Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Napoved prihodnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
79 komentarjev na to temo

#1 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 15. junij 2003, 09:06

astrologi, kar nekaj vas je v klepetalnici. zanima me vaše mnenje v zvezi z astrološkim napovedovanjem prihodnosti za konkretno osebo (npr. letni horoskop). Moja izkušnja je, da se stvari niso dogajale ravno po napovedih... Koliko astrologova osebna razvitost vpliva na napoved. in astrologi, sigurno si sami zase tudi na tak način "pokukate v zvezde"- koliko vas to, kar vidite ovira pri delovanju, ker ko "veš, da se bo nekaj zgodilo", in potem to nehote postane omejitev osebne spontanosti...
niky xrolleyesx

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 09:40

Napoved dela in je smiselna; zase tega nikoli ne delam in niti ne gledam - sem spontane sorte...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:24

Odvisno je, Bobnar, tudi od posvetitve problemu..
Drugace je, ce ti znana astrologinja usput navrze nasvet ali odgovor ali pa ce se ti znana astrologinja ful posveti - kar pa je redkeje, ker ima veliko dela, folk pa bolj pada na zastonjske usluge...
Poleg tega napoved ali astrologinja zate ne naredi izpita - to je na tebi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:42

Hmmm skoda...
Vec skode kot koristi torej. Verjamem.
Ni vsak za vsakega.
Pa se - racunalnik se zmoti, kaj se ne bi clovek...

Ne, Bobnar - jaz ne delam za dokazovanje...
Sam si me izbere, kdor zeli - ti si si pa nekoga drugega - si tako presodil - tebi se je zdelo, da si se odlocil za pravega (jih je namrec ogromno stevilo).
Pa si dobil tako uslugo, ko ti je bila namenjena.
Kaj cmo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:50

astrologi, kar nekaj vas je v klepetalnici. zanima me vaše mnenje v zvezi z astrološkim napovedovanjem prihodnosti za konkretno osebo (npr. letni horoskop). Moja izkušnja je, da se stvari niso dogajale ravno po napovedih... Koliko astrologova osebna razvitost vpliva na napoved. in astrologi, sigurno si sami zase tudi na tak način "pokukate v zvezde"- koliko vas to, kar vidite ovira pri delovanju, ker ko "veš, da se bo nekaj zgodilo",  in potem to nehote postane omejitev  osebne  spontanosti...
niky xrolleyesx

Niky

Napoved, ki jo delam po astrologiji Devetzvezdni KI, ni napoved v smislu točnih dogodkov - kaj, kje in s kom se bo ali ne bo kaj zgodilo. Po mojem pojmovanju tega astrologija ne more napovedati (morda so to vidci, mediji).

Napoved, ki jo lahko dobim z Devetzvezdnim KI-jem pa je takšne vrste, da pokaže na SMER razvoja, na UGODNE in NEUGODNE MOŽNOSTI za posameznika in za ZDRUŽBE. Kajti niso vsi časi enako dobri za začetek novih stvari, Je čas, ki JE BOLJŠI za študij, drugi za aktivno delo itn. Je čas, ko nam gredo stvari zlahka in čas, ko nam nič ne gre zlahka - celo najpreprostejše stvari ne.

Ljudje, ki so pozorni, budni - te čase čutijo in se obnašajo v skladu z energijo, ki je v času in prostoru, drugi vse pokazatelje ignorirajo - pa najsi izhajajo iz njihove intuicija ali iz astrologije ali iz znanosti - Ravno za ignorante pa astrologija velja najbolj - zanje se da najbolj točno napovedati, kdaj se jim bo kaj zgodilo.....

Meni samemu se bolj pojavlja drugačno vprašanje. Ali je korektno, ali je dostojno, ali je odgovorno napovedati prihodnost človeku, za katerega menim, da je preveč vraževeren, ki preveč zaupa napovedi, brez, da bi kazal, da je dojel, da je njegova prihodnost vseeno v veliki meri odvisna od njega samega. Ker - kljub temu, da je vreme primerno za plovbo preko Atlantika - se je potrebno tja odpraviti, če želimo kdaj priti v Ameriko. Če želim poleti žeti pšenico, jo moram posejati že jeseni ali najkasneje pomladi.

Ko so dobri časi za nove projekte - stvari tečejo naprej, razvijajo se. Tudi lenoba, stanje na mestu se izkaže za projekt in ima svoje sadove ....

Imej se Niky in želim ti, da še naprej živiš svoje življenje. (le zakaj te tako skrbi (srbi) astrologija, če nič ne daš nanjo).

