Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Glasba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
57 komentarjev na to temo

#26 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 30. oktober 2008, 12:58

Ja, ugaja... pa neptun in njegov položaj pa povezave...
Jst mam 5. hišo v biku pa prazno, vladarja bika-venero pa v 7. v konjunkciji z luno v raku.. morala bi se bila učiti klavir, pa sem nekaj drugega. Kitare pa sploh ne morem...
Mislim pa, da bi bilo dobro pri instrumentih, kjer recimo roke delajo gledat povezave merkurja... tk da je pol spet cela zmešnjava.
Meni se tudi zdi, da je dosti kitaristov pa basistov škorpijonov. Kaj jaz vem zakaj... hkrati si v ozadju pa hkrati si pomemben... Ne vem, fantaziram tole...

ja, ni čudno, da živim z/za/v ..... glasbi. eksakten trigon Venere in Neptuna. x:)x xrosex raje bi bila slepa kot gluha. glasba mi je vrednota .. praktična, filozofska, umetniška ... Venera v 9. in Neptun v 1. x:)x
vrh 5. v Ovnu, Mars spet v 9. pa niti nisem nek fan heavy metala ali kaj podobnega. predvidevam pač, da Ovnu sede žaganje. maram pa goa trance, psy trance, bum bum, to pa ja. x:Dx maram klasiko, zaljubljena v Chopina. maram 80's, rock, psihadelijo, maram kubanske ritme, naravnost prebudijo življenjsko radost v meni. ne vem no. glasba je del vsakdanjika, glasba je a good friend on a good trip, glasba v ušesih, ko želiš odjebati ostali svet, podlaga za telovadbo, povezovalec ljudi in kolektivih občutkov na festivalih ...

glasba prebuja v jutro, mori, vedri, poudarja občutke, sili na smeh črnogledeža x:Dx , spravlja v grozo, straši, spodbuja sentimentalnost in spomine ....

klavir je zame Tehtnica. x:)x vsi ljudje v harmoniji kot melodije klavirja. x:)x

oh, bluzila bi še in še. na svetu se klanjam dvema stvarema - gospe mački in njihovemu Visočanstvu Glasbi.

x:Dx




Strelec:orglice

Vodnar:sintisajzer,bass kitara
Ribi:harfa, zvončki..

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
xsmx xsmx

se strinjam s sinti/Vodnarjem in Ribi/harfo, zvončki, čist Mike Oldfield varianta. :2src: tole je pa čist zadeto, ja. :palec:

#27 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 30. oktober 2008, 13:07

drugače pa sem hotela kakih 15 let nazaj igrati klavir. niso me hoteli dati v glasbeno šolo.

drugače fenica violine, klavirja, akustične kitare in raznih zvončkov, če govorimo o umirjeni glasbi za dušo ter basov, štancov in raznih efektov v trance muziki. x:Dx
baje pa imam razen posluha tudi smisel za ritem. :eek: ampak nikoli se ne bi lotila bobnanja, menim, da nisem dovolj nadarjena, kje šele vztrajna.

Lunca, a vržeš prosim oko na mojo karto, zelo me zanima, kaj boš našla. x:)x

4. 9. 1983, 13:30, Murska Sobota. hvala lepa. x:)x

#28 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 30. oktober 2008, 13:14

:palec:
jeeee xDDx :vio:
strinjam kar si napisala za glasbo xyesx

itak. ena stvar, za katero si upam trditi, da jo obvladam v nulo, čeprav niti približno ne znam igrati na noben instrument. x:Dx glasbo čutiš ali ne. x:)x ti je pomembna ali ne. ti je droga ali ne. ..................

#29 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 30. oktober 2008, 13:21

jaz tud v pevski zbor, pojdi, pojdi, posluh imaš, lepo poješ ... parkrat šla, pa enkrat nisem iz protesta pela ene pesmice, ker se mi je zdelo butasto besedilo ... pa me je učitelj vrgel ven. x:Dx x^x
saj nimam ne vem kakega posluha ... glasa, da bi zadela note ali posebno barvo glasa, način petja ... se nikoli učila ... menim pač, da mam filing in marsikdo je rekel, da imam smisel za petje, a jaz ne verjamem preveč. x;)x
všeč mi je vokal kot od Sade ali Severe Gjurin, tiste pevke od Olivije (če je to ena in ista) nizek, žameten, necvileč. tak "škorpijonski". x:)x

#30 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. oktober 2008, 13:41

itak. ena stvar, za katero si upam trditi, da jo obvladam v nulo, čeprav niti približno ne znam igrati na noben instrument. x:Dx glasbo čutiš ali ne. x:)x ti je pomembna ali ne. ti je droga ali ne. ..................


