Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Atlantidski prstan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
461 komentarjev na to temo

#101 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. maj 2004, 22:39

pošlji po mailu, pa bomo spedenal  x;)x  x:px

O.K. Jutri. Grem zdle pančkat. Nočko. :sleeping: :sleeping: :sleeping:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#102 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. maj 2004, 22:44

No prou. Nočko :sleeping:

#103 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 27. maj 2004, 05:25

in jaz komaj čakam x:)x

#104 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. maj 2004, 18:09

pošlji po mailu, pa bomo spedenal  x;)x  x:px

Pošlji, pošlji, ... kako le? Saj nimam tvojga maila. To pa bi bil edini način, da jih prek priponke kam pošljem, k čist zares veze nimam o kutiji, zvani računalnik. :sori: :sori: :sori:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#105 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. maj 2004, 19:49

lej ga x:Dx ... moj mail dobiš, če klikneš na moje ime xcivx (drgač pa mateja@lunin.net)

#106 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. maj 2004, 22:08

lej ga  x:Dx ... moj mail dobiš, če klikneš na moje ime  xcivx  (drgač pa mateja@lunin.net)

Sorči, sam tvojga maila se NE dobi, če klikneš na tvoje ime, ker piše zasebno!!!
No, dobiš pa na lunin net. xrolleyesx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#107 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:27

atlanta

#108 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:30

kaj pa to pomeni? simbolika česa?- oblike česa? :vio:

#109 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:35

atlanta 2

#110 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:39

Osnovna oblika atlante po mnenju nekaterih francoskih radiestezistov (Belizal in podobna banda) deluje le tedaj, kadar je izdelana v obliki prstana. Pri tem konca trikotnikov po debelini počasi "padata" in se spojita s prstanom tako, da praktično ni zoba. Če je narejena v ravni obliki, naj bi prišlo relativno hitro do nekakšnega zasičenja, zaradi česar celo sama začne oddajati slabo energijo. To naj bi nevtralizirala dodatna forma (atlanta 2).

lalala

Hvala, Mateja. :palec: :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#111 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:45

zdej si me pa prehitel... ravno sem klofala še tisto, kar si zapisal ob teh slikcah...

(mal me je zezala tale atlanta... kot vidiš, slikci nista enako veliki...)

#112 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:47

slikci nista enako veliki...)

če ta prva začne oddajati negativne energije je dobro da jo druga "premaga" x:Dx

#113 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:48

No, si pol predstavljaš, kolk je šele mene. Jaz, kar se slikc tiče, ne znam nič - ne pomanjšat, ne kakorkoli pretvorit ... Nič od nič. xrolleyesx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#114 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. maj 2004, 15:49

in če tole jaz nesem k zlatarju in tvoj zapis zraven ma da naredi prav xrolleyesx a luknjic ni nič... tale moj ma luknjice, na spet sem v bermudskem trikotniku x:o)x
hvala obema x:Xx

#115 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. maj 2004, 17:12

...tole mam tut doma, je palčka, kot nekak odvit prstan ,kot da bi cel prstan prerezal in ga nato zravnali..seveda pa, če to nosiš okrog vratu, potem ti odteka layf energija dol v zemljo....zato tega ne nosim v taki obliki...

Tist o odtekanju energije v Zemljo so ti naložil. x:Dx x:Dx x:Dx
Če pa se sam tako "naravnaš" ali če verjameš, da se to dogaja, se pa res ... :eek: :eek: :eek:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#116 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. maj 2004, 17:13

in če tole jaz nesem k zlatarju in tvoj zapis zraven ma da naredi prav xrolleyesx a luknjic ni nič... tale moj ma luknjice, na spet sem v bermudskem trikotniku x:o)x
hvala obema x:Xx

Ti m dau luknjice. Nobenih luknjic ni!!! x:Dx x:Dx x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#117 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 30. maj 2004, 17:27

bemu x:Dx pr men pa so :vragec:

#118 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 31. maj 2004, 22:41

Če pa se sam tako "naravnaš" ali če verjameš, da se to dogaja, se pa res ...

nene, sm sam probau, tole zadevo nosit...sm meu na vrvici okrog vratu, in potem me je prec začela glava bolet...tale oseba mi je potem razložila,da mi je stekla v zemljo....druge privlačne razlage nism imel niti sam v glavi....potem kr nekak verjamem,....prstan je potem zame zdravilnejši
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#119 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 16. september 2004, 08:21

Tud jaz imam ta prstan, ki sem ga kupila v Ahatu v Ljubljani. Nosim ga na levi roki, pa ne zaradi pridobitve dobrin...( če bi to veljal, bi bila že zeeelo bogata), ampak zaradi prepričanja...pač me čuva pred negativnostjo x;)x x:)x

Z leve prihaja k tebi, desna pa oddaja.

me pa resnično zanima, kaj pomeni tisti venček, na spodnji strani prstana?

