Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

~ Kava ~


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
398 komentarjev na to temo

#126 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 1. april 2004, 07:36

Uživam ob moji jutranji "Svinjski kavi x;)x ", poseben recept in čakam, da se polkna dokončno dvignejo...

#127 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 1. april 2004, 14:59

Rada pijem kavo in uzivam v njej, ampak nisem pa obsedena z njo..
Se mi zdi hecno, kako nekateri ne morejo brez kave in je prva stvar, ki jo zjutraj naredijo, da pristavijo loncek za kavo.. Taka je tudi moja mama, ki se brez kave ne more zbudit..
Potem pa nekateri se cigareto prizgejo zraven in "jutranje zastrupljanje" je popolno.. x:px

#128 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. april 2004, 17:33

Kako pa oče to prenaša :8): x^x

#129 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 1. april 2004, 17:40

kaj?

#130 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. april 2004, 18:43

No, to, kar praviš :inocent:

#131 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 1. april 2004, 18:47

hmmm... .. cisto preprosto ... x:)x

#132 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. april 2004, 18:51

:8):

#133 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 1. april 2004, 23:50

x:Dx

#134 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 4. april 2004, 09:08

Kava je pogon x^x mojga teleščka! x:Dx
Skodelica kave............... :palec:
Vsaka ovira je priložnost.

#135 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. april 2004, 13:13

jajta, le kaj bi pa še drinkal˝,ko ne bi bilo kave na slovenskem seznamu?

#136 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. april 2004, 13:18

....še dobro, da me spomnete, sedaj si moram privoščiti eno turško, pa ne kopel, ampak kavico z zelo malo sladkorja po kosilu x^x x;)x

#137 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 5. april 2004, 13:17

....še dobro, da me spomnete, sedaj si moram privoščiti eno turško, pa ne kopel, ampak kavico z zelo malo sladkorja po kosilu x^x  x;)x

.. joj, jaz pa pri tirski kavi potrebujem celo goro sladkorja.. x:px
Pri kavici s smetano se nekak gre brez sladkorja ali pa ledena kava, frapuchino,..., turske pa ne spravim grenke po grlu.. x;)x

#138 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 15. april 2004, 10:28

kako omamno lepo se kadi iz kavice
in dišiiiiiii! MMmmmmm
:vio: Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#139 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. april 2004, 10:37

Stankaaa, prosim ne delat luštov xrolleyesx x;)x

#140 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 15. april 2004, 10:43

Jst jo pa glih zdle zadnje požirke šlukam.. x:px x:px x:px
Full sem dobro naredla... njammmmmmmmmm....... x^x
Mushi

#141 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. april 2004, 10:47

Na še ena dama, ki rada uživa, saj sem pravkar spil capuccino, ampak ni to to :8): ...Mushi pozdrav x;)x , naj ti tekne x^x x;)x :palec:

#142 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 15. april 2004, 10:51

mi je teknilo.. tnx..
sej kapučino je tud dober.. oh kolk časa ga že nisem pila.. še mam eno škatlico tega doma, ah je že stokrat rok potekel, ko sem tak fuks doma, ko jst edina kofi pijem, B. pa ne, pol ga pa zelo redko doma, mi ne tekne tolk ko v službi ko smo USI taki komarji srk srk....... x:Dx
Mushi

#143 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 15. april 2004, 10:58

stanka ti tud tak komarček ne, sem gledala enkrat en dokumentarc, so se vidno barvali v rdeče, ko so srk srk delali, ko pa so bli take transparentne barve, me pa sva že čist čokoladno rjavi od znotraj... x:Dx x:Dx x:Dx x:px
Mushi

#144 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 8. maj 2004, 23:51

Obvezno vsak dan pijem kavico, a ne pretiravam..
Vseeno mi je ali je z mlekom, smetano, ledena, .. vse so mi ok, le cisto crno kavo tezko pijem..
Rada imam sladke stvari in crna brez dodatkov, mi je pregrenka..
Sem pa nasla nek dodatek od ( mislim da je ta firma ) Neskvika - ja vem narobe je napisano x;)x , ki je kot mleko ampak je sladko in se lahko daje v kavo ali pa na kruh ( kot bel evrokrem).. Super stvarca! x:)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#145 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 31. maj 2004, 10:43

Po nesreči smo v firmo dobili kavo v zrnju :8): , tako jo je bilo potrebno zmelti pred uporabo . Sem jo po dolgem dolgem času in aroma je bila xokx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#146 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. maj 2004, 10:45

neverjetno, da si glih kavo osvezila... namrec ravnokar pijem najlsabso kavo v lajfu... takorekoc brozgo, spljachino... xrolleyesx :o|o: :sick:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#147 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 31. maj 2004, 10:53

Uuuuu, kavica grenka z mlekom. Res naredi vzdušje, njena aroma, to, ko se s frendico vsedeš, srkaš kavo, pogovor steče, besede so bolj zaupne... Ampak to je mene tolk not potegnlo, da sm bla too much odvisna, da se zjutri nism mogla z nobenmu ment, dokler nism spila kave, pa glavoboli, pa to, ko nism mogla povezat misli pa besed... Sm se odvajala: prve tri dni- totalna cunja, pol pa tri tedne glavoboli, pa ful pritisk v glavi: ampak sm zadnje tri dni spila po eno na dan : mi ga je tolk zaštromal po eni, da sm bla hiperaktivna...

Ej, pa kok se voha na WC- ju, ko greš lulat...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#148 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 31. maj 2004, 10:55

ah.. druga kuha mogoč.. že iz uporabljenega zorca.. xrolleyesx :xx!: :eek:
devica, jst sem se takle čokolade odvajala, da sem bla en teden čist paf, no zdej sladkarije jem, ni mi pa treba! Neki časa pa čokolada zjutri, čokolada takoj ko sem domov pršla, čokolada zvečer, prava zombija sva že bila oba! x:o)x x:o)x
Mushi

#149 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. maj 2004, 10:57

A meni pravis, Mushi?
Ne, tega nikoli ne naredim, ni druga kuha...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#150 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 31. maj 2004, 10:59

marsa, misla sem da ti jo je kdo skuhal, ne vem kje x:Dx x:Dx x:Dx , ne da si jo ti naredla.. Kva TI si si sama tako patoko nrdila? Se zgodi tud.. x;)x x:)x x:Ix
Men se je tudi že, pa ne vem kaj je blo narobe.. enostavno ni bla dobra... Od takrat pa vedno tolk kave not usujem, da že ni variante da ne bi bla taka da zadane... x:px
Mushi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0