Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1343 komentarjev na to temo

#1251 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 14. september 2008, 22:16

Pozdravljeni Vojko!

Končno sem ugotovila 3. število za naslednje osebe:

jaz: 914
on: 894
sin: 775

Sedaj me pa zanima ali bova lahko kdaj obnovila in nadaljevala partnersko/ljubezensko zvezo z njim in kako sva vsak posebej kompatibilna z najinim sinom.
Najlepša hvala za vaš čas in trud x:)x !

#1252 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 14. september 2008, 23:04

Pozdravljeni Vojko!

Končno sem ugotovila 3. število za naslednje osebe:

jaz: 914
on: 894 ali 813 (različni podatki?!)
sin: 775

Sedaj me pa zanima ali bova lahko kdaj obnovila in nadaljevala partnersko/ljubezensko zvezo z njim in kako sva vsak posebej kompatibilna z najinim sinom.
Najlepša hvala za vaš čas in trud x:)x !



#1253 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 16. september 2008, 02:19

Če imata oba nesporazum s sinom, bi osebno verjel, da je pravi podatek za moža 894. Sicer pa je malo čudno, da mož ne ve pravega datuma rojstva.

Andres

#1254 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. september 2008, 20:51

Če imata oba nesporazum s sinom, bi osebno verjel, da je pravi podatek za moža 894. Sicer pa je malo čudno, da mož ne ve pravega datuma rojstva.

Andres

-----------------------------
Pozdravljeni!

Verjetno sem nerazumljivo napisala, ker v bistvu nima nobeden od naju konflikta s 6- letnim sinom, me je le zanimala kompatibilnost v smislu vzgoje in vzora.
Za moža pa sem podatke dobila iz dveh različnih virov, zato so različni podatki.

Bom raje posredovala datume:
jaz- 27.06.1973
on - 02.04.1956
sin- 24.03.2002

Hvala x:)x !

#1255 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 16. september 2008, 21:06

Saj 9 zvezdni ne vzgaja otroka. Je le veda o energijah s katerim si je med drugim mogoče pomagati tudi kompatibilnost v partnerstvu. Recimo, da je bila tvoja mama 4 in te je v to tudi vzgojila. Potem pri tebi osnovno število niti nebi več toliko veljalo, saj nenazadnje imaš materin cahen, kar bi bržkone prenesla tudi na sina. :) Seveda pa je možnost oziroma je kar verjetno, da si popolnoma oplemenitena ravno s tvojimi kijevskemi števili.

Andres

#1256 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. september 2008, 22:14

Pozdravljeni Vojko!

Končno sem ugotovila 3. število za naslednje osebe:

jaz: 914
on: 894
sin: 775

Sedaj me pa zanima ali bova lahko kdaj obnovila in nadaljevala partnersko/ljubezensko zvezo z njim in kako sva vsak posebej kompatibilna z najinim sinom.
Najlepša hvala za vaš čas in trud x:)x !



Lepo pozdravljeni Rožica I

Hvala vam za vaše vprašanje in komentar.

Lepo, da ste ugotovili, kako to gre.

Zanimivo mi je vprašanje in seveda nanj ne morem odgovoriti tako kot je zastavljeno.
Namreč to, ali bosta lahko VIDVA obnovila in VIDVA nadaljevala VAJINO zvezo, je seveda odvisno tudi in predvsem od vaju.
Vajin sin je res precej poseben in ravno zato tudi 'kompatibilen' z vami, saj ste vi njegova mama, poleg tega pa se on zna prilagoditi tako, da prilagodi svoje obnašanje vam in tudi očetu.

Vidva s partnerjem imata lepo kompatibilnost v življenjskih ciljih in to je tudi dobro za otroka.
Le včasih je morda vajina zveza vsebina besed drugih ljudi, ko včasih vi nosite hlače, čeprav je vaš partner zelo močan.
Kadarkoli se ne razumeta, skušajte v pogovor vplesti vajine cilje in nesporazum reševati v skladu z njimi, pa bo šlo laže.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1257 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. september 2008, 22:24

-----------------------------
Pozdravljeni!

Verjetno sem nerazumljivo napisala, ker v bistvu nima nobeden od naju konflikta s 6- letnim sinom, me je le zanimala kompatibilnost v smislu vzgoje in vzora.
Za moža pa sem podatke dobila iz dveh različnih virov, zato so različni podatki.

