Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 3


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
586 komentarjev na to temo

#51 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 7. julij 2003, 22:37

lep pozdrav iz Osla!
navdusena nad Skandinavijo
stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#52 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. julij 2003, 22:40

Hej, Stanka x:)x pozdravčke v Oslo!

Ja, Naky - bila pri Turoffu letos spomladi x:)x x:)x

#53 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 7. julij 2003, 22:53

Mateja RES?!?!?!?!?
IN KWA DOGAJAL??????
Mene je tip fasciniral... Vem da je pozno, in ne morem od tebe pričakovati, da boš sedaj napisala cel roman (čeprav bi ga prebrala, verjemi!) Ampak, ane, enkrat ko boš pri volji, pa magari na moj mail, vsaj par vrstic, lepo lepo prosim...

x;)x x;)x xsrcx xsrcx x;)x x:)x
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#54 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. julij 2003, 23:00

Naky, seveda, z veseljem!

Samo zdajle grem v Mižule, ker sem že čisto preveč prebingljala na LF... :U: :sleeping:

x:)x

#55 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. julij 2003, 23:10

ohja, travelling x:Dx
Dans sem naredu 30skletc, mah mi je pasal, res, bom to začel bolj redno prakticirat x:Dx Sm kr zmirno strasten x:Dx
spet sem spoznal 2nova osebka v znamenju scorpijona xrolleyesx Dans mi je ena sama kratka majica polepšala dan :palec: in Billy Joel mi je pel Piano x^x

#56 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. julij 2003, 22:57

:vragec:


hehe

STANKA ni vech S-TANKA,
ampak je Z-OSLA x:Dx x:Dx x:Dx



:vragec: -u tole nch vech jan :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#57 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. julij 2003, 23:09

x:Dx
zosla... tud luštn ime x8Dx

#58 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. julij 2003, 23:11

En butast osebek vztrajno išče najmanjšo možnost, da me nervira s svojimi maili. Ni dovolj da ga dam na "ignore"in mu jasno povem, naj mi ne pošilja ničesar in zbriše moj kontakt iz adresarja, ne, pol mi pošilja osebna sporočila, mislim, primitivizem v nulo. In taki se grejo duhovnost in ne vem kaj, pa študirajo cel dan kako bi čimbolj zagoneteno kaj povedali in napisali.... :xx!:

Če ne gre zlepa, bo šlo pa zgrda.

In kaj te ovira, da ne bi javno objavil njegovega NICKa?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#59 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. julij 2003, 23:14

BOBNAR, PEJD BRUHAT PA VODO NE POZAB POTEGNIT x:Dx

#60 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. julij 2003, 23:23

BOBNAR, PEJD BRUHAT PA VODO NE POZAB POTEGNIT x:Dx

:eek:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#61 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. julij 2003, 00:19

:vragec:


bobnar objau....de vidm, che mava isti blem x:px :xx!:


:vragec: x:)x x;)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#62 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. julij 2003, 09:30

boby, ni Primitivizem in zihr je tvoja občutljivost neokusno naštelana :eek: , ampak miniaturni filmček matrica je uspela, kajne x:Dx
te mamo rad, lalalala x^x

akkhut ne drenjaj se, vse o.k. x:Dx

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2003, 10:54

Problemi? x;)x

...

Jaz pa sem bila ful pridna vceraj... ampak ful...
Odlasam nekaj ZELO pomembnega ze kaksen mesec - preprosto se nisem mogla spraviti k pisanju... :o|o:
Pa slaba vest me je najedala, pa dokler ne naredim, ne moremo na morje (ce bomo vseeno sli, zdaj se nekaj svetlika na tem podrocju, na sreco, tezko bi prenesla leto brez doze morja)... Pa tega je FUL! :eek:
Imam dve fazi - sem si nekako planirala - vsako delam priblizno en teden, ali morda eno en teden, drugo pa 10 dni ali dva tedna... Pa sem ves prvi del ze vceraj naredila!!! x^x :palec:
To je zelo pomembno za prihodnost, tako da se mi je odvalil kamen... res sem se tezko tole spravila, kot ze dolgo ne nicesar...

Nekoc sva imela na vratih: "Ce ti je delo pretezko, ga prepusti lenuhu - on bo iznajdljivo nasel cimkrajso pot in najboljso strategijo, da bo lahko potem hitro spet nazaj lenaril" - ali nekaj takega, najbrz niso bile tocno te besede. x;)x

Prejsnje dni pa sem bila ful leteca - bila v dveh dneh dvakrat na Gorenjskem, predvcerajsnjim pa smo se dobili z zlahto iz USA, pa je bilo kar lustno (ne mojo zlahto, pac pa Mitjino)...
Ful sem tudi nekaj kuhala in pripravljala oz. si dajala opraviti s hrano.
Na fotki sem opazila, da sem se zredila. x:Ix x8Dx :palec: (*kar je kul, ker sem bolj sveza in tko)...
Vendar - ce sem slucajno kdaj gud na fotkah, potem ziher ni jasna itd.! :xx!:
Mitja me je fotkal (res si nisem vsec na fotkah, imam dve ali tri, kjer sem kul, pa tiste pol skoz furam, drugace pa nisem kul - imam stalno neko to mimiko, da prec kaj zavijam z ocmi ali se nagnem, da imam podbradek etc)... pa so vse (!) nejasne...
Potem sem razmisljala, da je hecno, ker imam Neptun na ascendentu, pa imam res hecne fotke - ali nejasne, zamegljene (neptun), ali jih jaz sama tako spedenckam (ikona), ali pa sem cisto drug clovek na fotki...

