Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

2012 konc sveta?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
669 komentarjev na to temo

#576 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 12. december 2012, 09:07

No, tkole nas bojo še večkrat strašili z raznimi konci, ampak Nihče nebo vedel Točnega Časa x;)x :

http://www.zurnal24....s-clanek-176395

lp + #


No, kaj zdaj, je komu odneslo kako povezavo Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

#577 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 12. december 2012, 09:16

Men se pa zuni signal od telefona nekaj trese, najbrž ga zzzebee Objavljena slika

#578 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. december 2012, 12:30

ali odditi v 5D ... ko že toliko govorimo o tem v tem obdobju ... ?
jaa ... ko je na vrsti ... nič prej ...
pravzaprav se ne obremenjujem s tem ...
ko je moja faza tukaj končana , itak grem kamor gre moj kozmični namen in smisel ... enako tudi ti ... in vsak ...

odditi na neko drugo plast resničnosti, je stvar pripravljenosti in odločenosti, zavesti ... ko se enostavno več ne bojiš neznanega ...
in seveda ... tako kot pred vsakim potovanjem duše, se pojavi v vsakem od nas tudi rajzefiber ... "ker ne veš kaj te čaka", um ne ve ... na dušni plasti je vse jasno ...

dogodki o katerih govorimo in čebulimo v zadnjem obdobju ... tako o kataklizmi kot našem vnebovzetju ali padanju v peklenska stanja, ni nujno da držijo na način kot si ga predstavljamo ...
smo v fazi obdelave naših strahov, demonov v nas ... ko je "edini prav" zaupat v svojo pot ...



Že, že, si tud' dobr' puvedu, ...

Le tam te je treba še mal popravit , da je vse jasno Le - Duhu v Duši , oziroma, kot si reku, na Duhovni "plasti" . Duši pa še Preceeej Manjka , Žal.:sori:

In Ravno Zato Nikoli ne smemo zaupati v svoje poti , Kajti Žal So Zmotne-Napačne-Zavajajoče .Objavljena slika

Vedno pa Je Zatorej Nujno Potrebno Zaupati v Stvarnikove Poti ki nam njih On namenja za našo Izpopolnitev naših Duš , skozi Učenje .Objavljena slika x:)x Objavljena slika

Lp + #

#579 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. december 2012, 12:36

No, kaj zdaj, je komu odneslo kako povezavo Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika



Saj sem reku, da je to le ugibanje, (zavajanje) Kajti ni ga Nobenega, ki bi bil dovolj povezan z Duhom, da bi lahko rekel : "Evo, To Je To!"

Tistih par , ki jih je skritih na tem Planetu še ostalo, so pa itak Skriti pred pokvarjenim svetom, in jih Stvarnik Nebo pokazal, vse Dokler nebo prišel Čas za njih, ko bo Človeštvo pripravljeno nanje, in obenem pripravljeno za sprejem Stvarnikove Milosti .


Žal, je po eni strani upad takih Prerojenih Prerokov na Nulo, ... po drugi strani pa jih je delno "prebujenih" tudi vse več, kajti pojavilo se je vse več lažnih prerokov, Kot je bilo Prerokovano že več kot 2000 let .

Vse to pa se pripravlja za Končni Boj med Svetlobo in med temo ... kmalu .

Lp + #

#580 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. december 2012, 12:58

fantek ... duhec je finomaterialna zadeva ...
ni duša v duhu ... temveč obrnjeno ...

in zaupat je treba ... vse gre po univerzalnem načrtu ... čeprav se ne zdi tako ... in potem nas je strah in smo v dvomu ...
tudi če vse skupaj eksplodira in razpizdi ... gre po načrtu ...


duši ničesar ne manjka ... v svojem bistvu je popolna že od začetka ...
to kar dogaja je pač izkušnja ... iluzija ... filmček ... da duši ni dolgcajt


ja, pa saj sem napisu Duhu v Duši,... ampk zgleda da si narobe prebral xrolleyesx

Popln pa je Le Duh ki je v Duši, Duša pa žal Ni popolna, ... no, ponavadi je kar daleč od tega :o|o: :sori:

Ravno zato smo se tu inkarnirali, na tem malem planetku, da se Izpopolnimo na Dušah .