Bom raje posredovala datume:
jaz- 27.06.1973
on - 02.04.1956
sin- 24.03.2002
Hvala x:)x !



Rožica I

Tako se dela. Pošlje se podatke, pa je. Zadeva sedaj zgleda čisto drugače.

Prejšnje besedilo bom pustil na forumu, morda pa komu pride prav tista kombinacija.

jaz- 27.06.1973 (7) 9 1 4
on - 02.04.1956 (9) 8 2 2
sin- 24.03.2002 (4) 7 8 4


Z možem imata popolnoma različni življenjski poti. Se mi je prej kar čudno zdelo, kako to, da vama ne bi šlo.
Vaša energija podpira njegovo osebno energijo in vajin otrok vama lahko prav pride v medsebojnih odnosih, če ni še premlad in je zanj energija premočna, kadar vidva nista medsebojno usklajena.

Med vama s partnerjem je tudi generacijska razlika, ki vama daje po eni strani privlačnost in po drugi izziv v dolgoročnih načrtih. Vajina komunikacija ni najboljša in tudi življenjski cilji so različni. Sin bo imel podoben način lotevanja reševanja izzivov kot vi, vendar pa je sedaj še bolj 'očetov sin' kot pa vaš. To se bo z leti spremenilo, čeprav bo z očetom vedno zelo rad, dokler se ne zapleteta v tem, kako doseči cilje.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1258 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 18. september 2008, 20:29

Pozdravljeni Vojko!

Hvala za vaš čas in voljo :flowerface: !

Parkrat sem šla preverit, (znova še danes tik pred tem pisanjem), in mislim, da je prišlo do napake z vaše strani glede dveh datumov in pripadajočih jim KI številom.

In sicer gre za:
02.04.1956 (jaz sem dobila 813, vi pa 822) in
24.03.2002 (jaz -II- 775, vi pa 784)

No, skratka, upoštevala bom vaš prvi post na to temo, za kar se vam in Andresu lepo zahvaljujem x:)x !

To temo je popravil/a Rožica I: 18. september 2008, 20:31


#1259 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 14. oktober 2008, 18:16

Pozdravljen Vojko :flower:

Zanima me, kako se energijsko ujameva :

jaz: 519
on: 528

Ali sta najini števili kompatibilni?

Hvala .


x:)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#1260 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. oktober 2008, 10:36

Pozdravljen Vojko,

ko boš imel bi te tudi jaz prosila, če mi lahko poveš za naslednje energijsko ujemanje:

on: 115
jaz: 481

Hvala in lep vikend :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1261 amelie87

amelie87
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 24. oktober 2008, 15:16

Pozdravljen Vojko!

Odločila sem se, da te bom ponovno poprosila za "vodstvo" oz. nasvet, saj priznam, da sem se po pogovoru, ki sva ga nekoč imela, počutila veliko boljše; pa tudi ko gledam nazaj, ugotavljam, da si imel prekleto prav glede vsega :)). Pohvalno zate, malce male pa zame :).

Rojena sem 18. 04. 1987, moja števila so 4, 6, tretjega pa ne znam izračunati. Prebrala sem predvid za letošnje leto in se strinjam, da je to pri meni obdobje močnih sprememb, ki jih občutim predvseh v svojem odnosu in obnašanju do drugih. Kar se partnerskih zvez tiče, je dejstvo, da sem se umirila in me avanture skrajno odvračajo (kar ne bi mogla reči za prej); od slabih zvez sem se zavestno in namerno, čeprav zelo težko, ločila (8. 04. 1974) in upam, da ne bom več rinila v tako slabe kombinacije.

Prosila bi te, če mi lahko le nakažeš, katero obdobje bo dobro za navezavo kakšne trdne, stabilne in iskrene zveze na ljubezenskem področju.

Hvala za prejšnje nasvete, ki so se izkazali kot izredno dobri in natančni, upam, da bom dobila odgovor tudi v prihodnje!

Lp, M

#1262 amelie87

amelie87
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 24. oktober 2008, 19:16

Pa še nekaj sem pozabila vprašati ... nova simpatija je na obzorju, rojen 27. 08. 1980. A bi se lahko iz tega razvilo kaj lepega?

Zdaj pa res dovolj :)

Hvala že vnaprej!

#1263 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. november 2008, 02:50

Pozdravljeni Vojko!

Hvala za vaš čas in voljo :flowerface: !

