Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

~ Kava ~


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
398 komentarjev na to temo

#276 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. december 2004, 22:28

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa ze vec dni ne pijem kave (pa ceprav drugac shizim). kar carsko, ce se odlocim, sem beton. x;)x

:palec: :palec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#277 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 22. december 2004, 06:43

evo tkole sem jz zdej za čike. sam kave pa na srečo itak ne pijem. pa tud se je ne mislim navadit... eh.. da bi mela še eno stvar k bi sejo mogla odvajat >_> ne hvala xrosex
spet se mi je na bolš poslabšal

#278 nati77

nati77
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 26. januar 2005, 09:36

spijem eno kavico z mlekom...samo v druzbi :))
počasi in z uzitkom :)

#279 snežinka

snežinka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 26. januar 2005, 10:03

Jaz sem si pa glih 1 vroč kapuccino nardila...Joj, kok paše nekaj toplega in okusnega xDDx k je tko mrzlo zunaj

#280 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 26. januar 2005, 10:36

Ponavadi pijem belo kavo, brez pene in obvezno zraven kozarec vode. x:Ix
Scio mi nihil scire

#281 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 29. januar 2005, 23:59

Včasih če se na pol zbudim predno gre mami v službo jo zavoham čez zaprta vrata :2src: kar mislim da že pomeni da jo naravnost obožujem x:Dx
Pijem jo 1x do 2x na dan če si jo skuham sama, če pa jo pijem zunaj pa tudi samo belo kavo ker se mi zdi da ne znajo ravno povsod naresti dobre kave. Naročiš kavo z mlekom pa ti po možnosti vlijejo mrzel mlek v tiste tri palce kave pa imaš eno navadno brozgo :o|o:

Se pa strinjam - kavo je treba pit počasi in z užitkom x;)x

O pa lahko še povem, da sem enkrat od kolegice za rojstni dan dobila štiri različne vrste kave iz male prodajalnice kave na Starem trgu v Ljubljani! Za vsakogar, ki ima rad kavo je to full lepo darilo, zraven je prišel še prospektek, kako pravilno pripravit in postreči kavo pa kaj vse lahko še dodajamo zraven. Mislim da je blo to eno lepših daril ki sem jih dobila, za cel mesec me je "full time" zaposlilo - dobesedno x:Dx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#282 neko-kao-ja

neko-kao-ja
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 31. januar 2005, 17:58

Ne da sem ravno obsedena s kavo... Ampak vseeno ljubim tisto prvo jutranjo, ki jo z užitkom spijem... Še preden se odpravim v stranišče, pristavim kavico... Mmmmm... Topla, sladka kava z mlekom... Grem si zdej eno skuhat... :mezik:
Ne ostavljati tragove za sobom... Isto kao ne postojati...

#283 rdeča hrenovka

rdeča hrenovka
  • SkorajOdvisnik
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 7. februar 2005, 23:50

mmmmm kavica.....kako me omami s svojim opojnim vonjem....kako zjutraj zadisi......no, tudi popoldne x:Dx

vsak, ki pije kavo, ob njej tudi uziva...mora jo spiti z uzitkom...

na zivce mi gre, ko nekateri enostavno zlijejo vase kavo, kot da bi jo pili za zejo...ta postopek mora biti umirjen in mora biti v uzitek x;)x x:Dx

jaz jo najraje pijem z malo mleka....mmm :palec:
..le krila misli me neso..

#284 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 24. marec 2005, 06:20

[JAZ PA IMAM NAJRAJE INSTANDT KAVO, TA SE MI NAJBOLJ PRILEŽE ZJUTRAJ, KO VSTANEM IN JE OBVEZNA!!! :inocent: DRUGAČE OČI KOMAJ GOR DRŽIM. ČEZ DAN PA ŠE KAKŠNO SKODELICO KAPUČINA OB KLEPETU S PRIJATELJICO xrolleyesx .

