Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1343 komentarjev na to temo

#1226 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 30. januar 2008, 16:25

Upsss se opravicujem, sem zenska;)
No matter where you go, your destiny follows you!

#1227 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. januar 2008, 23:51

Lepo pozdravljen, Vojko! Tole je od mene tudi se s prejsne stran...Po dolgem času imam tudi jaz eno vprašanje...
Kako se partnersko ujemam z osebo, ki je rojena 06/01/1977, moje Ki stevilo je 932. Hvala za odgovor, lp Ice


Upsss se opravicujem, sem zenska;)



Lepo pozdravljena, Ice

Tudi zate velja tisto: Bolj natančno ko vprašaš, boljši odgovor dobiš.

Tako pa na kratko:

On 6 3 8
Ice 9 3 2

Kar dobra zveza je to lahko. Ti boš sicer pogrešala malo energijske podpore, a ker ti ni dosti do nje in ker jo lahko dobiš drugje, je to ok.
Kajti med vama je velika privlačnost, hkrati pa tudi vesta o čem govori drugi, oziroma kaj misli z besedami, ki jih pove.
Vajini življenjski cilji niso povsem skladni, a bi ne mogli biti bolj skladni glede na to, da imata komunikacijo enako.
S komunikacijo jih lahko zelo dobro uskladita. To pomeni redno razčiščevanje ciljev in vajinih odnosov.

To je lahko zelo zadovoljujoča zveza za oba, posebej takrat, ko sta oba aktivna na poti k svojim ciljem
ti že živiš svobodo, njemu to ni vedno lahko.

Skoraj 4 od 5

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1228 lily16

lily16
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 1. februar 2008, 08:55

Vojko,
kaj pa to partnerstvo 14/7/1981(moški) in 16/4/1974(ženska),
hvala že vnaprej za tvoj odgovor, me res zanima.
Lily

#1229 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 1. februar 2008, 09:43

Vojko hvala za odgovor, zaenkrat me je zanimalo bolj na splosno, ker sva najin odnos komaj dobro zacela. Se enkrat hvala, lp Ice
No matter where you go, your destiny follows you!

#1230 bibica

bibica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 8. februar 2008, 09:26

Pozdravljeni Vojko!

Zanima me, kako se energijsko ujemata osebi: jaz 24.08.1979
on 15.05.1980
Ali sta najini števili kompatibilni oz. na katerih področjih je treba vložiti več truda?
Enkrat sem že vprašala podobno, samo sem napisala parterjev napačen datum.

Hvala za odgovor.

Bibica

#1231 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 18. februar 2008, 20:42

Vojko,
kaj pa to partnerstvo 14/7/1981(moški) in 16/4/1974(ženska),
hvala že vnaprej za tvoj odgovor, me res zanima.


Pozdravljena Lily16

Lepo, da te zanima, kljub temu, da v tvojem pisanju nisem opazil vprašanja.
Bolj natančno ko človek vpraša, bolj natančen odgovor dobi. (pa ne le pri meni)

on 1 3 3
ona 8 9 4

Zanimivo se mi zdi, da 1 in 8 dostikrat kar 'skupaj letijo'. Tudi vztrajajo. Kako se imajo pa od njih ni lahko dobiti odgovora.
Kajti med vama je velika privlačnost in nekakšna skrivnostnost, ki je pri mladih dostikrat dobrodošla, mnogi pa z njo ne zdržijo dolgo, saj se radi pogovarjajo o tem kaj doživljajo v svojem srcu. In če se že on lahko o tem pogovarja, potem ti nisi tista, ki bi se. Morda se seveda tebi zdi, da si strašno zaupljiva, vendar je za mnenje pri partnerstvu dobro povprašati tistega, ki ga intima zadeva - partnerja.

V komunikaciji sta si dokaj različna in tako tudi v običajnem življenju. Prav ta privlačnost vaju je najbrž zbližala, vendar pa je komunikacija za vaju velik izziv, posebej, ker vajini življenjski cilji na videz izgledajo dokaj podobni, v resnici pa so različni. Uskladita jih lahko le z razumevanjem na intimni in komunikacijski ravni.

