Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nemir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
873 komentarjev na to temo

#151 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 19:45

Biti bog ali imeti potencial ali biti del boga ali imeti božjo iskro v sebi itd. to so različne stvari ...

 

Zato smo pa mi tle v tej 3D fizični dimenziji ... 

 

Kako je lahko identifikacija z JAZ SEM BOG kaj drugega kot zmota? Ali lahko tudi rečem jaz sem direktor Microsofta ali je to drugače? 


To čist resno sprašujem z namenom, da dobim resen odgovor ... in ne meglo s smajlijem na koncu.


Brez podpisa

#152 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 29. januar 2015, 19:46

jaa ... če mgd-ju omeniš, da smo mi vsi bog in kreatorji, mu grejo kocine pokonci ... 

Sej veš, da znam "coprat", to smo že v eni drugi temi ugotovili, pa čeprov gre sam za kocine :D, v bistvu se za to ne rabim niti trudit veliko :D



#153 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 29. januar 2015, 19:51

Biti bog ali imeti potencial ali biti del boga ali imeti božjo iskro v sebi itd. to so različne stvari ...

 

Zato smo pa mi tle v tej 3D fizični dimenziji ... 

 

Kako je lahko identifikacija z JAZ SEM BOG kaj drugega kot zmota? Ali lahko tudi rečem jaz sem direktor Microsofta ali je to drugače? 


To čist resno sprašujem z namenom, da dobim resen odgovor ... in ne meglo s smajlijem na koncu.

Vprašanje percepcije je to za moje pojme. Zame je bližja "ideja", da z umom prepoznamo delčke božanskega, ampak v resnici pa mislim, da smo vsi eno, del ene realnosti (kreacije)- če hočeš enega "Boga". Ne ravno Krišne hehe :D (seveda samo moje mnenje). 


bodi previdna ... da se ne skuštraš ... laugh.png

Tisto sem pa samo, ko je sonček :D  https://www.youtube....h?v=yXccMY7Gfiw



#154 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 29. januar 2015, 20:01

Nemir je zarad upiranja svoji naravni poziciji. V naravni si srečen.



#155 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 20:02

Vprašanje percepcije je to za moje pojme. Zame je bližja "ideja", da z umom prepoznamo delčke božanskega, ampak v resnici pa mislim, da smo vsi eno, del ene realnosti (kreacije)- če hočeš enega "Boga". Ne ravno Krišne hehe biggrin.png (seveda samo moje mnenje). 

 

Men obstoj boga ali vera in želja po obstoju ni vprašanje.

 

Tudi nefizična bitja, te ali kake x dimenzije ... kar se mene tiče smo non stop v kontaktu in vplivani na takšen ali drugačen način. Polno je oblik in zavesti, ki so v interakcji z nami ... ampak bog je druga dimenzija zato mi je enačenje sebe in boga ali bog - like bitij  malo da ne smešno ... men je razlika kristalno jasna in tudi podobnost. Jasna znotraj lastnih omejitev se razume. Omejitev v smislu zmožnosti sploh dojet s svojo omejeno podobo, obstojem,majhnostjo ... 


Brez podpisa

#156 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 29. januar 2015, 20:06

Men obstoj boga ali vera in želja po obstoju ni vprašanje.

 

Tudi nefizična bitja, te ali kake x dimenzije ... kar se mene tiče smo non stop v kontaktu in vplivani na takšen ali drugačen način. Polno je oblik in zavesti, ki so v interakcji z nami ... ampak bog je druga dimenzija zato mi je enačenje sebe in boga ali bog - like bitij  malo da ne smešno ... men je razlika kristalno jasna in tudi podobnost. Jasna znotraj lastnih omejitev se razume. Omejitev v smislu zmožnosti sploh dojet s svojo omejeno podobo, obstojem,majhnostjo ... 

 

Čeprav smo omejeni in majhni, se ga vseen da spoznat... po njegovi milosti... on je neomejen in velik.



#157 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 29. januar 2015, 20:43

Men obstoj boga ali vera in želja po obstoju ni vprašanje.

 

Tudi nefizična bitja, te ali kake x dimenzije ... kar se mene tiče smo non stop v kontaktu in vplivani na takšen ali drugačen način. Polno je oblik in zavesti, ki so v interakcji z nami ... ampak bog je druga dimenzija zato mi je enačenje sebe in boga ali bog - like bitij  malo da ne smešno ... men je razlika kristalno jasna in tudi podobnost. Jasna znotraj lastnih omejitev se razume. Omejitev v smislu zmožnosti sploh dojet s svojo omejeno podobo, obstojem,majhnostjo ... 