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 13:19

Oh, no, Bobnar... s tem izpitom sem pac orisala tole... sploh ni bilo misljeno zate... ampak samo, kako je z dobesednim jemanjem napisanega.
Ne govorim nikakor, da sem najboljsa, lahko govorim le iz svojih izukusenj - ne maram lazne skormnosti in vcasih pac potrebujes primere. Ki jih takole potem nastejem.

Pa moje delo je najbolj javno - nisem se videla ostalih astrologov (nekatere med njimi si tudi ti hvalil in priporocal), ki bi nenehno utemeljevali in razlagali vsakemu posebej - pa se zastonj.
Pokazi mi ga, prosim, podaj link - da bomo lahko govorili oz. sploh imeli moznost se koga.
Da ne bom 'najboljsa' samooklicano. Ker EDINA - ki dajem javno in zastonj in ima vsakdo moznost obregniti se. In dobiti odgovor.

To je tudi zaljivo - da ko se pa izprsis s cashem, pa gres k nekomu drugemu.
Potem pa dobis, kar zasluzis. Ja.
Slow down.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. junij 2003, 13:30

Oh, no, Bobnar... s tem izpitom sem pac orisala tole... sploh ni bilo misljeno zate... ampak samo, kako je z dobesednim jemanjem napisanega.
Ne govorim nikakor, da sem najboljsa, lahko govorim le iz svojih izukusenj - ne maram lazne skormnosti in vcasih pac potrebujes primere. Ki jih takole potem nastejem.

Pa moje delo je najbolj javno - nisem se videla ostalih astrologov (nekatere med njimi si tudi ti hvalil in priporocal), ki bi nenehno utemeljevali in razlagali vsakemu posebej - pa se zastonj.
Pokazi mi ga, prosim, podaj link - da bomo lahko govorili oz. sploh imeli moznost se koga.
Da ne bom 'najboljsa' samooklicano. Ker EDINA - ki dajem javno in zastonj in ima vsakdo moznost obregniti se. In dobiti odgovor.

To je tudi zaljivo - da ko se pa izprsis s cashem, pa gres k nekomu drugemu.
Potem pa dobis, kar zasluzis. Ja.
Slow down.

:palec: x:Dx :palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 13:40

Bobnar... x:o)x kwa sem te razp...
Pa saj sploh nisem mislila tega, po nepotrebnem si izpostavil tole... Mislila sem takole javno, na straneh... kar itak ze nudim - nisem izpostavljala tukaj tvojega zaupanja in kaj sva midva se menila... a ves...
Je pa res - popolnoima prav imas - SAMA sem se za to odlocila in oprosti, ce se zdi, da 'mecem naprej' - pac - tako prepricano in zolcno govorim... kot ti.

Tole... da pa se navesim nazaj na tvoj komentar oz. tvojo izkusnjo... seveda, astrologija je res pravzaprav celo eksaktna veda, to res poudarjam - samo nisi omenil, da prav tako poudarjam pomembnost interpretacije...
Pa smo spet pri samohvali... x;)x x:px :vragec: x8Dx x:o)x x:Dx :palec:

;)

Saj smo frendi, Bobnar - pac - utemeljimo svoje razloge - 'za' in 'proti'. :)

Saj vem, da 'das na to' in tudi cenim tvoje svojeglavo in trmasto razmisljanje in podajanje. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 13:52

Blagor tebi... :)
Zar pa to...
Grem pa tudi jaz tjale pect... sem lacna ratala... x:px

Da sklenemo: bon apetit. x:Xx

x8Dx x^x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. junij 2003, 13:53

...je pa tudi to res, da včasih ljudje nočemo razumet, al pa mamo tolk stvari, ki bi radi, da se odvijejo po naše, da nam je težko razumet, če nam kdo ne potrdi našega trmarjenja.....

včasih je tišna najboljši dgovor al pa tisto, da ma vsaka stvar svojo protiutež.
Samo včasih je treba določene stvari več časa spremljat in čakat, pa kaj pokorigirat, ker življenje samo je itak ena velika dinamika in se je treba tudi prilagajat-ampak točno toliko, da nam ustreza!

