Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izbrati pravi dan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
362 komentarjev na to temo

#251 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. februar 2005, 20:36

<{POST_SNAPBACK}>boris, kdaj bo pa letos ta d dan? kako mi grejo na živce te dlake!!!


Bast, ta dan je vedno dopoldan 18.junija in to letos pride na saturnovo soboto, luna bo rasla v škorpijonu. x;)x

#252 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 24. februar 2005, 11:41

<{POST_SNAPBACK}>Sasha

Vidim, da si dolgo čakala na odgovore, potem pa so začeli odgovori deževati.

Da bi imela TI takšen dan kot opisuješ, ti svetujem - glede na tvoje rojstne podatke, kajti njegovih ne zasledim - petek, 10. oktober 2005 ali pa 15. avgust 2005.

Če bi seveda vedel tudi njegove rojstne podatke, bi lahko izračunal, kaj bi bilo najbolj zabavno za oba - Če ti je to seveda v interesu. :eek:

Da pa bi lepo stopila v skupno življenje, pa priporočam 9., 18., 27., maj!

Lep pozdrav, Vojko


Joj.... xrolleyesx xcivx x:px zdej sva že rezervirala..... :2src:
Anyway... (moje podatke že imaš) On je pa 01.11.1970. 23.55, Nova Gorica

Pa tudi če ne bova spreminjala datuma, mi lahko napišeš, kaj kaže...


Borism .. ura naj bi bila 16.30.... prstana si bi naj izmenjala .. okrog 16.45... :xx!:

#253 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 24. februar 2005, 22:16

Vojko, po datumih si razbral pred časom, da ta najina zveza niti naj ne bi bila zveza v smislu poroke - vse ostalo ja, a skupnega doma ne. xnckrivx xcrossfingx xcrossfingx :detelca: :irs: xlove2x

#254 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. februar 2005, 18:14

<{POST_SNAPBACK}>Joj....  xrolleyesx  xcivx  x:px  zdej sva že rezervirala.....  :2src:
Anyway... (moje podatke že imaš) On je pa 01.11.1970. 23.55, Nova Gorica

Pa tudi če ne bova spreminjala datuma, mi lahko napišeš, kaj kaže...
Borism .. ura naj bi bila 16.30.... prstana si bi naj izmenjala .. okrog 16.45... :xx!:


Po teh podatkih sodeč bosta dost potovala, dom bo pa imel poglavitno vlogo pri vama, saj bodo šli denarci, energija in ostalo tja, srečno x:)x :palec:

#255 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. februar 2005, 07:08

Naj povem, da sem ubogala Borism nasvet glede kurjave. Torej zakurili smo v času, ko je luna počivala v levu. Moram rečt, da nas nič kaj ne zebe x:px , edina nevarnost, ki se bo pa pripetila je pa ta, da nam bo čez mesec ali dva zmanjkalo drv :vragec: :vragec: Sploh, če bo še naprej toliko snega :vragec: :xx!:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#256 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 26. februar 2005, 10:22

Za poroko je enostavno izbrati tudi uro in minuto. Na sploh Jupiter je v Virgo in bo to jesen naredil konjunkcijo z Spica Virginis. September prvi je v redu. Chariklo (v Hydra) je kentavrica ljubezni katera je tudi v konjunkciji in pomaga z lepoto in milO5tjo...

#257 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. april 2005, 20:13

Naslednje tri dni...do četrtka 21. 04. 2005 do 10:46 bo ugodno za frizerja, razen jutri ne od 10:14 do 11:28, torej kdo želi koristiti svojim lasem in zadovoljen od frizerja naj izvoli, lp! x;)x

#258 Freya

Freya
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 18. april 2005, 20:50

sem šele zdej vidla tole temco - fajn.... morm še mal bl natančn preštudirat kdaj se iti striči, na nego obraza, itd.


Moje vprašanje za tiste, ki se s tem ljubiteljsko ukvarjajo je: bi bil 3. september primeren za poroko?
Tam na temi Datum poroke me nihče ne povoha :sori: meni se pa ze mudi rezervirat :vio:
(vreme bo, po Borisovih besedah že v redu :palec: x8Dx , kaj pa ostale energije??)
SI SAPIS SIS APIS.
Objavljena slika

#259 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 19. april 2005, 07:02

[quote name='Freya' date='18. Apr 2005 ob 20:51']
<{POST_SNAPBACK}>sem šele zdej vidla tole temco - fajn.... morm še mal bl natančn preštudirat kdaj se iti striči, na nego obraza, itd.
Moje vprašanje za tiste, ki se s tem ljubiteljsko ukvarjajo je: bi bil 3. september primeren za poroko?