Se strinjam s tabo. Se mi zdi si napisal isto z drugimi besedami. Če te prav razumem. Kot sem že nekje prej napisala: jaz čutim "božanskost" znotraj sebe občasno, ko nastopi nekaj čemur najbližje rečemo mir, ljubezen... ampak to je omejena izkušnja, ki jo pač trenutno zmorem ;). Pa ne gre brez smajlijev na koncu. :D 



#158 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 21:53

Čeprav smo omejeni in majhni, se ga vseen da spoznat... po njegovi milosti... on je neomejen in velik.

On tem ni dvoma, čeprav pojma neomejen nismo sposobni interpretirat, še (ne)omejenosti vesolja nismo sposobni izkustveno razumet ...
Brez podpisa

#159 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 21:57

Se strinjam s tabo. Se mi zdi si napisal isto z drugimi besedami. Če te prav razumem. Kot sem že nekje prej napisala: jaz čutim "božanskost" znotraj sebe občasno, ko nastopi nekaj čemur najbližje rečemo mir, ljubezen... ampak to je omejena izkušnja, ki jo pač trenutno zmorem wink.png. Pa ne gre brez smajlijev na koncu. biggrin.png

Moja vprašanja so bila zastavljena shamanu ...sicer nič narobe, če kdo drug odgovarja.

Mir, ljubezen je čist ok in so del spoznanj o bogu, božjem. Tle ma vsak svojo pot, mgd v skladu z božjo voljo širi njegovo besedo, prisotnost ... , ampak slišal ga bo samo tisti, katerega pot je del njegovega sporočila.
Brez podpisa

#160 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 29. januar 2015, 22:04

Moja vprašanja so bila zastavljena shamanu ...sicer nič narobe, če kdo drug odgovarja.

Mir, ljubezen je čist ok in so del spoznanj o bogu, božjem. Tle ma vsak svojo pot, mgd v skladu z božjo voljo širi njegovo besedo, prisotnost ... , ampak slišal ga bo samo tisti, katerega pot je del njegovega sporočila.

Jaz sem "pričarala" shamanov odgovor hehe, predvsem ker sta mi bili simpatični opazki o megli in smajlijih na koncu, sem pa videla, da se navezuje na njegov komentar, da smo vsi bog in kreatorji :D, ampak sem "ženska" pa sem se mogla vtaknit haha love3.gif biggrin.png tongue.png ylflower.gif .



#161 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 22:04

Zaradi takih in podobnih tolmačenj se pa še zmeraj vrtiš v krogu in to še zmeraj v istem razredu...vprašaj svoje trenutno živeče jasnovidne guruje...jaz sem lahko guru vsem njim...naj raje preverijo te stvari v meditaciji...

A ti je že kdo rekel, da bo tole v prihodnosti ovira na poti tvojega razvoja? Pa ne zato, ker bi ta ovira kakorkoli bila povezana z omenjenimi guruji ...


Brez podpisa

#162 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 22:08

Jaz sem "pričarala" shamanov odgovor hehe, predvsem ker sta mi bili simpatični opazki o megli in smajlijih na koncu, sem pa videla, da se navezuje na njegov komentar, da smo vsi bog in kreatorji biggrin.png, ampak sem "ženska" pa sem se mogla vtaknit haha love3.gif biggrin.png tongue.png ylflower.gif .

 

Ženske se pa itak nimate kej enačit z bogovi, niti z direktorji ... ste bolj v domeni tajnic. 

 

love3.gif  ŠALA, ŠALA  love3.gif

 

nisem se mogu zadržat bucktooth1.gif 


Brez podpisa

#163 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 29. januar 2015, 22:12

Hočeš rečt: tiha velesila, ki modro skriva svojo moč za drugimi (in jim pušča sadove svoje moči), da lahko uživa njihovo zadovoljstvo haha biggrin.png- kaj je bolj božanskega kot to? biggrin.png tongue.png Moja duša je danes nekaj hudomušna biggrin.png.



#164 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 22:14

neskončnost in neomejenost je nekaj posebnega, še posebej zato , ker je ena od posebnih specialnih lastnosti singularne točke, ki si jo popolnoma narobe predstavljamo ... in hkrati portal do drugih singularnih točk, ki so tudi točno tukaj in zdaj  ...

 

malo zajebano ... ampak ... jebi ga  biggrin.png

 

Jaz mislim, da bi večina mogla najprej delat na prehodu iz (če se izrazim v čakrah) tretje čakre na četrto v ravnovesju/razmerju s celoto. Razmišljanja o vsebinah neskončnosti ipd. vidim bolj kot mentalno raztegovanje, vzpostavljanje odnosa od teh pojmov, kar tudi ni nujno slabo ali nepotrebno ....


