Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Depresija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2147 komentarjev na to temo

#926 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 8. oktober 2013, 13:42

Mogoče tudi z Indijanci nima več veze, pa  lahko vseeno najdem eno morebitno povezavo z njimi. Vsaj sama verjamem, da je depresija eden izmed simptomov značilnih posebej za naš čas oz. sodobno civilizacijo, in da ti simptomi izvirajo iz destruktivnosti naše civilizacije, iste destruktivnosti, ki je vodila v genocid nad staroselskimi ljudstvi, med drugim Indijanci.

 

Depresija je sicer lahko čisto osebne narave in jo lahko povzročijo kakšni hudi obremenilni dogodki v človekovem življenju, ne glede na to, v kateri kulturi, civilizaciji, človek živi.  Vseeno pa mislim, da to kar počne naša civilizacija - nasilno prekinjanje naravnih ritmov in manipuliranje s človekom in naravo, neizogibno ustvarja veliko dodatnih in hudih stranskih posledic in da čustveno in fizično ravnotežje človeka, pravzaprav celotnega ekosistema še nikoli ni bilo tako ogroženo. 



#927 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. oktober 2013, 14:51

Ok, se selimo v temo o Indijancih, samo še na ta Mayitin post odgovorim, ker ga ne znam prenest v drugo temo. Torej, zgodba o Tomažu Humarju in Ama Dablam.  Pa ne, da so te osebne stvari tako zelo pomembne, bolj mi gre za to, ker se na tem primeru vidi, kako nekateri na področju "duhovnosti" (v tem primeru Mayita) stvari napihujejo čez vse meje in manipulirajo z resnico, ki je zelo preprosta in prav nič posebnega. Manson se je seznanil s Humarjem, ki sem ga poznala iz časov mojega alpinizma. Z Mansonom sta se srečala vsega skupaj dvakrat, enkrat pa je Humar prišel na Mansonov obred. Niti enkrat samkrat nista šla skupaj v hribe. Mislim, da je vsakomur, razen tistim, ki si delajo iluzije, jasno, da se tako ne naučiš ničesar res uporabnega o hribih. Da to ni moglo imeti kake posebne uporabne vrednosti na tako zahtevnem hribu kot je Ama Dablam, je postalo jasno, ko se Manson sam odpravil tja. Ni upošteval mojega svarila, da ni pripravljen na tak vzpon in tudi ne mojih besed o tem, da je pred takim vzponom nujna višinska aklimatizacija, prepričan je bil, da take reči rabimo samo belci, Indijanci pa so nadsposobni in gre tudi brez. Ampak hribi so mogočni šamani, vedno te soočijo z resnico. Komaj nekaj nad 5000m ga je zaradi pomanjkljive aklimatizacije zadela huda višinska bolezen,  obrnil je in sestopil, pri tem izgubil tudi vso opremo. Ja, bil je dovolj priseben in močan, da je preživel to naivnost, to mu je zagotovo treba priznati, ni pa ta celotna odisejada nekaj, s čimer bi ga lahko Mayita hvalila, kvečjemu dobra lekcija (pa še to ne, če nisi iskren!). Resnično upam, (ker ga imam čist zares rada in mu ne privoščim nič slabega), da bo po povratku iz Arizone bolj skromen in moder in bo vsaj dve leti resno in zavzeto plezal po Julijskih in Centralnih Alpah, sicer se zna zgodba o Ama Dablam ponoviti, bognedaj s takšnim koncem kot pri Tomažu Humarju. Mayita, če ga imaš res rada in tebe bolj posluša kot mene, ga prosim nehaj častit in postavljat na piedestal, ampak mu pomagaj, da se prizemlji in začne resno hodit v hribe, preden gre v Himalajo, Arizona ne bo kej dost pomagala, tud obredi ne, če ne bo iskren sam s sabo! Prosim!!! Nimam se za tako medicine woman kot ti, tudi kart ne znam metat, ampak ene stvari pa vidim (mi gore tudi kaj povejo - no mogoče sem pa useen mal šamanka wink.png)

Ja očitno,bila si prisotna,in glej kaj si storila s tem, ko je bilo v tvojih rokah. Ja, še kakšna druga zgodba med Mansonom in Tomažem, ki jih ti ne poznaš.In poglej kakšna si še zdaj, Manson je šel naprej,ti pa si očitno še vedno na istio točki.Res ne bi smela biti taka.