Duši torej manjka popolnost ki jo ima Duh v njej .

Duh pa NI "finomaterijalna" zadeva kot se ti dozdeva, Temveč FinoEnergijska Zadevščina .Objavljena slika

Menim, pa da sem manj fantek kot ti, ker sem že nekaj več let inkarniran na tem malem planetku kot ti , inpa tudi moja duša je verjetno starejša od tvoje, ker ima že kar nekaj Inkarnacij za seboj na drugih Planetih.

Toliko v vednost in ravnanje, in Ne dolgočasenje x;)x

Lp + #

#581 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 12. december 2012, 19:44

jaaa ... če dobro premislim ... ostanem kar tukaj ... prau fajn je tu ... pa še internet je tu ... pa luna ...
pa telefoni delajo ... ker ... ne vem kaj bi brez telefona ...
ker telepatsko ni tak fajn

saj 5D ne bo nikamor pobegnil ...

glede čaker pa bodi prosim previdna, da se ti ne odšraufajo ... !!!


takkk ... grem naprej drva žagat ... ker, zima bo dolga ... baje bo trajala do pomladi ...



Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Men tud ni slabo. Raje kar ostanem uživam dobrobiti civilizacije in se grejem na sončku. Upam, da bodo nekateri res zapustili ta svet enaindvajsetega in da bodo odšli v 5D. Prosim odidite, svet brez vaših neumnosti bo mnogo lepši.

Objavljena slika



Zgleda, da vama je še zmer prelepo, ... čakta mal' , da stopita v tole vrsto za temile, in Sem Prepričan, da bosta oba drugače govorila :

http://www.zurnal24....o-clanek-176409

Bomo vidli, kaj bosta takrat rekla, ko se bodo krizne razmere te krize Tako Zaos3le, da se bomo zgražali nad Soncem, ki bo podnevi osvetljevalo našo bedo v kateri bosta tičala tudi vi2 .xcivx

Lep pozdrav do tedaj, ajd', čav x;)x



Tipična slovenska foušija in zagamanost. Sam o sebi meniš, da si zelo duhoven, v resnici si pa poln obsojanja in nečistosti. Povej pa še koliko je lačnih ljudi nasitilo tvoje nakladanje o koncu sveta in o vrtincih? Naj ti jaz povem: Nič, Nula, Zero, Nothing, Niente, Nicht ... Če sem samo en evro nakazal za karitas to leto, sem naredil več za lačne kakor vse tvoje nakladanje. In rešitev za lačne je: Konec sveta. Res pametno. To bo ziher rešilo vse težave sveta.

Samo poglej se, kako si fouš in hudoben. Kaj govoriš: Bosta že videla hudiča, samo da vas prime in potem bosta še prosila, da pride konec sveta. Res privoščiš človeku veselje. To dokazuje, da si psihopat, ki sovraži bližnjega in še bolj pa sovražiš, da je nekdo srečen. In ravno zato se tako najdeš skupaj z drugo umsko moteno osebo, Jakobom Lorberjem. Svoje sovraštvo si prenesel na svet v obliki vere v konec sveta in v katastrofe in trpljenje.

Do tebe čutim pomilovanje, saj si čustveno pohabljena oseba. Kaj pa je do tega privedlo, naj ugotovi kakšen terapevt, katerega boš upam obiskal vsaj leta 2030. Nikoli ni prepozno.