Glede čiščenja.. hm če se prstan tako zasvina, da dobi črne pike, zraven pa se tudi še majčkeno zvije....mu ničveč nič ne pomaga.. rčeš mu lahko samo Hvala prstan...in ga zakoplješ v zemljico.

Glede oblike...moje mnenje. če nekaj verjameš da deluje, potem je lahko tudi majčekn ponaredek pa bo učinek še vedno tapravi.... x:Dx

Moje mnenje

pozdravček xsrcx

#120 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 16. september 2004, 10:36

.Z leve prihaja k tebi, desna pa oddaja.

.deluje, potem je lahko tudi majčekn ponaredek pa bo učinek še vedno tapravi..

x:o)x :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#121 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 16. september 2004, 22:37

me pa resnično zanima, kaj pomeni tisti venček, na spodnji strani prstana?

Glede čiščenja.. hm če se prstan tako zasvina, da dobi črne pike, zraven pa se tudi še majčkeno zvije....mu ničveč nič ne pomaga.. rčeš mu lahko samo Hvala prstan...in ga zakoplješ v zemljico.



pozdravček xsrcx

Se bom mal igral in nakladal. Venček spodaj:
Modifikacija atlante ima na obodu štiri luknjice (štirica ima numerološko pomen univerzalnosti in celote). Verigo na notranji strani prstana lahko razumemo kot 6 povezanih znakov za neskončno. Šestica simbolizira telesnega človeka, je pa tudi število stvarstva in združitve nasprotij (duhovnega in materialnega, ženskega in moškega principa ...).
Luknjice torej na nek način delijo prstan na štiri dele. V vsakem delu so tri očesa povezane verige neskončnosti. Trojka simbolizira duhovni red v vesolju in človeku.


Če prstan rata črn, namaži kos vate z zobno pasto in ga očisti. Ful dobr se spuca. Če pa je krevljast, ti ga za drobiž spravi v originalno obliko vsak zlatar, pa še spolira ti ga.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#122 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 17. september 2004, 09:44

Hm..ja sem vse svoje moči uporabla,da bi ga spucala.. ha tudi kolodont pa krtačko ... x:Dx , pa mu ni bilo pomoči..tko da res ne vem...

No ja kakor koli že ...zdej imam novega, ki se sveti kot sonček xDDx :palec:

Pozdravček xsrcx

#123 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 17. september 2004, 10:19

Tist o odtekanju energije v Zemljo so ti naložil.

hj, sm tut to možnost preučil, se spraševal...ampak res, slabo sm se počutu, kr mehak sm postal, ...mi je bolj pr srcu že tale skor 10letni prstan, ki mi očitno stoji ob stran, saj sm ga že ~5x zgubu, pa še vedno prišu je nazaj x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#124 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 17. september 2004, 10:28

Modifikacija atlante ima na obodu štiri luknjice (štirica ima numerološko pomen univerzalnosti in celote). Verigo na notranji strani prstana lahko razumemo kot 6 povezanih znakov za neskončno. Šestica simbolizira telesnega človeka, je pa tudi število stvarstva in združitve nasprotij (duhovnega in materialnega, ženskega in moškega principa ...).
Luknjice torej na nek način delijo prstan na štiri dele. V vsakem delu so tri očesa povezane verige neskončnosti. Trojka simbolizira duhovni red v vesolju in človeku

:8): :vio: x:)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#125 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 30. september 2004, 20:50

Mela dva, oba počrnela do tiste skrajnosti, da se ju ni dalo več očistit. Sploh pa so cene krmalo visoke, glede na to, da si lahko kaj podobnega narediš tudi sam.
sanci_cat




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0