3.septembra je mlaj!! Neugodno za karkoli - razen, če se ne misliš poročiti v strogi tajnosti. :V:
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#260 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 19. april 2005, 12:08

Oni dan je gospa Nassif iz Maribora, ko je v konzorciju predstavljala džjotiš, lepo povedala, kako je v bistvu čisto fovš, da se poročamo na soboto, ki je SATURNOV dan (tudi v zahodni astrologiji, seveda). Ker se navadno poročimo še ob dveh ali treh popoldne (predvsem zaradi veselice, ki sledi), se poročimo ravno v času, ko je Sonce v OSMI hiši, se pravi hiši krize in preobrazbe.

In če se poročimo še na dan, ko je mlaj, je pa vse skupaj že tako , kot bi srečko za nesrečo kupili ...

A seveda se bo na tisti dan poročilo kar nekaj parov. Ni dvoma. In trobilo se bo vsepovsodi.

Jaz si te nesreče ne bi rezerviral.

Saj ne da sem kaj prida črn dons, ampak čisto tako se pa res ne gre igrat s svojo prihodnostjo (da o prihodnosti frocov ne govorimo).

x:)x


Dajmo tle na netu raje pokrenit gibanje, da se ne bi poročali ob sobotah, ampak na kateri drug dan.
(A kaj, ko so veselice takoooo vabljive! Pa tolk daril dobimo ... Pa drug dan nobeden nima službe ... Pa za frizerja imajo vsi dost cajta ... - :xx!: Nič ne bo s to pobudo. :vragec: ).


#261 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 19. april 2005, 14:04

:8): Bern, kateri dan pa bi ti predlagal?
Meni je všeč petek. Potem pa sta še celo 2 prosta dneva. x:o)x
Za tiste seveda, ki imajo proste vikende.
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#262 cvetka

cvetka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 20. april 2005, 06:48

borism,
pomeni, da je danes ta prav dan za striženje, ne glede na to, da je luna v devici :inocent: xrolleyesx
Odgovori prosim, mam rezervirano ob treh x;)x

#263 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. april 2005, 13:40

<{POST_SNAPBACK}>borism,
pomeni, da je danes ta prav dan za striženje, ne glede na to, da je luna v devici :inocent:  xrolleyesx
Odgovori prosim, mam rezervirano ob treh x;)x


Prebral šele sedaj Cvetka, O.K. bo, sicer si pa po predvidevanju že na frizerskem stolčku, lp x:)x x

#264 cvetka

cvetka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 20. april 2005, 13:52

x:Dx x:Dx Hvala borism, evo ravno sem na poti iz pisarne, pa sem rekla, bom pa še enkrat pogledala preden grem na stol :inocent: in EVO tebe x^x x!x Hvala lepa, vsem skupaj sončen pozdravček x8Dx

#265 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 8. junij 2005, 15:55

<{POST_SNAPBACK}>Še vedno velja dober način, ki je na voljo le eno dopoldne v letu in to 18.junij, letos bo ta Saturnova ura v Saturnovem dnevu že zjutraj ob 7h. Ampak, premišljeno, ker izpuljene dlake in dlačice ta dan težko zrastejo nazaj, torej točno čez en mesec BO TO!
    Enkrat bom še obudil v astro temi "VSE OB PRAVEM ČASU", ko bo ta čas, lep pozdrav in veliko uspeha, B. x;)x


To bo zdaj kmalu, a ne? Kdaj tocno je najboljs populit? Zjutraj?
Bom sla prvic v lajfu na voskanje po moje.. probat ni greh x;)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#266 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. junij 2005, 05:47

Najbolje takoj zjutraj, ko se odpre, LP, B. x;)x

#267 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 15. junij 2005, 13:29

x:Xx

dva določila datum poroke...kaj lahko kdo komentira...

datum poroke 10.09.2005

ona rojena: 15.12.1977
on rojen: 02.08.1979

Lepo prosim za komentar...sem obljubila da vprašam.

Hvala in Lp,

Sončk x:)x
Objavljena slika

#268 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 16. junij 2005, 07:46

:8):

ojla Matis in ostali...gre za dva prijatelja ki se poročita x;)x
Civilna poroka ob 12h, crkvena ob 17h...toliko kot vem..vem pa da je enkrat že Bern razlagal da je 10.09.2005 dober datum...samo je rekel da ne popoldne... xnckrivx
Objavljena slika

#269 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 16. junij 2005, 08:38

x;)x

hvala mantis...počakajva, mogoče bo pa še kdo kaj pokomentiral...