Raba bi samo vedela zakaj si tako negativna.

Ali bi rada da nisem več na LF da gre dol iz njega,da ne pišem več tukaj?

oprosti,sama veš da plezanje ni lahko in to je dobra zgodba še posebno o nekom ki prihaja iz puščave.Jaz sem Slovenka in ne plezalka in zame je to res velik dosežek in tudi za ljudi iz puščave.Da lahko nekdo ki v življenju ni plezal in videl tako visokih gor lahko doseže nekaj tako ekstremnega v tako kratkem času. In da končamo to moraš biti malo nora da probaš narediti Indijanca za svojo lastnino...Sem videla film ki si ga posnela in res ni lepo da predstaviš indijanca na tak način.še vedno ga imam...Še enkrat preden je on stopil na naša tla, so posneli film o njemu...



#928 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 8. oktober 2013, 16:26

po moje ... je depresija kot bolezen med človeštvom prisotna že dolgo ... a se vse njene nianse odkrivajo šele vzadnjih desetletjih ... kot pri marsikateri drugi bolezni  pevc.jpg



#929 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. oktober 2013, 18:42

http://www.24ur.com/...ed-odrasle.html



#930 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. oktober 2013, 19:06

Me mimogrede zanima ..kateri film pa je posnela Iknee.?

 

Mogoče kaj v stilu šamanske ćupakabrije akcija...tongue.png Upam da so tudi kakšni podnapisi. Čiko baš ne priča indijanski...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#931 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. oktober 2013, 19:36

Zakaj ne vprašaš svoje čarobne kugle?



#932 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. oktober 2013, 19:43

a niste že na nivoju k se lahko telepatsko pogovarjate? pol ni jezika...



#933 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. oktober 2013, 19:45

a niste že na nivoju k se lahko telepatsko pogovarjate? pol ni jezika...

 

tudi ti tipkaš, pa bi pričakoval da spuščaš dimne signale biggrin.png

 

6096054008_8b97f1c901_z.jpg



#934 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. oktober 2013, 19:53

zakaj ne vprašate iknee saj ona več ve, jaz pa sem lažnivka in neiskrena in samo iluziram

 

tudi jaz znam provocirat pa ne za to da pridejo laži ven ampak da pride resnica...

sam ne vem če se bom šla te igrice k mi je izguba časa....



tudi ti tipkaš, pa bi pričakoval da spuščaš dimne signale biggrin.png

 

6096054008_8b97f1c901_z.jpg

a jih znaš brat



#935 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. oktober 2013, 20:09

jebo mater pas laugh.png



#936 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. oktober 2013, 20:54

Zakaj ne vprašaš svoje čarobne kugle?

 

Magična kugla se ne vmešava v ženske prepire zaradi ljubosumja...je pa to dobra indijanska (mehiška) nadaljevanka...tongue.png

 

a niste že na nivoju k se lahko telepatsko pogovarjate? pol ni jezika...

 

To ni nihče trdil...torej ne vem od kje ti taki zaključki...zakaj pa potem šamani uporabljajo besede...tongue.png

 

zakaj ne vprašate iknee saj ona več ve, jaz pa sem lažnivka in neiskrena in samo iluziram

 

tudi jaz znam provocirat pa ne za to da pridejo laži ven ampak da pride resnica...

sam ne vem če se bom šla te igrice k mi je izguba časa....

