Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Napoved prihodnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
79 komentarjev na to temo

#26 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 16. junij 2003, 09:38

Niky, pozdrav

Nekje si omenjala MOČ MISLI.
Že sami besedi ti dasta neko moč v TEBE.
No, ravno o tem sem včeraj premišljevala, pisala, danes pa o tem spet berem in pišem.
Opaziš kako ZANIMVO je, ko se vedno znova znajdemo ali prepoznavamo v nečem - KAR IŠČEMO, ali nekaj čemur moramo slediti.

Drugače pa sama VERJAMEM zgolj vase - vse kar je astrološko vezano name, mi je zgolj v pomoč, pri ISKANJU MENE SAME, ko zaidem in se želim najti - verjamem pa, da vsak ZASE najbolj ve - KAJ MORA in kam GRE. Ne vem zakaj smo včasih ljudje tako neprepričljivi sami VASE in prej kot SEBI, verjemamo raje drugim.
Oni naj bi bili naša pomoč - nas USMERJALI - NE, to NIKAKOR ne - VSAK SE USMERJA SAM - a ko si to le želi. Nihče nas ne more spreminjati - je le neka pot, po kateri moramo hoditi - ko pa zaidemo stran pot - nas že nakaj opozori, da to ni prav.
Vsi IŠČEMO SAMI SEBE - zato se mi zdi realno gledano, da ZAUPAMO vsemu, kar nam pravi naša notranjost.

V to KAR VERJAMEŠ - TEMU SELDI, in boš napravi POTI.
Ne prepuščaj se DA TE VODIJO DRUGI, kajti to je NJIHOVA POT, tebi so lahko le v pomoč - da greš dalje.

No, o prihonosti - ve vsak zase najbolj sam - MOČ MISLI pa so vedno glasne in kar nas preglasi v nas - tistemu sledi/mo!

Malo sem šla sicer MIMO teme, se opravičujem - A PRIHODNOST, si PIŠEMO SAMI - tako kot si bomo sledli, tako nekje bo!
ZAUPAj samemu SEBI in tako se BOŠ NAŠEL.
Videl sebe v prihodnosti!

Lep dan vam želim še naprej, pa veliko sonca - naj vam svetijo in vas objamejo ŽAKRI.

Simona-simsi
Simona-simsi

#27 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 16. junij 2003, 12:33

DEAR VOJKO!
ZDEJ PA MI NI NIČ VEČ JASNO - KAKŠNA ZADREGA , NIČ ME NAMREČ NISI SPRAVIL V ZADREGO... ITD... KAR PIŠEŠ........... JAZ KAR TRDNO STOJIM NA SVOJIH TEMELJIH....

VSAK IMA PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA IN TO JE PESTROST ŽIVLJENJA..... ZATO JE VSE POPOLNOMA O.K.
PRAV MI JE, DA VSAK NAPIŠE KAR MISLI IN ČUTI IN UPAM, DA JE TUDI OBRATNO TAKO :palec:

POZDRAVČEK !!!!!!!!!
NIKY

#28 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. junij 2003, 12:36

Če ne verjamem 100% v astrologijo, še ne pomeni da ne verjamem vase...

Živet je treba tak al pa tak...

Moj pogled (zelo na kratko in preprosto)


Astrologija je metoda, s katero lahko brez poznavanja osebe ali trenutka razberemo nekatere lastnosti človeka ali trenutka ali človeka v trenutku, seveda pa je oseba neodvisna od astrologije - metode same - vse dokler se z njo (astrologijo) ne ukvarja na ta ali drugačen način. Človek je torej neodvisen od astrologije same in je veliko bolj celovit in dinamičen kot pa lahko to odkrije katerakoli od astrologij.

Torej: Astrologija ne določa osebka oziroma človeka. Z njo si lahko vsak posameznik pomaga, da je bolj usklajen s trenutkom, da preverja svoje odločitve in da laže načrtuje svojo prihodnost.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#29 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 16. junij 2003, 12:36

Napovedi so seveda VEDNO natanchne na sekundo.
Verjetno imach napachne guruje, likalne in globalne.
Nich hud'ga *)+<;)

#30 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 16. junij 2003, 13:37

Pozdravljen, Intruder,

sem že mislila, da smo prešvoh klapa zate, pa vidm, da si še vedno občasno z nami.

