je, da vsako svoje dejanje opremiš z kaj je sploh cilj tega


Brez podpisa

#669 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:22

mora ti biti samo toliko vseeno, da sprejmeš svoj značaj. če tega nisi zmožen, boš pač zapadel v odpor, sovraštvo do sveta, ki "te ne sprejema". ko začneš sprejemat sebe si na nek način "safe" pred samouničenjem. sprejmeš sebe in spoznaš kake so tvoje možnosti socialnega udejstvovanje glede na druge karakterje, ki te obdajajo.

pač nočeš, da ti je vseeno, ker te drugi ne sprejemajo. druge pustiš, kjer so, deluješ iz sebe.

sej to je kr univerzalno ne samo za introverte.

 

Niti malo vseeno. Kot mi je bilo kao vseeno nekoč. Zdaj živim iz tega, da drugim ni vseeno zame. Zato sem prišla v konflikt s samo seboj in svojo introvertiranostjo.

 

Če si ful introvertiran, mogoče sploh nimaš sposobnosti empatije, ljudje so ti tujci. Povsod kjer si si tujec, če imaš dovolj pameti... da razločiš, da to ne pomeni, da te vsi po defoltu sovražijo, si dober.


včasih pomaga, če vsako svoje dejanje "opremiš" z vprašanjem kaj je sploh cilj tega


edit: potreba je, da vsako svoje dejanje opremiš z kaj je sploh cilj tega

 

jaz bi rada zgrabila materijo že končno, cel lajf že bluzim. doktorat iz bluzenja vsaj.



#670 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:29

Za človeka je važno, da ima dobre izkušnje s stiki z ljudmi......... jaz v vati... sploh ne verjamem, da je lahko kje zlo. Ampak sumim in dvomim, da je okoli mene vse čisto. ker folk nikoli ne bi bil slabe volje in to prenašal name, če bi deloval iz ljubezni do mene. Punčice lastnega očesa... oz kontra... vreća za smeće ali kaj hujšega.

 

jaz bi se rada končno že socializirala, potem me ne bi bilo strah RESNICE (podzavestno)... stikov..jaz ne maram niti dotikov kaj dosti.. da bi jo videla.


Zdaj mam celo bivše sošolce za ljudi... ki bi me mogoče štekali... samo ne bi jim rada prišla pred oči... brez diplome, pa službe, in samozavesti v materialnem smislu.


mam možnost končati faks, God stay with me.


tako rada bi ga končala, da bi ga pregriznila na pol. (jernej mehle)



#671 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:41

Za človeka je važno, da ima dobre izkušnje s stiki z ljudmi......... jaz v vati... sploh ne verjamem, da je lahko kje zlo. Ampak sumim in dvomim, da je okoli mene vse čisto. ker folk nikoli ne bi bil slabe volje in to prenašal name, če bi deloval iz ljubezni do mene. Punčice lastnega očesa... oz kontra... vreća za smeće ali kaj hujšega.

 

jaz bi se rada končno že socializirala, potem me ne bi bilo strah RESNICE (podzavestno)... stikov..jaz ne maram niti dotikov kaj dosti.. da bi jo videla.


Zdaj mam celo bivše sošolce za ljudi... ki bi me mogoče štekali... samo ne bi jim rada prišla pred oči... brez diplome, pa službe, in samozavesti v materialnem smislu.


mam možnost končati faks, God stay with me.


tako rada bi ga končala, da bi ga pregriznila na pol. (jernej mehle)

 

A verjameš, da Bog ve kaj je boljš zate kot ti?



#672 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:52

 Sam ne tile bogovi ki delujejo na zemlji..

ker ne more nekdo ki sebe imenuje za stvarnika in vsevišnjega, kreatora univerzuma, ustvarjati take krivice, ne sam ustvarjati ampak jih še spodbujati.

V naravi nepopolnost hitro izumre..

 Nepopolen stvarnik bi oziroma verjetno tudi je izničil samega sebe.


prenos.jpg


#673 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:54

 Sam ne tile bogovi ki delujejo na zemlji..

ker ne more nekdo ki sebe imenuje za stvarnika in vsevišnjega, kreatora univerzuma, ustvarjati take krivice, ne sam ustvarjati ampak jih še spodbujati.

V naravi nepopolnost hitro izumre..

 Nepopolen stvarnik bi oziroma verjetno tudi je izničil samega sebe.

 

Ja. Z Bogom sem jaz mislil popolnega stvarnika.



#674 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. februar 2015, 13:59

Ja. Z Bogom sem jaz mislil popolnega stvarnika.

 ki ne obstaja wink.png


prenos.jpg


#675 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. februar 2015, 14:05

 ki ne obstaja wink.png

 

Obstaja :)






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0