Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Atlantidski prstan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
461 komentarjev na to temo

#76 Moni

Moni
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 15. februar 2004, 09:28

Jaz sem nedavno nazaj dobila atlantidski prstan. V notranjosti ima vse označbe, da je srebrn. Ima 3 oznake. Narejen naj bi bil v Zlatarni Celje, prodaja se pa preko trgovine v lj.

Že po prvi noči sem zjutraj opazila, da je šel od barve moj prst je bil čisto srebrn! Seveda je prstan izgubil svoj lesk, notranjost pa je sedaj čisto motna, prstan pa nov!! No tudi zunanjost je potemnela čez noč.

A mogoče kdo ve, kaj se dogaja s prstanom? Jaz ne verjamem več, da je srebrn. Seveda se prstan prodaja za srebrnega in tudi cena je temu primerna!
Ali bi mi kdo znal povedati kaj več o tem?

#77 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 15. februar 2004, 12:37

Takole na daljavo bomo lahko le ugibali. Stopi do najbližjega zlatarja in preveri, kako je z materialom iz katerega je prstan.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#78 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. februar 2004, 14:57

Jaz sem nedavno nazaj dobila atlantidski prstan. V notranjosti ima vse označbe, da je srebrn. Ima 3 oznake. Narejen naj bi bil v Zlatarni Celje, prodaja se pa preko trgovine v lj.

Že po prvi noči sem zjutraj opazila, da je šel od barve moj prst je bil čisto srebrn! Seveda je prstan izgubil svoj lesk, notranjost pa je sedaj čisto motna, prstan pa nov!! No tudi zunanjost je potemnela čez noč.

A mogoče kdo ve, kaj se dogaja s prstanom? Jaz ne verjamem več, da je srebrn. Seveda se prstan prodaja za srebrnega in tudi cena je temu primerna!
Ali bi mi kdo znal povedati kaj več o tem?





Verjetno ni nič narobe s prstanom, ampak s tvojimi elektroliti.

#79 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. februar 2004, 15:34

..haaaaaaaaaaaa
in
ali
pa
prstan je sprejel vso tvojo dolgoletno notranjo˝ nesnago x:o)x

#80 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. februar 2004, 16:47

Eh ja, mnogo je različnih imen za vodo in sol :sori:
Psihosomatskih, magičnih x:o)x

#81 Moni

Moni
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 17. februar 2004, 18:00

Prstan je dobil nazaj sijaj. Tudi tisti madeži in črne pikice, ki so se pojavile po prvi noči so po dveh dnevih poplnoma izginile. Najbrž je bila res kaka reakcija med prstanom in mano, ne vem a se je vse uredilo. Sedaj se mi celo zdi, da sem pretiravala s tem, da ni srebrn. :farb:

#82 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 11. april 2004, 10:13

hih, no kul da se je uredilo. x;)x x:Dx :palec:

#83 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. april 2004, 20:42

Prstan sem si kupila pred nekaj meseci...nisem si ga še dala gor...ga aktiviram zdaj in poskusim.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#84 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. april 2004, 20:54

dobila prstan v decembru, za rojstni dan in sedaj je postal že del mene... se razumeva in sodelujeva

#85 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. april 2004, 20:56

Jaz pa kar nekako nisem čutila, da bi ga gor dala..ne vem, zdaj me je pa zagrabilo flop...in je že gor. A je kaj pomembno na katerem prstu se nosi? Moram mal za nazaj prebrat poste.
Je pa res da sem danes, malce **pobesnela** na trenutke....:fiju:, vedno padem na iste fore, bem mu...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#86 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. april 2004, 20:58

ja je pomembno, mislim da je nekje to napisano tud roka desna ali leva... ej ne me za besedo danes držat x:Dx

#87 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. april 2004, 21:04

Ok...domača naloga narejena, posti za nazaj prebrani...prstan se mi je vsedel na sredinec in bo kar v redu imam res problem s kostmi...poročam naprej...če bo kaj za poročat.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#88 diamant

diamant
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 12. april 2004, 19:40

Pozdravljeni!


Jaz tele reči komaj spoznavam, ampak sem zasledila naslednje: Tina je pri prepisovanju na katerem prstu se za kaj nosi prstan omenila, da se na levi roki nosi za dobrine, na desni pa duhovnost. Pokowc pa je po tistem napisal ravno obratno, sedaj pa me zanima kaj je res.
Tudi jaz si namreč nameravam kupiti tak prstan...
Pa še nakaj.....kakšni znaki pa morajo biti na takem prstanu? Da ne bom kupila kakega ponaredka.

