Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izbrati pravi dan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
362 komentarjev na to temo

#301 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. oktober 2005, 10:48

Ta pravi dan za rožice pospraviti, ker se obeta MINUS... xcivx Objavljena slika

#302 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 16. oktober 2005, 10:51

Kaj pa za zobarja, borism...bi nama s cigančico zlo prov prišel nasvet. x:Ix

#303 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 4. januar 2006, 16:29

Kdaj pa bi letos bil pravi Dan za puljenje kocin x:px
Sem se lani držala tistega - no, na brzino nekaj polimala noge in potrgala kolikor je hotelo prilepite se...in res je nekam bolj počasi moje šavje rastlo (haha - če bi bila tako bogata kot kosmata pje...)

Za kurjavo se glih ne spomnim, ker smo kurili skoraj vse leto. Še enkrat v avgustu, ker me je zeblo..kaj češ...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#304 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. februar 2006, 20:36

Puljenje dlak, urejevanje nohtov, temeljito čiščenje kože

Luna v Kozorogu od tega četrtka 9,16 do sobote do 11.14

Za nohte najprimernejši petek, za odstranjevanje dlak pa sobota zjutraj ob 7.00 (Saturnov dan in ura)

Do poletja bo Luna v Kozorogu ves čas padajoča. Ko Sonce preide neko znamenje, je potem Luna šest mesecev ob prehodu tega znamenja padajoča.

Tako da Nat- pripravi mučilno orodje! x:px
x:)x

#305 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. februar 2006, 21:06

Ruby72, za lepoto se pa ja potrpi.... x;)x xDDx

#306 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 21. februar 2006, 21:14

Kaj pa za pedikuro, kdaj je primeren dan?

:irs: morda v Ribah? v Vodnarju in Strelcu pa najbrž ni najbolj blagodejno?

#307 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 22. februar 2006, 01:19

:irs: morda v Ribah? v Vodnarju in Strelcu pa najbrž ni najbolj blagodejno?


Neee v Ribah!
V Kozorogu za manikuro in pedikuro.
Ko kozorogova Luna pojenja ni dobro urejevati vraščenih nohtov, ker ponovno zrastejo napačno. Zato pa primerno za popravljanje nohtnega ležišča, odstranjevanje morebitne trde kože na podplatih, bradavic.

#308 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 22. februar 2006, 08:07

Hvala za tale info.
Resnično drži - tole od lani. Mi je prav žal, da si nisem več časa namenila(se mi nekam mudilo in tisto bilo res brzinsko..zdaj sem pa fino doma(upam vsaj) in si bom posvetila časa kot si ga zaslužim.
:palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#309 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. februar 2006, 10:39

Neee v Ribah!
V Kozorogu za manikuro in pedikuro.
Ko kozorogova Luna pojenja ni dobro urejevati vraščenih nohtov, ker ponovno zrastejo napačno. Zato pa primerno za popravljanje nohtnega ležišča, odstranjevanje morebitne trde kože na podplatih, bradavic.

hvala!

#310 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. februar 2006, 12:44

Smo imeli v soboto zjutraj delovno akcijo x:Dx Najprej jaz - potem pa sta druga za drugo v kopalnico prilezli še punci..no mlajša se je hitro obrnila in šla nazaj v mižule, starejša pa je modro sledila modrim nasvetom.
Sem v petek zvečer poklicala še sestrično - glede na to, da je temnolasa kot jaz, vendar z nekoliko temnejšim tenom..in sevede bogata kot jaz - ji dala praktične nasvete, ki pa jih je žal pozabila upoštevati - dojenček zbolel..
No, naj omenim, da jupiter na asc je med drugim radodaren tudi z kosmačjem x:Dx :vragec: sploh opazno tole pri moji belini :vragec: :vragec:
Kakšen bo kaj nadaljni uspeh poročam x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#311 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 27. februar 2006, 16:00

kosmačjem x:Dx

odkrivam nove,zlo simpatične,besede. Tudi 'radodajke' katero je posredovala Lunca ni za metat v koš x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#312 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. februar 2006, 08:27

kosmačjem x:Dx

odkrivam nove,zlo simpatične,besede. Tudi 'radodajke' katero je posredovala Lunca ni za metat v koš x:Dx




x:Dx :palec: To so tko kot simboli za določene aspekte. x;)x Radodajka mora imet venero aspektirano z uranom, še boljše je, če ima venero v konjukcijo z marsom in še to v škorpionu ali ovnu.

