Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Napoved prihodnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
79 komentarjev na to temo

#51 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. junij 2003, 00:59

:vragec:


mene pa ne zanima tolk PRIHODNOST...
bi raj kej zvedu o ODHODNOSTI...



:vragec: bi najraj PREHODNOST
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#52 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. junij 2003, 08:24

:vragec: bi najraj PREHODNOST

... :palec: ...

#53 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. junij 2003, 18:29

Mi kdo od vas naredi "napoved za prihodnost" ?  Hvala v naprej.  Povej katere podatke rabis.

LP

Rabim tvoj datum rojstva in prošnjo oziroma vprašanja, saj sicer ne smem povedati - NIČ!
¨
Nič vprašanj - nič odgovorov!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#54 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 29. junij 2003, 18:41

Nič vprašanj - nič odgovorov!

x:Dx
Objavljena slika

#55 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. junij 2003, 23:13

:vragec:

vprashanje:
KAJ JE TO ODGOVOR?


:vragec: se zhe vnaprej zahvaljuje
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#56 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. junij 2003, 23:23

:vragec:

vprashanje:
KAJ JE TO ODGOVOR?


:vragec:  se zhe vnaprej zahvaljuje

Horus

To veš ti, ki si vprašanje zastavil.

Hvala tudi tebi.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#57 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. junij 2003, 23:26

:vragec:


vojko= sv. MOHOR

x^x

:vragec: x^x x^x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#58 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. junij 2003, 23:47

:vragec:


vojko= sv. MOHOR

x^x

:vragec:  x^x  x^x  x;)x

Kdo je (bil) Sv. Mohor?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#59 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. junij 2003, 23:59

:vragec:


bemu...
zdej pa misl, de bom zacheu bukle vn vlacht



:vragec: x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#60 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. junij 2003, 00:02

:vragec:


bemu...
zdej pa misl, de bom zacheu bukle vn vlacht



:vragec:  x:)x

To je dobra ideja x:)x x;)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#61 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 30. junij 2003, 06:46

x:Dx x:Dx
Objavljena slika

#62 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 30. junij 2003, 07:17

:vragec:


MOHOR (HERMAGORAS) IN FORTUNAT

oba sta muchenca, pogibelj dozhivela v SINGIDUNUMU (danashnji BEOGRAD....sic!),v 3. stoletju...
relikvije pa hranijo v GRADEZHU, pri OGLEJU...


vojko zadovoljen?

:vragec: takisto x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#63 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 4. julij 2003, 08:40

Niki. Ne obstaja letni horoskop. O.K. napovedi morajo biti natanchne na sekundo. Oziroma na dan. Pobrskaj po nebotichniku, saj bosh najdla boljshih astrologov;) Preveri che ih je nekaj v lokalni pizzeriji!

#64 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 8. avgust 2003, 14:35

Astrologija so napovedi na leto (vse ljubezni v zhivljenju),
mesec, dan (dnevi velikih sprememb), uro (ura za delat otroke), minuto (minuta v kateri se naredijo). lahko gremo
tudi na sekundo, za enkrat ni rabilo.

Torej ko zagledash horoskop (vech al manj natanchen)
takoj (sekunde) izvesh za kakshno karmo se gre, kdaj so poroke, kdaj so bile prve nesreche (to se enostavno izrachuna na mesec preciznosti takoj, na dan z nekaj dodatnih domevanja). Torej astrologija in natanchne napovedi so eno in isto.

Prav zato je natanchnost bistvena. Saj je bistvena tudi drugod (nenatanchno narejen BMW 3?)...

Claudio http://puck.dhs.org/nu

#65 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 8. avgust 2003, 14:37

Kar se tiche I Ching, rabish eno sekundo in vesh odgovor. Za natanchno _kdaj_ rabish nekaj papirja in izrachuna. To velja tudi za kjer (kjer je mucamaca).

Derek Appleby je posebej talentiran za muce in horarno analizo. Vsekakor morash imeti astroloshke ali pa okultne natalne aspekte.