Hvala, xrolleyesx


diamant

#89 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. april 2004, 22:05

Pozdravljeni!


Jaz tele reči komaj spoznavam, ampak sem zasledila naslednje: Tina je pri prepisovanju na katerem prstu se za kaj nosi prstan omenila, da se na levi roki nosi za dobrine, na desni pa duhovnost. Pokowc pa je po tistem napisal ravno obratno, sedaj pa me zanima kaj je res.
Tudi jaz si namreč nameravam kupiti tak prstan...
Pa še nakaj.....kakšni znaki pa morajo biti na takem prstanu? Da ne bom kupila kakega ponaredka.

Hvala,  xrolleyesx


diamant

Sploh ne vem, da kdo prodaja originalne atlante. Jaz sem jo zase dal delat enmu zlatarju. Prstani, ki jih imajo na prodajnih mestih so vsi modificirane verzije originalne atlante, kakršno je imel Howard Carter. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#90 diamant

diamant
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 16. april 2004, 07:43

Kako si mu pojasnil kakšni znaki morajo biti na prstanu?? Verjetno si si naročil zlatega.... x;)x x;)x

#91 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 17. april 2004, 23:08

Kako si mu pojasnil kakšni znaki morajo biti na prstanu?? Verjetno si si naročil zlatega.... x;)x  x;)x

Originalno skico imam nekje v elektronski verziji - ko bom imel čas, bom poiskal in prilepil semle. Sicer pa originalno skico in še nekaj stvari o prstanu najdeš na 115 strani knjige Minerali*zdravje*duhovnost (avtor Tadej Pretner).

Nisem si dal delati zlatega; nisem ljubitelj zlata (nekako mi še sede belo zlato). Zlatar mi je naredil nekaj srebrnih prstanov. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#92 diamant

diamant
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 19. april 2004, 16:55

OK bom počakala, da pošlješ sliko, pa si pol še jaz dam napraviti kakšnega... xDDx xDDx

Hvala :palec: :palec:

#93 mihas

mihas
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:45

Ok. glede prstana jest se zmeri rad vtikam v nekaj, kar mislim da vem več kot ostali:

- kot prvo bi rad pripomnil, zakaj mislite da je potrebno atlantdiski prstan sploh programirati, saj je že v samem simbolu na prstanu vnešen kozmični program.

- kot drugo glede same oblike prstana, je res pomembno kakšen je simbol na prstanu, menda vsi delujejo... tega si tudi jaz ne znam povsem razložiti, če je prstan narejen po naravnih zakonih ptem jih lahko uporabimo v svoj prid in simbol na prstanu izboljšamo, zakaj pa ne bi deloval.

Predvsem sem pa slišal, da bi morali biti trikotnički na prstanu pravzaprav piramide!!!
Potem bi moral biti prstan preklan, da energija laže steče v prste in roko. Prstani, ki so samo preluknjani se zvijajo, ker energija skozi luknjice ne odteka tako hitro v roko in je ujeta v prstanu.

In še za konec:
glede duhovnosti na eni roki in fizičnem na drugi roki, mislim da je to neumnost!!!
folk, malo razmislite, ali sem jaz fizično, čustveno, mentalno in duhovno telo v celoti, ali je moja leva roka fizis, moja desna noga mental, moja glava čustva,...

sorry, vsak organ ma svoja čustva, vsak organ ma svojo dušo, jaz sem vse to v celoti, zato se mi takšna delitev ne zdi smiselna.

atlanta in my heart.

#94 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 21:04

haaaaaaaaaa, čudno vse to, ha
ampak prepričal˝ te je.
lahko si ga natakneš kr na prste na nogi , verižco al pa kot uhan x:Dx

#95 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. maj 2004, 21:38

Ok. glede prstana jest se zmeri rad vtikam v nekaj, kar mislim da vem več kot ostali:

- kot prvo bi rad pripomnil, zakaj mislite da je potrebno atlantdiski prstan sploh programirati, saj je že v samem simbolu na prstanu vnešen kozmični program.

- kot drugo glede same oblike prstana, je res pomembno kakšen je simbol na prstanu, menda vsi delujejo... tega si tudi jaz ne znam povsem razložiti, če je prstan narejen po naravnih zakonih ptem jih lahko uporabimo v svoj prid in simbol na prstanu izboljšamo, zakaj pa ne bi deloval.

