Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tehnično vprašanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2057 komentarjev na to temo

#126 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. marec 2004, 06:45

Ura dela tika taka...pri meni kaže natanko 8.01, pri postu pa neka druga ura :D :D :D

:eek:

#127 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 09:06

To si vsak sam nastima pri nastavitvah - ker ne morem 'posiljevati' Spelce v ZDA z 10:25 - kolikor je ura zdaj... x;)x x:Xx x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#128 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. marec 2004, 09:31

Mislim Marsa da ne; da je na serverju napaka :(.
Več lunatikov ima te "težave" (sicer pa sploh ni težava), je samo dlaka v jajcu x:Ix .

Pa še nekaj, pri izračunu osebnega horoskopa je napakica pri letnici rojstva... (se ne da poiskati, če jo vtipkaš, pa je ne "spozna").

Delam spet kaj narobe x?x x?x x?x (ne zamerit, so mi že moji programerji rekli, da sem danes že izumila slona v jajcu :sori: )

#129 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 09:40

Hmm... Rekli zato, ker si niso nastimali ure... x:px x;)x
A je ze nekoc bilo nekaj takega... to je prevec zame, moram zagnjavit s tem Mitji (ampak vem, kaj bo rekel - to kar sem jaz prejle x;)x) - a vseno ga vprasam.

Tistole pa - thanx! :vio:
A je to premalo, tako ne moremo ugotoviti napake, moras mi poslati primer ali podatke ali kaj (prosim, lahko na OS ali mail), da preverim in chekiramo v programu...
To je se beta verzija, tako je logicno, da lahko pride do cesa taksnega, komentarji in taksnele opombe pa so vec kot zazelene, saj sicer ne moremo odpraviti napake. :palec: x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#130 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 31. marec 2004, 09:45

Sori, tudi jaz sem poskušala vse možno...ampak meni kaže, da je čas moje trenutne nastavitve 10:43...ura na PC-ju pa kaže 11:04...

Čas se da spremeniti samo po časovnih pasovih..ne pa po minutah...
Sicer pa..meni je vseeno...sam če sem picajzlasta...pa ... :o|o:

Astra
Per aspera ad astra

#131 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. april 2004, 14:58

Mick, evo, priletela dam (pol spet odletim) - sem rekla Mitji, ti bo odgovoril, jaz ne poznam druge razlage kot prenastavitev oz. brisanje kukijev (recimo da bi se ti to dogajalo samo v sluzbi), ampak morda je kaj tretjega.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#132 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 19. april 2004, 08:52

Zamenjala bi ikonco...pa me vedno vrže ven, da te ikone ne morem uporabit...čeprav je v pravih merah... :eek:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#133 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2004, 09:31

Pojma nimam, najbrz vseeno kaj narobe delas, saj se da brez tezav to zamenjat..
Se malo poskusaj, sicer poslji Mitji na mail (mitja@lunin.net), pa bo on chekiral (ali morda tudi dal gor, ce se da).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#134 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. maj 2004, 21:17

Vsake tolk časa me kdo zajebe in mi po mailu pošlje kakšno pizdarijo, ki se nalaga in nalaga in nalaga ... v nedogled; in v tem času pač ne moreš sprejeti ali poslati nič drugega. Kako se takšno pizdunsko pošto skensla? In morda celo pogleda, kdo je bil tisti pezde, ki ti jo je poslal?
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#135 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. maj 2004, 21:28

... x:o)x x:Dx (aja, tukaj - sem se smejala ze prej).. xDDx
Glej... zdajle ne morem, ne znam, se mi ne da... razmisljat v teh smereh... (ker pojma nimam in ful nakladam in nic ne povem, ker imam neke svoje kmecke sisteme, po katerih znam jaz, tebe bom pa samo zmedla... )...
;) a stekas? x:Dx x:Dx
Skratka - mitja gleda hokej in lezi, jaz pa se psih. prip. na ene par xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx napovedi in podobnega... in zraven delam vsega boga...
Torej... da ne bos mislil, da te je 'urednistvo', kljub temu, da je 'gor', pustilo neinformiranega...
Morda pa itak lahko se kdo kaj pove od maherjev, ki jih ni malo tule...
predno se jaz artikuliram v teh smereh... :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#136 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 9. maj 2004, 08:09

Program: http://support.snip....em/eremov24.exe

Opis in navodilo:

http://www.snip.net/help/eremove.htm


Vpisete svoje uporabnisko ime, geslo in POP3 streznik (svoje, ne tiste, ki so opisani na tej strani)...to je vse.


Dela 'k bomba' x;)x pa se zastonj je.

#137 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2004, 10:23

:palec: - Thanx, kroki! x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#138 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 18. maj 2004, 05:07

1Budala, to je po moje glede na to, koliko prostora zasede OS... najbrž je razlika, če imaš kilometrski OS, poln smajlijev ali pa takega z enim stavkom... poleg tega, če se ne motim, imamo tisti, z več posti, 'večji predal'... Meni pa se to ne zdi logično, da bi en OS pomenil 1%. 'celoten prostor, namenjen tvoji OS sceni' pomeni 100%, ne pa 100 OS-jev. Po moje, no.

