Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Glasba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
57 komentarjev na to temo

#51 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. januar 2009, 09:23

imam tri hobije...astrologijo, šport(rekreacija takšna in drugačna) in fotografiranje.



lunca, kje v natalni karti bi še lahko bil kakšen pokazatelj, da obožujem kozmetiko in podobno?


Krasen trigon med venero in neptun je precej zaslužen za vse lepo, ki s pomočjo notranjega dobrega čuta in intuicije daje realizacija za čarobnost. Ta aspekt tudi kaže na ljubezen do fotografije v tvoji karti. Neptun je le tvoj vladar, zato ti je precej naklonjen.
Zakaj rada ličiš druge, tiste okrog sebe? Jupiter, ki leži v biku (vladar venera) je v tretji hiši (tisti, ki te obdajajo) in prav lahko bi z jupitrom v tej hiši to preraslo v še kaj več.

#52 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 1. februar 2009, 17:56

Krasen trigon med venero in neptun je precej zaslužen za vse lepo, ki s pomočjo notranjega dobrega čuta in intuicije daje realizacija za čarobnost. Ta aspekt tudi kaže na ljubezen do fotografije v tvoji karti. Neptun je le tvoj vladar, zato ti je precej naklonjen.
Zakaj rada ličiš druge, tiste okrog sebe? Jupiter, ki leži v biku (vladar venera) je v tretji hiši (tisti, ki te obdajajo) in prav lahko bi z jupitrom v tej hiši to preraslo v še kaj več.


:palec: oooo, fajn.
sj tale neptuničič niti ni tako slab... x:Dx (posebej zdaj, ko se je spokal iz mojega N marsa---govorim o T neptunu)

v natalu tvori še ;
mars sextil neptun
saturn trigon neptun
sonce kvadrat neptun

Zakaj rada ličim druge...hmmm...sj v bistvu sem do zdaj ličila le sestro, mamo in eno frendico...
uživam v tem, prevdvsem si pa želim(in sanjam o tem x:Dx ), da bi obvladala profesionalno ličenje in bi lahko marsikateri ženski z ličenjem prekrila kakšno pomankljivost na obrazu in ji s tem pomagala, da bi se bolje počutila v svoji koži..danes se da, s to raznoliko kozmetiko(pudri itd) delati čudeže... :palec:


Hmmm...zanimivo tole z jupitrom... :palec: je pa vladar 10.hiše(v kateri je ravno neptun)in tudi 11.hiše.
Upam, da bo res preraslo v kaj več... x;)x nekega dne.......
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#53 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 1. februar 2009, 22:13

uf,ja.. :listen: :wub: :fiju: :inlove:

Metal je ena hecna reč. Celo jaz sem bila improvizirani soft metalc, najbrž zato, ker sta bili v naši vasi samo dve varianti v srednij šoli ali si bil metalc ali pa ...tista uštimana pop plesna varianta...
Sumim da je vzrok trigon marsa in merkurja z uranom, ki se mi zdi malo stresen..
(Drgač pa 5.bajta v biku + venera v raku = xsrcbumx klasika )


Se mi zdi(??), da je še najmanj tehtnic pa bikov metalcev, kozorogi se pa lahk počutijo kot doma v metalu..

Venera v ovnu.. Latinoameriške zadeve?


Mogoče sem izjema, klasika mi tudi prija, dalmatinske, hrvaške le izbranci, no skratka kar veliko tega se najde pa še slovenske nekateri avtorji- širok izbor, če mi je všeč ni važno od kod prihaha in kam gre je moja!!!!! Ha ha xDDx xyesx xsmx




Dvojčki se itak povsod znajdejo, kaj še češ..


Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#54 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 15. februar 2009, 21:50

Hmmm... zelo zanimiva tema x:)x Jaz imam 5. hišo v kozorogu in venero v tehtnici. Ne vem, kaj bi to natančno pomenilo. Zanimive so mi skoraj vse zvrsti glasbe - metal, jazz, alter scena... pa tudi klasika oz. opera.....razen domače narodne še nisem "udomačila". Klavirska spremljava, petje....
Sicer pa ne pozabte, da je glas tudi inštrument!!

#55 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 16. februar 2009, 08:34

hmm, ne obupat. Tuči če pustiš, lahko še igraš. Tako sem tudi jaz... Želela sem iti tudi na akademijo ...pa nisem šla. Zdaj pa igram vseeno - za dušo. In mislim, da bom še igrala, če me bodo prosili...za spremljavo seveda. x;)x

#56 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. februar 2009, 08:27

hmm, ne obupat. Tuči če pustiš, lahko še igraš. Tako sem tudi jaz... Želela sem iti tudi na akademijo ...pa nisem šla. Zdaj pa igram vseeno - za dušo. In mislim, da bom še igrala, če me bodo prosili...za spremljavo seveda. x;)x



:palec: Za dušo ja, sej to šteje, tisto za zaslužek, paše v našo kariero. x;)x

#57 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 17. februar 2009, 09:46

Hja, kariero, da!!! x;)x

#58 Gost_razlika_*

Gost_razlika_*
  • Gost

Objavljeno: 2. september 2009, 22:19

kaj pa fagot?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0