Mi, prosim, lahko poveš kaj o direkcijah in kako naj preko pukh liste brez kakšnih posebnih trudov pridem do rezultatov- ali pa , kaj bi mi lahko prosim zračunal, kdaj se bom poročila(joj, ma kako blesavo vprašanje), če je tko easy......

Just to know....

#31 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 16. junij 2003, 15:33

direkcije so enostavno seshtevanje... 9-5=4 pa to, seveda jih je velik in vech kot 250...klapa je vredu, sempatja bi se ahko zavedai da svetski ... avtoriteti..prineroma london lodge ali pa kepler res niajo pojm, srca zmanjka, itirajo..pa tudi matematke zmanjka, klaa e,..zelo fejn;)

#32 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 16. junij 2003, 18:53

Ehja :xx!:

Spet se oglašajo tapametni...

Bobnar hvala če si s tem mislil mene x^x repliciral si me..odtod take misli...
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#33 soncica

soncica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 16. junij 2003, 19:02

Ajde izziv napovedovalcem:
Jutri... dobim sanso da popravim napake in najdem soncek, ali bom razocarana? :)
Si upa kdo napovedat? :vio:
To the living we owe respect.
But to the dead we owe only the truth.

#34 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. junij 2003, 20:03

direkcije so enostavno seshtevanje... 9-5=4 pa to, seveda jih je velik in vech kot 250...klapa je vredu, sempatja bi se ahko zavedai da svetski ... avtoriteti..prineroma london lodge ali pa kepler res niajo pojm, srca zmanjka, itirajo..pa tudi matematke zmanjka, klaa e,..zelo fejn;)

Hoj

Bom moral najprej prečitat malo več tvojih objav, da se navadim na izrazoslovje! xrolleyesx

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#35 joli

joli
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 16. junij 2003, 20:54

Marsa meni se tudi napoved smiselna, da dobis neke smernice in pravilno usmeris svojo energijo.
Ravno to zdaj potrebujem. Hmm!

Mogoce kdo ve kje in kdo mi lahko napove prihodnost ?

:inocent: joli

#36 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. junij 2003, 21:22

Marsa meni se tudi napoved smiselna, da dobis neke smernice in pravilno usmeris svojo energijo.
Ravno to zdaj potrebujem. Hmm!

Mogoce kdo ve kje in kdo mi lahko napove prihodnost ?

:inocent: joli

:palec: Joli x:Dx x:Dx x:Dx

Samo v tem smislu se mi zdi "napoved" smiselna. Saj napoved ni fiksna zadeva - vsaj v mojem primeru.
In tako se človek lahko pripravi na izzive in laže in boljše potuje skozi čarovnije življenja.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#37 soncica

soncica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 17. junij 2003, 01:18

No vidite... tut jest rabim usmeritev, nasvet... karkoli... anybody? :vio:
To the living we owe respect.
But to the dead we owe only the truth.

#38 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. junij 2003, 06:44

No vidite... tut jest rabim usmeritev, nasvet... karkoli... anybody?  :vio:

ce ga ze hoces:
poglej okoli sebe in potem v sebe, ali obratno.
potem sprejmi odgovornost in tebi vidna dejstva.
spusti betaniziranje in dvome.
ti sama najbolj ves kaj in kako.
...in vse ce zelis seveda.
nekdo se spomne kaj je sanjal, ko je bil otrok...
...nekdo se ne vprasa kaj bi on, temvec kaj mu zivljenje prinasa,
potem pac to sprejme, si prilagodi, se prilagodi.
obenem pa se zave kje stoji.
in tisto kar je, kar se okoli njega nudi, iz tistega naredi carovnijo,
naredi najboljse mozne okoliscine. ze s tem, da naredimo nekaj
sebi primerno je lahko dovolj dela.
(citiram: najsrecnejsi ljudje nimajo nujno vsega v izobilju,
oni le izkoristijo najboljse od vsega kar jih doleti).

ce pa ze res 0 ne ostane, kar bi prijel, pac stori po nagibu,
kot zaba, ki skoci in se ne sprasuje (ne betanizira), temvec ima
v zraku cas za razmislek kam bo pristala.
...no ja, otroci to ze vejo.