Brez podpisa

#165 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 29. januar 2015, 22:23

On tem ni dvoma, čeprav pojma neomejen nismo sposobni interpretirat, še (ne)omejenosti vesolja nismo sposobni izkustveno razumet ...

 

Glede na to da je Bog neomejen, nima te omejitve, da nam ne bi mogu dat izkušnje neomejenega sebe in v njemu tudi vesolja. Če sprejmeš, dobiš in si pomirjen. 



#166 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 22:27

Hočeš rečt: tiha velesila, ki modro skriva svojo moč za drugimi (in jim pušča sadove svoje moči), da lahko uživa njihovo zadovoljstvo haha biggrin.png- kaj je bolj božanskega kot to? biggrin.png tongue.png Moja duša je danes nekaj hudomušna biggrin.png.

 

Joj nočeš vedet kakšne šale mi trosi moj um ....icon_smile_tongue.gif


Brez podpisa

#167 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2015, 23:25

Glede na to da je Bog neomejen, nima te omejitve, da nam ne bi mogu dat izkušnje neomejenega sebe in v njemu tudi vesolja. Če sprejmeš, dobiš in si pomirjen.

 
Lahko, pa bo še vedno vibrirala znotraj tvojih zmožnosti ... 




shamano kako si pobrisal svoj odgovor, svoj post?


Brez podpisa

#168 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. januar 2015, 07:51

A ti je že kdo rekel, da bo tole v prihodnosti ovira na poti tvojega razvoja? Pa ne zato, ker bi ta ovira kakorkoli bila povezana z omenjenimi guruji ...

 

Obstaja zelo majhna verjetnost, da bi bila taka izjava ovira...časovno lahko samo premakne nekatere zadevce za par mesecev...Poznam svojo razvojno stopnjo in razvojno stopnjo določenih gurujev...in če se primerja...tralala...Lahko me kličejo guru, tako kot lahko jaz bolj napredne imenujem "master" ali "sensei"....biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#169 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. januar 2015, 09:39

 
Lahko, pa bo še vedno vibrirala znotraj tvojih zmožnosti ... 

 

Če sprejmeš, da je Bog neomejen, tj. vsemogočen, zakaj pol le znotraj tvojih zmožnosti (kot nekaj omejenega)? Če je Bog neomejen, vsemogočen in če se mu popolnoma predaš, pol ga lahko po njegovi neomejeni moči, njegovem razodetju, popolnoma izkusiš (vesolje je le delček v Njemu), brez kakršnihkoli omejitev "svojih zmožnosti", ker jih on umakne, po svoji neomejenosti. Če ne more, kako je lahko neomejen?

 

Če se predaš Bogu, si lahko pomirjen.



#170 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. januar 2015, 10:07

Okej. Samo guru ali Guru?

 

Kako že grejo tiste bajke o "zemeljski" šoli, razredih, višje- nižje, levo- desno, ipd...

 

1+2+3+4+5=?  tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#171 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. januar 2015, 11:24

Obstaja zelo majhna verjetnost, da bi bila taka izjava ovira...časovno lahko samo premakne nekatere zadevce za par mesecev...Poznam svojo razvojno stopnjo in razvojno stopnjo določenih gurujev...in če se primerja...tralala...Lahko me kličejo guru, tako kot lahko jaz bolj napredne imenujem "master" ali "sensei"....biggrin.png

 

Fak po nesreč sem te lajkov ... linktongue.gif

 

Ne sama izjava ne, tvoj mind-set pa lahko konkretno -> ne vem ali maš samo z mgd-jem takšen prisrčen odnos ali je to stalnica tvojega življenja. Ful si tekmovalen, vsaj kar se duhovnosti, ezoterike tiče (izhajam iz branj na forumu) ... kje pa se vidiš na nivoju delovanja skozi srčne kanale? 

 

Jaz sem v razvojni fazi ... pa čutim, da sva tam .. tam. V ezoteriki me pa sigurno pihneš ...


Brez podpisa

#172 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. januar 2015, 12:47

Fak po nesreč sem te lajkov ... linktongue.gif

 

Ne sama izjava ne, tvoj mind-set pa lahko konkretno -> ne vem ali maš samo z mgd-jem takšen prisrčen odnos ali je to stalnica tvojega življenja. Ful si tekmovalen, vsaj kar se duhovnosti, ezoterike tiče (izhajam iz branj na forumu) ... kje pa se vidiš na nivoju delovanja skozi srčne kanale? 

 

Jaz sem v razvojni fazi ... pa čutim, da sva tam .. tam. V ezoteriki me pa sigurno pihneš ...