#139 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. maj 2004, 07:07

Prvic imas, Budala, manjso kapaciteto OS kot npr. ze stari macki... ;)
Drugic pa steje vse folderje in ne samo Inbox - torej tudi Poslano...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#140 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. maj 2004, 15:38

Hmm, ne stekam cisto, bom rekla adminu, naj pogleda tole... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#141 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. maj 2004, 10:40

:vragec:

bemu...
kaka budala....je tale budala x:Dx

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#142 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 22. maj 2004, 22:18

:sori:
Pozdravljeni!

Mam eno vprasanje v zvezi s klepetalnico.
Zdi se mi, da dela zeloooooo pocasi. Najprej sem mislila, da zaradi racunalnika mojega, ki ni prevec zmogljiv. Sedaj sem na drugem, pa ni nic boljse.

Veselilo bi me, ce bi hitrost prenosa mojih misli in tipkanja, lahko neovirano prenesla v klepetalnico. Mogoce je moja napaka, mogoce nimam cesa instaliranega.. ce mi pomagate bom vesela.

Lahko noc..


Klepetulja, ki si zeli klepeta.. x;)x x:Dx

:2src:
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#143 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 23. maj 2004, 12:01

.

Veselilo bi me, ce bi hitrost prenosa mojih misli in tipkanja, lahko neovirano prenesla v klepetalnico.

:vragec:

hehe.....
kaj pa che malo upochasnish misli x:o)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#144 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. maj 2004, 12:58

Zivjo!
Skoda, ko tole vidim... Pa tudi, ker se najbrz ne bo dalo nic spedenat, ker tule kot je videti, vse normalno dela (hocem reci, ni nobenega razloga tehnicnega).
Morda pa je bilo vseeno samo trenutne narave, morda so kaj pedenali na serverju ali kaj takega...
Ampak cudno, je veckrat folk v Chatu, tudi sama sem zadnjic bila parkrat, pa je vse vedno normalno delalo, dokaj hitro in gladko...
Hocem reci - nic ni, kar bi se dalo popraviti, zrihtati, ker v bistvu nam z vseh racunalnikov normalno dela....
Pa tudi v Chatu se nihce ni pritozeval in zdaj so ze nekajkrat bili poogovori, pa je vse potekalo nemoteno....
Sama zelo hitro mislim in tipkam, pa nisem nicesar takega opazila v Chatu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#145 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 24. maj 2004, 07:22

.

Veselilo bi me, ce bi hitrost prenosa mojih misli in tipkanja, lahko neovirano prenesla v klepetalnico.

:vragec:

hehe.....
kaj pa che malo upochasnish misli x:o)x

666 zlomkou....tralala

x:Dx
to pravis meni, ki mam pet planetov v vodnarju... hihi.. ja vem, ti mas se enega zraven.
Torej ves kako je.. x;)x mi misli ne moremo upocasnit, dejanja ja...

Lep dan
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#146 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 24. maj 2004, 07:27

Zivjo!
Skoda, ko tole vidim... Pa tudi, ker se najbrz ne bo dalo nic spedenat, ker tule kot je videti, vse normalno dela (hocem reci, ni nobenega razloga tehnicnega).
Morda pa je bilo vseeno samo trenutne narave, morda so kaj pedenali na serverju ali kaj takega...
Ampak cudno, je veckrat folk v Chatu, tudi sama sem zadnjic bila parkrat, pa je vse vedno normalno delalo, dokaj hitro in gladko...
Hocem reci - nic ni, kar bi se dalo popraviti, zrihtati, ker v bistvu nam z vseh racunalnikov normalno dela....
Pa tudi v Chatu se nihce ni pritozeval in zdaj so ze nekajkrat bili poogovori, pa je vse potekalo nemoteno....
Sama zelo hitro mislim in tipkam, pa nisem nicesar takega opazila v Chatu.

:sori:
Zal je verjetno pri meni kaksna napaka.. skoda, z Jimijem sem zelela klepetat, no potem sva ubrala drugo zvrst komunikacije.. pa El Ninota sem zelela marsikaj vprasat..

Bom se pozanimala pri nasem racunalnicarju, ce lahko zadevo kako uredi. Glede na to, da drugim dela, bi po logiki moralo tudi meni.

Hvala Marsa za odgovor..

Lep dan

x:)x
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#147 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. maj 2004, 08:31

.

Veselilo bi me, ce bi hitrost prenosa mojih misli in tipkanja, lahko neovirano prenesla v klepetalnico.

:vragec:

hehe.....
kaj pa che malo upochasnish misli x:o)x

666 zlomkou....tralala

x:Dx
to pravis meni, ki mam pet planetov v vodnarju... hihi.. ja vem, ti mas se enega zraven.
Torej ves kako je.. x;)x mi misli ne moremo upocasnit, dejanja ja...

Lep dan

:vragec:

no evo.....kolegica x;)x
pochasnej tipkat....hihi

666 znakou na uro x:o)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#148 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. maj 2004, 15:51

:vragec:

vprashanje:

ZAKAJ SE IZ ZAPRTIH TEM NE DA CITIRAT????

666 zlomkou...pa x:Xx marsi za odgovor
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#149 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. maj 2004, 15:56

Kako to mislis?
ce so zaprte, pomeni da je onemogoceno komentiranje, torej tudi citiranje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#150 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. maj 2004, 15:58

:vragec:

shkoda :C: :C: :C:
pa sej bom ono pobrisu, prec k butl odgovori...oziroma zapre smrdecho votlino pod nosom

666 zlomkou....pa x:Xx marsi x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0