Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Depresija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2147 komentarjev na to temo

#976 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 21. oktober 2013, 13:49

Ok, pol pa povej kaj je vzrok za depresijo? smile.png

 

A se hecaš?


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#977 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. oktober 2013, 14:36

A se hecaš?

 

Ne, resno sem vprašal.



#978 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. oktober 2013, 14:41

vzrok za depresijo si ti sam s svojimi miselnimi vzorci ...

in ko boš obdelal te vzorce, se vedno pojavijo še tisti iz ozadja ...

 

ni človeka, ki občasno nebi bil vsaj malo depresiven ...

 

Zakaj pa? :)



#979 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 21. oktober 2013, 16:58

Ok, pol pa povej kaj je vzrok za depresijo? smile.png

 

Pomanjkanje krišne sigurno ni.


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#980 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. oktober 2013, 19:29

Pomanjkanje krišne sigurno ni.

 

Se strinjam. Kaj pa je pol?



#981 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. oktober 2013, 10:17

in zdaj jih pripisujejo že vsakemu otroku ki ima malo hiperaktivnosti v sebi.teli psihiatri so res kriza ne vsi ampak večina jih nima pojma.

pri nas v vasi imamo pač hišo v kateri živijo odrasli ljudje ki imamo vedenske motnje in niso kao sposobni živeti sami zato jih je država in svojci strpali v to hišo s tem da imamo od shizornenikov in drugih vse v eni hiši,za njih delajo prostovoljci do štirih pač šefica in ne vem če je kdo plačan tudi ker jih enostavno nikoli ne vidim.kaj sem hotela povedat da ljudi nafilajo s tabletam in po četrti uri grejo vsi lepo domov in so polj te ljudje prepuščeni samim sebi, cel popoldan in noč ki če se kdo spozna na depresijo so glih noči grozne.

vidim da se prostovoljci trudijo po svojih zmoznostih to je pa tudi vse kar jim ta ustanova nudi...

Imamo starejšo gospo ki je na tabletah in po četri uri ko nikogar več ni, gre ona še z enim mlajšim takoj v trgovino po dva litra vina se vsede na avtobusno in lepo spije. zadnjic se je tako napila da je padla in si razbila glavo in pristala v bolnici....ponoči seveda

V glavnev odkar so tukaj se nobenemu stanje ni izboljšalo pa je to sigurno 8let.

Kaj se je spremenilo je to da je tisti ki je bil najbolj nor dobil neprofitno stanovanje in zdaj živi sam,če je sploh še živ.

Punca pa ki hodi delat in ni na tebletah, pa ostaja tukaj......

Sej kar ne morem verjet icon1_eek.gif žalostno

 

Od ene višje medicinske sestre, ki dela z odvisniki, in jo cenim zarad kombinacije njenega znanja, zdrave kmečke pameti, izkušenj in predvsem človeškosti, sem poslušala dokaj razumljivo razlago o depresiji.. Poleg tega, da se zavedajo, da je še vedno ogromno za raziskati na tem področju, je po domače povedala, da je to stanje, ko se nevrotransmiterji v možganih totalno izpraznijo in ne more biti prenosa. Ljudje, ki so le kdaj pa kdaj depresivni si to težko predstavljajo in žal posplošujejo s pametovanjem, kako bi si naj tisti sam pomagal. Pričakujejo, kako bi ti naj v glavi naredil klik, da boš lahko zbral pogum, našel ljubezen do sebe, življenja, karkoli... Da je vse odvisno od tebe samega. Ni! So ljudje, ki ne morejo vstati iz postelje, ostali so popolnoma brez energije in če kemija pomaga vzpostaviti ravnovesje v možganih in se v tem obdobju izvaja psihoterapija in se v tej kombinaciji pokaže izboljšanje, nimam proti. In da oboleli seveda poskuša sam.. Ne vem no...

Si od nje dejansko tudi izvedela koliko jih to krizo s kemijo prebrodi? Nekako ne verjamem temu. S takimi je potrebno še toliko več dela in ker ga pač noben za nobenga več nima si pomagamo s takimi stvarmi.