Objavljena slika


#582 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 13. december 2012, 06:44

http://www.portalvve...ovice&Itemid=11
Objavljena slika

#583 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 13. december 2012, 12:51

Tipična slovenska foušija in zagamanost. Sam o sebi meniš, da si zelo duhoven, v resnici si pa poln obsojanja in nečistosti. Povej pa še koliko je lačnih ljudi nasitilo tvoje nakladanje o koncu sveta in o vrtincih? Naj ti jaz povem: Nič, Nula, Zero, Nothing, Niente, Nicht ... Če sem samo en evro nakazal za karitas to leto, sem naredil več za lačne kakor vse tvoje nakladanje. In rešitev za lačne je: Konec sveta. Res pametno. To bo ziher rešilo vse težave sveta.

Samo poglej se, kako si fouš in hudoben. Kaj govoriš: Bosta že videla hudiča, samo da vas prime in potem bosta še prosila, da pride konec sveta. Res privoščiš človeku veselje. To dokazuje, da si psihopat, ki sovraži bližnjega in še bolj pa sovražiš, da je nekdo srečen. In ravno zato se tako najdeš skupaj z drugo umsko moteno osebo, Jakobom Lorberjem. Svoje sovraštvo si prenesel na svet v obliki vere v konec sveta in v katastrofe in trpljenje.

Do tebe čutim pomilovanje, saj si čustveno pohabljena oseba. Kaj pa je do tega privedlo, naj ugotovi kakšen terapevt, katerega boš upam obiskal vsaj leta 2030. Nikoli ni prepozno.

Objavljena slika



Za v tvoj kratkodometni obsojajoči razmislek ti moram povedat, da boš težko kdaj toliko denarja potalal ljubljanskim klošarjem kot sem ga jaz . Objavljena slika

Inpa ti nisem prav Nič fouš, kot to spet zmotno domnevaš Objavljena slika xcivx xDDx , kajti - Nobenemu Nisem Objavljena slika xcivx x:)x xcivx Objavljena slika

Na srečo zato moje "nakladanje" Ne ostane brez Del, kar pa dvomim zate . :o|o:

In tvoje zmotno spoznanje o mojem mnenju, da si domišljam kako nevemkako zelo duhoven da sem, je Zopet - Zmotno .

Namreč, jaz Vem, da sem še vse Preveč materialen, in zato Veliiiko Premalo Duhoven Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Ma, res nevem, koliko zmot ti bom moraš še našteti, da boš nehal bevskati z takelim obsojanjem brez podlage , oziroma tebi v prid ? Objavljena slika

AAAaaaa, zdaj se mi je pa tudi posvetilo , zakaj mi pripisuješ fovšijo : Zato, ker si sam brez Dejanj - brez Del Dobrote, in si zato fovš meni ki jih imam že nekaj za seboj . x:Dx

Nooo, sem že dovolj izvedel o tebi x:Dx

Ne rabim kaj več izvedet , heh x:Dx

Bo pa Konec tega starega pokvarjenega dela sveta z zlimi deli , prinesel OgroooOooomnO Olajšanje VSEM trpečim, revežem in lačnim , kajti postali so prehudi tirani.

In to Čim Prej, tem Bolje, Zato, da nebodo preveč časa trpeli preden pride Nova Doba .

Ampak karlotu to zgleda da še ni jasno .

Tudi prav, ... enkrat bo že Spoznal svoje Zmote in duhovno slepoto njegove duše , tako kot sem jo moral jaz že nekaj časa nazaj .

Lp do tedaj, ajd', čaw x:)x

Nada, vakum x;)x



Pa da nebo še zate isto veljal' kot za unega x;)x

Lp + #

#584 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 13. december 2012, 17:43

Takole Krizno pa bo kmalu tudi v Sloveniji , ... če nebo že prej "počilo" :

http://www.24ur.com/...-od-24-let.html

in to bo ... še preden Bo prišla VseSplošna Sodba z Koncem , ki bo tudi Indijo Prepričala o njenih zmotah in duhovnih zaslepljenostih .

Lp + # do tedaj, ajd', čaw x:)x

#585 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. december 2012, 21:17

Moj pogled na vse to je podoben "zgodbicam" tega človečka...lahko rečem samo amen...z nekaterimi "izseki" valjda...Objavljena slika

What will happen on 21 December 2012 the end of the Mayan calendar? .

