Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

~ Kava ~


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
398 komentarjev na to temo

#76 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 7. november 2003, 17:15

ha, ha , ne morš verjet ravno dans je pr nas na radiu spiker spraševal folk kaj bi si predstavljali če bi jih nekdo zvečer povabil k sebi na kavo. Hm le kaj xnckrivx x:Dx

#77 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 7. november 2003, 22:12

Haha Otožna...a ti povem, da sem poslušala to oddajo...
Na poti v službo...

Kaj si predstavljam, če kakšen simpatičen gospod povabi mene dopoldan ob 10.00 k sebi na kavo.
Seveda: "Kava. Pogovor. Nič drugega."

Kaj si "domišljamo" če taisti gospod popolnoma isto vprašanje izusti zvečer ob 21.00 uri?
Seveda: "V horizontalo bi me rad spravil (eni tudi na eno nogo x;)x )".


#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2003, 12:08

Hecno  :vio: ... sem ravno mislila, da bi mi ena kavica sedla, pa si rečem, ah, bom prej mal na forum pokukala, če kaj zanimivega dogaja... na, pa tale tema laufa  x^x  x:Xx ... jah, nč, pol pa si grem kofetka skuhat, ne  x:Dx  x:Ix

az pa ravno sedajle, ko gledam to temo, dobim po mailu neko zgodbico o kavi ... x:px

xsrcx  x:)x


Hecno... :)

Jaz pa sem vceraj ravno popravljala in urejala tole temo (kot do sedaj ze ful tem, ki so bile popacene, nepregledne ipd.), pa je bila cisto nekje spodaj, se pravi ni bila v tistem trenutku aktualna, morda je bila celo na drugi strani neprebranih, pa glih ko vse uredim, vidim, da je tudi Mateja v tej temi... Potem pa se Tina.. :)

Samo sem bila prevec sesuta in se mi ni dalo niti vec 'b' napisat. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 8. november 2003, 13:56

sanjalica, očitno to včeraj ni bila tema samo na našem radiu, ker mislim, da bi imela kar dolgo pot če bi se k nam v službo vozila. evo, jaz pa dišečo kavico pijem, ker sem fulll prijetno utrujena (bere se zaspana, pst)

#80 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. november 2003, 15:06

:vragec:


evo... :palec:
glih konchujem drugo shalco moje kakfice x:)x
take chrne pa gooooste...(hehe....fotr, dokler je she tacal o tem svetu, me je zmeri hecu, de zhgance kuham x:Dx )....biu model x:)x x;)x



vechno vash :vragec: ....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#81 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 8. november 2003, 16:55

mMM :wacko: :blink: Nč si grem še četrti lonec kave skuhat xrolleyesx . (a sem se res neki odvajala od kave, hm, zgleda da mi tole ni najbolje uspelo...)


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Zdaj sem pa že skoraj :eek:

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2003, 17:09

xDDx xDDx

Jaz tudi zdajle kavico pijem... Mmm, kok je dobra. :vio:

Zunaj nikoli ne narocim turske, doma pa skoraj ne pijem drugacne kot turske.

Zgance kuhas, Aakhut! x:Dx x:)x :palec:

Moj frend pa je enkrat rekel za ful nad pravi caj iz ne vem katere vzhodne dezele, res kao ultra special in nad: okus ima kot kostanjeva voda. x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 11. november 2003, 08:48

Nekaj časa je nisem pila sedaj pa si jo tu in tam privoščim, ko sem dobre volje , če mi pa tako diši. x:px

LP!

#84 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. november 2003, 12:06

Heheheh... zvečer nekoga na kavo povabit... kak prozoren izgovor za..
Mushi

#85 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 12. november 2003, 23:03

Jaz jo pa pijem, kr tko zarad družbe, pogovorov.Nisem nek spešl ljubitelj.Pijem jo občasno,turško seveda, da si še v šalco mal pogledam.