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#982 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 22. oktober 2013, 10:54

Sej kar ne morem verjet icon1_eek.gif žalostno

 

Si od nje dejansko tudi izvedela koliko jih to krizo s kemijo prebrodi? Nekako ne verjamem temu. S takimi je potrebno še toliko več dela in ker ga pač noben za nobenga več nima si pomagamo s takimi stvarmi.

 

 

 

Velik ljudi, ki dons govori o depresiji, v bistvu govori o žalosti,
potrtosti, tesnobi. O težkih čutenjih. V teh primerih zdravila niso potrebna.
Ker je človek funkcionalno opravilen.

 

Depresija je nekej druzga. Je odsotnost čutenj. In človek takrat pravzaprav ne funkcionira. In v takem stanju svetovat gajžlo in robček in akcijo /no ja...to lahko nardi en, ki o tem nima pojma/, je mem, čist mem.

V takih primerih so zdravila še kako dobrodošla. Ampak. Niso pa dost. Ko človk rata odziven, je pa cajt za psihofizično obdelavo. Ostat na zdravilih in se na njih šlepat cel lajf pa ni fajn. Sej ne, da se ne bi dal, ampak če ne nardiš še kej druzga, jih pol skoz rabiš.

icon25.gif

 

kva me jebe tale urejevalnik

 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#983 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 22. oktober 2013, 19:24

Meni so fajn razmišljanja vseh. Sama sicer gledam z velikim nezaupanjem na psihiatrijo, na njene motive in učinkovitost in definitivno verjamem, da je vloga farmacevtskih lobijev tu naravnost grozljiva. Edini problem je v tem, da si drugemu človeku preprosto ne upam pametovat, kako in kaj naj rešuje svojo stisko in če mi nekdo reče, da so mu tablete pomagale in da mu psihiatrija pomaga, potem se mi zdi, da moram to verjeti. Kolikor sem antipsihiatrično naravnana, se mi zdi, da nimam pravice v to prepričevati tudi drugega. 



#984 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 23. oktober 2013, 12:14

@butl ne gre za odsotnost čutenja/občutenja, ker je običajno ta brezup v kombinaciji z anksioznostjo in samo/destrukcijo. Neki občutki zgleda da so..... funkcionalna pasivnost je lahko zavajajoča.

 

Se strinjam. Je blo napisan zato tko, da se loč med odzivnostjo in neodzivnostjo. Ker takrat, ko je človk zombi, verjetn nekaj čut, odziva se pa ne. In ko je človk zombi, mu nimaš kej govort /svetovat, ga silt, mu grozit, ga spodbujat...karkol/, ker se ne odziva.

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#985 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. oktober 2013, 13:49

Se strinjam. Je blo napisan zato tko, da se loč med odzivnostjo in neodzivnostjo. Ker takrat, ko je človk zombi, verjetn nekaj čut, odziva se pa ne. In ko je človk zombi, mu nimaš kej govort /svetovat, ga silt, mu grozit, ga spodbujat...karkol/, ker se ne odziva.

 

icon25.gif

Vedno se za nekoga najde nekdo na katerega se človek odzove. Npr. lahko mi prijateljica še tok govori kej dobrega o meni pa tega ne slišim, ko pa to npr. izreče kdo drug, na pač nek drug način pa se me dotakne in potem se odzovem oz. se zavem ipd. Isto verjamem, da je z depresijo, nekdo te lahko zbudi, če mu le dovoliš itd. 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#986 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. oktober 2013, 13:59

icon_smile_clown.gif

 

 

V čem točno pa je problem, če jemlješ nekaj časa tablete, da se pobereš iz najhujšega?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#987 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. oktober 2013, 19:08

Pomanjkanje krišne sigurno ni.

 

Res je. Krišne je vedno dost smile.png V depresijo pridemo če mu nismo naklonjeni. Se pa da spremenit tud to.



#988 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 08:45

tudi mantranje krišne postane depresivno biggrin.png

 

Se strinjam. Če ne mantraš Zanj.

 

 ... pomaga edino jegermajster ... wink.png

 

Niti ne. Samo zdi se tko, ker ti odvrne pozornost nekam drugam, sam pol je pa še slabš. In vedno slabš. Pa še zdravje ti gre.