Parkrat sem šla preverit, (znova še danes tik pred tem pisanjem), in mislim, da je prišlo do napake z vaše strani glede dveh datumov in pripadajočih jim KI številom.

In sicer gre za:
02.04.1956 (jaz sem dobila 813, vi pa 822) in
24.03.2002 (jaz -II- 775, vi pa 784)

No, skratka, upoštevala bom vaš prvi post na to temo, za kar se vam in Andresu lepo zahvaljujem x:)x !


Lepo pozdravljeni, Rožica

Evo zgodi se. Pravilno ste izračunali vi.

Eni z mopedom pridejo čez Saharo in drugi z niti z mercedezem ne iz garaže.

Takšna je pač energija. In septembra sem bil v posebni energiji, ki mi ni vedno naklonjena.


Se opravičujem.

Vojko



Pozdravljen Vojko :flower:

Zanima me, kako se energijsko ujameva :

jaz: 519
on: 528

Ali sta najini števili kompatibilni?

Hvala .


x:)x


Lepo pozdravljena Lisbona

Zanimiva kombinacija. Najbrž sta kar mlada.
V srcu zelo podobna, v komunikaciji precej različna in zatorej je med vama velika privlačnost.
Življenjski cilji niso enaki, vendar tvoji podpirajo njegove.

Ko bi vedel datuma rojstva, bi lahko povedal več.

Vojko

Pozdravljen Vojko,

ko boš imel bi te tudi jaz prosila, če mi lahko poveš za naslednje energijsko ujemanje:

on: 115
jaz: 481

Hvala in lep vikend :)


Pozdravljena Pinka

V osnovi se zelo ujemata in ko sta svobodna (brez materialnih in zakonskih obveznosti) je vse kul.
Tudi privlačita se in na videz imata veliko podobnih pogledov na materialni svet, saj te on odseva
in ti vidiš v njem sebi enake interese in poglede.
Njegovi življenjski cilji niso najbolj kompatibilni s tvojimi. Poskusi kako se razumeta pri skupnem projektu: dopust, kuhanje marmelade, odprava na izlet - kjer sama pripravljata vse potrebno za nekajdnevni odhod. priprava na silvestrovanje ... v glavnem na nekaj takšnega, kjer vsak sprejme del obveznosti za dobro počutje....

Lep pozdrav, Vojko

Pozdravljen Vojko!

Odločila sem se, da te bom ponovno poprosila za "vodstvo" oz. nasvet, saj priznam, da sem se po pogovoru, ki sva ga nekoč imela, počutila veliko boljše; pa tudi ko gledam nazaj, ugotavljam, da si imel prekleto prav glede vsega :)). Pohvalno zate, malce male pa zame :).

Rojena sem 18. 04. 1987, moja števila so 4, 6, tretjega pa ne znam izračunati. Prebrala sem predvid za letošnje leto in se strinjam, da je to pri meni obdobje močnih sprememb, ki jih občutim predvseh v svojem odnosu in obnašanju do drugih. Kar se partnerskih zvez tiče, je dejstvo, da sem se umirila in me avanture skrajno odvračajo (kar ne bi mogla reči za prej); od slabih zvez sem se zavestno in namerno, čeprav zelo težko, ločila (8. 04. 1974) in upam, da ne bom več rinila v tako slabe kombinacije.

Prosila bi te, če mi lahko le nakažeš, katero obdobje bo dobro za navezavo kakšne trdne, stabilne in iskrene zveze na ljubezenskem področju.

Hvala za prejšnje nasvete, ki so se izkazali kot izredno dobri in natančni, upam, da bom dobila odgovor tudi v prihodnje!

Lp, M


Amelie

Sedaj je obdobje, da se posvetiš sebi.
Ko se boš spoznala, bodo tvoje zveze lepše in bolj skladne.
kaj je zate trdna zveza?

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1264 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. november 2008, 14:51

Pozdravljena Pinka

V osnovi se zelo ujemata in ko sta svobodna (brez materialnih in zakonskih obveznosti) je vse kul.
Tudi privlačita se in na videz imata veliko podobnih pogledov na materialni svet, saj te on odseva
in ti vidiš v njem sebi enake interese in poglede.
Njegovi življenjski cilji niso najbolj kompatibilni s tvojimi. Poskusi kako se razumeta pri skupnem projektu: dopust, kuhanje marmelade, odprava na izlet - kjer sama pripravljata vse potrebno za nekajdnevni odhod. priprava na silvestrovanje ... v glavnem na nekaj takšnega, kjer vsak sprejme del obveznosti za dobro počutje....