#86 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. november 2003, 00:14

.zarad družbe?le zakaj,hmm.ne bi jest trpel zarad tega,hmm,raje u luft zevam x:Dx

#87 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 13. november 2003, 09:53

Najraje zjutraj in sicer "etiophien yerge",pa en čik zraven,...potem se userjem kot mamba in dan se prijetno začne. :mex:
Glej naprej, če se le da,...

#88 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. november 2003, 11:21

Grem kr kofe skuhat, pa ne da skadim čik :mex: in ne da se userjem kot mamba... tako ko je zdej čas zato, njam.. njam kofi šluk, šluk.... :yumy:
Mushi

#89 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 13. november 2003, 11:28

Jaz pa do sedaj delala (garala), sedaj bi se pa po damsko pustila povabiti na kavo...

Ampak nobenega "dameka" ni. :V:


#90 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. november 2003, 11:33

Mormo aquariusa vprašat direkt! :eek: x;)x
Mushi

#91 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. november 2003, 12:50

Prav zabavno je, kako ljudje znamo iz par sestavin toliko različnih umetnij skup spravit. Kava, ki je sestavljena iz kave, vode in sladkorja (osnovna varianta), pa se zna zgodit, da se skuha taka kava, ki ti niti približno ni všeč.... POtem so pa še razne variacije z mlekom, smetano, brez sladkorja, z limono, konjakom, pa ledena kava, pa instant kava, pa kava iz avtomata, pa bianca, pa seveda capuccino - me en prijatelj vztrajno vabi na Štajersko na to zadevo....

Jaz dolgo časa nisem pila kave, pa so me sodelavke v honorarni službi navadile nanjo. Zdaj pijem Svinjsko kavo - tam nismo imele štedilnika, tako smo v lonček za čaj (tak večji), dale kavno žličko (glej glej še celo žlička je dobila ime po kavi) sladkorja pa 1 in pol kave, pa to prelile z zavreto vodo (imele smo lonec, ki ti zavre vodo), pa potem prelile z mlekom. Je en tak prav poseben okus, ko piješ prvič, se ponavadi nakremžiš, ampak sem žetudi tule eno sodelavko okužila s tem.

Objavljena slika

#92 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. november 2003, 12:54

Kava z limono? xrolleyesx
Mushi

#93 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. november 2003, 12:56

Ja, to je moja stara mama prakticirala, naj bi pomagalo proti glavobolu xnckrivx

#94 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. november 2003, 13:04

xrolleyesx A ja, pa veš da sem že to slišala!
Mushi

#95 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 13. november 2003, 13:05

:vragec:


kaaaavaaaaa....glih zdele.......jutranja....dve shalce........mmmmmm.......njami......
najlepsh pa je, k pomislim, na vse, ki ste v sluzhbah x:px



666 zlobijeu......tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#96 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. november 2003, 13:06

Kava z limono? xrolleyesx

Saj tole je res preizkušeno, mora biti brez sladkorja v razmerju 1:1, pa še pravi čas (dovolj zgodaj!), da prežene glavobol......sicer je pa grozno grenko, no ne vem na kaj me spominja.......saj so povečini vsa dobra zdravila grenka......v glavnem, da pomaga :palec:

#97 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. november 2003, 13:09

:vragec:


kaaaavaaaaa....glih zdele.......jutranja....dve shalce........mmmmmm.......njami......
najlepsh pa je, k pomislim, na vse, ki ste v sluzhbah x:px



666 zlobijeu......tralala

Jutranja ??????? :eek: x:Dx :palec:

#98 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 13. november 2003, 13:11

:vragec:


ja valda de jutranja....
jutro je k se chlouk zbudi...a ne?
ergo jutranja x:Dx


666 :vragec: -ou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#99 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. november 2003, 13:13

Kak enim velja... jst bi mela tud zdle jutranjo, je pa že kr popoldanska bla.. x:)x
Mushi

#100 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 13. november 2003, 13:15

:vragec:


ne se sekirat...
bom meu she eno jutranjo ob ene 0400....



666 :vragec: -ou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0