Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkušnje z znamenji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1086 komentarjev na to temo

#926 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:22

Overall you're a scorpio??? :eek:

Ok, ma v bistvu lahko da napišejo vsakomur..... al pa je dejansko nekaj tudi na tem pri meni, ker se mi kar močno pozna Saturn v sco in me dela drugačno ribo.....
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#927 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:24

Najprej sem skoraj vse sredinske odgovore obkrožila, potem pa take, ki bi bili bolj za leva ali Strelca, pa še kar Škorpijon, pa sem se prijavila z drugim e-mail naslovom. Čudno. Mogoče probam še enkrat. Čeprav sem že tudi razmišljala, kaj če mama ne ve ure rojstva do minute natančno, kaj, če je bila ura v bolnici naprej. Če bi se rodila 4 minute prej, bi bila Škorpijon v Asc, sam se mi zdi skoraj nemogoče.

#928 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:24

Ha, pih, ne me basat!! x:Dx x:Dx x:px

ce bosta pa vdrugo tudi vidve vodnarja, se naj grejo pa solit. x:px x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#929 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:25

Mogoce pa je kaj narobe, je cist drugace videt kot tedaj...
Sam te preusmeri in bi naj to bilo to...
Zanimivo....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#930 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:30

Ne, ampak ni mogoče, ker bi imela Venerino dominanto - na MC, sploh ne bi imela Urana in Jupitra na Asc, kar je nemogoče, ker toliko kljubujem in se upiram. Ne, ne, kar verjamem, da je 13:30 pravi čas.

#931 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:31

V drugo ko sem kar nekaj klikala je bla tehtnica. grem še enkrat.
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#932 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:34

Spet Scorpio. Pa nekako se mi zdi, da bi lahko tudi to mislil glede na odgovore..... sem ribica, po eni strani mi gre pa ribjost na živce in bla rada bolj taf. x:o)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#933 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 20. februar 2005, 00:08

Hehe... tole sem enkrat pred časom reševala (zdajle se mi ravno ne da), pa je prišel strelec - se pravi moj ascendent x^x

#934 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 00:15

jaz bi pa vcasih prav *hotla* (za stos, da brejknem, da se vrzem iz tega, da se postavim drugace) bit kaj drucga ... oz. da bi po kakih silnih takih testih al kaj tacga mi prislo ven kaj tacga bolj... hm... tacga... :P
Npr. totalno mega se mi zdi, ko je cveka me videla malce kot leva celo... al pa ko mi oni eden rece, ce sem kozorog... al ce mi tehtnico clo kdo pripise...
Tko nekak... da ni tko dolgocasno... prav zanimivo bi bilo recimo tudi, ko bi mi koncno kdo ribe pripisal... x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#935 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 00:25

Jaz sem pa zdajle sla resit in sem bila oven. x8Dx xyesx

sam tezko se mi je odlocit - ali sem inutitivna?
ali sem:

Enthusiastic and full of energy
Settled and practical
Expressive and intellectual
Sensitive and intuitive

Vse od tega sem. :D
No, 3 ziher...
(*razen settled).. :P
practical? :|||
No, nekje ze. ;)

Ocitno sem se tokrat odlocila za enthusiastic and ful of energy :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#936 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 20. februar 2005, 19:37

..hm..ja sam stara...(Marsa)..ti pa res ne zgledaš..41 let... xDDx ..je en kolega sedu tle..zravn pa mu pravm...da si mela tud ene razstave na Metelkovi k on tm učas dela.. pa mu pravm.. da si tm nekje okol 33 stara..on pa men: kako 31 če ma 41 let.. x:Dx ..(skratka hitr u glavi zračuna)..k jst glih ne x:Ix

aja.. pa učer mi je padl neki na pamet..čak to maš ti ta Lunin forum..to vem..sam a to ti je služba?..al je to u kšni firmi?..da je prov prostor za to..?al od doma štimaš to?

#937 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 20:22

xDDx Nic ne stekam... kako en tolk dobr ve, kok sem stara? :D ;)
aja, zraven tebe je bil, sem mislila mal drugac, ko si metelkovo omenjala.
Hvala za tole, za tale kompliment! x8Dx, te ne pomladijo kar tkole za 10 let... x^x x;)x

To je 'moja sluzba', firma je zavod, ki ga imava in obsega razlicne dejavnosti, delam pa doma. xyesx
Kaj pa ces... xDDx

p.s. :o|o: no saj v bistvu se nisem... :|| 41... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#938 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 20. februar 2005, 22:21

meni pa po tem testu prišlo Škorpijon. Zanimivo x:)x

Pozdravček xsrcx

#939 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 21. februar 2005, 00:18

kdo bi si mislil - VODNARKA.. kar tudi sem po sončnem znamenju :eek: x:Dx x:Dx

#940 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. februar 2005, 00:19

aja.. haha, se vedno 'smo pri testu' tistemle... :D
Mi ni bilo nic jasno... kao zdaj trinity ugotavlja, da je vodnarka, ce to se jaz vem, pa nismo prav zelo na zvezi. :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#941 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 21. februar 2005, 00:22

xg:Dx xg:Dx xg:Dx xg:Dx
ja ja test, sej bi verjetno mogla pripisat !