6 od 10

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1232 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 13. maj 2008, 13:30

Pozdravljen Vojko,

Imam vprašanje v zvezi s kompatibilnostjo med mano (187) in fantom (169), in sicer kako bi šla skupaj kot partnerja, ali prijatelja? Oziroma ali imajo najina ki-števila kaj vpliva na najino (čudno) komunikacijo in nihanje čustev?

Najino poznanstvo se je namreč začelo luštno - s prijetnimi pogovori, vsakodnevnim druženjem, toplino in smehom. Se mi zdi da dokler je bil negotov, se je zelo trudil, potem pa ko sva se bolj zbližala oz. sem zraven njega bolj sprostila in nisem bila več tako zadržana, je postal zadržan, celo vzvišen... Zdaj imava vsakodnevne igre mačke z mišjo - enkrat hladno, drugič toplo. Nekaj me vleče k njemu, pa čeprav me hkrati ta njegov odnos odvrača. Moti me, da zaradi njegovega čudnega obnašanja ratam tudi jaz takšna (mi udari ven moj ego xredx ), hkrati pa mi je lepo z njim kadar je "normalen" xrolleyesx Verjetno zvenim kot kakšna totalno zmedena najstnica w:Iw

Hvala za pomoč in lep dan ti želim Vojko xsrcx
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#1233 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 17. maj 2008, 22:02

Pozdravljen Vojko,

Imam vprašanje v zvezi s kompatibilnostjo med mano (187) in fantom (169), in sicer kako bi šla skupaj kot partnerja, ali prijatelja? Oziroma ali imajo najina ki-števila kaj vpliva na najino (čudno) komunikacijo in nihanje čustev?

Najino poznanstvo se je namreč začelo luštno - s prijetnimi pogovori, vsakodnevnim druženjem, toplino in smehom. Se mi zdi da dokler je bil negotov, se je zelo trudil, potem pa ko sva se bolj zbližala oz. sem zraven njega bolj sprostila in nisem bila več tako zadržana, je postal zadržan, celo vzvišen... Zdaj imava vsakodnevne igre mačke z mišjo - enkrat hladno, drugič toplo. Nekaj me vleče k njemu, pa čeprav me hkrati ta njegov odnos odvrača. Moti me, da zaradi njegovega čudnega obnašanja ratam tudi jaz takšna (mi udari ven moj ego xredx ), hkrati pa mi je lepo z njim kadar je "normalen" xrolleyesx Verjetno zvenim kot kakšna totalno zmedena najstnica w:Iw

Hvala za pomoč in lep dan ti želim Vojko xsrcx



Lepo pozdravljena, Vilinčica


Všeč mi je, kako opisuješ tvoje doživljanje vajinega odnosa.

Prav sedaj sem se spomnil besed človeka, ki mi je zelo ljub in od katerega sem se veliko naučil - Tad James.

Pravi približno takole:

Veš kaj je dobra novica? Da so vse dobre lastnosti, ki jih vidiš na/v partnerju tudi tvoje lastnosti.

In veš, kaj ni dobra novica? Da lastnosti, ki ti v/na partnerju niso všeč - tudi tvoje lastnosti!



In to še toliko bolj velja za dva človeka, ki sta oba rojena v energiji bele vode 1 !

Menim, da gresta lahko odlično skupaj kot prijatelja, kot ljubimca, sodelavca, vendar ne tako dobro kot partnerja.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1234 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 18. maj 2008, 09:39

Hvala Vojko xsrcx

Kot vedno si podal odgovor, ki skriva veliko več kot samo par stavkov... Če pomislim, se v tem odnosu lahko veliko naučim - še toliko več ker sva si z njim tako podobna. In ja, dejansko so značilnosti, ki me motijo na njemu, tudi moje, ker se tudi sama (ko mi nekdo priraste k srcu) najprej vedno zaprem in okrog sebe delam zid - dokler mu ne zaupam dovolj, da se mu ponovno in popolnoma odprem. To verjetno v očeh drugega človeka izpade kot vzvišenost, arogantnost, hladnost... V bistvu pa se skrivam v svojem oklepu in tudi če se dovolj sprostim da si pustim blizu, ob kakem čudnem momentu spet pobegnem vanj, pa čeprav bi hkrati iz vsega srca človeku rada pokazala, kako zelo blizu mi je (in potem izpade da bluzim - v očeh drugih, ki jim ni jasno kaj se dogaja v meni).