#39 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 17. junij 2003, 13:35

vedno bolj se mi jasni pogled na to temo....... astrologijo, ...itd. rabimo, dokler smo negotovi, dokler se ne čutimo dovolj močne, da zmoremo in dokler se ne čutimo varne in ljubljene na tem svetu, DOKLER NE ZAUPAMO sebi, drugim, življenju,... ja DOKLER VSEGA TEGA V SEBI NE ODKRIJEMO (a JE V VSAKEM OD NAS!!!!), SE ŠE NISMO NAŠLI.... IN TOLIKO ČASA SI DOVOLJUJEMO MISLITI, da NAM NEKDO TRETJI ( oseba, veda kot npr. astrologija) LAHKO NAPOVE PRIHODNOST.... učinek teh napovedi pa je ravno nasproten od tega, kar si želimo: jemlje samozavest človeku, in ga pusti z občutkom lista v vetru (nemočno prepuščenega usodi...)

lep dan vsem

forum je bil res poučen zame xsrcx

niky

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2003, 14:04

No, to sem pa res pomirjena, da 'smo razcistili' tole, Niky... x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2003, 14:12

S.O.S.

Želela bi prejšen naslov za izračunavanje osebnega horoskopa,čeprav je v angleščini,ker tam je vse razloženo .Prosim za ta naslov ali kakšen podoben.Predvsem se obračam na uredništvo , seveda pa ste zaželeni vsi ostali!!!!
                         HVALA Že vnaprej.

Glej, Pami - tu imas link:

http://astro-softwar...bin/astro/natal

Sory, nisem prej opazila... drugic daj v forum urednistva, ce hoces, da ti odgovori urednistvo, ker ne berem redno vseh tem in vseh postov v temah..., pa se zgodi, da ne bom videla vprasanja - kar je bil primer tudi tokrat...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 17. junij 2003, 14:19

vedno bolj se mi jasni  pogled na to temo....... astrologijo, ...itd. rabimo, dokler smo negotovi, dokler se ne čutimo dovolj močne, da zmoremo in  dokler  se ne čutimo varne in ljubljene na tem svetu,  DOKLER NE ZAUPAMO sebi, drugim, življenju,... ja DOKLER VSEGA TEGA  V SEBI NE ODKRIJEMO (a JE V VSAKEM OD NAS!!!!),  SE ŠE NISMO NAŠLI.... IN TOLIKO ČASA SI DOVOLJUJEMO MISLITI, da  NAM NEKDO TRETJI ( oseba, veda kot npr. astrologija) LAHKO  NAPOVE PRIHODNOST.... učinek teh napovedi pa je ravno nasproten od tega, kar si želimo: jemlje samozavest človeku, in ga pusti z občutkom lista v vetru (nemočno prepuščenega usodi...)

lep dan vsem

forum je bil res poučen zame xsrcx

niky

Vidiš Niky

Tudi ta tvoj pogled je odvisen od tvojega pogleda na stvar. :eek: xrolleyesx x:px :vragec: x:o)x x:o)x x:Dx :2src: :inocent: :vio: :o|o: xsrcx

Vendar pa ravno sam menim, (seveda je to odvisno od mojega pogleda), da je ravno astrologija lahko (tudi) način, kako se hitreje ozavestiš in laže spoznaš samo (samega) sebe.

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#43 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 17. junij 2003, 19:04

uh, uh.... kako sem v nekaj dreznila. ...Maršo čutim čist razkurjeno... Moj astroskepticizem se nanaša na napovedovanje prihodnosti.. Področje torej, ki že od nekdaj buri člvekovo domišljijo, od nekdaj si človek želi vedeti kaj se bo zgodilo v prihodnosti... kako mamljivo je na prvi pogled, da boš zvedel kaj se bo zgodilo.... a stvarnik ve, zakaj je tu človeku zagrnil tančico.... mamljivo in zelo nevarno.... kaj bi storili, če bi vedeli svoj datum zemeljske smrti...

nevarno je tudi, da horoskop postane "krivec" za to, da se nekaj zgodi ali pa se nekaj ne zgodi.... tu se gre le za spremembo nivoja iskanja krivca ....do danes je bil kriv ta pa ta človek, no sedaj so pa zvezde..... to povzroči še večjo nemoč: zvezdam se vendar ne morem zoperstaviti....

verjamem, da se da napraviti verodostojna astrološka osebna karta, ki kaže večje in manše potenciale človeka, ki pokaže na katerem področju bo treba "največ delati".... skratka, ki pokaže s kakšnimi kartami, boš v tem življenju igral.... A bistvo v življenju ni, kakšne karte imaš, ampak kako boš z njimi igral....tu pa je menim človek samostojen....


hvala

niky x:Xx

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2003, 19:51

...Maršo čutim čist razkurjeno...