Lep pozdrav, Vojko


Zanimivo Vojko, ker meni se pa ne zdi, da imava veliko podobnih pogledov...moj svet je dosti bolj odprt kot njegov...niti ne vidim enakih interesov
Je pa to prijatelj in ne partner.

Hvala in lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1265 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. november 2008, 11:50

CITAT(Vojko @ 11. Nov 2008, 02:51) *
Pozdravljena Pinka

V osnovi se zelo ujemata in ko sta svobodna (brez materialnih in zakonskih obveznosti) je vse kul.
Tudi privlačita se in na videz imata veliko podobnih pogledov na materialni svet, saj te on odseva
in ti vidiš v njem sebi enake interese in poglede.
Njegovi življenjski cilji niso najbolj kompatibilni s tvojimi. Poskusi kako se razumeta pri skupnem projektu: dopust, kuhanje marmelade, odprava na izlet - kjer sama pripravljata vse potrebno za nekajdnevni odhod. priprava na silvestrovanje ... v glavnem na nekaj takšnega, kjer vsak sprejme del obveznosti za dobro počutje....

Lep pozdrav, Vojko


Zanimivo Vojko, ker meni se pa ne zdi, da imava veliko podobnih pogledov...moj svet je dosti bolj odprt kot njegov...niti ne vidim enakih interesov
Je pa to prijatelj in ne partner.

Hvala in lp



Lepa hvala, Pinka za povratno informacijo.

Tako vidim, da je dobro, da sem še bolj pozoren na komunikacijo
s človekom, ki mu odgovarjam. Hkrati mi omogočaš tudi,
da še boljše spoznavam lastnosti in delovanje samega sebe.

Kar pa dodajam, za malo drugačno razumevanje tega, kar sem že napisal v prejšnjem odgovoru:

Poskusi biti pozorna na zgoraj napisano, v kontekstu označenih besed.
Seveda verjamem, da ti ni vedno vse všeč.

Kajti vse lepe lastnosti, ki jih vidiš v njem - so tudi tvoje,
vendar je enako tudi z lastnostmi, ki ti niso najbolj všeč.

On odseva tvoje lastnosti - torej v njem vidiš sebe!

Seveda je zelo pomembno, ali je vprašanje ciljano na partnerstvo ali
pa je kolega, poslovni partner in podobno.

Torej te prosim, da sprašuješ bolj določno.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1266 laramate

laramate
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 27. november 2008, 01:40

Živjo, Vojko

prosila bi, če lahko pogledaš, kakšne energije v partnerstvu se kažejo med mano (187) in njim (16. 3. 1977). Čisto konkretno me zanima, kako usklajeni so najini življenjski cilji po kiju ter kako je s komunikacijo. Zaenkrat je seveda super.

Hvala lepa x:)x :2src:

Mateja

#1267 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 6. december 2008, 22:04

Živjo, Vojko

prosila bi, če lahko pogledaš, kakšne energije v partnerstvu se kažejo med mano (187) in njim (16. 3. 1977). Čisto konkretno me zanima, kako usklajeni so najini življenjski cilji po kiju ter kako je s komunikacijo. Zaenkrat je seveda super.

Hvala lepa x:)x :2src:

Mateja



Hvala lepa, Mateja

za tvoj post. Lepo, da je super. Uživajta.
Le čemu želiš potem moj odgovor!?


Edinole nisem prepričan, če res želiš karkoli vedeti.
Kajti v tvojem postu ni vprašanja je le želja, 'da bi' prosila.... če !

On 5 1 9
Ti 1 8 7

Vajini cilji niso usklajeni.
So precej različni in so v različnih smereh.
Njegovi življenjski cilji ne podpirajo tvojih. Je pa dobro to, da lahko v dobrem medsebojnem delovanju,
vseeno skupaj podpirata tvoje cilje in dokler sodelujeta tudi njegovi cilji podpirajo vajino skupno življenje.
Takšna kombinacija pa ni garant za dobro skupno življenje. Lahko si dobrega naredita,
ni pa lahko, da bi bilo takšno življenje odlično.

Seveda je med vama velika privlačnost. Zdi pa se mi, da vsaj eden od vaju še ne živi sam od svojega dela (recimo, da mu pospravljajo, perejo drugi ali pa mu plačujejo stanovanje, živi pri starših ali je na kakšen drug način močno odvisen od drugih)
in tako se obnaša precej drugače kot takrat, ko bi v celoti skrbel zase.