Mateja - sem videla tistole. Hecno pa je, ker sem ravno tedaj tiste fotke gor dajala, pa sem slikala tudi Timovo reklamo za Mobitel - fotko iz revije, samo pa ni bila jasna, se je skoz shajnalo. Ko si ravno omenila mobitel plakat.
Ne zameri, ker sem tvoj komentar (zivjo, Tim) zbrisala - zbrisala sem Timovo fotko, pa je bilo iz konteksta.
Je pokazal, da mu ni vsec, da je gor fotka, pa nisem hotela proti njegovi volji dajat gor.
je pa Jack - obvlada cash - ce bi mu placala, ga ziher ne bi motilo...
Ko je imel ze 'prakso', je naslednjic vprasal - koliko pa dobim? in se je celo pogajal. x:Dx
Model.
No, vsaj eden v druzini, kwa bo raztural, s svojo Lunco v Bikcu - sicer pa je asc dvojcek in je totalen 'trgovec'.
Ful obvlada cash... Hecno... Moja mama se cudi - pa po kom ima to? x:Dx

Danes pa imela ze ene karte, pa se ene me cakajo (kul, sem brez ficka), pa se napoved - pa bom imela morda frei vikend, ko sem ono ze napisala. Yes!! :palec:

Majhni pticki so mi TOTALNO presrackali avto...
Mitja me klice vceraj na mobi in pravi, joj, ves kok bos jezna, ko bos svoj avto zagledala, da sem se ze ustrasila... Pol pa bila 'potolazena', da so samo dreki (skoz se pritozujem, da ravno na mojega srackajo, ki imam bordo barve, da se vse vidi)..
Sicer pa - moj problem in sama sem si kriva, kaj se pa grebem za senco (pod drevesi, na drevesih pa so pticki...). x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. julij 2003, 13:56

morda so ptički elergični na to farbo :eek:
(veš muham pa ne diši modra farba, zato hiše ob obali farbajo modre (indija, grčija..))

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2003, 14:02

morda so ptički elergični na to farbo :eek:
(veš muham pa ne diši modra farba, zato hiše ob obali farbajo modre (indija, grčija..))

Ja, verjamem... Eni pa hodijo na belo in rumeno, Domiclji* pa na rumeno, se mi zdi...

(*Domiclji smo krstili enkrat na Cresu ene 'majske hrosce', ki to niso bili, ces - so Breclji, Brecelj tole ni, pa Domiclji - ne more biti drugega!) x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2003, 14:32

kebri, domiclji, breclji... x:Dx :palec:

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2003, 14:40

x:Dx pa res - tudi kebri so lahko v igri! x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. julij 2003, 15:47

zakaj pa se gre :eek:
seveda bomo upoštevali tvoj osebni občutljivi predlog, ni panike; pokazali ste svojo naturno eleganco sprejemnika, primitivizem v tem koraku pa še prav pride x^x
boby mamo te rad x^x tut brez vaše tel.grožnje x:Dx

#69 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. julij 2003, 16:02

:vragec:

super poky

dej se pol she mene usmil


:vragec:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#70 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. julij 2003, 16:17

sej sm vedu, Akkhut, naj ti Jest kot Naturni Direktor povem, da ti si poglavje zase, zato se te iz0gibam, ker je prenevarnu x:Dx

#71 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2003, 16:57

Pa še fajn se ji zdi.... ne morš verjet...

:eek:

bobnar pa neki našpičen zadnje cajte

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2003, 16:59

Mi tut radi: Pokija, Bobnarja, Aakhuta... vse, no, pa je...

Sam eni imamo ze kar trdo kozo - kaj ces, ascendent na delu - taf pa to... x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2003, 17:00

Mateja - ko sva ravno online in v Dnevniku: ves kolkrat crkavam od smeha na tvoje komentarje (a imas Luno v Biku al' kaj? :eek: )?
Pa ce tudi reces kaj cisto desetega, se meni zdi ful smesno, ker si kar predstavljam, kako hudomusno ali kaj poves. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2003, 17:09

Marsa - da bi me videla, kako se krohotam tule včasih x:Dx ...

ne vem, lunca ne more bit, je v devici (čeprav za pisanje mi je pa le dala nekaj darov)...kaj pa Jupiter v ribah (9. hiša)...ta pa malo potencira domišljijo pa to...

no ja, res uživam na kvadrat včasih tule in zato je blo čist zares mišljeno, da je tale LF narejen prav zame x8Dx x:)x x:Dx

ja, ko sva ravno online... a potem je tisto na reklami prav res Tim ?

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2003, 17:13

Ne, ne... sory za dezinfo... to je bilo ze zdavnaj... OK, dam gor za malo casa, tolk da vidis, je nejasna, ni kul, pa jo bom dol vrgla... grem pobrskat tjale, je nisem shranila, ker ni bila jasna...
Tim je nekajkrat nastopil v reklami - prvic se dosti gibljem v teh krogih, drugic pa je tim od nekdaj lusten in tudi fotogenicen.
Pa se ima dober odnos, da se zmenit z njim, vse normalno, vse smooth...

Enkrat so nas klicali, a pridete ob 8h (ob 7h so to klicali), da nas spasite?
Reklama za neke cokoladne kosmice (ni kul, da povem :)) - ki jih noben otrok ni maral jesti, pol pa pride Tim, pa se Tim noce jesti.
Pol so dali pa vsem cokolino, pa je bilo. x:o)x x:Dx

Grem iskat fotko.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0