Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkušnje z znamenji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1086 komentarjev na to temo

#901 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 18. februar 2005, 23:16

<{POST_SNAPBACK}>ti imaš pa zlo pestro življenje x:Dx  x:Dx  x:Dx
 

Če tako misliš.... xnckrivx
Dum spiro, spero.

#902 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 18. februar 2005, 23:21

hmmmmm sem pa v zadregi...a nisi omenila pet znamenj s katerimi imaš,v zadnjem času,opravka x:Dx :vtz: xnckrivx

Sem ravno hotla oment,da si srečkica ker se toliko ljudi suče okol tebe x:Dx
okol mene pa samo škorpijon-i :sori:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#903 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 08:22

<{POST_SNAPBACK}>
Aja Marsa..ti si Oven po znaku..

Ah kje, nisem, sam marsa sem pac (to pride iz priimka), pa pol folk tako asociira (pa se ker kao sem bolj energetik). :D
Imam sonce, luno, merkur, mars - v Ribah. ;)
V 4. hisi vse tistole, jupiter pa je edini ogenj - v ovnu v 5. :palec:

A mas vseen podobno, ti mas pa saturn 'gor' (jaz pa pluton)...

Luna v 2. v Kozlu, da zato 'revna??
Dvomim, ker zna bit tud ambiciozna.
Morda bos mela kake tekocine cez - bos kaksna jackica, oshtirka al kaj tacga. ;) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#904 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. februar 2005, 11:57

V primeru,da imamo premalo ognja v naših chartih moramo zreti,čimveč,v sončne zahode,ogenj,drevesne krošnje.Predvsem pa moramo zaupati vase.

Marsa ne mi reči,da imaš samo Jupiter v ognjenem znamenju :o|o:

Mi,prosimpoveš kje nna LF lahko vidim izrisane vaše charte.Menda so nekje in jih ne najdem.
Saj veš,firbec x:Dx :vragec: x:px
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#905 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 12:12

<{POST_SNAPBACK}>

Marsa ne mi reči,da imaš samo Jupiter v ognjenem znamenju :o|o:

Ja, sam. :)

Mi,prosimpoveš kje nna LF lahko vidim izrisane vaše charte.Menda so nekje in jih ne najdem.


Moj chart imas tule (*sicer pa ne vem, to je v temi Mi vsi, saj ni prav velik chartov okol, v glavnem se sam podatki valjajo... charta si pa folk v glavnem 'ne upa' dat x:px):
http://www.lunin.net...ndpost&p=132283
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#906 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2005, 15:59

<{POST_SNAPBACK}>V primeru,da imamo premalo ognja v naših chartih moramo zreti,čimveč,v sončne zahode,ogenj,drevesne krošnje.Predvsem pa moramo zaupati vase.

Marsa ne mi reči,da imaš samo Jupiter v ognjenem znamenju :o|o:

Mi,prosimpoveš kje nna LF lahko vidim izrisane vaše charte.Menda so nekje in jih ne najdem.
Saj veš,firbec  x:Dx  :vragec:  x:px

Ognjeni, ki nam manjka vode pa naj potemtakem čimveč plavamo, se zadržujemo v bližini vode, mogoče zremo v Luno?

#907 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 19. februar 2005, 16:38

Izkušnje:

1. Ovni: moški: so me vedno privlačili, nabiti z neko energijo, ki mi je vedno spodmaknila tla pod nogami...
ženske: nikoli se nisem prebavljala z ženskami ovni, ko sem že mislila da ta pa je drugačna, je nastal ogenj v strehi. Imam pa dve ovnice, ki sta ok v življenju, ostalo pa podn od podna.... :eek: :o|o: :sori:

2. Biki: moški: nikoli ni bil kakšen BUM z moški biki, premalo jih poznam, je pa moj fant bik- in sem zelo zadovoljna (kar se tiče seksualnega apetita za bike- vse drži x:Dx - ne morm skrit da sem scorpy!)
Ženske: nimam izkušenj. x8Dx

3. Dvojčki: moški: nimam izkušenj.
Ženske: zelo dobre izkušnje; tudi najboljša prijateljica je dvojčica (podznak ribi). x:Dx x:Ix