In, krasno, da j

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1268 laramate

laramate
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 7. december 2008, 20:56

Živjo, Vojko,


najlepša hvala za odgovor.

Praviš, da je samo prošnja, kot da ne želim odgovora oz. ti ni jasno, čemu sploh sprašujem. Se mi zdi, da je od tvoje dobre volje in časa odvisno, ali boš lahko odgovoril, zato je pač z moje strani lahko le prošnja. x:)x

Veš, moji cilji so vsaj zame še v obrisih in nimam občutka, da jih ne morem uskladiti z njegovimi. Je pa res, da mi on ogromno že sedaj pomaga pri tem, kar pač počnem in me zelo podpira.
Trenutno jaz še živim pri starših, nisem sicer finančno odvisna od njih, morda bi se res drugače obnašala, če bi živela že na svojem.

Imava pa podobne vrednote, vsaj zdi se tako. :) Podobne sanje se zdi, da imava, zato mi je čudno, kako to, da najini cilji po ki-ju niso usklajeni. Bom morala očitno še ugotoviti, zakaj potem takšna privlačnost.

Hvala ti za odgovor, lepo se imej še naprej.

M.

#1269 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. december 2008, 23:03

Živjo, Vojko,


najlepša hvala za odgovor.

Praviš, da je samo prošnja, kot da ne želim odgovora oz. ti ni jasno, čemu sploh sprašujem. Se mi zdi, da je od tvoje dobre volje in časa odvisno, ali boš lahko odgovoril, zato je pač z moje strani lahko le prošnja. x:)x

Veš, moji cilji so vsaj zame še v obrisih in nimam občutka, da jih ne morem uskladiti z njegovimi. Je pa res, da mi on ogromno že sedaj pomaga pri tem, kar pač počnem in me zelo podpira.
Trenutno jaz še živim pri starših, nisem sicer finančno odvisna od njih, morda bi se res drugače obnašala, če bi živela že na svojem.

Imava pa podobne vrednote, vsaj zdi se tako. :) Podobne sanje se zdi, da imava, zato mi je čudno, kako to, da najini cilji po ki-ju niso usklajeni. Bom morala očitno še ugotoviti, zakaj potem takšna privlačnost.

Hvala ti za odgovor, lepo se imej še naprej.

M.



Laramate.

Lepa hvala za povratno informacijo.

Vidiš, kako pomembno je, da vprašaš. Saj ni treba prositi.

In le dobro poglej tvoje poste: Nisi niti vprašala, niti prosila.

Napisala si, da BI prosila.


Sam bi tudi naredil to, če....
bi kupil ono, če

itn.

Upam, da sedaj veš, kaj menim.


Želim pač, da človek vpraša, da jasno izrazi svojo željo in potem z veseljem odgovarjam.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1270 mAN

mAN
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 9. december 2008, 08:33

Zdravo Vojko!

Zanima me, kako bi se ujel s punco, ki ima število 3 3 5 ? Jaz : 2 8 8

Hvala za odgovor!

#1271 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. december 2008, 11:36

Zdravo Vojko!

Zanima me, kako bi se ujel s punco, ki ima število 3 3 5 ? Jaz : 2 8 8

Hvala za odgovor!



Zdravo mAN!

Zanimiva kombinacija.
Med vama so velika nasprotja - torej lahko tudi velika privlačnost.
Zveza med 2 in 3 je dokaj pogosta, vendar z moškim z energijo 3.

Med vama nastane velika moč, ki se včasih izrazi tudi v privlačnosti predvsem takrat, ko sta v družbi in ko se pogovarjata
o zadevah, ki so 'obrnjene' navzven, torej na obnašanje, na družbo, na bivanje, na telesno intimo.

Tudi v intimnih odnosih - pogovorih sta si lahko zelo blizu, vendar pa komunikacija med vama ni ravno bleščeča.
Življenjski cilji so dokaj blizu, vendar bi jih bilo potrebno komunicirati, da bi se oba zavedala, da niso popolnoma enaki.