 

Recimo samo, da poveš svojo verzijo zgodbice...nekateri pa radi slišimo še kakšno drugo verzijo...potem se pa odločimo katera verzija je boljša...več akcije, special efektov...podobno kot pri filmih...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#937 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. oktober 2013, 21:16

Magična kugla se ne vmešava v ženske prepire zaradi ljubosumja...je pa to dobra indijanska (mehiška) nadaljevanka...tongue.png

 

 

To ni nihče trdil...torej ne vem od kje ti taki zaključki...zakaj pa potem šamani uporabljajo besede...tongue.png

 

 

Recimo samo, da poveš svojo verzijo zgodbice...nekateri pa radi slišimo še kakšno drugo verzijo...potem se pa odločimo katera verzija je boljša...več akcije, special efektov...podobno kot pri filmih...tongue.png

ja sej katera verzija je boljša ampak nima veze katera je resnična...

poglej šamanič je trdil da lahko prebere ljudi na daljavo kokrkoli se to ne da z besedam, ti tudi trdiš določene stvari ko pa pride do pravih stvari pa vsi pobegnete v nek cinizem in k izgovorom...

Raje se napajate... 



#938 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. oktober 2013, 21:18

kaj so za tebe prave stvari ??



#939 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. oktober 2013, 23:16

ja sej katera verzija je boljša ampak nima veze katera je resnična...

poglej šamanič je trdil da lahko prebere ljudi na daljavo kokrkoli se to ne da z besedam, ti tudi trdiš določene stvari ko pa pride do pravih stvari pa vsi pobegnete v nek cinizem in k izgovorom...

Raje se napajate... 

 

Šamančič lahko prebere ljudi...ali bo informacije tudi prav pretolmačil je pa druga stvar...Ti tudi lahko vržeš karte, vidiš filmčke o življenju človeka ali pa mu boš lahko 100% napovedala prihodnost...Ne, lahko mu pa poveš kaj ga matra, če on tega ne opazi, mu svetuješ, itd...tongue.png

 

In ja jaz še zmeraj trdim, da se to da...prav tako pravijo svete bukvice, ki govorijo o siddhijih (psihične moči)...nisem pa nikjer omenjal in trdil, da sem jaz tega sposoben...torej mi ne mešat jabčkov in hrušk...tongue.png

 

In nehaj tukaj tupit o resničnosti, ampak raje skušaj poštimat svoje privat nerazščiščene zadevce z Iknee...Ne vem kaj točno imata, ampak je full osebne narave kar se parv vidi iz nekaterih postov...Razen če nam lahko poveš tudi kaj o darkerski naravi indijančkov- alkohol, čupakabrije (black magic), vietnamski sindrom, sovraštvo do belcev...ne samo o lepih stvareh...In prosim, da v tapravi temi...Razen če ne boš govorila o depresivnih indijančkih...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#940 emi

emi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 9. oktober 2013, 08:03

Meni pomaga:

- multivitaminski kompleks + omega 3

- šport

- sončna svetloba

- pospravljanje

- gledanje humorističnih nanizank

 

Pred časom sem si kupila še budilko, ki ima vgrajeno svetilko, ki simulira sončni vzhod.



#941 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. oktober 2013, 13:36

kaj so za tebe prave stvari ??

 

Šamančič lahko prebere ljudi...ali bo informacije tudi prav pretolmačil je pa druga stvar...Ti tudi lahko vržeš karte, vidiš filmčke o življenju človeka ali pa mu boš lahko 100% napovedala prihodnost...Ne, lahko mu pa poveš kaj ga matra, če on tega ne opazi, mu svetuješ, itd...tongue.png

 

In ja jaz še zmeraj trdim, da se to da...prav tako pravijo svete bukvice, ki govorijo o siddhijih (psihične moči)...nisem pa nikjer omenjal in trdil, da sem jaz tega sposoben...torej mi ne mešat jabčkov in hrušk...tongue.png

 

In nehaj tukaj tupit o resničnosti, ampak raje skušaj poštimat svoje privat nerazščiščene zadevce z Iknee...Ne vem kaj točno imata, ampak je full osebne narave kar se parv vidi iz nekaterih postov...Razen če nam lahko poveš tudi kaj o darkerski naravi indijančkov- alkohol, čupakabrije (black magic), vietnamski sindrom, sovraštvo do belcev...ne samo o lepih stvareh...In prosim, da v tapravi temi...Razen če ne boš govorila o depresivnih indijančkih...biggrin.png

kako se pa ti pol pogovarjaš z različnimi entitetami?saj si rekel da pričaš z dušicam na žalah ali kje že.ali si spet govoril sam na splošno.....brezo imam veliko izkušen na tem področju tko da,ne bi neki nabluzevat in se pol izmikat.Kokrkoli ste si ustvaril sliko o meni imam določene sposobnosti,sam pač nočem govoriti o tem ,vem pa kdaj je nek resnično in kdaj sam neki bluzite...

