Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Shujševalne izkušnje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
362 komentarjev na to temo

#76 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2004, 20:54

Stradaj hrane ne seksa, pa ti bosta telo in duša zadovoljna. Ampak neslan seks je še vedno neslan seks. Še sline se ti ne cedijo.
Ti, a veš, da moški edino nekam ne more shujšat?
Bolj kot je suh, bolj je debel.

#77 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2004, 21:42

x;)x A ni to super, v splošno zadovolj(itev)stvo žensk! x:Dx

Kaj pa tako poželjivo vzdihuješ, ali tega ne veš že zdavnaj? Ali še česa ne veš o soli in seksu?

#78 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2004, 21:48

x;)x Seveda vem, dnevno prakticiram! x:Dx  :palec:

Kaj si moškega spola?

#79 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2004, 22:08

x:Dx Neeeeeeeeeeeee,prakticiram pa lahko vseeno, se ti ne zdi! Sicer pa je slika na moji ikonci  podobna moškemu?? x:Dx

Oprosti, no. Sem slišal, da ženske tega ne zmorete vsak dan v mesecu.
Na fotografiji je pa res eno sexi dekle. :8):

#80 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. januar 2004, 10:27

hi hi hi x:Dx

ne bodi no tako naiven x;)x .......pa ščepec domišljije x;)x x:Dx


:flower: :flower: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#81 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. januar 2004, 10:55

Kako to misliš, domišljije? Da maš dve, ki sta različno naštelane?

#82 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. januar 2004, 11:00

lahko tudi, stvar izbire in okusa x^x .....sicer je pa z domišljijo tako kot z vesoljem: oboje je neizmerno x:Dx x;)x


:vio: :vio: :vio:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#83 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. januar 2004, 11:09

Aha, vidiš, da si ljubosumna. Bo že dal mir par dni na mesec, tebi pa post tudi ne škodi. Predpisala ti ga je narava.

#84 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. januar 2004, 11:11

x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#85 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. januar 2004, 11:12

Nikoli ne bom razumela ljudi, ki ves čas hujšajo in iščejo takšne in drugačne diete.

Ne verjamem, da je kdorkoli lahko debel, če ne zaužije več kalorij, kot jih pokuri.
In v tem je smisel vsega...
Ali začneš bolj "migat" (da ješ enako in pokuriš več) ali pa ješ manj in ne migaš.

Edino kar verjamem, da telo pač na te spremembe ne reagira v mesecu, dveh...ampak je telo, vsak košček telesa treba naučiti živeti tako...
Dokler misliš, da moraš hujšati - verjamem da ne hujšaš (oz. shujšaš, vendar to ni tisto pravo). Spremeniti je potrebno sebe, notranjost...

Resnično jesti SAMO takrat, ko si lačen... Ne takrat, ko BI JEDEL, ampak ko si LAČEN. Mogoče 10 dni se potruditi, da tudi ko SI LAČEN...ne takoj dati hrano....potem pa se želodec skrči in se "nauči" poslušnosti...

Mogoče o tem lahko razmišljam jaz na tak način, ki imam manj kilogramov, kot bi si jih želela...

Moj idol...babnca z ozkim pasom, okroglimi, malo močnejšimi  boki, veliko rito, močna meča, napeta stegna ...  :2src:  :2src:  :vragec:


Daisy da bi ti uspelo, če si resnično želiš zmanjšati kakšen obseg ...
Tolažba: če te je "VEČ" te ima kdo lahko VEČ rad.  xsrcbumx

------------------

Stara COOL!! :palec: :palec:

dodam se:
...Free your mind and you will free your body!!

#86 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. januar 2004, 11:34

x:Dx

x;)x

#87 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 10. januar 2004, 12:55

x:Dx SStane, kam neki bi mene uvrstil, ki še nikoli nisem hujšala, imam idealen Body Index, postavo in kilažo pa enako že od srednješolkih let (to je pa že kar nekaj let!). Pa nikoli mi niso dišale sladkarije, ko zagledam potico, šarkelj etc. mi je kar slabo.

Uživam pa v SLANI hrani. Ko zagledam čips, pa kakšne pistacije, sploh ne morem nehat. Po tvojih zapiskih je to zato, ker dejansko sol, ki jo uživamo ni prava, oz. dovolj slana?

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#88 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. januar 2004, 13:09

MucaMaca, če govoriš po pravici ali pa ne, skoraj praviloma so vse postave , ki imajo rade sol, uravnotežene. Problem pa lahko, skoraj tudi praviloma, nastopi zaradi prevelikih količin joda, ki ga vsebuje jedilna sol. Zadnja tri leta v Sloveniji že petkrat več, kot naravne soli in še to v monovalentni obliki, ki lahko negativen učinek tudi podvoji.
Ščitnica je po navadi prva na vrsti.

#89 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 10. januar 2004, 22:02

Ampak povsod nas obsipajo z informacijo, da je zato toliko bolezni ščitnice, ker zaužijemo premalo joda?
Sem prav specialno zaradi tega pričela kupovati jodirano sol... xrolleyesx . Nas bombardirajo s tem, da je morska jodirana sol bolj zdrava od kamene... Tako da sedaj res ne razumem nič več.
Slišim in berem, da je verjetno še boljša ona himalajska sol z drugačno sestavo (sem brala nekaj na internetu od uvoznikov.., pa tudi kolegica mi jo pohvali). A ta sale salute potem ni isto kot himalajska sol? Oprosti, če si že kje drugje napisal, tam sem nekje od Marse tale naziv prebrala.