Lep pozdrav in hvala za majski predvid xDDx
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#1235 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 18. maj 2008, 14:01

Vojko

Mene zanima ujemanje med 519(jaz) in 196 (on).
Ali je možnost uspešne veze?
Komunikacija je nad fajn.
No..vse je nad fajn...
ampak...saj veš...na začetku je vedno vse enkratno. x;)x

Hvala za odgovor.

Lp! x:)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#1236 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. maj 2008, 00:02

Hvala Vojko xsrcx

Kot vedno si podal odgovor, ki skriva veliko več kot samo par stavkov... Če pomislim, se v tem odnosu lahko veliko naučim - še toliko več ker sva si z njim tako podobna. In ja, dejansko so značilnosti, ki me motijo na njemu, tudi moje, ker se tudi sama (ko mi nekdo priraste k srcu) najprej vedno zaprem in okrog sebe delam zid - dokler mu ne zaupam dovolj, da se mu ponovno in popolnoma odprem. To verjetno v očeh drugega človeka izpade kot vzvišenost, arogantnost, hladnost... V bistvu pa se skrivam v svojem oklepu in tudi če se dovolj sprostim da si pustim blizu, ob kakem čudnem momentu spet pobegnem vanj, pa čeprav bi hkrati iz vsega srca človeku rada pokazala, kako zelo blizu mi je (in potem izpade da bluzim - v očeh drugih, ki jim ni jasno kaj se dogaja v meni).

Lep pozdrav in hvala za majski predvid xDDx



Vilinčica

Le s polno ljubezni naprej, do ljudi, okolja, narave in do sebe.

Kaj bi se zgodilo, ko bi premislila tisto, ko si omenila: "... v očeh drugega človeka izpade kot...."

Ali veš, da človek s svojimi čutili 'sprejema' največ 1 % 'realnosti', ki je okrog njega!

Ali veš, da da od tistega odstotka pride le 1 odstotek do našega uma?

In kako si naredimo predstave o tem, kaj vidijo, kaj slišijo, kaj čutijo ali si mislijo drugi - na osnovi desetinke promila resnice?

Kako veš, kako izpade v očeh drugega človeka?

Ali na svet vsi gledamo enako? Vsi enako slišimo, čutimo, okusimo? Zares?

In če ne, kako veš, kaj in kako vidimo, slišimo drugi?

Ko nas je 50 na avtobusu za Portorož. Ali se vsi peljejo tja na počitnice?


Lep pozdrav, Vojko

Vojko

Mene zanima ujemanje med 519(jaz) in 196 (on).
Ali je možnost uspešne veze?
Komunikacija je nad fajn.
No..vse je nad fajn...
ampak...saj veš...na začetku je vedno vse enkratno. x;)x

Hvala za odgovor.

Lp! x:)x



Hej Lisbona

Vedno je možnost za uspešno zvezo.

In uživajta, ljubita se in delajta tako, da je 'nad fajn' še naprej!

In čemu bi ne bilo odlično?

In, če se kdaj prizemljiš, me vprašaj še enkrat, bolj natančno. Velja?

Sedaj pa vama želim najlepše dišeče in nežno cvetje...
in 'sedaj' traja in traja...


Vojko


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1237 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 22. maj 2008, 11:07

Vilinčica

Le s polno ljubezni naprej, do ljudi, okolja, narave in do sebe.

Kaj bi se zgodilo, ko bi premislila tisto, ko si omenila: "... v očeh drugega človeka izpade kot...."

Ali veš, da človek s svojimi čutili 'sprejema' največ 1 % 'realnosti', ki je okrog njega!

Ali veš, da da od tistega odstotka pride le 1 odstotek do našega uma?

In kako si naredimo predstave o tem, kaj vidijo, kaj slišijo, kaj čutijo ali si mislijo drugi - na osnovi desetinke promila resnice?

Kako veš, kako izpade v očeh drugega človeka?

Ali na svet vsi gledamo enako? Vsi enako slišimo, čutimo, okusimo? Zares?

In če ne, kako veš, kaj in kako vidimo, slišimo drugi?