:xx!:

x8Dx x:Dx :palec:

No, smisel za humor je vsekakor lastnost, ki me vedno omehca... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2003, 21:25

....  A bistvo v življenju ni, kakšne karte imaš, ampak kako boš z njimi igral....

Zelo gud ugotovitev.,.
ampak karte pa so faktor, kot kaze, vseeno... x;)x

x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. junij 2003, 07:25

....  A bistvo v življenju ni, kakšne karte imaš, ampak kako boš z njimi igral....

Zelo gud ugotovitev.,.
ampak karte pa so faktor, kot kaze, vseeno... x;)x

x:)x :palec:

ki nam pojasni, kar smo skreirali sami.
hkrati pa pokaze energije, potencial, ki je zmozen v prihod.
vec pa veste nekateri tisti, ki napovedujete!?
ce je ze vse vnaprej zacrtano, potem tudi karte povedo kaj bo;
v obziru, da bomo neke zadeve spustili skozi sebe, za seboj,
nekatere pa se bodo vlekle dokler.
elo uvid v karmicne niti posameznika se lhako vidi, kar pa verjetno
odslikuje ze sama aura? ali tok energije ki prihaja v tistega, ki
pojasnjuje, ali odsev energij, zvezd, necesa visjega?

#47 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. junij 2003, 21:55

uh, uh.... kako sem v nekaj dreznila. ...Maršo čutim čist razkurjeno... Moj astroskepticizem se nanaša  na napovedovanje prihodnosti..  Področje torej, ki že od  nekdaj buri člvekovo domišljijo, od nekdaj si človek želi vedeti kaj se bo zgodilo v prihodnosti... kako mamljivo je na prvi pogled, da boš zvedel kaj se bo zgodilo.... a stvarnik ve, zakaj je tu človeku zagrnil tančico.... mamljivo in zelo nevarno.... kaj bi storili, če bi vedeli svoj datum  zemeljske smrti...

nevarno je tudi, da horoskop postane "krivec" za to, da  se nekaj zgodi ali pa se nekaj ne zgodi.... tu se  gre le za spremembo nivoja iskanja krivca ....do  danes je bil  kriv ta pa ta človek, no sedaj so pa zvezde..... to povzroči še večjo nemoč: zvezdam  se vendar ne morem zoperstaviti....

verjamem, da se da napraviti verodostojna astrološka osebna karta, ki kaže večje in manše potenciale človeka, ki pokaže na katerem področju bo treba "največ delati".... skratka, ki pokaže s kakšnimi kartami, boš v tem življenju igral....  A bistvo v življenju ni, kakšne karte imaš, ampak kako boš z njimi igral....tu pa je menim človek samostojen....


hvala

niky x:Xx

Niky

Zelo težko se je pogovarjati o zadevah, ki jih vsak vidi, čuti, dojema drugače - to je stvarnost okrog nas, ki je za vse veliko bolj celovita, kot pa jo dojemamo v tako imenovani "zavesti", a ki jo najbrž čutimo, oziroma se je zavedamo v celoti z našim celim bitjem, saj naše celo bitje je del stvarnosti, vendar mi vidimo le del nje.


Naše videnje je odvisno od tega ali so sanje to kar mislimo, da živimo - ali tisto kar živimo.
Malo drugače: Ali so sanje to, kar sanjamo ponoči - Ali kar doživljamo kot materialni svet?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#48 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 20. junij 2003, 12:58

včeraj sem brala super članek v majski številki Aure- na temo astrologije..., .... daje odgovor obema tezama, vaši in moji.... (da napovedati, ne da napovedati..)

če bo kdo članek prebral.... Marsa, Vojko in ostali.... bom zelo vesela vašega komentarja... xrolleyesx

lep konec tedna

niky

#49 Gost_DylanDog_*

Gost_DylanDog_*
  • Gost

Objavljeno: 28. junij 2003, 18:40

Mi kdo od vas naredi "napoved za prihodnost" ? Hvala v naprej. Povej katere podatke rabis.

LP

#50 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. junij 2003, 19:27

Mi kdo od vas naredi "napoved za prihodnost" ?  Hvala v naprej.  Povej katere podatke rabis.

LP

Malo poglej po forumu, prečitaj, vprašaj! x;)x

Na primer v forumu Devetzvezdni KI! x;)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0