4. Raki: moški: nimam izkušenj.
Ženske: slabe izkušnje- prijateljstvo, ki je izgledalo iskreno, je bilo z njihove strani, prekrito z lažmi. xrolleyesx

5. Levi: moški: nimam izkušenj.
ženske: nimam veliko izkušenj oz. kolikor jih imam, so slabe. x:px

6. Device: moški: nimam izkušenj.
Ženske: slabe izkušnje.

7. Tehtnice: moški: nevtralna čustva...
ženske: nevtralno.... Nobena velika prijateljstva ali sovraštva- se toleriramo... x^x

7. Škorpijoni: moški: velika čustva (dobre in slabe izkušnje!)...
ženske: slabe izkušnje!!! :vragec:

8. Strelci: moški: nevtralno
ženske: nevtralno x:o)x

9. Kozorogi: moški: nimam izkušenj
ženske: premalo izkušenj, da lahko ocenim :o|o:

10. Vodnarji: moški: nimam izkušenj oz. kr neki.... :inocent:
ženske: nimam izkušenj

11. Ribi: moški: slabe izkušnje x?x Don`t get them.... :xx!:
ženske: tud nč za povedat... :vio:

Moje izkušnje z znamenji............ x:Dx x:Xx xDDx
Scio mi nihil scire

#908 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. februar 2005, 17:45

<{POST_SNAPBACK}>Ja, sam. :)
Moj chart imas tule (*sicer pa ne vem, to je v temi Mi vsi, saj ni prav velik chartov okol, v glavnem se sam podatki valjajo... charta si pa folk v glavnem 'ne upa' dat x:px):
http://www.lunin.net...ndpost&p=132283



Ojla,

si prepričana,da je zapisana prava ura rojstva?Meni deluješ bolj ognjen tip človeka :8):
Morda pa veliko zahode in plamene gledaš :)

Hvala za link ,grem malo prečekirat,da vidim kje sem se uštela.Drugače pa tudi moj Jupiter je v ognjenem znamenju .



Sem malo prečekirala karto.Zakaj jaz vidim kot,da imaš Sonce in Merkur v znamenju Ovna?Čuden izris.Drugače pa me zanima si previdna voznica in imaš rada kakšne oldtajmer avtomobile ali bolj sodobne pa hitre? Pa še nekaj je...veš veliko več kot poveš :) logično razmišljaš ...verjetno pa se v šoli nisi počutila najbolje :)

V glavnem si genialna mama,ki svojega sina še kako razume ... je imel kdo od tvojih staršev kakšen poseben družbeni status?

Predvsem izbrala si si pravi poklic.

Bo držalo,da sem v tebi najbolj opazila ravno tegale Urana .
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#909 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2005, 18:19

<{POST_SNAPBACK}>Ah kje, nisem, sam marsa sem pac (to pride iz priimka), pa pol folk tako asociira (pa se ker kao sem bolj energetik). :D
Imam sonce, luno, merkur, mars - v Ribah. ;)
V 4. hisi vse tistole, jupiter pa je edini ogenj - v ovnu v 5. :palec:

A mas vseen podobno, ti mas pa saturn 'gor' (jaz pa pluton)...

Luna v 2. v Kozlu, da zato 'revna??
Dvomim, ker zna bit tud ambiciozna.
Morda bos mela kake tekocine cez - bos kaksna jackica, oshtirka al kaj tacga. ;) :palec:



Marsa...Kako to misls tekocine?... :8):

aja lej ti maš pa v 4 hiši vse to notr-.--hmm...ubistvu si k ena riba... x;)x

#910 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 18:48

<{POST_SNAPBACK}>...Zakaj jaz vidim kot,da imaš Sonce in Merkur v znamenju Ovna?

Sem vedela, da bo to koga zmotilo...
preprosto ker je taka guzva tam v ribah, da jih ni moc kam drugam nastepat kot drugega za drugim.
(Kiron - 15 rib, mars - 17 rib, Luna - 22 rib, sonce - 23 rib, merkur - 24 rib.
Jupiter - 24 ovna. :palec:)

Tocna ura ce je? Se hecas? :D :P petek 13 pol ure do polnoci (pribl.), pa mama ne bo vedla? :P in jaz, ce se grem tole? :D
Ja, ja, jasno, ura je prava. Ogenj je v konjunkcijah pa v intenzivnosti, ki pa je sam skorpijon. Folk napacen vtis dobi, kaksen naj bi bil skorpijon.
kot tudi ribi, sam riba res nisem tolk.
Saj glej - kje je vladar vsega tega bluza v ribah? na asc, kje pa je vladar tega? na mc, pa se sklene 'krog'... torej, pluton, s scepcem urana, ki je avtomaticno zraven v dvojcku... (*ne dvojcku kot znaku, pac pa deluje v paru s plutonom, po defoltu, skoz)...
To sem jaz... mal tam enga neptuna se okol, da mal zameglim scene pa da je pestrejse oz. ne sam vse skupaj na nozh... pa tko...