Ko nas je 50 na avtobusu za Portorož. Ali se vsi peljejo tja na počitnice?
Lep pozdrav, Vojko


Vojko pozdravljen,

To, da v očeh drugega izpade kot... se "povzela" od svojih bližnjih, ki komentirajo moje doživljanje sveta in obnašanje, reagiranje na dogodke v življenju. Sama ponavadi niti ne razmišljam dosti o tem, kako kaj izpade v očeh drugih - ker tisti, ki me poznajo in me imajo radi, me imajo radi takšno, kot sem in me torej sprejemajo, če jih kaj moti, mi povedo in so zadeve rešene. Sem pa dostikrat slišala komentarje v smislu - "to je izpadlo pa tako in tako - ne vem, kaj si je o tem mislil ta in ta..." Iz teh komentarjev potem poberem predvidevanja, kaj bi si lahko drugi mislili o nečemu kar sem naredila, rekla,... Ahhh zdaj že filozofiram x:Ix

Skratka - tu sem zato da se učim, rastem, razvijam, sprejemam izzive,... vsaka infomacija je dobrodošla, na kak način pa jo uporabim ali ne, pa je odvisno od mene. Sem vzela na znanje tvoje nasvete in poglede :palec: Kaj ni smešno to, da ljudje večino stvari znamo in zmoremo rešiti sami, pa se vseeno vedno znova v konfuznih situacijah po pomoč obračamo k drugim... xscratchx (vsaj zame to največkrat velja). Pa je največkrat rešitev tisto, kar si že sam(a) pri sebi čutil(a) da je...

In še dobro, da na svet ne gledamo vsi enako - kak dolgčas bi to bil :wOOt:

Lep dan ti želim
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#1238 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 23. maj 2008, 21:46

Vojko pozdravljen,

To, da v očeh drugega izpade kot... se "povzela" od svojih bližnjih, ki komentirajo moje doživljanje sveta in obnašanje, reagiranje na dogodke v življenju. Sama ponavadi niti ne razmišljam dosti o tem, kako kaj izpade v očeh drugih - ker tisti, ki me poznajo in me imajo radi, me imajo radi takšno, kot sem in me torej sprejemajo, če jih kaj moti, mi povedo in so zadeve rešene. Sem pa dostikrat slišala komentarje v smislu - "to je izpadlo pa tako in tako - ne vem, kaj si je o tem mislil ta in ta..." Iz teh komentarjev potem poberem predvidevanja, kaj bi si lahko drugi mislili o nečemu kar sem naredila, rekla,... Ahhh zdaj že filozofiram x:Ix

Skratka - tu sem zato da se učim, rastem, razvijam, sprejemam izzive,... vsaka infomacija je dobrodošla, na kak način pa jo uporabim ali ne, pa je odvisno od mene. Sem vzela na znanje tvoje nasvete in poglede :palec: Kaj ni smešno to, da ljudje večino stvari znamo in zmoremo rešiti sami, pa se vseeno vedno znova v konfuznih situacijah po pomoč obračamo k drugim... xscratchx (vsaj zame to največkrat velja). Pa je največkrat rešitev tisto, kar si že sam(a) pri sebi čutil(a) da je...

In še dobro, da na svet ne gledamo vsi enako - kak dolgčas bi to bil :wOOt:

Lep dan ti želim



Lepo pozdravljena, Vilinčica

Kaj nam niso prijatelji - prijetelji tudi zato, ker nam povedo tisto, kar že vemo - vendar ob pravem času in na pravem mestu.

In to je čisto kul. Tudi sam imam prijatelje zato, da mi pomagajo reševati tisto, kar bi rad bolj natančno videl, preden se odločim.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1239 koki00

koki00
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 5. junij 2008, 11:17

Zdravo Vojko!
Tukaj sem sicer že kar nekaj časa, vendar le kot tiha obiskovalka.
Rada bi te povprašala, kako ti vidiš odnos med 932 (ona) in 225 (on).
Iskreno povedano sem sama malo v dvomih.


Lepe pozdrave in hvala :)

P.S.: Če za odgovor rabiš več podatkov, se bom drugič bolj potrudila in razpisala.