Predvsem sem pa slišal, da bi morali biti trikotnički na prstanu pravzaprav piramide!!!
Potem bi moral biti prstan preklan, da energija laže steče v prste in roko. Prstani, ki so samo preluknjani se zvijajo, ker energija skozi luknjice ne odteka tako hitro v roko in je ujeta v prstanu.

In še za konec:
glede duhovnosti na eni roki in fizičnem na drugi roki, mislim da je to neumnost!!!
folk, malo razmislite, ali sem jaz fizično, čustveno, mentalno in duhovno telo v celoti, ali je moja leva roka fizis, moja desna noga mental, moja glava čustva,...

sorry, vsak organ ma svoja čustva, vsak organ ma svojo dušo,  jaz sem vse to v celoti, zato se mi takšna delitev ne zdi smiselna.

atlanta in my heart.

-Programiranje prstana ima smisel, če je v skladu z namenom prstana ali pa v funkciji njegovega čiščenja. Kljub aktivnim simbolom se prstan namreč sam ne čisti, niti npr. ne varuje pred sevanji (vsaj večini), če ni za to ustrezno programiran.

- Kakšen simbol je na prstanu je res pomembno. Močnejši so simboli, ki so bolj tradicionalni, oziroma tisti, za katerimi "stoji"a več ljudi. To je brez dvoma klasični atlantski prstan, saj je bila atlanta tradicionalni egiptovski zaščitni simbol. No ja - morda je ta nova oblika že tako razširjena, da bo počasi "ujela" atlanto; zlasti zato, ker je na nek način stik z egiptovsko kulturo že izgubljen.
O delovanju klasičnih simbolov sem nekje na forumu že pisal, pa se ne spomnim kje.

-Originalni prstan nima lukenj in nima piramid.

-Glede preklanosti prstana ti dam prav, saj te zaprt prstan sicer približa energijam, ki jih simbolizira, za ostale energije pa predstavlja omejitev (takšna je tudi simbolika poročnega prstana - približa te ženi, oddalji od drugih tetk).

- Tisto zadnje (ena roka duhovnost, druga fizis), je res težek bulshit :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#96 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. maj 2004, 22:13

 -Originalni prstan nima lukenj in nima piramid.
- Tisto zadnje (ena roka duhovnost, druga fizis), je res težek bulshit

.ampak vsi prstani so preluknjeni, le zakaj je dobil tak sloves po teh luknjah tut? čemu?

.ena roka je sprejemnik, druga oddajnik..ena nosi histori´(dednost), druha sedanjost, realnost.

Moji trije že niso preluknjani :wOOt: :wOOt: :wOOt: - sem ga narisal, nesel zlatarju in naredil mi je tradicionalne (takšne, kot je bil atlantski prstan Howarda Carterja).

Kako in zakaj so se razpasli novokomponirani res ne bi vedel.

Ne kompliciraj s sprejemno in oddajno roko. Sem desničar in pri desničarjih naj bi bila leva sprejemna, desna pa oddajna. Pa vendarle zagrabim (tako kot večina) perovsko flašo zmeraj z desnico. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#97 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. maj 2004, 22:43

o.k.
povej mi, kdo naj bi bil- je prvi v slo. dau to množično tut razdelit, kopirat..po ´tej neki˝ideji?

Nimam pojma. Je prišlo od drugod. Po Evropi krožijo ene tri verzije atlantskih prstanov. Se mi zdi, da se je vse skupaj (počasi) začelo sredi osemdesetih let, po izidu knjige Jacquesa La Maye: Medicina stanovanja - tam je La Maya objavil skico originalne atlante. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#98 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. maj 2004, 22:51

x^x :palec:

#99 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. maj 2004, 22:18

Kako si mu pojasnil kakšni znaki morajo biti na prstanu?? Verjetno si si naročil zlatega.... x;)x  x;)x

Originalno skico imam nekje v elektronski verziji - ko bom imel čas, bom poiskal in prilepil semle. Sicer pa originalno skico in še nekaj stvari o prstanu najdeš na 115 strani knjige Minerali*zdravje*duhovnost (avtor Tadej Pretner).

No, zdj sm elektronsko verzijo skice atlante najdu. Sam sm za računalnik glup k točak in jo niti slučajno ne znam dat gor. Če mi kdo pove, kako se to nardi, jo bom dal (ctrl c in pol ctrl v ni šlo). lalala xrolleyesx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#100 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. maj 2004, 22:28

pošlji po mailu, pa bomo spedenal x;)x x:px




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0