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#586 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 13. december 2012, 23:35

Moj pogled na vse to je podoben "zgodbicam" tega človečka...lahko rečem samo amen...z nekaterimi "izseki" valjda...Objavljena slika

What will happen on 21 December 2012 the end of the Mayan calendar? .



ne, ne, ne, ,,, ti pa tuki Žal Ne prepoznaš tega zavajalca Človeštva .

Ta deluje Kontra Zavesti Človeštva .

žal, ga mnooogi istotko ne prepoznajo, in mu zato nasedajo .

To je še eden od lažnih prerokov, ki se Bodo Množično Pojavljali proti Koncu Sveta preden pride Stvarnik nazaj "V Svojo Lastnino" .

Hkrati pa Bo tudi vse več prebujenih duš, ki Bodo proti koncu strmoglavile vladajoče tirane skupaj z oblastjo vred ter popeljale Množice/narode ven iz Krize .

Lp do tedaj, ajd', čaw x:)x

#587 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 13. december 2012, 23:39

karkoli bo dogajalo ali ne ... ima svoj smisel ...
in vsak od nas lahko prispeva, da bo dogajalo ali ne ...
vsi mi smo kreator ... in premalo se zavedamo tega ...


Ja, to je po eni strani čisto res, da smo "kreatorčki"... AAAmpak, Treba je Povedati, da smo mini "so-kreatorčki" , Le Zaradi Kreatoreve podeljene Svobodne nam Volje, preko katere delujemo .

Lp + #

#588 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. december 2012, 23:17

VIDEO: Nasa zaradi panike predčasno objavila film x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#589 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 16. december 2012, 01:50

ahh..upam, da Zemlja zajebe vse znanstvenike,vedeževalce, jasnovidce..
se izogne vsem asteroidom..x:o)x..

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#590 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. december 2012, 09:53

ahh..upam, da Zemlja zajebe vse znanstvenike,vedeževalce, jasnovidce..
se izogne vsem asteroidom..x:o)x..



Zemlja nebo Nič zasexala, kajti ima Svojo Pot . Vseeno pa se nam iz Vesolja lahko "pošlje" kak "kamenček" na naše naivne neponižne neljubeče neodpuščajoče nespametne nečiste nevredne nepozitivne neumne buče , Zato , da se zavemo svojih napak , in se probamo Poboljšati .

Zato se je treba poboljšati Že Predhodno, pred tem, da bo taka nesreča odvrnjena od Zemlje da nebo preveč trpečih.

---------------------------------------

Kot pa Kažejo Preverjene Prerokbe iz NR, pa Bo "Ta Glavno" šele Prišlo : Po 21.12.2012 Objavljena slika xDDx Objavljena slika

Lp do tedaj, jad', ačw x;)x

#591 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 16. december 2012, 09:58

To, da glavno pride po 21., ti nebi blo treba prerokb brat..:o|o:..
ti bi lahko jaz povedala..da nekaj od teh bo imelo dolge nosove, ker se bo zjutraj zdanilo..mogoče še kakšno minuto prej,
če bo jasno vreme..in seveda..itak, zadnji teden pred novim letom bo seveda kaotičen..
prehodi iz alko v trezno stanje , pa spet nazaj..znajo biti neprijetni..x:Dx

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#592 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. december 2012, 10:41

To, da glavno pride po 21., ti nebi blo treba prerokb brat..:o|o:..
ti bi lahko jaz povedala..da nekaj od teh bo imelo dolge nosove, ker se bo zjutraj zdanilo..mogoče še kakšno minuto prej,
če bo jasno vreme..in seveda..itak, zadnji teden pred novim letom bo seveda kaotičen..
prehodi iz alko v trezno stanje , pa spet nazaj..znajo biti neprijetni..x:Dx


... heh,xDDx x;)x x:Dx ... nebi bilo treba, ... ja,x8Dx x;)x ... ja, že, že, ... Aaampak, jaz Sem "po tanovem" pač Ziheraš, Tko da sem se Moral prepričati, preden Odprem usta, oziroma preden Napišem x:)x

