Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Glasba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
57 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 8. julij 2003, 07:41

Ker nimam povsem nobenih izkušenj v zvezi s tem, vas sprašujem kako so povezani znaki in inštrumenti... recimo katerim so bolj všeč eni in drugim inštrumentom...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. julij 2003, 18:32

Kakšni znaki, misliš znamenja _
Visoki toni, kričeči toni, divji in basovni A,B G, H C, D,E F,

#3 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. julij 2003, 16:11

Hja takole... zaenkrat vem tole Mars gre s kitaro (bodisi oven bodisi škorpijon) v mojih izkušnjah, saj itak poznam sam tri navdušene kitariste hehe, skupnega imamo dva asc v škorpijonu en oven en lev, in tretji je škorpijon že sam po sebi, sam je bil posvojen tako da ne vem ne lune ne ure hehe posledično ascendenta...

Druga stran poznam enga basista... eno bassistko (oba sta na M hehe) riba in rak, skupno je predvsem poudarjen merkur pri obeh, se mi zdi, ampak res nimam izkušenj s to temo zato vas vprašam.....

Pokowc, očitno ne mislim tisto kar ti misliš da jaz mislim :) sori, in vseeno hvala... ja bobnar to mi deli, no poznam še dva bobnarja oba imasta nekaj device.... hehe to je skupno devica in vodnar, en je vodnar z devico drugi dvica z vodnarjem... ampak to so že podrobnosti, hehe in večina teh ki sem jih naštel ima luno v vodnarju, hm in jaz v tehtnici... zračnost... somone help me out here....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#4 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 10. julij 2003, 00:45

El Nino!

Nekaj tvojih domnev lahko potrdim; Moj dragi ima sonček v škorpionu in odlično igra kitaro (pa tud z bobni se dobr razume)

Jest mam luno v ribah in sonce v strelcu - učila sem se klavir v najhujših letih in tudi pustila (kar si ne bom nikoli odpustila). Imam pa grozno željo igrati bas kitaro, všeč mi je tudi saksofon, klarinet, harfa, sitar, fagot, orgle, bobni..... KR VSE BI RADA ZNALA, ha, ha
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. julij 2003, 08:40

Hm ja ribica (povezana s strelko) hm zanimivo ja kot strelka bi rada veliko, kot riba glasbe.. ..hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2003, 12:29

Hm ko človek, ki sprašuje ve več od ljudi ki odgovarjajo... :) marša povej še ti prosim kaj tvoje mnenje na tole temo... nate sem precej računal :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. julij 2003, 14:02

o.k. bom jest kej povedu, ker zdele vem, kaj se gre; sem hodil v glasbeno,se mi zdi da 3 leta vse skupi; igral flavto, pa vijolino,a v internatu sam naredu eno klavirsko poezijo,nato pobral sestri akorde kitare in se izživljal nad strunami x:Dx
jest vse probam, a glas klavirja mi je še najbelj šarmantno zveneč: sem pa si kupil pred mesci spet eno plastično blok flavto, paša mi ,da napihujem z v e n, tut tko se znorim x:Dx

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2003, 19:14

Vsekakor klavir je najbolj carska reč takole za igrat, sam so zvoki ki jih lahko izvabiš iz strunastih glasbil ki jih ne moreš s klavirja... klavir proti kitari je kot digitalna proti analogni glasbi... malo tega malo tistega, mmm takih zvokov ne spraviš s klavirja razen če nimaš kakšnega prav posebnega... recimo da malo upogneš struno... sem resno razmišljal da bi igral klavir, ampak boljš ko mi gre kitara manj razmišljam o klavirju... ali kot bi rekla moja ex- če igraš dobro klavir je čas da si vzameš v roko kaj resnejšega... (no ja ona igra čelo,....)....

Najbrž pa je to čist za device.... :) right pokowc? glasba ni treba da ma dušo more pa bit 100% pravilna...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. julij 2003, 20:58

jaa, klavir ostane ti melodija nekje zapisana u glavi, lahko jo nosiš nekam na sprehod, potem ta vibracija postane kot beseda x^x

#10 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. julij 2003, 21:56

zaljubljena sem v tolkala ... veliki gong mi razbije vso umazanijo z aure ,občutek imam,da sem se na novo rodila...
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#11 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. julij 2003, 02:39

sem kje rekel da obvladam... ne torej tvoj argument je čisto neosnovan...

sicer pa če ljubiš 1 leto ali pa 25 let si v vsakem primeru ljubil, če jaz igram kitaro 1 leto kul jo igram eno leto temu primerno je moje znanje, ampak všeč mi je pa vseeno, morda še bolj kot nekomu ki to počne 25 let, čeprav seveda ta zna veliko več, nič ne rečem, niti si ne delam utvar da nekaj obvladam, jaz igram, to mi daje neke vrste zadovoljstvo vse ostalo mi prav nič ne pomeni. no ja pomoje je to bistvo glasbe, morda pa ni hm ohwell whatever makes me happy...