#1240 laramate

laramate
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 13. julij 2008, 00:41

x:)x Živjo, Vojko,

na začetku nečesa zelo lepega in obetavnega sva z novo simpatijo, ker pa ne bi rada spet lomila svojega ali njegovega srca, bi te prosila, če pogledaš, kakšne možnosti imava za prihodnost. Bo to lahko prijateljstvo, bo morda lahko preraslo v pravo ljubezen, morda zakon?

Zdi se mi, da je veliko ujemanje med nama, preverjam, ali si domišljam ali je res.

On: 28. 4. 1978 in
jaz: 05. 02. 1982.

Hvala lepa za odgovor in veliko uspehov. xDDx

#1241 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. julij 2008, 16:41

x:)x Živjo, Vojko,

na začetku nečesa zelo lepega in obetavnega sva z novo simpatijo, ker pa ne bi rada spet lomila svojega ali njegovega srca, bi te prosila, če pogledaš, kakšne možnosti imava za prihodnost. Bo to lahko prijateljstvo, bo morda lahko preraslo v pravo ljubezen, morda zakon?

Zdi se mi, da je veliko ujemanje med nama, preverjam, ali si domišljam ali je res.

On: 28. 4. 1978 in
jaz: 05. 02. 1982.

Hvala lepa za odgovor in veliko uspehov. xDDx



Lepo pozdravljena laramate

Kako bi bilo, ko bi svojo pozornost usmerila v : "KAJ SI ŽELIŠ"!


Lep pozdrav, Vojko

P.S. Več pa kasneje.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1242 laramate

laramate
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 20. julij 2008, 11:55

Živjo,Vojko x:)x

Kako bi bilo, ko bi svojo pozornost usmerila v : "KAJ SI ŽELIŠ"!

Odlično vprašanje. Hvala lepa za spodbudo k razmišljanju. Želim si uspešen odnos, zakon. Uspešen zame pomeni takšen, v katerem so ljubezen, razumevanje in podpora, da je čutiti vrelec energije, ko ni nič nemogoče, ko lahko rasteta skupaj in uresničujeta skupne cilje ter napredujeta tudi vsak zase in dosegata svoje ambicije. Vem, hudo zahtevno. x;)x

Morda bi te morala vprašati, kako se ujemata najini življenjski energiji, da bi imela uspešen zakon po teh mojih pričakovanjih, bi bilo to bolj natančno vprašanje? Ali pa morda: kako ti vidiš ta odnos.



Oprosti, ker sem tako nerodno vprašala in tratila tvoj čas. Še enkrat hvala lepa. xDDx

Lep pozdrav, L.

#1243 5ra*

5ra*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 29. julij 2008, 20:03

dragi vojko,

pred pol leta me je zanimal tvoj predvid odnosa med menoj (914 - 6.7.73) in o.(766 - 1.2.76) in si zapisal lepe napotke - vprasanja; takrat sem bila vsa polna radovednosti in on entuzijazma. trenutno pa se je odnos med nama zelo zakompliciral in sva si vzajemno unicila dopust, ne bi pa rada, da se naprej ustvarjava nesporazume in nemogoce atmosfere, zaloputniti vrata in dvigniti nos pa me ne privlaci vec. ali obstaja kasen prakticen napotek (sem ravno prej brala nekaj postov nazaj o kuharskih recptih in k9z, jao, jao) kako naj se (ljubece? prekanjeno? ignorantsko? ja? ne?) lotim problema (pri sebi? in posledicno med nama?) ali pa so igre ega med najinimi ciframi premocne ...

lepo se imej,
petra

#1244 megan

megan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 30. julij 2008, 12:04

živjo!ker ni nikjer na nobenem astro podforumu nikogar bi vprašala tukaj če lahko kako kaže kaj moja služba.
22.7.1975.
pa še ker sem že tukaj,kako kaže moja ljubezen
22.7.1975 jaz
29.3.1965 možek
lp vsem skupaj in hvala za morebiten odgovor.upam,da niste vsi na dopustu

#1245 janjal

janjal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 7. avgust 2008, 06:46

Pozdravljen Vojko!

Zanima me kakšna je oz. bo dinamika mojega zakona?
on 08.08.1957
jaz (ženska) 08.04.1959
spoznala sva se v drugi polovici junija 1967 postala par in se razšla v prvih dneh meseca septembra 1967.
Ponovno sva prišla skupaj 27.10.1978, se poročila 07.03.1981 in 26.09.2007 se je odselil,

Če ne bo preveč imam še 1 vprašanje - želela bi na potovanje in sicer v obdobju od oktobra 2008 do konca aprila 2009. Kateri čas je najbolj primeren ( če sploh je) in v katero smer sveta naj izbiram pot?