 

Pomaga družba tistih, ki imajo radi Krišno. 



#989 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. oktober 2013, 09:25

Se strinjam. Kaj pa je pol?

 

Ne vem zakaj bi ti kdo ekstra posebej razlagal, če pa spiš med poukom...in če človek ne sledi je pač normalno, da ne bo vedel...metaforično povedano...

 

Ezoterični vidik, ki sem ga ubacio...engleski...Če ti ne bo nič jasno, nič hudega, mogoče ti bo pa pjebvanje pesmice pomagalo pri razumevanju...tongue.png

 

http://www.lunin.net...presija/page-39

 

 

Pomaga družba tistih, ki imajo radi Krišno. 

 

Občasni depresivci so tudi ljudje, ki so krišna bhakte po 15 ali več let...Skratka če ne poznaš detajlov o kozmičnih ciklusih, kaj pomeni, če človek energije duše ne uporablja pravilno, kakšna energijska trenja se lahko pojavijo pri trenju agnija, itd...Ali povedano drugače pomaga lahko tudi družba jehovcev, ljudi ki imajo radi Jezusa, Svetega Zajčka, itd...Pomaga ja, ampak vzrokov pa ne odpravi dokler človek ne ozavesti določenih stvari...Skratka najbolje, da začasno nehaš govoriti take bajke, ker jih ne znaš pravilno (dovolj dobro pretolmačit) interpretirat...

 

Pa prosim nehaj mi omenjat Krišno tam kjer tema nima veze s tem...A je tako težko odpret temo "Bajke o Krišni" potem pa pripopat citat tja in ga komentirat...Ali povedano drugače, s takim obnašanjem delaš glih kontra kot govoriš...na fini način "posiljuješ" ljudi s svojo miselnostjo in posledično s svojimi slepili in s tem samo širiš odpor javnosti do Krišna bajk...A se tega zavedaš? Če se ne potem začni ozaveščat... biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#990 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 24. oktober 2013, 10:02

Pa prosim nehaj mi omenjat Krišno tam kjer tema nima veze s tem...A je tako težko odpret temo "Bajke o Krišni" potem pa pripopat citat tja in ga komentirat...Ali povedano drugače, s takim obnašanjem delaš glih kontra kot govoriš...na fini način "posiljuješ" ljudi s svojo miselnostjo in posledično s svojimi slepili in s tem samo širiš odpor javnosti do Krišna bajk...A se tega zavedaš? Če se ne potem začni ozaveščat... biggrin.png

 

Hm, le zakaj Krišna nima veze s to temo? Pravzaprav ma zlo velik veze in čist paše tle not.

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#991 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. oktober 2013, 11:06

Hm, le zakaj Krišna nima veze s to temo? Pravzaprav ma zlo velik veze in čist paše tle not.

 

icon25.gif

 

Krišna in ezo bajke spadajo v vsako temo...pa da ne bo osamljen lahko ubacimo še jehovske, šamanske in ne vem kakšne bajke, ker je to tudi podobno in čisto paše sem...tongue.png Vprašanje je samo koliko ljudi hoče zemeljski pristop+ razlago in koliko ne...Še bolje bi bilo vprašati koliko bi jih sploh razumelo bistvo (globino). Po mojem manj kot je prstov na eni roki...tongue.png

 

In še boljše vprašanje, zakaj so potem nekateri tako živčni, če se Krišna omenja vsepovsod...in zakaj sploh rabimo različne teme...predpostavljam, da zaradi preglednosti in zaradi "običnih" ljudi, ki niso v tem lifeu še nič ali pa zelo malo naredili na svoji osebnostni rasti in ne znajo še povezati stvari skupaj...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#992 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 24. oktober 2013, 11:49

In še boljše vprašanje, zakaj so potem nekateri tako živčni, če se Krišna omenja vsepovsod...in zakaj sploh rabimo različne teme...predpostavljam, da zaradi preglednosti in zaradi "običnih" ljudi, ki niso v tem lifeu še nič ali pa zelo malo naredili na svoji osebnostni rasti in ne znajo še povezati stvari skupaj...tralala...biggrin.png