Oprosti Bobnar, če sem bila direktna (a vidiš, upam priznat, da sem bila direktna in mogoče premalo taktna-čeprav tudi tak pristop lahko pripelje do globljih diskusij in kakšnih spozanj ali dojemanj..)
Vem, da včasih ne moremo iz svoje kože( tud jst mam "vaško nastopajoči " asc in včasih butnem premočno),amap če sebe lahko skozi te stvari lahko vzameš kot izziv samemu sebi in s tem tudi svetu, so to lahko zelo lepa spoznanja- poskusiš doseči napredek in delovati bolj situaciji primerno...ko ti začne uspevat in vidiš svoje sadove. uau, rast, osebna rast!!!
lepo nedeljo ti želim.

#11 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. junij 2003, 14:07

...je pa tudi to res, da včasih ljudje nočemo razumet, al pa mamo tolk stvari, ki bi radi, da se odvijejo po naše, da nam je težko razumet, če nam kdo ne potrdi našega trmarjenja.....

:palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#12 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. junij 2003, 17:19

Ej vidva x:Dx

a bo tole Luna v Kozorogu? mal bolj resen pa tečen dan x^x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#13 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. junij 2003, 17:32

Bila sem en velik materialist(v prejšnem življenju)umrla z velikim dolgom na duši.
V tem življenju sem ta dolg že odplačala ...po smrti staršev me je nekaj sililio v to,od sestre nisem zahtevala polovice dednega deleža pač pa samo nujni dedni delež.
Dediščina :velika hiša na obrobju Ljubljane...dobila bi lahko veliko denarja.

Vse se je,kot sem omenila,dogajalo spontano saj takrat še nisem vedela o tem dolgu.Pač,pustila sem se voditi svojim vodnikom oz.poslušala sem jih.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 15. junij 2003, 21:36

Mislim, da se z astrologijo da napovedati. Je pač spet točno to - če si ne boš pripravil terena ne bo rezultata.
Lahko strmiš skozi okno in vidiš polno trato cvetja, nikdar pa ne boš vedel kako dehtijo, če ne boš stopil skozi vrata in jih poduhal.

In še nekaj. Če je tisto nekaj kar počneš ta pravo, bo steklo, s celo najmanj vloženim naporom. Če pa ni - lahko stojiš na glavi pa ne bo nič x;)x .

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 15. junij 2003, 21:45

In še nekaj. Če je tisto nekaj kar počneš ta pravo, bo steklo, s celo najmanj vloženim naporom. Če pa ni - lahko stojiš na glavi pa ne bo nič x;)x .

Ja, sam vcasih se je pa za kaj tud treba mal potrudit in vlozit ful napora, da uspe.. pa to se ne pomen, da ni pravo...



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#16 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 15. junij 2003, 21:47

takoj, ko govorimo v pogojniku: DA SE NAPOVEDATI, A SAM MORAŠ VLOŽITI TRUD... s tem odgovorom na nek način priznamo, da se pravzaprav ne da napovedati. .....?????????? mar ne....

temo sem načela zato, ker je vedno več asroloških časopisov itd. ki napovedujejo prihodnost, kot tudi astrologov, ki se s tem ukvarjajo.... Sem dokaj nov član foruma, a ko berem razne komentarje na odprte teme npr. moč misli, astrologija...pa ugotavljam, da včasih postanejo komentarji kontradiktorni. če si s pomočjo misli lahko sami kreiramo prihodnost,... potem astrološka napoved pade....?????? itd.. rada bi da tu razčistimo oziroma uskladimo stališča... :palec:

hvala

niky

#17 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. junij 2003, 21:58

takoj, ko govorimo v pogojniku: DA SE NAPOVEDATI, A SAM MORAŠ VLOŽITI TRUD...  s tem odgovorom  na nek način priznamo, da se pravzaprav ne da napovedati. .....?????????? mar ne....

temo sem načela zato, ker je vedno več  asroloških časopisov itd. ki napovedujejo prihodnost, kot tudi astrologov, ki se s tem ukvarjajo.... Sem dokaj nov član foruma, a ko berem razne komentarje na odprte teme npr. moč misli, astrologija...pa ugotavljam, da včasih postanejo komentarji kontradiktorni. če si s pomočjo misli lahko sami kreiramo prihodnost,... potem astrološka napoved pade....?????? itd..  rada bi da tu razčistimo oziroma uskladimo stališča... :palec:

hvala

niky

Faca si, Niky

Razčistila pa tu najbrž ne boš.
Če boš razčistila, boš pri sebi in takrat ti forum ne bo več potreben.

Veliko sreče, Vojko

#18 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 15. junij 2003, 22:02

dear vojko, kaj je narobe s tem, če je forum konstruktiven in ne le sproščeno brbljav.....??????

#19 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. junij 2003, 22:42

dear vojko, kaj je narobe s tem, če je forum konstruktiven in ne le sproščeno brbljav.....??????