Lep pzdrav
Janja

#1246 megan

megan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 10. avgust 2008, 20:24

živjo janja,jaz ne znam vedeževat,bi pa rada povedal da imam sinka(2 leti)in ima roj.dan 8.8.upam,da ne bo tako nestanoviten,kot zgleda da je tvoj mož.oprosti,če sem te kaj užalila z temi besedami.srečno

#1247 janjal

janjal
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 11. avgust 2008, 19:20

Ojla Megan!
Nič me nisi užalila. Kar pa se tiče tvojega sinka, si ne delaj skrbi, še precej več je potrebno, da zrasteš v nestanovitno in neodgovorno osebo.
Do sedaj sem poznala samo zahodnjaško astrologijo in čisto malo in popolnoma amatersko sem jo tudi malo raziskovala. Mož ni samo LEV, ascedenta ima tudi v tehtnici!!! in vsi ostali planeti, hiše aspekti planetov in sinastrija,če verjameš, so mi že delno pokazali kje sem in kje sem bila ves čas (samo verjeti nisem hotela). Ko ga je kakorkoli polomil se je zjokal, zasmilil se mi je, pa sva bila spet tam.
Imam tudi hčerko in sina ( stara sta 27 in 23 let ) Za otroke je potrebno predvsem poskrbeti, da zrastejo v samostojna in samozavestna bitja, ki morajo vedeti kaj hočejo in da si sami ustvarjajo prihodnost. Lepo je, ko jih vzgajaš in jim "vcepljaš" moralne vrednote, predvsem pa mislim, da jih moraš podpirati, ko razmišljajo s svojo glavo in ne ubogajo "slepo" vseh logičnih in nelogičnih ukazov.
Mene so vzgajali precej strogo in za vsako besedo, ki ni bila po želji staršev in ni bila odraz lepo vzgojenega otroka, sem kaj hitro dobila "fasadersko" čez usta in še danes se moja mama sprašuje, kako sem lahko zrastla v človeka, ki ni niti najmanj podoben tistemu kar je ona želela in ustvarjala.
Starejša sem, bolj sem samozavesta in vedno bolj postajam zadovoljna sama s seboj, samo včasih si želim še kakšno potrditev, da ravnam pravilno ( čeprav se mi dozdeva, da bi Vojko najprej vrašal; "kaj pa ti misliš" )
Vsem na forumu se opravičujem, če me je preveč zaneslo,tebi Megan pa želim veliko sreče in veselja ob tvojem sinku
Lep pozdrav vsem x:)x x:)x x:)x x:)x
Janja

#1248 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. september 2008, 22:35

Živjo,Vojko x:)x

Kako bi bilo, ko bi svojo pozornost usmerila v : "KAJ SI ŽELIŠ"!

Odlično vprašanje. Hvala lepa za spodbudo k razmišljanju. Želim si uspešen odnos, zakon. Uspešen zame pomeni takšen, v katerem so ljubezen, razumevanje in podpora, da je čutiti vrelec energije, ko ni nič nemogoče, ko lahko rasteta skupaj in uresničujeta skupne cilje ter napredujeta tudi vsak zase in dosegata svoje ambicije. Vem, hudo zahtevno. x;)x

Morda bi te morala vprašati, kako se ujemata najini življenjski energiji, da bi imela uspešen zakon po teh mojih pričakovanjih, bi bilo to bolj natančno vprašanje? Ali pa morda: kako ti vidiš ta odnos.



Oprosti, ker sem tako nerodno vprašala in tratila tvoj čas. Še enkrat hvala lepa. xDDx

Lep pozdrav, L.


Lepo pozdravljena, Laramate

On: 28. 4. 1978 4 6 3
jaz: 05. 02. 1982 1 8 7

Ja, tale odnos je precej zanimiv. Vsebuje veliko kohezije, saj tvoja energija podpira njegovo in tako jo dobiš nazaj tudi ti, saj te njegova prisotnost stabilizira in ti hkrati daje energijo.