hehe rahlo komično danes nam je bobnar zaspal na žuru... hehe neka pesem je bila kjer ni bilo treba ravno dosti bobnat... :) pa je zaspal za bobni... se mi je zdelo da te bo zanimalo....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#12 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 13. julij 2003, 15:41

:palec: Ja. Niti bobnarji niso več to, kar so včasih bili x:Dx x:Dx :palec:

Jaz ne igram nič. Pojem.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#13 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 21. oktober 2008, 15:38

Ja, ugaja... pa neptun in njegov položaj pa povezave...
Jst mam 5. hišo v biku pa prazno, vladarja bika-venero pa v 7. v konjunkciji z luno v raku.. morala bi se bila učiti klavir, pa sem nekaj drugega. Kitare pa sploh ne morem...
Mislim pa, da bi bilo dobro pri instrumentih, kjer recimo roke delajo gledat povezave merkurja... tk da je pol spet cela zmešnjava.
Meni se tudi zdi, da je dosti kitaristov pa basistov škorpijonov. Kaj jaz vem zakaj... hkrati si v ozadju pa hkrati si pomemben... Ne vem, fantaziram tole...

#14 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. oktober 2008, 19:37

hm... devica sonce kvadrat neptun, peta hiša v ribah, neptun v drugi hiši...

-klavir sem vedno obvladala, dobila tudi nekaj priznanj na tekmovanjih...najraje kake hitre pasaže- mam kratke, ampak urne prste
-violončelo igrala tri leta...ob igranju sem se na začetku ful dobr počutila, ampak mi je kasneje nek splošen interes za kakršnekoli hobije uplahnil
-na kitari obvladam par prijemov pač za popevanje ob popivanju
-ko sem prijela za palice, moj bobnarski "učitelj" ni verjel, da igram prvič bobne- zaradi moči, občutka za ritem in pa neodvisnosti rok (klavir)...ampak doživela sem samo eno bobnarsko uro
-trenutno igram orglice x:o)x


- rada se pa tudi igram v fruity loopsu in ustvarjam elektronsko glasbo x:px

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#15 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. oktober 2008, 20:08

Jz znam Don't cry for me Argentina x8Dx x:px x:o)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#16 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2008, 15:08

[quote name='strelka007' date='21. Oct 2008, 19:09' post='1055460474']
Uf to pa tudi mene zanima ..kje se vidi da imaš smisel za glasbo.
Hjm v ribah nimam nič, razen MC, pa deseto hišo x:)x
neptun pa je v peti hiši ,,v strelčku čist na začetku 0 58' 11''

Peta hiša v tehtnici.

Saj to vse je "čisto dovolj"...

Jaz tudi nisem prepričana kako in kaj, če ne upoštevam astrologije, opazim, da imajo glasbeniki posluh za soljudi, ultrasočutje, igrajo tudi sicer,tudi znajo koga lepo "okrog prinest",se vedno znajo zabavat,... iz tega sklepam na prevladovanje neptunovih vplivov. Dalje pa je najbrž več načinov kako ugotavljat nadarjenost pa veselje za glasbo... ? Ker je za nekaj naredit potrebno več kot nadarjenost..?

Tega sklepanja ne preresno jemat, ampak...MC je zelo pomembna točka v karti in če imaš to v ribah, vladarja pa v 5. hiši, kjer v dobrih aspektih pomeni, da imaš veselje z neptunovskimi rečmi, seveda tudi glasbo, je to to!

Devica, ti bi lahko služila s tem?

Nekdo ima neptuna v 10.hiši... pa bi mogoče v slabih aspektih to pomenilo negotovost na tem 10.področju, on pa špila klavir, Chopina in Rachmanninova...

Vem pa za gotovo, da aspekt sonce kvadrat saturn ubija sposobnost izvajanja glasbe.

Glasbenega vikenda želim...

#17 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 24. oktober 2008, 18:26

Mogoče ve kdo h kateremu znaku sodi saksofon? x?x Meni je zelo všeč poleg klavirja.

#18 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 25. oktober 2008, 08:50

Mogoče ve kdo h kateremu znaku sodi saksofon? x?x


škorpijonu :inocent: x?x :fiju:

ugibam, vem pa ne. x;)x



Drugače pa;

ko začutim, da potrebujem dotik, grem najprej v svet glasbe.... :flower:

me pa vedno najbolj fascinirajo besedila pesmi, včasih tudi ritem...ampak besedila so najbolj pomembna. x:px



Imam pa 5.hišo v dvojčkih(prazna), merkur je v 1.hiši, v ribah.