Ja, res je kar sem napisala o kilaži in strasti do slanega. Samo v tem okolju, kjer živimo, pač izpadeš kot malo čuden, če ti sploh ni do sladic in tortic :sick: ! Slano mi pa zelo ustreza in včasih, ko mi "zadiši" sol, ja, prav čutim potrebo, si jo posujem po kruhu, kot stari Slovani.. x;)x x:Dx .

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#90 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. januar 2004, 22:16

Glej jo, sem mislil, da si pozabila na slano debato o vitkosti. Nisi nobeno čudo, verjetno se prehranjuješ zelo pravilno : 100kcal hrane +100gr vode+ 1gr gr soli+ 10mg C vitamina.
Dnevno zaužiješ 1600kcal, popiješ okli 1l vode, za limono Cvitamina in 8gr soli kot dodatek, ker druga polovica je že v hrani sami.
Ali zaužiješ dnevno zvrhano žlico soli, teh 8 gr?

#91 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 10. januar 2004, 22:29

Oprosti SStane, nikoli ne tehtam, nikoli ne merim...tako, da .. xnckrivx, ne vem, koliko g soli zaužijem, koliko dcl vode popijem, tudi sanja se mi ne, koliko je C vitamina v tistem, kar zaužijem dnevno.

Se trudim dnevno spiti 1,5 l vode, samo poleti jo več, sedajle mi pa ne gre toliko od rok.
V primerjavi z drugimi, bodisi doma, bodisi v službi, sem relativno (in absolutno! x:)x zelo malokrat
bolna.

Skušam poslušati svoje telo.
Drugače pa nisem brezmadežna- gojim veliko strast do kave - brez sladkorja in z mlekom, in tega se res ne morem odvaditi... x:px.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#92 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. januar 2004, 22:39

Tudi v tem nisi izjema, tega iz topa nihče ne ve. Skoči v moj "SALESALUTE solni salon", tam najdeš vse o jodu in soleh.

http://www.salesalut.../forum_main.asp

Pa še knjigo preberi ob priliki, morda ti da misliti. Da se ne zrediš ali zboliš v prihodnosti.

#93 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 10. januar 2004, 23:16

Stane, skočila na forum in začela brati.., vidim, da me čaka še nekaj dela.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#94 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. januar 2004, 23:26

Naj se ti ne mudi.
Vzami si čas, saj nimaš akutnega problema.
Prehodi v mislih zgodovino svojega mladega življenja in si prikliči v spomin kakšno bolezen, če si jo imela in jo primerjaj z mojimi ugotovitvami.
Ugotovila boš, da je bil razlog zelo enostaven.

#95 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. januar 2004, 11:05

Izbiram ime foruma, na pomoč?!

LEPOTNI STUDIO SALESALUTE - lepše je biti zdrav in bogat kot reven in bolan!

#96 klavdija

klavdija
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 123

Objavljeno: 9. februar 2004, 08:23

se mi zdi, da zadnje dni ne beremo kaj drugega kot
STANETOVE LASTNE HVALE!

HVALI SVOJO SOL, DELA REKLAMO ZA SVOJO SPLETNO STRAN,...
a ni to malo mimo.....?

a gremo vsi delat reklamo za stvari, ki jih delamo?

#97 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2004, 10:40

Klavdija, jaz ne delam nobene reklame, ampak se trudim ljudem dopovedati, kako lahko pridejo do bogastva in zdravja. Seveda, če to sami želijo.
Kaj pa ti delaš?

#98 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. marec 2004, 10:53

Bemu....nekako mi po naslovih tem ni uspelo najti najbolj primerne teme za ta post........pa saj nič hudega, ne x;)x Skratka.......ker sem za moj okus čez zimo pridobil kakšno kilco preveč (na mojo srečo pa ne tudi za okus vseh drugih x;)x ), sem se predvčerajšnjim v Mercatorju kar nekaj časa posvetil kao zdravi in nizkokalorični prehrani..........razne variante polnozrnatega kruha, šunka s srčkom (oznako - zdrava prehrana), pa nemastni svinjski "kare" ali nekaj takega, pa puranji šink, pa razne manjmastne jogurte, kefirje in napitke.......pa ker sem zelo sladkosned sem poiskal (moram rečt zelo okusne) kekse več vrst x:px ....no, to v glavnem..........Zlasti tudi za trenutke ob branju in tv-ju, ko pač moram nekaj grickat x:Ix .......vse ok......samo na blagajni pa me je skoraj kap xrolleyesx .....In ko sem potem preveril ceno posameznih izdelkov še na računu pa tudi........vse te stvari so izjeeeemnoooo drage.......priznam, ker sem jih večino že mal probal, da so precej okusne x:px ........samo cena :eek: :eek: Skratka.....za takšno prehrano očitno rabiš veliko denarja........ :xx!:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#99 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:43

Mick, ti si glih en tak dodl, ko oni Pokovcov foter, ki si je na soli pršparal za ene slabe tablete.
Ti moraš porabiti pri hujšanju na hrani za polovico, ne pa porabiti dvakrat več.
Pet jurjev prvi teden, potem pa malo manj tedensko.
Škoda, da ne veš, ha x:Dx x:Dx x:Dx

#100 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. marec 2004, 11:48

Kva je to dodl? :eek: x;)x x:Dx x:Dx

Hja.......ne vem, no......gre tudi za to, da mi enostavno takšna hrana kot sem jo omenil tudi paše........kot da telo ve kaj potrebuje in tudi vpliva na okus.........mmmmm.......nič nekega sendviča z belo štruco, majonezo, suho salamo, sirom ipd........ampak 2 rezini polnozrnatega kruha, nemastna šunka, kefir......njamsi, kako mi je pasalo x:px ......

No, daj pojasni dodlu x:Dx ....kaj mu pa ti svetuješ.......ker sicer bom imel še vedno občutek........"debela denarnica - suha postava" x:Dx :vragec: x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0