Tvoja komunikacija in tvoja aktivnost, spodbudi njegovo in tako ti kar naenkrat začutiš v sebi precej energije, ki jo nato dobi globoko v sebi tudi on.
Kadar imata skupne cilje, postaneta eno in tako tudi delujeta na zunaj. Ni pa vedno te sreče, saj so vajini cilji precej različni in vama priporočam, da jih natančno določita, preden gresta v ogenj zanje, saj bosta tako naredila veliko za oba.

Ravno pri komunikaciji imata ogromno dela, saj v njej nastopa razlika, kajti s komunikacijo bosta lahko reševala vajine življenjske cilje, ki so točno diametralno nasprotni.

Sicer pa poskusi pomisliti tudi na tole:

v vprašanju govoriš, da v odnosu SO ljubezen, razumevanje, podpora

Kako bi bilo, ko bi razmišljala malo drugače:

da v odnosu ljubiš, razumeš, podpiraš in si podprta....?

Lep in prijeten dan ti želim, Vojko



dragi vojko,

pred pol leta me je zanimal tvoj predvid odnosa med menoj (914 - 6.7.73) in o.(766 - 1.2.76) in si zapisal lepe napotke - vprasanja; takrat sem bila vsa polna radovednosti in on entuzijazma. trenutno pa se je odnos med nama zelo zakompliciral in sva si vzajemno unicila dopust, ne bi pa rada, da se naprej ustvarjava nesporazume in nemogoce atmosfere, zaloputniti vrata in dvigniti nos pa me ne privlaci vec. ali obstaja kasen prakticen napotek (sem ravno prej brala nekaj postov nazaj o kuharskih recptih in k9z, jao, jao) kako naj se (ljubece? prekanjeno? ignorantsko? ja? ne?) lotim problema (pri sebi? in posledicno med nama?) ali pa so igre ega med najinimi ciframi premocne ...

lepo se imej,
petra


Kaj češ 5ra

Napisal sem kar sem napisal. Malo bolj naokrog, a še vedno sem napisal, kar menim, da je res.

Kaj meniš: Kdo pozna pravi odgovor? Zdaj si imela lepo ljubezen. Kako bi bilo, ko bi bila hvaležna?
Kako bi bilo, ko bi se spominjala lepe trenutke, vse, kar si se naučila?
Le kaj pomeni en dopust napram letom življenja?
Ali je krasen dopust, ko se dva sprenevedata, da je vse v redu?


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1249 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. september 2008, 23:25

živjo!ker ni nikjer na nobenem astro podforumu nikogar bi vprašala tukaj če lahko kako kaže kaj moja služba.
22.7.1975.
pa še ker sem že tukaj,kako kaže moja ljubezen
22.7.1975 jaz
29.3.1965 možek
lp vsem skupaj in hvala za morebiten odgovor.upam,da niste vsi na dopustu



Če ni nikjer, Mega, kako potem meniš, da tukaj je?

Pozdravljena

Megan 7 3 9

Ja, službe so, samo dobiti jih ni vedno lahko, ali ne?
Sicer so odgovori dani na spletni strani 9zvezd.com, ko malo bolj pozorno prečitaš.

Na kratko pa takole.
Ali iščeš službo ali delo?
Torej iščeš preživetje ali zadovoljstvo in srečo?
Če iščeš službo jo išči in vprašanja naprej ne veljajo zate.
Kaj delaš, da bi vedela več?
Kaj delaš, da bi spoznala več ljudi?
Kaj delaš, da bi več ljudi spoznalo tebe?
Kaj je tisto, kar te zanima?

Če si pridna in se učiš, načrtuješ potem imaš nekaj več izgledov, da se zaposliš že oktobra,
veliko večje možnosti pa so naslednje leto, vendar le v primeru, da si ti tista, ki narediš prvi korak.

In kaj natančno želiš vprašati s "Kako kaj moja ljubezen?"

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1250 laramate

laramate
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 14. september 2008, 22:08

Lepo pozdravljeni Vojko,

najlepša hvala za odgovor. :)

Ne želim ga prizadeti, ker ga spoštujem, nimava pa niti podobnih ciljev kaj šele istih. :o|o: Imate prav. :)

Želim vam prijeten teden,
Lara




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0