#285 tanaja*

tanaja*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 709

Objavljeno: 30. junij 2005, 17:39

Kava je zame prava razvada, prav odvisna sem od nje, sedaj pa moram omejiti kolicino popite kave, ker me ze prevec sravfa po zelodcu.
Ta bo tezka. :sori:
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)

#286 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 6. julij 2005, 23:16

Jaz jo imam najraje zjutraj, ko vstanem. Najprej spijem pol litra vode, pol grem pod tuš, potem pojem eno jabolko in nato si skuham skodelico močne turške kave (kak dcl) notri dam melasin sladkor in 3 zvrhane žličke barkofeta (ta mi je najbolj všeč- opeka-pakunga) Potem pustim stat kavo 3 minute in nato vanjo vlijem par kapljic mrzlega alpskega mleka 3.5 maščobe. Meni je tole cel obred, vedno ista skodelica, vedno isti postopek že 10 let. Ne prenesem, da se moram s kom pogovarjat, ko pijem prvo jutranjo kavo...Vse ostale kave čez dan mi ne pomenijo nič, skoraj silim se, da popijem kak kapučino, tudi kave in cigareta ne prenesem, čeprav kadim.

#287 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. julij 2005, 05:22

...3 zvrhane žličke barkofeta...

S pa oreng junkie...na megadozah... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#288 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 7. julij 2005, 08:42

jst je pa ne pijem že dva tedna..
lahk verjamete? :inocent:
Mushi

#289 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. julij 2005, 08:44

<{POST_SNAPBACK}>jst je pa ne pijem že dva tedna..
lahk verjamete?  :inocent:


Verjamemo, verjamemo... jest tut taX ko sem ne efedri ne pijem kave... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#290 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 7. julij 2005, 09:07

What? x:Dx xrolleyesx
Mushi

#291 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 7. julij 2005, 09:47

Na tabletah je! x:Dx

A vam zašepetam eno skrivnost??? :att: NE PIJEM KAVE! :inocent: Jp, čudna sm.... :o|o: :lol:

#292 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 7. julij 2005, 10:18

no sej sem jst tud zdej.. sam je blo pa kr hudo.. pa če kavo zašnjofam kak diši je še zmer.. x:px
Mushi

#293 jadas

jadas
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 110

Objavljeno: 7. julij 2005, 16:12

Ojla. zdravo!

Sem kar tako not padla. Pa vam povem, da se nimam za kavopivko. Sam sem pa ke jo kdaj za družbo. Pa moram rečt, da mi ne škodi, prav dobro pa tudi ne naredi. Sem kar malo euforična po njej. Zato se je raje na daleč ogibam in če je prilika, raje pijem zeleni čaj.

No, pa velik pozitivne energije vsem. :hepko: :hepko: :hepko:

#294 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 7. julij 2005, 23:36

Meni je kombinacija najprej eno jabolko (zeleno zlati delišes) in pol en ubijalski odmerek kave odlična kombinacija, da zdržim brez hrane do 14 ure. Pade apetit totalno.

Zeleni čaj je tudi kul, zdaj imajo enega novega od Droge, v kombinaciji z meto.Boljšega okusa je.


Sem se danes ustavila pri enem starejšem paru (blizu 80 let), ki živi na samoti, ko sem šibala s psom in sta me povabila na kavo. Gospa skuha kavo in jo prinese na mizo. Meni je bila prevroča, gospod pa je takoj srknil in zraven zatuli. "joooj, Tončka, si pa takšno kofe naredila, kot da bi rit opral, nič močno..." Sem se tako narežala, da so mi kar solze tekle.... x:Dx x:Dx

#295 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. julij 2005, 23:42

Še boljša je tista, ko si pes jajce opere x:Dx

#296 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 9. julij 2005, 01:10

Uff, jaz sem pa pred dobrima dvema tednoma bil 17, ampak že eno leto pijem kavo vsak dan. To je tako super stvar, zviša ti pritisk in kar je najpomembnejše, da ko piješ kavo sem sprostiš da konc. Expresso in kave iz avtomata so bolj zaradi sladkorja, toda črna kava brez mleka in 1/3 velike žlice sladkorja na osebo, to je življenje.
Sem takšen, ker sem živ.

#297 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 9. julij 2005, 06:18

imam turšku kavuu,..nein danke mamaa._ :mex: xsmokex :mex:

#298 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 9. julij 2005, 08:13

Jaz pa sem zdaj na črni kavi-ne turški...najboljša kava (v tem trenutku) je taka brez dodatkov x:px
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#299 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 9. julij 2005, 08:58

črna, močna, brez kakršnihkol dodatkov x:px
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#300 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. julij 2005, 09:54

<{POST_SNAPBACK}>črna, močna, brez kakršnihkol dodatkov x:px

:eek: x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0