 

 

viola-sm.jpg  in zakva si pol ti živčen icon_smile_shy.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#993 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 24. oktober 2013, 12:20

pri nas je vreme tako, da je prav grozno. Lolica ima že 2 dni bulo na gobčku, upam, da je samo sršen. za veterinarja pa denar bo, po prvem. sploh pa ta denar in vse, strahovi in vse. komu se, da biti živčen pa depresiven, to ti pobere dodatno energijo. ful energije gre za to, da si skoz slabe volje (alpa kake črne misli, slike in to), da se je treba tako ali drugače vleči ven.

mene je ful strah jeze agresije, za slabo občutim tudi bitchyness, petty litte quarells. vse to pobira energijo, saj se združuje s temnimi silami, ki te sicer držijo bolj prizemljenega a hkrati živčnega in črnogledega. če pa je kdo srečen samo zato, ker predrami nižje energije, pa s tem zamuja to kar je smisel lajfa in to je ljubezen do bližnjega, fajn pa je da se prizemljimo z ljubeznijo do sebe, pa do Boga, če imamo to možnost .. smile.png hmm.. ti oblaki lahko zastrejo to ljubezen, ampak bo že prišla. ko stopimo na ta pravega...

meni bi ful pomenil topel dom, pa vsi moji domači (za ziher naj bo), like a chistmass card. samo vsak ima svojo osebnost, ...jaz bi nekoč rada ustvarila topel dom zase in vse moje. smile.png s tem, da se zaenkrat še učim ubirati prave poti in upam na podporo od zgoraj in povsod. smisel naj bi nas osrečeval, jaz pa rada živim za popolnost- obžalujem, pa vse stranpoti, kar je moja napaka. pa strahopetnost. nisem tudi preveč delavna, ker me nekaj ovira (hm).

ni samo depra, kar tako-kot žalost- so vse misli, odnosi, preteklost, geni, naravnanost, razmišljanje o svetu, ... pa tudi sam svoj otoček, če si- brezveze, ker iz tega pride neuspeh, ne dosežeš kar si želiš, ker nisi presegel svoji napak, razrešil malo karme ipd biggrin.png

i really believe v VODSTVO od zgoraj, samo strah me ovira.

#994 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 24. oktober 2013, 12:32

držim pesti zate

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#995 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 13:07

Ne vem zakaj bi ti kdo ekstra posebej razlagal, če pa spiš med poukom...in če človek ne sledi je pač normalno, da ne bo vedel...metaforično povedano...

 

Spraševal sem Tyazija, ker mi je pisal kaj po njegove ni vzrok za depresijo.

 

Ezoterični vidik, ki sem ga ubacio...engleski...Če ti ne bo nič jasno, nič hudega, mogoče ti bo pa pjebvanje pesmice pomagalo pri razumevanju...tongue.png

 

http://www.lunin.net...presija/page-39

 

Poznam velik teh ezoterikov, ki so brez življenja, depresivni, na alkoholu, jezni itd. tko da ne hvala.

 

Občasni depresivci so tudi ljudje, ki so krišna bhakte po 15 ali več let...

 

To sam pomen, da še niso čisti bhakte Krišne. Poznam tud enga ezoterika, ki je sreču čistega bhakto v izzivalnem razpoloženju in bil presenečen nad njegovo ljubeznijo, se umiril in uvidu (kar mi je povedal), da se da s tem procesom dosežt Boga. 

 

Skratka če ne poznaš detajlov o kozmičnih ciklusih, kaj pomeni, če človek energije duše ne uporablja pravilno, kakšna energijska trenja se lahko pojavijo pri trenju agnija, itd...Ali povedano drugače pomaga lahko tudi družba jehovcev, ljudi ki imajo radi Jezusa, Svetega Zajčka, itd...Pomaga ja, ampak vzrokov pa ne odpravi dokler človek ne ozavesti določenih stvari...Skratka najbolje, da začasno nehaš govoriti take bajke, ker jih ne znaš pravilno (dovolj dobro pretolmačit) interpretirat...