:palec: No tole potrjuje trigon med venero (glasba, ljubezen) in neptunom (droga). Tudi neptun v prvi hiši vpliva na dovzetnost za take suptilne energije. Tvoja venera je na kraljevski zvezdi regulus, upam, da boš izkoristila ta vpliv v deveti hiši?? x;)x :palec:

.

Lunca, a vržeš prosim oko na mojo karto, zelo me zanima, kaj boš našla. x:)x

4. 9. 1983, 13:30, Murska Sobota. hvala lepa. x:)x


x?x Joj, ne vem, niti kje bi začela, niti ne vem, kaj te zanima?? Lansko jesen je tranzit saturna čez tvojo venero zablokiral ene prefinjene energije, ljubezen, test, prekinitev=???? Je bilo mogoče vezana blokada na študij?

#31 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 30. oktober 2008, 17:45

:palec: No tole potrjuje trigon med venero (glasba, ljubezen) in neptunom (droga). Tudi neptun v prvi hiši vpliva na dovzetnost za take suptilne energije. Tvoja venera je na kraljevski zvezdi regulus, upam, da boš izkoristila ta vpliv v deveti hiši?? x;)x :palec:

x?x Joj, ne vem, niti kje bi začela, niti ne vem, kaj te zanima?? Lansko jesen je tranzit saturna čez tvojo venero zablokiral ene prefinjene energije, ljubezen, test, prekinitev=???? Je bilo mogoče vezana blokada na študij?

hej, čakaj, kje sem pa jaz vedela za tale Regulus. ja, kako pa naj ga izkoristim v 9. hiši? filozofija me res ne zanima. xrolleyesx na 9. hišo in Strelca so vezane živali, tuji jeziki, potovanja, eksotične kulture, narava, to me res zanima. xDDx pa Venera je vladarica 6. hiše (v Biku) ... pa ni čudež, da sem rada praktična, da obožujem živalce in rastlince. pa obenem vse estetsko. ne vem, kaj naj bi bilo takega na tej Veneri razen takih mini ljubezni in strogih vrednot in nekih meril, ki jih pač imam.

jaz sem želela le, da pogledaš, kakšne imam potenciale za glasbo. no, lahko pogledaš nasploh za umetnost in fižu-vižu zadeve. xDDx
faks in ljubezen, tule se pa zdaj premika naprej po raznih zatišjih in nevihtah. :inocent: tako mi je kul, nek red mora biti. x:Dx

#32 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 30. oktober 2008, 18:55

všeč mi je vokal kot od Sade ali Severe Gjurin, tiste pevke od Olivije (če je to ena in ista) nizek, žameten, necvileč. tak "škorpijonski". x:)x



Sej vem, da bi bilo to že za v drugo temo ampak Sade je res takoo božanska, je pa kozoroginja baje. Saj je podobna Mary J. Blige pa Aaliah ki sta tudi obe isto (baje-če je za verjet). Edino njena besedila so nekatera malo nerazumljiva... sem preverila ravno... venero ima v vodnarju(v kvadratu z nept. in opp. z uranom). Bi kar šlo skupaj z njenimi besedili, ker je vedno tako ...nad vsem, objektivna.

Cherish the day! (ali pa night najprej)

#33 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 31. oktober 2008, 00:20

tinca je že strelka...sam strast s katero poje je pa že skor mal sco....... x:Dx .......

prejle omenjali govejo muziko....bemtiš....u mojmu natalcu je zihr kej tazga, kar nakazuje popolno pomanjkanje smisla in usmiljenja do tovrstnega uničevanja tonov in not....... :vragec: .....verjetno je zraven všteto še cviljenje.....nekakšni poskusi petja z visokim glasom.....brrrrrrrr....me kr strese....nivo tolerance tle je 0..... x:Ix :vragec: x:px ........
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#34 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 31. oktober 2008, 10:57

x:)x :palec: Vsak poje o svoji veneri (pesem). Kje in kako ima kdo postavljeno venero in kako vpliva na glasbo, pesmi, pa se krasno vidi, kakšno pesem kdo napiše.
Poglejte pesem Tošeta Proeskega, ki je napisala znano pesem Ledena. Njegova venera je v kozorogu (led, sneg), zato navdih za tako pesem (venera).
Precej znana Britney Spears ima tudi venero v kozlu in zato njena pesem " OOps, I did it again!" (to sem spet naredila), poje o sebi in ker je venera v kozorogu v kvadraturi z njenim saturnom (vračanje, ponavljanje)- bo to delala še večkrat. x;)x
Šmekerja Bon Jovija vsi poznate, njegove pesmi so polne ljubezni, vera, ljubezen, postelja, vse to je vezano na njegovo venero v ribah, ki predstavlja vse navedeno.