Niky - prav nič ni narobe.

Sam si želim le takšen forum. Če nisi opazila - bolj malo se udeležujem brbljavih tem - tale se mi zdi že čisto na meji, saj je v njej preveč dokazovanja, ki ni potrebno.

Oprosti torej za moje slabo izražanje.
Želim ti samo reči, da včasih dokazovanje in iskanje argumentov ali protiargumentov koristi pri razčiščevanju - iskanju resnice - da pa drugič škodi - zavlačuje. In še vedno ti želim reči, da resnico zase najde vsak sam, pa naj bo napisano še tolikokrat. Dokler tega sam ne spoznam, ne vidim nič,

Gre za to, da z bagrom težko poflancamo solato.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#20 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. junij 2003, 01:03

:vragec:


oooo
se da


pa she solate ni vech


(gresh pach na plac ponjo)


:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#21 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 16. junij 2003, 08:15

DEAR VOJKO

NISEM ČLOVEK, KI BI HOTELA DRUGIM KAJ DOKAZOVATI, ZATO SPLOH NISEM ZAZNALA, DA SE MOGOČE FORUM TAKO PELJE, DOKLER MI NISI TI TEGA RAHLO NAKAZAL. RES JE, DOKAZOVANJE VČASIH NE PRIPELJE NIKARMOR, SO STVARI KI GREJO PREKO RACIONALNEGA NIVOJA, ........ ZATO DOKLER SE NA TEM NIVOJU "CINCA" SE ONKRAJ NE MORE.....

#22 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. junij 2003, 08:30

DEAR  VOJKO

NISEM ČLOVEK, KI BI HOTELA DRUGIM KAJ DOKAZOVATI, ZATO SPLOH NISEM ZAZNALA, DA SE MOGOČE FORUM TAKO PELJE, DOKLER MI NISI TI TEGA RAHLO NAKAZAL.  RES JE, DOKAZOVANJE VČASIH NE PRIPELJE NIKARMOR, SO STVARI KI GREJO PREKO RACIONALNEGA NIVOJA, ........ ZATO  DOKLER SE NA TEM NIVOJU "CINCA" SE ONKRAJ  NE MORE.....

Niky

Hvala ti za opomin.

Lepo se imej in upam, da se srečava še kje na bolj prijeten način, res ni sem želel, da bi te spravil v zadrego in v opravičevanje.

Lep dan ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#23 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 16. junij 2003, 08:33

S.O.S.

Želela bi prejšen naslov za izračunavanje osebnega horoskopa,čeprav je v angleščini,ker tam je vse razloženo .Prosim za ta naslov ali kakšen podoben.Predvsem se obračam na uredništvo , seveda pa ste zaželeni vsi ostali!!!!
HVALA Že vnaprej.

#24 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 16. junij 2003, 08:45

niky, moram rečt, da se precej strinjam s tabo. Težko je verjeti v neko "vedo", če je v njej toliko napačnih in kontradiktornih trditev.

Tut jest sm astroskeptik. Pa ne iz inata, ker pač ne verejamem v neke "višje sile", ampak preprosto zato, ker mi ni še nihče dokazal, da je to kar pravijo astrologi, res. Enostavno nisem bila prepričana. Pač verjamem samo v tisto kar vidim in občutim. x^x x;)x
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#25 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 16. junij 2003, 09:09

Helo,

jst pa mislim, da se sve navezuje eno na drugo....da sploh kontradiktornosti ni, to se samo sproži v nas- ker se ne znamo prepustit.
Ampak nekaj mora biti na tem, če gremo že iz osnove.
spodaj-zgoraj, črno -belo, "dobro-zlo"; jaz to ne razumem kot kontradiktornost samo rdečo nit je treba vlečt.
Če je vzrok je tudi posledica in če je jin je tudi jang kot neka protiutež, odgovor.
Saj smo tudi ženske in so moški- principi.Eno brez drugega ni celota.ipd.

Meni se je full stvari razjasnilo, ko sem prebrala kkšno knjigo, pa tudi kak post.
Sirij in Zirosi sta tukaj na forumu marsikaj lepo razložila, da se dobi vsaj predstava.....Post POTOVANJE DUŠ, če se ne motim.
Vsaka zvrst pa na svoj način razlaga vesolje, bivanje, nastanek, razvoj...astrologija s pomočjo planetov, energija s čakrami....kar ti je najbližje najbolj razumeš in se s tistim najbolj poglabljaš do bistva....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0