Igranje inštrumentov; no way...dolgočasna zadeva. x:Dx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#19 MojcaPokraculja

MojcaPokraculja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 129

Objavljeno: 25. oktober 2008, 08:55

tehtnice so talenti za saksafon

#20 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 26. oktober 2008, 00:54

saksofon sodi" k enemu kozorogu z luno v levu; pa k enemu strelcu; itd...

#21 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. oktober 2008, 13:49

Zakaj bi bila zelena klavir? Zelena je barva Rib in Devic če se ne motim? Za Tehtnice pa so vse bolj pastelne barve. Saksofon pa bi res lahko bil tudi za Strelce. Imam zasedeno 9. hišo. :palec:

#22 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. oktober 2008, 11:58

x:)x :palec: Vsak poje o svoji veneri (pesem). Kje in kako ima kdo postavljeno venero in kako vpliva na glasbo, pesmi, pa se krasno vidi, kakšno pesem kdo napiše.
Poglejte pesem Tošeta Proeskega, ki je napisala znano pesem Ledena. Njegova venera je v kozorogu (led, sneg), zato navdih za tako pesem (venera).
Precej znana Britney Spears ima tudi venero v kozlu in zato njena pesem " OOps, I did it again!" (to sem spet naredila), poje o sebi in ker je venera v kozorogu v kvadraturi z njenim saturnom (vračanje, ponavljanje)- bo to delala še večkrat. x;)x
Šmekerja Bon Jovija vsi poznate, njegove pesmi so polne ljubezni, vera, ljubezen, postelja, vse to je vezano na njegovo venero v ribah, ki predstavlja vse navedeno.

Takih primerov je še veliko, poglejte in raziskujte.

#23 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 28. oktober 2008, 13:56

Sagittarius (November 22 - December 21)
Sagittarius people like to create things that are substantial, and the big sounds of the brass instruments, like trumpets and saxophones, capture the spirit and verve of this sign. Trumpets have been used for centuries to herald something, and as Sagittarius likes to broadcast, it suits it well. Also considering that the development of jazz has been largely based on brass, this speaks to the instruments’ versatility.

Saksofon torej pripada znamenju strelca, prav tako trobenta. strelci radi ustvarjajo stvari , ki so precejsšne, mogočne, in tak naj bi bil zvok teh inštrumentov.

LP

na http://tarot.com/art...s-bysign-p2.php so opisane te povezave x:)x

#24 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. oktober 2008, 07:24

venera in lilitka v sco....obožujem pa bas.....globji kot je, bolje je....sicer pa igram bobne....pa ma trenuten boben premajhen bas....škoda......drgač mi je pa všeč še sax, pa bas kitara, pa kontrabas......sej bi se še kaj najdlo, sam to je to........pol pa al paše k sco al pa ne..... x^x ....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#25 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. oktober 2008, 12:42

Dej še, Lunca...

ko boš mela cajt povej kej o Veneri .. x:)x xsrcx

v povezavi z glasbo, seveda.

no, pa gremo brskat.. x:)x


:palec: x:)x No poglejmo še venero v odpikanem vodnarju. Kaj mislite kakšna glasbe je to? Sigurno bi večina rekla, da elektronska. Justin Timberlake (31.1.1981), tipični vodnar , ki promovira elektronsko muziko, ima venero v vodnarju.

Anastacia (17.9.1968) je dekle, pevka, ki jo sigurno opazite. Njen glas (venera) je v tehtnici (lepota). Njena znana pesem "I m out of love" (Nisem zaljubljena), poje pa o tem, kako ji je težko na srcu (venera blokirana s strani saturna - kamen). x;)x

venera in lilitka v sco....obožujem pa bas.....globji kot je, bolje je....sicer pa igram bobne....pa ma trenuten boben premajhen bas....škoda......drgač mi je pa všeč še sax, pa bas kitara, pa kontrabas......sej bi se še kaj najdlo, sam to je to........pol pa al paše k sco al pa ne..... x^x ....


:palec: Super Amiska, to kar kaže na globlje, to je pluton tvoj vladar venere in lilita, vse paše sem.
Eni precej gledajo samo svoja sončna znamenja. Ne pustite se zapelat, glejte svojo venero, vladarja te venere in lahko še aspekte.

uf lunca ..to bo pa držalo. Saj pri meni ... x:)x


x:)x Ja, poskušajte pogledat kje ima venero vaša prijateljica, sestra, mama in proučujte kakšna glasba jim leži. Poznam veliko mladih, ki jim je venera v raku dala precej ljubezni do "goveje glasbe", saj rak je le vezan na dom. Ni pa nujno, mogoče večina teh z venero v raku, doma posluša domačo glasbo, ker se to vklaplja v njihov teritorij, kjer uživajo in so res doma.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0