Claudio

#66 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. avgust 2003, 23:01

Astrologija so napovedi na leto (vse ljubezni v zhivljenju),
mesec, dan (dnevi velikih sprememb), uro (ura za delat otroke), minuto (minuta v kateri se naredijo). lahko gremo
tudi na sekundo, za enkrat ni rabilo.

Torej ko ...

Claudio http://puck.dhs.org/nu

A bi ti meni povedal o meni iz astro karte?
(Odgovore na moja vprasanja).
ce te prosim in seveda placam (?) ?,
lahko pa se dogovoriva za kompenzacijo ali tudi ne.

#67 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 9. avgust 2003, 07:58

http://puck.dhs.org/...na/intruder.jpg

Ea ciesa masonica de ea santa Madalena, ciusa "par
restauro". Intruder intrude in 'na nicchia e se santiFIKA.

news://news.mt.net.mk/mk.alt.astrologija

Che ne intrudiram prevech... Seveda lahko,
saj se zavedam da se uchite osnove; pa ni cajta; ne vem che se bom sploh ukvarjal z astrologijo chez kakshno leto.

... Pravzaprav se dogaja diskreacija starega sistema, sveta,
ZHE...

O.K. osnove, saj je Marsa povedala, Dupor.

Zhe vem, marsa pa jaz sva mogoche prevech resna (pa sva oba bila nekaj kot zelo neresni pankerji). Dupor je verjetno tezhek.

Nemshke knjige so tudi verjetno teshke, pa dajajo tehnichno osnovo. Americhani ponavadi zabavajo. (Prodajajo).

To kar Ti omogocha da odkrijesh kar hitro leto dogodka je simpl primarna direkcija. Ne samo na tem forumu, temvech med "strokovnjaki" (tipo Tyle Noele?) pojma nimajo za kaj se gre, oziroma so kompjuterizirani tepci. Ne rabish kompjuter za astrologijo. Mislim, Marsa bi se strinjala (saj ne rabish astrologijo drugach SPLOH x:Dx

O.K. ... na ta zadnje sem ... a vesh od Costa Rica do El Salvador, Malezije in Papua. Me 'majo. O.K. ko bom cajta imel
. Saj sem (brezplaschno) naredil celi sajt in 11 horoskopov za luno (zelo obimno) pa ne vem che je kdo sploh naredil "klik". Zelo teshko je z novo generacijo, razumem da se im nich ne da, PREVECH tega (pa nich! 0) im se ponuja. Madona che mi nismo she imali lesene igrache iz kakshne vasi, hahaha, vi pa larakroften!

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2003, 09:26

Ja, Dupor 'tezek'... Mene je motilo predvsem, ker je bil precej subjektiven... pa tudi negativen pravzaprav precej.
Sicer pa zakon.
Morda edini astrolog na tem obmocju, ki se je lotil tako kot je treba - posvetil se je temu, poglobil, raziskoval, analiziral, svoje sisteme izdelal etc...
Zdaj morda niti nima smisla, da 'startas' iz Duporja... to je bila ta nasa generacija... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2003, 09:47

Res je, ja, nekako...
Ma, Bobnar, ful smo ze imeli teh 'knjig, ki jih priporocamo' etc...
Jaz tega nic vec nimam, tezko ti kaj svetujem... Imas par teh znanih (Leo etc.), kvalitetnega je bilo dosti v SR/HR, pa v anglescini. Najvec dobrih pa je baje v nemscini, samo jih ni toliko prevedenih.
Tale, ki jo imamo zdaj v Lunci (ki sem dala link v eni drugi temi, morda dobri aspekti), je kar kul - eni jo zelo hvalijo... Jaz sem jo prelistala, pa se mi zdi cisto OK, za zacetnika, pa tudi pravzaprav za nekoga, ki ze obvlada, moti me edino sistem... gre po nekaksnem takem vrstnem redu, da moras slediti potem tocno temu... tezko kaj najdes konkretno, ceprav pa je vse zivo notri vkljucno z razlagami.