ja veliko lahko povem o indijančik večina jih je depresivnih večina jih je v alkoholizmu in večina jih ima vietnamski sindom njihova življenska doba je ocenjena na 45let, večina jih je predebelih večina jih umira od samomorov in drog. Zato se pa trudimo njim pomagat.

pa to ne pomeni da nekateri nimajo znanja,jih je samo še malo.

ja lahko odpremo temo,lahko pa vse skupaj tudi napopamo v temo ko se smilimo sami sebi.ker čez kar so šli oni in preživeli si sploh ne morete predstavljat. In čez kaj še zdaj hodijo....

Do zdaj smo pač govorili o njihovemu znanju in ne o njih.Seveda pa lahko govorimo tudi o njih....

 

Glede iknee pa nimam kaj povedat,samo to da ji želim vse dobro....ker jo občudujem,ženska je res nekaj posebnega in nikoli se nisem hotela z njo kregat.... pustila se ji pa vseeno ne bom....



#942 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. oktober 2013, 14:53

kako se pa ti pol pogovarjaš z različnimi entitetami?saj si rekel da pričaš z dušicam na žalah ali kje že.ali si spet govoril sam na splošno.....brezo imam veliko izkušen na tem področju tko da,ne bi neki nabluzevat in se pol izmikat.Kokrkoli ste si ustvaril sliko o meni imam določene sposobnosti,sam pač nočem govoriti o tem ,vem pa kdaj je nek resnično in kdaj sam neki bluzite...
ja veliko lahko povem o indijančik večina jih je depresivnih večina jih je v alkoholizmu in večina jih ima vietnamski sindom njihova življenska doba je ocenjena na 45let, večina jih je predebelih večina jih umira od samomorov in drog. Zato se pa trudimo njim pomagat.
pa to ne pomeni da nekateri nimajo znanja,jih je samo še malo.
ja lahko odpremo temo,lahko pa vse skupaj tudi napopamo v temo ko se smilimo sami sebi.ker čez kar so šli oni in preživeli si sploh ne morete predstavljat. In čez kaj še zdaj hodijo....
Do zdaj smo pač govorili o njihovemu znanju in ne o njih.Seveda pa lahko govorimo tudi o njih....
 
Glede iknee pa nimam kaj povedat,samo to da ji želim vse dobro....ker jo občudujem,ženska je res nekaj posebnega in nikoli se nisem hotela z njo kregat.... pustila se ji pa vseeno ne bom....

 
 

Čekiranje nekoga, branje zapisov iz aure al pa pričanje z duhci so trije različni pojmi...tongue.png

Lahko pa kaj poveš o navajo black magic, shapeshifterjih, čupakabrijah...bo bolj zanimivo...v novi temi valjda...biggrin.png
 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#943 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 9. oktober 2013, 20:13

Magična kugla se ne vmešava v ženske prepire zaradi ljubosumja...je pa to dobra indijanska (mehiška) nadaljevanka...tongue.png

 

 

To ni nihče trdil...torej ne vem od kje ti taki zaključki...zakaj pa potem šamani uporabljajo besede...tongue.png

 

 

Recimo samo, da poveš svojo verzijo zgodbice...nekateri pa radi slišimo še kakšno drugo verzijo...potem se pa odločimo katera verzija je boljša...več akcije, special efektov...podobno kot pri filmih...tongue.png

Brezo, sam neki, glede tega, da bi rad presoju kera je boljša verzija, to je totolna traparija, resno sj živimo v realnem svetu ne pa u filmih no...kokr štekam naj bi bil ta forum namenjen, da si ljudje pomagamo, ne pa ga šimfamo en čez druzga, pa obsojamo ljudi, k jih sploh ne poznamo, sj ni čudn, da je tok ljudi zapustilo ta forum...

pa še to, mayito osebno poznam in je full uredu ženska, pa nikol nobenmu ne bi škodovala, prej bi človeku pomagala, če ima težave, tko da tlele se bom pa še js za njo potegnila, ker točno vem kakšna je in ne bom dovolila, da jo boš žalu, ker je sploh ne poznaš...če bi jo kdaj spoznal bi vidu, da je super ženska, ki želi ljudem, ki ji prosijo za pomoč samo pomagat, men je večkrat pomagala, zato bom pa še tok manj dovolila, da jo bo kdo žalu in se tko obnašu do nje....