#313 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. februar 2006, 13:06

x:Dx :palec: To so tko kot simboli za določene aspekte. x;)x Radodajka mora imet venero aspektirano z uranom, še boljše je, če ima venero v konjukcijo z marsom in še to v škorpionu ali ovnu.


Radodajka xsmx

mora imeti + ali ima lahko tudi - aspekte ? Tole s konjunkcijo mi je zelo logično x:Dx

Kaj se zgodi če je,npr,opozicija Venera /Mars.Je še vedno radodajka ali kaj drugega,sličnega oz.podobnega x:Dx ?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#314 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. februar 2006, 17:12

Po moji nestrokovni oceni bi v takem slučaju radodala - pa se boji narediti prvi korak(nekak imam v mislih opozicijo venero sco in marsa v biku x;)x )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#315 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. februar 2006, 17:59

Po moji nestrokovni oceni bi v takem slučaju radodala - pa se boji narediti prvi korak(nekak imam v mislih opozicijo venero sco in marsa v biku x;)x )



pred kratkim sem slišala zanimivo razlago o opoziciji.Planeta drug drugemu gledata v obraz,se opazujeta,dopovedujeta,slišita se pa ne .Pri vsem tem pa vsak zastopa svoje stališče.Težka bo. x:Dx .Si zamišljaš naše parlamentarce,da se samo gledajo xDDx Jim ni pisano na kožo.

Mislim,da bo ob opoziciji 'radodajka'bolj ' previdna radoznalka' sploh pa če gre za hitrega,vedno na akcijo pripravljenega Marsa in trmasto Venero.

da vidim kako bo tole tudi Lunca interpretirala.

Srečno! :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#316 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 28. februar 2006, 18:21

Izbrati pravi dan. Hm... pišuka da jest ga zmerom prepozn zberem. :o|o: Hm bi mogu tele moje reflekse mal nahrult, da naj delajo to za kar so. :inocent:
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#317 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. marec 2006, 11:46

[quote name='č.v.e.k.a' date='28. Feb 2006 ob 18:00' post='645664']


Mislim,da bo ob opoziciji 'radodajka'bolj ' previdna radoznalka' sploh pa če gre za hitrega,vedno na akcijo pripravljenega Marsa in trmasto Venero.

da vidim kako bo tole tudi Lunca interpretirala.

x;)x Kadar sta na akcijo pripravljeni mars in trmasta, sicer pa lepa venera postavljena v opozicjo, se verjetno fajtata precej. To pomeni, da je korak ZA a bi, a ne bi kar močen. x;)x Na vsak načina pa je boljše, da si v katerem koli aspektu, kot pa v nobenem. Ja vsaj mal napeto preden pride do prave akcije. x;)x x:Dx

#318 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 1. marec 2006, 22:28

Kadar sta na akcijo pripravljeni mars in trmasta, sicer pa lepa venera postavljena v opozicjo, se verjetno fajtata precej. To pomeni, da je korak ZA a bi, a ne bi kar močen. icon_smile_wink.gif Na vsak načina pa je boljše, da si v katerem koli aspektu, kot pa v nobenem. Ja vsaj mal napeto preden pride do prave akcije. icon_smile_wink.gif icon_smile_big.gif

-------

fajtata :P
Pri opoziciji se jima tale film vrti v glavi.Itak ne moreta najti skupnega mnenja ,saj se ne slišita :D

Verjetno gestikulacija deluje malo bolj.