Sicer pa probaj nekje dobiti... Uh... vedno pozabim, a mislim, da ima y v imenu ali priimku in knjiga je vijolicasta x:Ix
Spiritual approach to astrology - no, ta je meni do zdaj bila najbolj blizu...

Pa one srbske ameriskih avtoric so tudi bile dobre...

Bomo uvedli novo rubriko nekje Lunin antikvariat... samo moram se domisliti 'strategijo'... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 20. oktober 2003, 08:17

xrolleyesx
Pozdravljeni,
moj odgovor je namenjen predvsem Niky, če še vedno spremlja to temo in če nisem totalno prepozna. Astrologija je tako moj hobi kot moj posel in tudi jaz sem se prej ko slej znašla pred isto dilemo. Najraje sem imela natalno astrologijo in pa sinastrijo (partnersko astrologijo) in sem napovedovanje prihodnosti nekako odmikala stran od sebe. Vendar najbolj zato, ker nisem bila dovolj močna, da bi se ukvarjala z njo. To, da veš kaj se ti bo zgodilo v prihodnosti ni enostavno. Dozoreti moraš, da se naučiš razumeti na kak način ti napovedovanje lahko koristi. Naprimer, če veš kje imaš progresivno Luno se lažje uskladiš s stvarmi, ki so zate ta trenutek najpomembnejše. Naučiš se delovati skupaj z zvezdami, v skladu z njimi. Izkoristiš energije, ki so ti v tistem obdobju na razpolago, hkrati pa se manj upiraš oviram in težavam, ter se zavestno soočiš z njimi. S tem seveda težave hitreje odidejo, se ne zapletaš, ampak se soočiš, doživiš in greš naprej. Včasih je videti, kot da pogumno soočanje s težavami le te omili in jih skrajša.
Tako, da kljub temu, da sem na začetku zavračala prognostiko, sem s časom ugotovila, da sem bolj v tem momentu in bolj zavestna, če vem kaj se dogaja na nebu.
Kar se spontanosti tiče, je ta tako uskaljena s prognostiko, da bi te presenetilo. Ko si najbolj spontan, si najbolj v skladu s prognostiko.
Upam, da si odgovor prebrala in če sem ti s čim koristila, sem zelo vesela.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. oktober 2003, 10:13

Bobnar - vprasaj Jupi nekje - Jupi ful obvlada nemske bukle, je tudi ful ze prevajala, morda ima na broju kaj tega materiala, morda pa te napoti, ti da naslove etc... jaz sem v nemscini mrzla... :o|o: Znam brat, to je pa tudi vse. Razumem nic ali zelo malo.
Ja, to je pa v temi Lunca - da bomo imeli Antikvariat... moram domislit malo to, a bo in to ziher. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 20. oktober 2003, 14:04

:vragec:


dolgo sem odlashal s tole zadevo....ampak naj bo....
pa she tema je prava za tale forum...hehe
namrech, che tole z astrologijo res drzhi, je vredno preizkusa....a ne?
torej, obrnimo vrstni red....
nekdo pove, kako se pochuti, kaj vse se mu je ta dan zgodilo etc....
izkushena astrologinja mu pa pove katero znamenje je... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx


A BI SHLO????
:vragec: x:px :hepko: x:px :hepko: x:px :vragec: x:px
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#73 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. oktober 2003, 16:06

mene Že amaterke zadanejo (da sem škorpijon :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#74 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 20. oktober 2003, 16:10

:vragec:


zhe zhe...znamenje zadet....
ampak....
zram povedat she vse tist, kar ponavad nalozhijo...palneti, pa bajte....pa tko x:Dx


:vragec: x:px x:Dx x:o)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#75 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. oktober 2003, 07:17

(juretu pade čljust na mizo... what), ki zadanejo vse po vrsti... to so mi strokovnjaki, hehe, jao, to bi plačal da bi videl... (in če bi bilo točno) haha, jaz pa si mislim da sem car če kdaj pa kdaj zadanem sonce, al pa pomotoma ascendent.. (ko ciljam sonce) hehe, predstavljam si da ko enkrat človek obvlada nije težko... ampak jaz sem mislil tisto satirično.. zgreši...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0