Zato sem moral iti najprej prebrati/preveriti, in šele nato Ukrepati x:)x

Nooo, če pa ti ni pretežko, pa Prerokuj še kaj za Naprej, da vidim, Kako se ti to ujema z Preverjenimi Prerokbami :8):

Hvalaaa x:)x

Lp + xsrcx

#593 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 16. december 2012, 10:58

Moj pogled na vse to je podoben "zgodbicam" tega človečka...lahko rečem samo amen...z nekaterimi "izseki" valjda...Objavljena slika

What will happen on 21 December 2012 the end of the Mayan calendar? .




Spet Benjamin laže. Še dva leta nazaj je trdil, da je leto 2012 znamenja prihoda Maitreje in velikih sprememb. Objavljena slika Pravzaprav še ni bilo nobenega intervjuja, potresov in krožnikov na nebu tudi ne. Kolikokrat je ta človek povedal laž in še mu verjamejo. Objavljena slika Leta 2013 pa res. Ziher!


Objavljena slika


#594 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. december 2012, 11:02

Spet Benjamin laže. Še dva leta nazaj je trdil, da je leto 2012 znamenja prihoda Maitreje in velikih sprememb. Objavljena slika Pravzaprav še ni bilo nobenega intervjuja, potresov in krožnikov na nebu tudi ne. Kolikokrat je ta človek povedal laž in še mu verjamejo. Objavljena slika Leta 2013 pa res. Ziher!


Objavljena slika



Ma, jaz sem tud v Prejšnjem Tisočletju nasedel temu kremastemu benjamu , ... AAAmpak, Zahvaljujoč Stvarniku sem ga v Tem Tisočletju Spregledal-Prepoznal, in Sprevidel, da J E ZAVAJALEC ČLOVEŠTVA xcivx Objavljena slika xcivx

Hvala Bogu na Višavah za To Razjasnitev xsrcx xDDx xsrcx

Lp + #

#595 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 16. december 2012, 17:22

... heh,xDDx x;)x x:Dx ... nebi bilo treba, ... ja,x8Dx x;)x ... ja, že, že, ... Aaampak, jaz Sem "po tanovem" pač Ziheraš, Tko da sem se Moral prepričati, preden Odprem usta, oziroma preden Napišem x:)x

Zato sem moral iti najprej prebrati/preveriti, in šele nato Ukrepati x:)x

Nooo, če pa ti ni pretežko, pa Prerokuj še kaj za Naprej, da vidim, Kako se ti to ujema z Preverjenimi Prerokbami :8):

Hvalaaa x:)x

Lp + xsrcx


nobena prerokba ni preverjena, dokler je samo, le in zgolj prerokba.
Ja, lahko ti povem..spremembe na Zemlji so nujno potrebne..že v samem odnosu do Zemlje..
do vseh igranj z GSO..z vsako izumrlo živalsko vrsto smo tudi mi sami bližje izumrtju..
zastrupljamo Zemljo, sebe..ni potrebno nobene apokalipse..si jo ustvarjamo sami..
in vse dokler se bo človek postavljal NAD naravo..namesto kot DEL nje..bo vsak dan 21.12..
vse to mi je veliko bolj zaskrbljujoče kot "preverjene" napovedi

https://www.youtube....player_embedded

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#596 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 16. december 2012, 19:40

ahh..upam, da Zemlja zajebe vse znanstvenike,vedeževalce, jasnovidce..
se izogne vsem asteroidom..x:o)x..