 

Ko sonce vzide lahko vidiš stvari v pravi luči, ki jih ponoči nisi. Se strinjam, da je treba najprej ozavestit vzrok depresije (nezadovoljstvo v kakršnikoli meri in obliki) da bi jo lahko odpravu. To je možno sam ko se nehaš izogibat ali borit proti pravi ljubezni. 

 

Pa prosim nehaj mi omenjat Krišno tam kjer tema nima veze s tem...A je tako težko odpret temo "Bajke o Krišni" potem pa pripopat citat tja in ga komentirat...Ali povedano drugače, s takim obnašanjem delaš glih kontra kot govoriš...na fini način "posiljuješ" ljudi s svojo miselnostjo in posledično s svojimi slepili in s tem samo širiš odpor javnosti do Krišna bajk...A se tega zavedaš? Če se ne potem začni ozaveščat... biggrin.png

 

Moje izkušnje so, da se da depresijo (v vseh merah in oblikah) rešit le z ljubeznijo do Krišne, zato sem to tudi tukaj delil. 



#996 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 13:17

krišna paše povsod zraven ... tudi v depresijo ...

a misliš, da krišna ni depresiven ... tongue.png

 

tudi bog je depresiven, ko mu je dolgcajt ... 

 

V tvoji trenutni predstavi Boga ali Krišne je tud to seveda možno, ampak pravi Bog oz. Krišna ni nikol v depresiji ali dolgcajtu, zato edini lahko tud vse druge iz tega ven reši, ko so pripravljeni sledit njegova navodila. 



#997 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 13:22

In še boljše vprašanje, zakaj so potem nekateri tako živčni, če se Krišna omenja vsepovsod...

 

Ker so zavistni ali nestrpni, s čimer si le ohranjajo ali še povečujejo depresijo. 

 

in zakaj sploh rabimo različne teme...predpostavljam, da zaradi preglednosti in zaradi "običnih" ljudi, ki niso v tem lifeu še nič ali pa zelo malo naredili na svoji osebnostni rasti in ne znajo še povezati stvari skupaj...tralala...biggrin.png

 

Ljubezen lahko vsak razume in čuti, če se ji le iz špekulativnega strahu ne izogiba ali zavisti bori.



#998 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 13:32

pri nas je vreme tako, da je prav grozno. Lolica ima že 2 dni bulo na gobčku, upam, da je samo sršen. za veterinarja pa denar bo, po prvem. sploh pa ta denar in vse, strahovi in vse. komu se, da biti živčen pa depresiven, to ti pobere dodatno energijo. ful energije gre za to, da si skoz slabe volje (alpa kake črne misli, slike in to), da se je treba tako ali drugače vleči ven.

mene je ful strah jeze agresije, za slabo občutim tudi bitchyness, petty litte quarells. vse to pobira energijo, saj se združuje s temnimi silami, ki te sicer držijo bolj prizemljenega a hkrati živčnega in črnogledega. če pa je kdo srečen samo zato, ker predrami nižje energije, pa s tem zamuja to kar je smisel lajfa in to je ljubezen do bližnjega, fajn pa je da se prizemljimo z ljubeznijo do sebe, pa do Boga, če imamo to možnost .. smile.png hmm.. ti oblaki lahko zastrejo to ljubezen, ampak bo že prišla. ko stopimo na ta pravega...

 

Vsak ma možnost ljubezni. In je tud najbolj naravna in prijetna za vsakega. Ljubezen do Boga, do pravega sebe, do bližnjega je eno in isto nedeljivo. Čim je en izključen ali z drugim zamenjan, ni ljubezni. Je depresija (v različnih merah in oblikah).

 

meni bi ful pomenil topel dom, pa vsi moji domači (za ziher naj bo), like a chistmass card. samo vsak ima svojo osebnost, ...jaz bi nekoč rada ustvarila topel dom zase in vse moje. smile.png s tem, da se zaenkrat še učim ubirati prave poti in upam na podporo od zgoraj in povsod.

 

Podpora Boga (ki je vsepovsod) za najboljšo stvar je vedno. Edina prava pot je, sprejetje Njegove podpore. 