Saj je lusten... x;)x xDDx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#911 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. februar 2005, 18:53

Marsa ojla,

kot sem malo višje napisala:čutiti je,predvsem,tvojega Urana.
Prima je postavljem tamle gor,da nadzira ostale planete. x:Dx
Ker je vladar tvoje 3.hiše sem vprašala kako kaj s tvojo vožnjo in kakšne avtomobile voziš .Saturn v tretji pokaže, nek, vidik voznika ker pa se nahaja v hiši Vodnarja :inocent:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#912 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 19:00

Blazno pozno sem sla delat izpit, ces da 'nisem za'.. morda je res, nekak se mi je zdel, da utegne me pobrat na cesti, ce pred 33. pa tko... saj ni vazno, se mi ne da utemeljevat.
No, zdaj pa je cist druga pesem (ko je bil pravi CAS - saturn, po povratku, nenazadnje) - sem hiter voznik z dobrimi refleksi, nekoliko zivcen sicer.. rada vozim.
Vsec so mi oldtimerji sicer, NISEM pa za; sem za moderno sceno bolj - ce bi se morala odlocat (oz. ce bi se LAHKO), rajs mam *sodoben* avto, torej fiesto, kot pa da bi mela starega hrosca, ki bi ga ful pedenala.
rada sibam. :)

mama genijalna? Mislim da nisem, imam pa razumevanje, to je zlo velik, imam tud samokritiko, pa hitro vidim vzorce - torej kaj so pri meni narobe delali... velik pustim, a vcasih pa sem kao 'stroga'.

Poseben status?
Mah, hecno je tole, v bistvu je fotr imel tovarno. :P :P : slisi se hecno...
Imel je z enim skupaj, ker kot YU ni mogel sam imeti..
Jaz imela.. italijansko zdravstveno pa tko, imeli smo italijanski avto..
Ampak tu ne gre za nek druzbeni status...
Ampak sem pa predstavljala (jaz) slovenijo ze parkrat na kakih festivalih.
Moji starsi so zelo na majndu, samo jaz sem umetniski tip.
samouk sicer - saturn v 3 (in nenazadnje uran na mc, v eksaktnem trigonu z venero v 6.).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#913 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 19:03

Saturnina, recimo pijace... :palec:
Drugace pa karkoli, use your imagination - morda bos sefica kakih toplic ali cesa taksnega. x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#914 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2005, 19:22

hehe..pijače.. ja use ur imagination. x:Dx .,,no sam..hmm..drugač sm hodila na eno Srednjo šolo..k smo se učil use o predelovanju hrane..in tud šli smo v Pivovarno pa v ful teh..sam ne ne..ni me še spopadl..da bi bla kej v tem fazonu..

hmm...šefica toplic.. hmmmmmm to se mi pa zdi zlo znano..drugač študiram turizem x^x ..ja tele "toplice"...glih zanč mi je ena glupost padla na pamet kako bi jst šla u ene ful hude švicarske al pa ameriške toplice..k tm majo tko upedenan k strela.. (opomba): drugač še nism bla v toplicah..No zanimajo me pa zato toplice..bom še povedala zakaj..zato ker majo notr razne te masaže tajske pa to..in hmm..to alternativno zdravljenje.. (nism pa še bla na kšni taki masaži)

aja.. men tud ni do tega da bi šla sploh izpit za avto delat..ker tle po Lublani..se nimaš itak km prepelavat..z avtom.. raj se 10 krogov prpelem do nekam pa u miru zujim med vožnjo..kukr da bi še to mogla mislt..kdaj prehitr vozm pa kdaj čez rdečo..