Ta punca je svobodna in bo vedno hotela biti svobodna. Njeno pojmovanje svobode pa je popolnoma drugačno od tvojega.
V letošnjem letu sta se lahko precej približala en drugemu in tudi naslednjih 9 let sta lahko soliden par.
Kljub temu pa po KIju to ni zveza za 5.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1272 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. december 2008, 13:04

CITAT(Vojko @ 11. Nov 2008, 02:51) *
Pozdravljena Pinka

V osnovi se zelo ujemata in ko sta svobodna (brez materialnih in zakonskih obveznosti) je vse kul.
Tudi privlačita se in na videz imata veliko podobnih pogledov na materialni svet, saj te on odseva
in ti vidiš v njem sebi enake interese in poglede.
Njegovi življenjski cilji niso najbolj kompatibilni s tvojimi. Poskusi kako se razumeta pri skupnem projektu: dopust, kuhanje marmelade, odprava na izlet - kjer sama pripravljata vse potrebno za nekajdnevni odhod. priprava na silvestrovanje ... v glavnem na nekaj takšnega, kjer vsak sprejme del obveznosti za dobro počutje....

Lep pozdrav, Vojko





Lepa hvala, Pinka za povratno informacijo.

Tako vidim, da je dobro, da sem še bolj pozoren na komunikacijo
s človekom, ki mu odgovarjam. Hkrati mi omogočaš tudi,
da še boljše spoznavam lastnosti in delovanje samega sebe.

Kar pa dodajam, za malo drugačno razumevanje tega, kar sem že napisal v prejšnjem odgovoru:

Poskusi biti pozorna na zgoraj napisano, v kontekstu označenih besed.
Seveda verjamem, da ti ni vedno vse všeč.

Kajti vse lepe lastnosti, ki jih vidiš v njem - so tudi tvoje,
vendar je enako tudi z lastnostmi, ki ti niso najbolj všeč.

On odseva tvoje lastnosti - torej v njem vidiš sebe!

Seveda je zelo pomembno, ali je vprašanje ciljano na partnerstvo ali
pa je kolega, poslovni partner in podobno.

Torej te prosim, da sprašuješ bolj določno.

Vojko


Pozdravljen Vojko,

v bistvu me zanima ali se ta odnos lahko razvije tudi na partnerski ravni? Upam, da je vprašanje tokrat bolj konkretno?
jaz:481 on:115

Hvala in lepo pozdravljen.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1273 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 24. december 2008, 08:15

Pozdravljen, Vojko!

Sem odkrila tudi to rubriko. In te prosim, če lahko pogledaš družinsko ujemanje: mene in mojih
dveh otrok - sinov.

jaz: 187
starejši: 335
mlajši: 178

Lepo se imej, x:)x

Lilit

#1274 probazabelu

probazabelu
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 25. december 2008, 18:01

Prosim lepo za kompatibilnost:

jaz 21.08.1984.
on 05.02.1983.

Fala!

#1275 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. december 2008, 23:53

Pozdravljen Vojko,

v bistvu me zanima ali se ta odnos lahko razvije tudi na partnerski ravni? Upam, da je vprašanje tokrat bolj konkretno?
jaz:481 on:115

Hvala in lepo pozdravljen.


Pinka

Vsak človek ima možnost, da prične nove odnose.
Tudi vidva lahko pričneta s partnestvom, saj vaju združuje precej pomembnih lastnosti.
Ena od teh je, da sta skupaj bolj odločna od vsakega posebej.
Ko sta skupaj in poznata cilj, se počutita eno in delujeta kot eno.

Kot sem napisal že prvič pa po KI 9 zvezd to ni partnerstvo, ki bi ga svetoval komerkoli,
kajti prevelike razlike so v komunikaciji in v življenjskih ciljih, ki so popolnoma različni.

Vojko


Pozdravljen, Vojko!

Sem odkrila tudi to rubriko. In te prosim, če lahko pogledaš družinsko ujemanje: mene in mojih
dveh otrok - sinov.

jaz: 187
starejši: 335
mlajši: 178

Lepo se imej, x:)x

Lilit


Lilit

Kako mladi so tvoji otroci.

Če so pod 12 let, ne opisujem nič.

Moje prepričanje je: Otroci rabijo ljubezen, brez, da bi mi gledali v zvezde ali kam drugam,
saj s svojimi upanji in strahovi že oblikujemo tudi otroka.

Vojko


Prosim lepo za kompatibilnost:

jaz 21.08.1984.
on 05.02.1983.

Fala!




Izvoli

on 05.02.1983 2 2 5
jaz 21.08.1984 7 2 1

kompatibilnost 8 od 10



Lep pozdrav, Vojko

In kaj pomeni 'Fala'?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0