Takih primerov je še veliko, poglejte in raziskujte.



:palec: zanimivo, zelo zanimivo x;)x

:palec: No tole potrjuje trigon med venero (glasba, ljubezen) in neptunom (droga). Tudi neptun v prvi hiši vpliva na dovzetnost za take suptilne energije. Tvoja venera je na kraljevski zvezdi regulus, upam, da boš izkoristila ta vpliv v deveti hiši?? x;)x :palec:


Tudi pri meni tvori venera trigon z neptunom, ki je vladar sonca.
In jaaaaa, definitivno -glasba je moja droga. xsrcx
Bolj kot razmišljam, bolj se mi zdi, da brez glasbe ne bi mogla živeti.Niti pod razno.Potrebujem jo, kot potrebujem sonce, zrak, gibanje....Z njo lahko zbežim v en drug svet.Svet iluzij, svet sanj..


Je pa venera na 23' ovna(2.hiša), neptun pa na 16' strelca(10.hiša).
Venera je tudi v sextilu z marsom.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#35 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. november 2008, 09:38

ooo.....hvala strelka........ :flowers:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#36 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 1. november 2008, 22:09

no ker me je pa zdaj zanimalo tudi to kje ima venero in ostalo sem na netu tole izbrskala...od nje natalno karto..

in hjm ...vem tud brez astrologije ..v njej vre ogenj...papa, pa škorpijončki x:px x;)x x^x
http://www.astrothem...e7VN85w3Pjt.htm



Jaz sem tudi izbrskala njeno astrološko stanje. Ima isto kombinacijo sonce-luna kot moja prijateljica, ki je ravno 1. dan strelca in je vedno mislila da je škorpijon, ker je res jezična(luna v dvojčkih) pa ognjena pa tko, mislim da je še nisem prepričala, da je strelka... :cry:

Tina.. kot en goreči grm ki ne zgori (omg, kaka primerjava xrolleyesx x:Dx ), kot tale smeško :onfire:
Skoraj me je odneslo ko sem 1. videla Rolling on the river ... :ukid: (ker sem flegmatik), sam občuduješ jo lahko.. Pa v sr.šoli smo jo imeli v psihološkem učbeniku kot primer za prav posebno moč volje (ne najdem zdajle prave besede,kot je tam pisalo: po navadi naj bi na človeka vplivala dednost v pribl. 30%; vzorci , ki si jih dobil v familiji 30% in pa tvoja lastna volja 30%...no in ona je primer za skrajno močno lastno voljo, nisem še uspela ugotovit zakaj)
:fiju:

#37 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 2. november 2008, 14:40

Kaj si ti zdaj hotla povedat s tem komentarjem .... x?x ( da se strinjaš z mano ali da ti deluje Tina deluje bolj škorpijonsko :8): )

x:)x



Se strinjam, da je T.T. čisto ognjena in tako tudi deluje. Že po grivi... Luna v dvojčku pa samo da zrak ognju, da še bolj gori.
In potem sem razmišljala o podobnosti med nekom, ki je strelec in ima luno v dvojčku ..in škorpijoni. Nekaj podobnega izgleda je.

#38 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 2. november 2008, 16:51

Naučimo se igrati kitaro
http://slo-tech.com/forum/t215012/0
Malo glasbene teorije [osnov]. -)

Bobnarske inštrukcije v Ljubljani
http://www.bobni.si/...p?showtopic=572
Kogar veselijo bobni. Ponudbe druge tudi dovolj, kar se poučevanja tiče. -)

#39 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 27. november 2008, 15:09

Prosto, po všečnosti. -)

#40 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 30. november 2008, 12:40

Naučimo se igrati kitaro
http://slo-tech.com/forum/t215012/0
Malo glasbene teorije [osnov]. -)

Bobnarske inštrukcije v Ljubljani
http://www.bobni.si/...p?showtopic=572
Kogar veselijo bobni. Ponudbe druge tudi dovolj, kar se poučevanja tiče. -)



Simpatično..
Še kaj o "dihu in dojemanju diha" mogoče...