tole pa ni ravno lepo jaz sem tudi vedeževalka ali jasnovidka pa mi niti na pamet ne pride trditi da bo konec sveta 21 ega.
meni je vse smešno,prvič končuje se sam eno sončevo obdobje kise ponavlja na pač 5000 let in še neki, zato se koledar pač konča ker se spet isto začne kot pred 5000 leti in še neki..... drugič na zemlji imamo toliko starih civilizacij,da je nemogoče da bi se življenje ustavilo zdaj.sploh pa kako lahko sploh kaj trdijo k ne vemo kako so sploh prišli do teh številk na današnjem koledarju. a veste da je luna na koledarju vedno drugače označena všasih rabi 6 dni iz enega konca na drugega drugič sedem celo 8.
za to ne rabiš biti jasnoviden da vidiš na neumna natolcevanja.
glede ozračja in ozonske luknje,ozračje se segreva zaradi sonca.in zemlji lahko škodi samo sekanje dreves in onesnaževanje rek. in pomankanje duha na veliko....
tisti ki mislijo da imajo naši otroci lepo otroštvo brez vojn so samo v iluziji.vsak dan v vrtu,šoli imajo vojne s samimi s sabo in to je najslabše za človeškega duha.

#597 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 16. december 2012, 20:28

Hvala Bogu na Višavah za To Razjasnitev xsrcx xDDx xsrcx

Lp + #



Ti si faca, Bojante Objavljena slika

#598 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 16. december 2012, 20:50

katastrofe dogajajo skozi zgodovino ... sigurno pa ne zaradi koledarja ...
v zadnjem obdobju dogajajo najbolj zaradi delovanja človeka ...

prerokbe so ena od neskončnih možnosti ... odvisno po kateri poti gremo ... katero izberemo ... katera nam je namenjena ...
univerzum ... kreacija ... je potencial vseh možnosti ...

tudi karte ... šloganje, je le možnost ... potencial ... sicer najbrž malo verjetnejša za točno nekoga




se strinjam s tabo, tudi karte ti ne morejo napovedati tvoje usode razno,če ampak nič ne narediš v svojem življenju od dneva šloganja pa še takrat je nemogoče rečeno kaj bo.vedeževanje ti napove sedanjo energijo v prihodnosti.
zato pa tisti preroki ki trdijo nekaj točno določenega datuma niso pravi...
nismo pa vsi za v en koš......

#599 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 16. december 2012, 21:02

ne podcenjujem te ... govorim o tem kako deluje ...
to kar prerokuješ , je danost tistega trenutka ...

mi smo tisti , ki vijugamo med možnostmi ...
lahko se srečamo z neko varianto ali pa ne



točno tako.čisto odvisno je od nas samih kaj naredimo v vsakem trenutku

#600 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 16. december 2012, 23:37

nobena prerokba ni preverjena, dokler je samo, le in zgolj prerokba.
Ja, lahko ti povem..spremembe na Zemlji so nujno potrebne..že v samem odnosu do Zemlje..
do vseh igranj z GSO..z vsako izumrlo živalsko vrsto smo tudi mi sami bližje izumrtju..
zastrupljamo Zemljo, sebe..ni potrebno nobene apokalipse..si jo ustvarjamo sami..
in vse dokler se bo človek postavljal NAD naravo..namesto kot DEL nje..bo vsak dan 21.12..
vse to mi je veliko bolj zaskrbljujoče kot "preverjene" napovedi

https://www.youtube....player_embedded


Hja, saj, ma, Kdo neki drug pa nam bo naredil apokalipso če ne mi sami sebi , ??? Heh xDDx

Si mar mislila, da nam jo bo naredil Bog ki je Dobrota Sama ? xDDx

Oooo Neeee, kar se nam bo zgodilo, se Bo zaradi naše nespameti , in Nič drugega xcivx

Da se naučimo , žal :o|o:

Prerokba pa, katere prejšnji deli so se Vsi Že Uresničili, je tudi Že Dovolj Preverjena, kajti tudi Nadalje se je Uresničila Bo .

No, Seveda pa ne gre brez Čeja, ... Torej : ... Uresničila Se Bo, če bomo še naprej delovali na ta in ta napačen način, kot doslej , ... bo tudi potlej tako kot je Napovedano že skoraj 2000 Let + še Tudi že Več kot 2000 Let , ... - .

Lp + #




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0