no sej konc koncu..bo pa to treba tud enkrat..joj ta "enkrat".. xrolleyesx
..shit zdej me je pa kr neki čudnga zagrabl..25 sm že stara...shiiitt...pa mi še zdej ni ukliknl..kwa bi..to je pa klinc če človeka zanima miljon stvari..tok mi počas uklikne..sam to pa samo zato..ker tist k mi pa uklikne je pa tapravo..zato ne počnem kr neki..za brezveze.. xDDx

#915 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. februar 2005, 19:27

aha ..vidiš me je tole zanimalo:Vodnar...vse novo,sodobno itd..:Saturn..konzervativno in staro...pa sem na oldtajmerja... kakšnega res dobre pomislila.
Drugač pa za sina mislila kot si zapisala. Mame,ki svoje otroke dobro razumejo ,v vsaki situaciji,so zame genialne x:Dx

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#916 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 19:37

saj so mi hudi, ves... enkrat sem jih fotkala... oldtajmerje...
Sam... kot pravim... vedno za naprej se odlocim, nikol za nazaj...
Saj si dobro sklepala, pa v bistu je bil 'respekt' - spet saturn... pa nekaksno vedenje, da je boljs, da ga nimam (halo, tko kot sem sla shtopat ob sedmih zvecer, bi sla pac z avtom, zato zelo smiselno sklepam, da me v tem primeru ne bi bilo vec tule). :D

Ja, saj mas prav... razumevanje je res zelo veliko, ce bi vsak SAM to imel, bi bilo ze zelo kul. ;) :) :palec:

Sem te cist presenetila - ti da lev ali oven, jaz pa s tole ribo vso. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#917 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 22:26

Joj ti si pa mene spomnila... moja sestricna pa JE vodnar, sam... ko si naju gledal, bi jaz bila vodnar in ona kaksen bik recimo. xDDx (je bik v asc). :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#918 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2005, 22:39

Saj maš Uran na MC, pa ker si odštekana in izstopaš. Ascendent pa itak.

#919 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 22:53

saj... saj se sama tud tko vidim...

Smo govorili o IQ testih danes.
No, na enem sajtu je tud test, ko odgovarjas, pol ti pa 'dolocijo' astrolosko znamenje (ne na podlagi kakih datumov, pac pa samo na podlagi tvojih odgovorov).
Pa sem sla za stos resevat - in pri enih odgovorih se nisem mogla cist odlocit (recimo - ali ste druzabni? lohk sem zelo, lohk pa ne... in podobna vprasanja, kjer bi bili dve moznosti)... no in sem najprej resila test tako, kot je najbolj pasalo name...
In pride 'resitev', pac score za skorpijona. zanimivo, a nic posebno novega, znacaj imam pac bolj skorpijionski kot ribji, tu pa so pac bili taksni testi (kako reagiras pa taksno, kaj maras, kako gledas na ene stvari pa tko - zanimiv testek).
No, a me je zanimalo, ker bi se v parih primerih lohk tud drugac odlocila, pa grem se 1x resit, pa obkrozim tisto drugo, kar bi tud lohk bilo, pac svojo drugo plat...
me je prav zanimal, kaj bo ven prislo oz. ce bodo ribe.
Niso - vodnar sem bila vdrugo. x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#920 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 19. februar 2005, 22:55

A podaš link? :8):
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#921 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2005, 22:55

A je kakšen link?

#922 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 22:58

joj, bom probala najt, jasno da ga hocte, saj sem pomislila, sam nisem hotla obljubljat, bogve kje mam to... xscratchx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#923 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:06

Komaj nasla, tam sploh ni bilo, so se preselili, pol sem z iskalnikom na sajtu nasla - sam se mroas vclanit... a ni nic takega, jaz sem se tedaj... te ne zasujejo s spamom pol, kaksnega sem pa tja, ko je kak nov test... tako da se lohk, je dost pro...
No tu je direkten link, sam je najprej obrazec za prijavo:
http://web.tickle.co...gy_makeover.jsp
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#924 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:19

Ma, nemogoče, naj bi bila Škorpijon. No way.

#925 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:20

si ze resila? :eek:
se prijavila in vse tole? :eek:
Ja ce tam tko pravjo, ze moras bit pol...
Ocitno vsakomur napisejo skorpijon... x:o)x x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0