#41 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. december 2008, 19:17

V bistvu mi najbolj sede rock, hard rock, heavy metal.
Poslušam pa itak vse, kar mi sede. Ni kar ni. -)

#42 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 27. januar 2009, 23:17

x:)x Ja, poskušajte pogledat kje ima venero vaša prijateljica, sestra, mama in proučujte kakšna glasba jim leži. Poznam veliko mladih, ki jim je venera v raku dala precej ljubezni do "goveje glasbe", saj rak je le vezan na dom. Ni pa nujno, mogoče večina teh z venero v raku, doma posluša domačo glasbo, ker se to vklaplja v njihov teritorij, kjer uživajo in so res doma.


A tako da venera v raku posluša tako muzko kot jo je poslušala doma kot majhna? To bi lahko štimalo ...

Sem ugotovila na novo da je treba tudi 5. hišo upoštevat pri okusu za glasbo..
(je mogoče samo pri meni tako, ker je vladarica 5. venera?)

#43 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. januar 2009, 09:27

A tako da venera v raku posluša tako muzko kot jo je poslušala doma kot majhna? To bi lahko štimalo ...

Sem ugotovila na novo da je treba tudi 5. hišo upoštevat pri okusu za glasbo..
(je mogoče samo pri meni tako, ker je vladarica 5. venera?)


:palec: Peta hiša nakazuje naše hobije in ljubezen do njih, zato tvoja vladarica venera lahko kaže tudi na ljubezen do glasbe.

#44 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 28. januar 2009, 09:30

se pravi venera v sc obožuje metal :lol:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#45 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. januar 2009, 10:54

se pravi venera v sc obožuje metal :lol:



x:Dx Velik metalcev ima venero v vodnarju, sej veš, to je bolj odštekana venera. x;)x

#46 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 28. januar 2009, 12:04

x:Dx Velik metalcev ima venero v vodnarju, sej veš, to je bolj odštekana venera. x;)x

js bi orej trdila, da poslušajo kai rave al pa haus...to je taka 'novodobna' muska
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#47 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 28. januar 2009, 12:56

halo!
kaj pa venera v ovnu? = pa v iznanstvu! xrolleyesx xredx
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#48 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 28. januar 2009, 15:39

:palec: Peta hiša nakazuje naše hobije in ljubezen do njih, zato tvoja vladarica venera lahko kaže tudi na ljubezen do glasbe.


uf,ja.. :listen: :wub: :fiju: :inlove:

Metal je ena hecna reč. Celo jaz sem bila improvizirani soft metalc, najbrž zato, ker sta bili v naši vasi samo dve varianti v srednij šoli ali si bil metalc ali pa ...tista uštimana pop plesna varianta...
Sumim da je vzrok trigon marsa in merkurja z uranom, ki se mi zdi malo stresen..
(Drgač pa 5.bajta v biku + venera v raku = xsrcbumx klasika )


Se mi zdi(??), da je še najmanj tehtnic pa bikov metalcev, kozorogi se pa lahk počutijo kot doma v metalu..

Venera v ovnu.. Latinoameriške zadeve? :mex:

Dvojčki se itak povsod znajdejo, kaj še češ..

#49 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 28. januar 2009, 20:00

:palec: Peta hiša nakazuje naše hobije in ljubezen do njih, zato tvoja vladarica venera lahko kaže tudi na ljubezen do glasbe.



Moja 5.hiša je pa ful, ful majhna.V njej ni planetov.Vladar je merkur, saj je vrh v dvojčkih.Merkur je v 1.hiši in tvori te aspekte;
merkur konjukcija sonce
merkur trigon uran+da je uran vladar ASC in, da je v 9.hiši...defenitvno diši po astrologiji x:Dx
merkur trigon luna
merkur kvadrat neputun

imam tri hobije...astrologijo, šport(rekreacija takšna in drugačna) in fotografiranje.
Moja fullll velika želja je, da bi bila vizažistka..obožujem kozmetiko in ličenje...rada ličim sebe in druge..jih urejam, lepšam...
če pogledam venero je v 2.hiši, v ovnu , tvori pa te aspekte;
venera konjukcija kiron
venera sextil mars
venera trigon neptun(hmmm..neptun je v 10.hiši....resnično bi me osrečilo, če bi lahko upravljala delo povezano z kozmetiko ali s čim podobnim)


lunca, kje v natalni karti bi še lahko bil kakšen pokazatelj, da obožujem kozmetiko in podobno?
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#50 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 28. januar 2009, 20:46

Luna al Venera v Levu, sam ne v tvoji karti, pač pa moji. x:Dx mahnjena na kozmetiko, urejanje, barve, stil, nego ipd.

samo ... kaj ma pa zdaj to veze z glasbo in inštrumenti, da bi rada bila ti vizažistka? x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0