#944 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 9. oktober 2013, 20:40

Pred časom sem si kupila še budilko, ki ima vgrajeno svetilko, ki simulira sončni vzhod.

 

Kako pa to zgleda scratchchin.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#945 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. oktober 2013, 21:13

vampirji se bojijo sonca wink.png  biggrin.png



#946 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. oktober 2013, 21:53

Brezo, sam neki, glede tega, da bi rad presoju kera je boljša verzija, to je totolna traparija, resno sj živimo v realnem svetu ne pa u filmih no...kokr štekam naj bi bil ta forum namenjen, da si ljudje pomagamo, ne pa ga šimfamo en čez druzga, pa obsojamo ljudi, k jih sploh ne poznamo, sj ni čudn, da je tok ljudi zapustilo ta forum...
pa še to, mayito osebno poznam in je full uredu ženska, pa nikol nobenmu ne bi škodovala, prej bi človeku pomagala, če ima težave, tko da tlele se bom pa še js za njo potegnila, ker točno vem kakšna je in ne bom dovolila, da jo boš žalu, ker je sploh ne poznaš...če bi jo kdaj spoznal bi vidu, da je super ženska, ki želi ljudem, ki ji prosijo za pomoč samo pomagat, men je večkrat pomagala, zato bom pa še tok manj dovolila, da jo bo kdo žalu in se tko obnašu do nje....

 
 
A mi lahko poveš kje sem jo žalil...icon1_question.gif Če bi brala poste za nazaj, bi ugotovila, da sta se z Iknee spustila na zelo osebni nivo...Zlasti ko je Iknee komentirala slikco o indijančku...Pa kako bo en laik, vedel kdo je na sliki pa kaj predstavlja, kaj se je dogajal...iz tistega se je točno videlo, da se poznata...
 
Z Iknee se pa povečini strinjam, zato ker zna nekatere stvari o indijančkih bolj razložit, povedat in nekako imam feeling, da tudi bolj pozna indijansko duhovno sceno...kakršnakoli že je...filmčki in verzija so bili metafora za razlage o indijančkih in njihovih čira čara...Predpostavljam da si narobe zaštekala vse skupaj...
 
In ja, nekatere stvari sem nabluzio na blef po navdihu...a je tako težko seštet 1+1=2...in potem ko sem videl komentar od mayite, sem zbrisal določen sporen del...meni se še sanjal ni o določenih stvareh...skratka ni mi v interesu, da bi se preveč osebne stvari reševale javno...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#947 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 11. oktober 2013, 23:26

Brezo, sam neki, glede tega, da bi rad presoju kera je boljša verzija, to je totolna traparija, resno sj živimo v realnem svetu ne pa u filmih no...kokr štekam naj bi bil ta forum namenjen, da si ljudje pomagamo, ne pa ga šimfamo en čez druzga, pa obsojamo ljudi, k jih sploh ne poznamo, sj ni čudn, da je tok ljudi zapustilo ta forum...

pa še to, mayito osebno poznam in je full uredu ženska, pa nikol nobenmu ne bi škodovala, prej bi človeku pomagala, če ima težave, tko da tlele se bom pa še js za njo potegnila, ker točno vem kakšna je in ne bom dovolila, da jo boš žalu, ker je sploh ne poznaš...če bi jo kdaj spoznal bi vidu, da je super ženska, ki želi ljudem, ki ji prosijo za pomoč samo pomagat, men je večkrat pomagala, zato bom pa še tok manj dovolila, da jo bo kdo žalu in se tko obnašu do nje....

Zdiš se mi kar resna, bi se mogoče šla z mano pisati?

Predlagam ti, da si ne vzameš preveč k srcu kar tu napišejo na forumu.