Sončk x:)x
Objavljena slika

#270 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. junij 2005, 14:39

Pojutrišnjem dopoldan(sobota=18.06.!) pa kar poskušajte izpuliti odvečne dlačice, da ne boste spet leto dni čakali na ta ugoden dan, isto velja za plevel pri kmetovalcih, lep dan, B. x:)x :palec:

#271 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 16. junij 2005, 18:46

<{POST_SNAPBACK}>Svašta. Borism, zakaj pa ne odpres svoje teme, naslov Depilacija, kateri dan izbrati, pa tam bod pameten! A res mislis, da se lahko to dvoje primerja al kaj??    Vsak ki ima nekaj  soli v glavi v zvezi z astrologijo, bo pa menda ja gledal na dober datum za eno najpomemnejsih zivljenjskih odlocitev, ali ne? Tega se vendar ne more primerjati z neko vsakdanjo brezveznostjo. Itak pa nihce ne komentira vec, tisti,ki znajo, molcijo, ostali ne bi radi ugibali, tako da imas ta prostor v zvezi s tem zase.


Ojej, kaj pa je s teboj? pa saj ti ni nihče rekel, da potem prideš semle in bereš, če je tole Borisovo mesto? A veš kaj sem se naućila v svojih 53 letih? Da vedno kar kaj govorim, pišem ...vedno to delam najprej zase, sama moram vedno sebe poslušat, vedno sama najprej prebrat, kar sem napisala, ker je vse kar govorim, napišem, vse kar mi pride nazaj moj odsev, zlasti moja jeza kaže, kakšno breme nosim v sebi, da me nekaj sploh zjezi. Hvala Bogu in mnogim, ki so mi stali ob strani, tudi Lunin Forum Z Maršo na čelu in vsemi prijatli, pa jih je kar nekaj, še poseben je tudi Boris, Naky, Tjazy, Powerslave, Vrba, Principesa, Lunca .....sorry tistim, če sem koga izpustila, da sem postala normalna, strpna, sprejemam vsakogar, a moram mu vseeno povedati NJEGOVO resnico, kako jo JAZ VIDIM x;)x xDDx :palec:
Vesela bom, če boš še kaj napisala, piši, piši, piši in še enkrat piši, tako se ti bo tvoje srce na široko odprlo. To je najboljša terapija.

Bom prisluhnila in ker je to forum, pokomentirala, seveda, je to vedno samo moje mnenje, ki je plod mojih prepričanj. Ker pa ima vsak pravico do svojega prepričanja, pa so odgovori tako različni. To pa je tudi čar foruma, kajne.


peace and love
Klinar

#272 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. junij 2005, 20:04

Mantis - nea seri po moji temi :eek:

Hvala Borisu, ker pokuka v efemeride, hvala tudi vsem ostalim, ki kakor koli sodelujete...in delite znanje..

Naj še enkrat poudarim, da sem lani zakurila v peči v času ognjene lune(mislim, da je bila v levu - kakor koli...ni nas zeblo x:Dx drv tudi dovolj - glede na to,da sem jaz zmrznjene sorte..) Čeprav sem tole morala opraviti na fin način - doma nisem mogla reči - čuj, zdaj pa bi mi zakurili, ker je luna v levu..ampak..čuj, kaj če bi pa mi preverili, če centralna dobro dela x:Dx x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#273 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. junij 2005, 20:46

Res škoda :C: ker se mi ne da več leporečit x:Ix
Ja...izrazoslovje res kaže celoten značaj človeka. Mar misliš, da tvoje v celofan zavito bodalo ni zbodlo dotičnega?? Besede kakor koli jih pač obrneš povročijo isto ali pa še globjo rano...ampak kaj bi ti jaz tole govorila...glede na polnost mojega besednega zaklada x:Dx x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#274 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. junij 2005, 21:14

Mantis malo se mi smiliš, pobož ampak se boš morala sama zmazati. x:px

Čudim, da ob takšnem bogatem znanju astrologije spodbijaš osnovni lunin koledar, ki že obstaja stoletja. Torej Benetke še stojijo, če veš na čem stojijo, pa zakaj Dinarski svet ni pogozden nikoli več x:)x . V astro temah ko si kontrirala Bernu, si celo zelo spoštovala polno luno zanimivo, tukaj jo pa negiraš.
Omenjaš, da nihče več ne kometira v tej temi , pa kar fajn laufa tale tema danes.
Kljub vsemu TI priporočam zelo brano in enostavno knjigo "Vse ob pravem času" od Johanne Paugger in Thomasa Poppea, mogoče še spoznaš kaj novega.
Sicer se pa vso življenje učimo, če le želimo, še posebej pametovati, lep večer in že tudi lep vikend, Borism x:)x x;)x


#275 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 16. junij 2005, 21:46

jaz se pa nebi jezila, če nebi prav prebrala in kar vpila brezglavo kaj je res in kaj ne. Preberi no tole, mogoče pogruntaš, kaj ti čem povedat, no x;)x


Pojutrišnjem dopoldan(sobota=18.06.!) pa kar poskušajte izpuliti odvečne dlačice, da ne boste spet leto dni čakali na ta ugoden dan, isto velja za plevel pri kmetovalcih, lep dan, B.
peace and love
Klinar




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0