Res je,da je vsak aspekt boljši kot nobeden.Saj osamljen planet bluzi
po chartu kot se mu zdi.Pač osamljen je in išče družbo,aneda ? :)

trmasta sicer pa lepa Venera :D
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#319 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. marec 2006, 08:35

Res je,da je vsak aspekt boljši kot nobeden.Saj osamljen planet bluzi
po chartu kot se mu zdi.Pač osamljen je in išče družbo,aneda ? :)

trmasta sicer pa lepa Venera :D



:palec: :palec: :2src: x;)x

#320 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 2. marec 2006, 17:00

mene pa zanima, kdaj se rane najhitreje in kdaj najpočasneje celijo? kdaj je najbolj neumno, delati kake pretirane posege na telesu, ko naj ne bi nič "posegal" v telo?

#321 Johanan

Johanan
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. november 2009, 17:01

Mene pa zanima a je ta tema še aktivna.Morm rečt da sm prebral komplet vse komentarje in me zanima ali je Boris še aktiven an tem področju.Kako je računal te datume.Samo s pomočjo knjige in koledarja ali kako???Bi mel par vprašanj zanj.

LP
J.

#322 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 12. januar 2012, 10:32

joj, kolk super tema!

Prav upam, da se obudi xsrcx
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#323 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 24. maj 2013, 09:10

Hehe, po sto letih šla brskat po astro forumih .. .stručkoti, jaz rabim en dan v bližnji prihodnosti, ki je najbolj nevtralen oz. najbolj ugoden za oddajat prošnje.

Pač tako, da je kaka možnost več, da bodo ugodno rešene ...

 

OK, na kratko: zelo starejša zgornja soseda ima klet, ki je v originalu spadala k našemu stanovanju, ampak so očitno prejšnji prebivalci nekaj delali menjave. Gospa ima malo fobijo pred ljudmi in ves čas občutek, da jo hoče nekdo nategnit, ji škodit ...

Nam bi v trenutni situaciji zelo prav prišlo, da bi zamenjali klet .. ker je pod našim stanovanjem in bi lahko zmontirali peč in prenesli sušilni stroj, ki je trenutno v sobi od tamale .. ma nima veze, v glavnem ...

Imava napisano eno zelo prijazno pismo ... ki bi ji ga rada dala, da ga v miru prebere in se odloči...

 

Ne bi pa rada zafrknila vsega samo s tem, da ji pismo oddam recimo na lunin mrk, ko bo vsa tečkasta, ker je slabo spala ali kaj takega ....

 

 

Kakašna ideja?


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#324 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 24. maj 2013, 09:19

Hehe, nimamo nadzora glih. Lahko pa ravno na Lunin mrk (se počuti osamljeno, žalostno) in potem pride priložnost, ko uvidi, da jo še nekdo potrebuje... ;) Lahko vzame pismo in ga prebere komaj čez dva dni ;)

 

Važen je notranji namen. Zakaj nekaj čarat? Če sta napisala, tako kot je, je to to. Več kot "ne" tak ne more rečt.


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#325 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. maj 2013, 09:26

Hehe, po sto letih šla brskat po astro forumih .. .stručkoti, jaz rabim en dan v bližnji prihodnosti, ki je najbolj nevtralen oz. najbolj ugoden za oddajat prošnje.

Pač tako, da je kaka možnost več, da bodo ugodno rešene ...

 

Kakašna ideja?

 

Astro vplivi so pod vplivom različnih bitjec...tako da najbolje da se pripopa na prošnjo kakšnega "diplomatskega" angelčka in stvar rešena...biggrin.png

 

Najboljši dan...torek...sem šel malo čekirat zakaj tak flash...

-arhangel- Samuel

- planet- Mars

-sve što se čini u vezi mašine, daje hrabrosti i štiti od vatre i bilo kakve sile...

 

Glede na napisano bi rekel, da je bolj primerna subota- sve što je u vezi s kučom i zemljom...mogoče je pa kaj več v ozadju...skratka Višja posla...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0