Hm kot želiš lahko mi pišeš na ZS če želiš normalen pogovor, pomoč, karkoli

na forumu nisem več aktivna, ne pišem tu.

 

By

 

 

Če želiš se slišiva tam :)



#948 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 17. oktober 2013, 10:45

zdravljenje depresije. ne verjamem v psihiatre, antidepresive, ker po lastnih izkusnjah in izkusnjah meni bliznji oseb lahko recem samo, to je stopnicka naprej proti psihiatriji ali vsaj totalnemu omrtvicenju in zivotarjenju. vse je samo maskiranje, tlacenje, zato pa ti je lazje, ker problemov vec ne vidis. lepo otopis in si bebo. sem hitro vidla, da to ne bo OK, in odpikala vse skupaj in se bila valda kregana od osebne zdravnice, da sem se pocutila kot najvecji drek na svetu, kaj se grem neko samostojno resevanje z jogo, meditacijo, DIY psihoalalizo ... to so samo bergle - da ti nekdo pove, kdo si, kaj si, kaj ti pomaga. in nihce mi ne bo rekel, da njemu to sranje resnicno pomaga. ja, pomaga, da se malo bolj lagodno slepas skozi lajf. slepas. treba se je losati raznih prepricanj, ki nam jih vcepijo in si jih sami vcepimo, ti si pa tak pa tak, nagnjen k temu pa temu. faking ne! si taksen, kot se odlocis in dan je taksen, kot si ga sam nardis. pa tud ce se vse okoli tebe rusi, ce so vsi down, ne, se ne smes naletz tega in ne sme se te zarad krivde dotaknit. zivi svoj lajf in pusti se drugim in ne govor nobenmu, ker vsak zase najbolje cuti in ve. tko to je.



#949 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. oktober 2013, 17:48

zdravljenje depresije. ne verjamem v psihiatre, antidepresive, ker po lastnih izkusnjah in izkusnjah meni bliznji oseb lahko recem samo, to je stopnicka naprej proti psihiatriji ali vsaj totalnemu omrtvicenju in zivotarjenju. vse je samo maskiranje, tlacenje, zato pa ti je lazje, ker problemov vec ne vidis. lepo otopis in si bebo. sem hitro vidla, da to ne bo OK, in odpikala vse skupaj in se bila valda kregana od osebne zdravnice, da sem se pocutila kot najvecji drek na svetu, kaj se grem neko samostojno resevanje z jogo, meditacijo, DIY psihoalalizo ... to so samo bergle - da ti nekdo pove, kdo si, kaj si, kaj ti pomaga. in nihce mi ne bo rekel, da njemu to sranje resnicno pomaga. ja, pomaga, da se malo bolj lagodno slepas skozi lajf. slepas. treba se je losati raznih prepricanj, ki nam jih vcepijo in si jih sami vcepimo, ti si pa tak pa tak, nagnjen k temu pa temu. faking ne! si taksen, kot se odlocis in dan je taksen, kot si ga sam nardis. pa tud ce se vse okoli tebe rusi, ce so vsi down, ne, se ne smes naletz tega in ne sme se te zarad krivde dotaknit. zivi svoj lajf in pusti se drugim in ne govor nobenmu, ker vsak zase najbolje cuti in ve. tko to je.

 

To je res, da se sami odločamo kako bomo deloval in temu ustrezno požel. Ampak če bi vsak zase najbolje čutil in vedel, kako to da bi sploh lahko prišel v depresijo? 



#950 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 18. oktober 2013, 07:33

kaj se je zgodilo, da smo sploh prisli do stanja, v kakrsnem zivimo zdaj in je zaradi odrezanosti od instinktov, intuicije, custev ... vse polno psihoz? :) pa tudi ce se neke stvari ne bi zgodile, bi pac razna stanja, ki jih danes imenujemo depresija, se vedno obstajala. da se nekaj novega rodi, mora najprej nekaj umreti. in sploh vse te oznake psihiatrije ... to je sam ena fora, da unicijo in izmalicijo vse drugacno, nadpovprecno, izstopajoce. da vsi lepo pasemo v eno sivo utesnjujoco skatlo.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0