 

smisel naj bi nas osrečeval, jaz pa rada živim za popolnost- obžalujem, pa vse stranpoti, kar je moja napaka. pa strahopetnost. nisem tudi preveč delavna, ker me nekaj ovira (hm).

ni samo depra, kar tako-kot žalost- so vse misli, odnosi, preteklost, geni, naravnanost, razmišljanje o svetu, ... pa tudi sam svoj otoček, če si- brezveze, ker iz tega pride neuspeh, ne dosežeš kar si želiš, ker nisi presegel svoji napak, razrešil malo karme ipd biggrin.png

i really believe v VODSTVO od zgoraj, samo strah me ovira.

 

In samo s pomočjo vodstva od zgoraj lahko odstraniš strah pred njim smile.png Predaj se mu. Nič hudga ti ne bo. Dosegla boš izpolnitev vseh želja. 



#999 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 13:36

to si ti misliš ... laugh.png

 

Tako kot za Boga/Krišno, tudi tole sklepaš po sebi. Maš pa možnost pridt tud ven iz omejene, depresivne zaznave. Ko boš hotu sprejet milost Boga in tistih, ki ga imajo radi.



#1000 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. oktober 2013, 13:57

viola-sm.jpg  in zakva si pol ti živčen icon_smile_shy.gif

 

Živčki imajo svoj namen...tako kot ima kljuka na vratih svoj namen...tongue.png

 

Poznam velik teh ezoterikov, ki so brez življenja, depresivni, na alkoholu, jezni itd. tko da ne hvala.

 

To sam pomen, da še niso čisti bhakte Krišne. Poznam tud enga ezoterika, ki je sreču čistega bhakto v izzivalnem razpoloženju in bil presenečen nad njegovo ljubeznijo, se umiril in uvidu (kar mi je povedal), da se da s tem procesom dosežt Boga. 

 

Ko sonce vzide lahko vidiš stvari v pravi luči, ki jih ponoči nisi. Se strinjam, da je treba najprej ozavestit vzrok depresije (nezadovoljstvo v kakršnikoli meri in obliki) da bi jo lahko odpravu. To je možno sam ko se nehaš izogibat ali borit proti pravi ljubezni. 

 

Moje izkušnje so, da se da depresijo (v vseh merah in oblikah) rešit le z ljubeznijo do Krišne, zato sem to tudi tukaj delil. 

 

E mgd kaj, ko bi ti malo prečekiral svoje gurudžije in pjevače katerih linke popaš...in če v auri nimajo energije, ki je značilna za depro potem svaka jim čast...Ali po domače povedano vsi te ljudje pač niso čiste bhakte po tvojih kriterijih oz. kar si zgoraj omenil...tongue.png

 

Ma ti en k*** poznaš prave ezoterike, bolj bi rekel da poznaš kvazi...Vse prave bhakte so neke vrste ezoteriki. Kaj ko bi se najprej pozanimal kaj pojem sploh pomeni....Raje sam pri sebi priznaj, da vse kar je iz drugega izvora kot pa od krišnovcev sploh ne upoštevaš pa tudi če je 100x bolj verodostojno...tongue.png

 

Kot drugo si pa samo še enkrat dokazal, da se ti o skupinskih slepilih ali "energijski skupinski enoti" sploh ne sanja kaj velik, kaj šele da bi imel dosti razčiščeno...

 

Moje izkušnje pa so, da se depresije ne da rešiti tudi če ima človek vse rad vključno s sabo, če prej ne poštima malo v svoji glavi...In kar je največji paradoks- prave ljubezni se ne da razvit dokler se ne poštima ovakvih ili onakvih podzavestnih vzorcev kar pomeni tudi slepil...tongue.png

 

In ker si tako pameten, ti ne bo težko odgovorit na praktičen primer...familija- oče, majka, dva otroka imajo več stanovanjskih, šolskih in ostalih izdatkov kot prihodkov čeprav živijo zelo skromno...kar vodi enega od staršev v depresijo...in kako naj bi po tvojem samo pjevanje pesmice rešila nastalo situacijo...icon1_question.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0