 

Mogoče je pa Višja sila prevzela tvojo rokco in kliknila...al je bil pa kakšen džavolček, ki je vrnil svoj dolg...tongue.png

 

Moram te malo razočarat- nisem tekmovalen, samo tvoje senzorji ne zaznavajo resnične narave...Mgd pa itak bluzi eno in isto pa sem ga postavil pred nov izziv...Njegovi gurujčki so pač imeli možnost in jo še vedno imajo...in vse tiho je bilo...le zakaj...

 

Razvojna stopnja je povezana z delovanjem skozi srčno čakro+ vse kar gre zraven...višja ko je bolj so tudi "srčni" kanali odprti...Srce je samo prispodoba za "energijo duše"...ampak ker ljudje ne poznajo tehničnih detajlov pravijo posplošeno "delovati skozi srce"...A se nisi nič naučil iz slikc...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#173 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. januar 2015, 14:02

če že po nesreči koga lajkaš ... ma pusti mu tisti lajk ... ne bodi no tak zacuknjen ... biggrin.png

 

Tak sem ... lajk dam, ko je ujemanje dovolj veliko ...

 

Če bi blo pomoje bi lajki bli omejeni na 10 +  in 10 - , da bi folk malo bolje cenil kaj dobi in kaj da ... ne pa tkole, ko se talajo za vsako dreko peko icon_smile_tongue.gif


Brez podpisa

#174 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 30. januar 2015, 14:09

Mogoče je pa Višja sila prevzela tvojo rokco in kliknila...al je bil pa kakšen džavolček, ki je vrnil svoj dolg...tongue.png

 

Moram te malo razočarat- nisem tekmovalen, samo tvoje senzorji ne zaznavajo resnične narave...Mgd pa itak bluzi eno in isto pa sem ga postavil pred nov izziv...Njegovi gurujčki so pač imeli možnost in jo še vedno imajo...in vse tiho je bilo...le zakaj...

 

Razvojna stopnja je povezana z delovanjem skozi srčno čakro+ vse kar gre zraven...višja ko je bolj so tudi "srčni" kanali odprti...Srce je samo prispodoba za "energijo duše"...ampak ker ljudje ne poznajo tehničnih detajlov pravijo posplošeno "delovati skozi srce"...A se nisi nič naučil iz slikc...biggrin.png

 

Kot sem rekel, glede na pisanja na forumu ...nobene želje nimam, da obračam pozornost v tvoj pravi svet. 

 

Delovati skozi srce je seveda namenoma bilo uporabljeno kot prispodoba ... vprašanje je zakaj čutiš, da mi moraš razlagati, kar že vem. Ti pišeš, da gre za energijo duše, jaz pišem, da gre za način delovanje. Trivialnega pomena je za kakšno energijo gre, če se ne izrazi v načinu delovanja. 


Tudi mgd ima svoje kvalitete, ki pa jih ne opaziš ... ali pač? 

 

In tudi ti maš svoje slabosti, ki pa jih ne opaziš ... ali pač?

 

icon_smile_tongue.gif


Brez podpisa

#175 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. januar 2015, 14:36

Kot sem rekel, glede na pisanja na forumu ...nobene želje nimam, da obračam pozornost v tvoj pravi svet. 

 

Delovati skozi srce je seveda namenoma bilo uporabljeno kot prispodoba ... vprašanje je zakaj čutiš, da mi moraš razlagati, kar že vem. Ti pišeš, da gre za energijo duše, jaz pišem, da gre za način delovanje. Trivialnega pomena je za kakšno energijo gre, če se ne izrazi v načinu delovanja. 


Tudi mgd ima svoje kvalitete, ki pa jih ne opaziš ... ali pač? 

 

In tudi ti maš svoje slabosti, ki pa jih ne opaziš ... ali pač?

 

icon_smile_tongue.gif

 

Fino...poterm razumeš da obstaja malo morje načinov skozi katero se določena energija izraža...kar pomeni, da poznaš tudi "uničevalni" vidik srčne energije...ali po domače povedano kar nekomu zgleda kot egoizem, brezsrčnost, tekmovalnost, temačnost se lahko kasneje izkaže kot popolno nasprotje temu...če vidi dovolj v globino valjda...

 

In energija duše se ne izraža isto kot energija nižjih "vozil"...lahko se izraža podobno ali celo na isti način, ampak ima drugačen odtenek...Ali povedano po domače dva človečka pomagata ostareli bakici pri kučnih opravilih...eden zaradi dobrosrčnosti, odprtosti, drugi zato ker misli, da bo imel kakšen dober tringelt od nje...

In kako boš med 100 človečki, ki delajo za tekočim trakom prepoznal tistega ki deluje "skozi srce"...Po delovanju?...tongue.png

 

Vsak povprečni človeček ima svoje pluse in minuse...ali jih opazi sam ali pa preko pomoči drugih, to je pa drugo vprašanje...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0