#942 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. februar 2005, 00:34

zakaj, saj je bil pa stos. x:Dx xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#943 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 21. februar 2005, 13:54

<{POST_SNAPBACK}> ...
No, na enem sajtu je tud test, ko odgovarjas, pol ti pa 'dolocijo' astrolosko znamenje (ne na podlagi kakih datumov, pac pa samo na podlagi tvojih odgovorov)...


sej najbrž res določijo znamenje na podlagi odgovorov, res pa je tudi, da ob prijavi napišeš tud rojstni datum...

meni tud pride škorpijon (kjer mam luno in mars).. ko sem vidla vprašanja sem vedla, da bo tko izpadlo x8Dx

mojemu strelcu pa pride lev, tudi njegova luna, ki pa je pri njem sploh ne prepoznam.. oz. jo začenjam prepoznavat, odkar vem, da jo ma tam x8Dx xDDx ... pa najbrž rezultat tega testa zanj sploh ne velja, saj najbrž upošteva spol, on je pa reševal kar z mojim username-om

#944 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 21. februar 2005, 14:18

BOBNAR: lej lej, luna v biku (rada fafa)

Kva Bobnar a to je res al kaj? Jst mam tud luno v biku x:Ix x:Ix x:Ix x:Ix x:Ix he, he, he ...


Sam ni mi jasno zakaj to tebi ni :xx!: ? x:Dx x:Dx
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#945 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. februar 2005, 14:48

Kakem testu?? :eek: :inocent:
----------

meni pa po tem testu  prišlo Škorpijon. Zanimivo x:)x
Pozdravček  xsrcx



#946 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. februar 2005, 15:02

Kaj pa pravte na tale chart? :eek:
skor vse prazno oz. samo na eni strani vecina!? 6 praznih his.
Objavljena slika

#947 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. februar 2005, 16:50

Z ozirom na zasedenost planetov v prvih treh hišah pomeni trdo telo na sebi...planeti v 12. tudi delo na nezavednem. Ima osamljenega Kirona v sedmi hiši torej naj bo pozoren na vse vrste partnerstev in tistega od staršev,ki je nasprotnega spola od njega.
Z ozirom na to,koliko hiš je praznih bi lahko dodala,da je energija precej zaprta in človek z malo truda veliko doseže(možno).Obstaja nevarnost,da je potem tudi koncentriran na manjše cilje in ne vidi daleč,s tem pa ciljev,ki so boljši in oddaljeni.

me pa zanima kako,oseba,s tole karto živi konjunkcijo Pluton in Saturna na ascendentu na koncu oz.12.hiše.

Pa še en firbček....Tranzitni Pluton potuje preko natalnega Neptuna v drugi hiši ..kako je s financami oz.materialno sfero življenja.

Bom vesela če lahko kaj poveš iz real lajfa..ne iz knjig.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#948 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 21. februar 2005, 18:57

<{POST_SNAPBACK}>Kaj pa pravte na tale chart?  :eek:
skor vse prazno oz. samo na eni strani vecina!? 6 praznih his.

Oseba v najlepših letih (22). Želja po biti opažen in pozitivno ovrednoten. Luna v 3. hiši v izgonu in v konjunkciji z južnim vozlom - zgovoren, oster sogovornik, hoče imeti prvo besedo. Se strinjam s č.v.e.k.o., da je problematičen odnos z enim od staršev, domnevam, da z mamo. Melanholičen tip osebnosti, videz resnosti. Res bo morala delati na sebi, vendar ji bo uspelo zaradi močnega Marsa v Kozorogu. Ker je v padajoči hiši, bo pač malce dlje trajalo. Spoznati bo morala, da je prilagodljivost dobra vrlina.
:eek:
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#949 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. februar 2005, 19:54

<{POST_SNAPBACK}>Oseba v najlepših letih (22). Želja po biti opažen in pozitivno ovrednoten. Luna v 3. hiši v izgonu in v konjunkciji z južnim vozlom - zgovoren, oster sogovornik, hoče imeti prvo besedo. Se strinjam s č.v.e.k.o., da je problematičen odnos z enim od staršev, domnevam, da z mamo. Melanholičen tip osebnosti, videz resnosti. Res bo morala delati na sebi, vendar ji bo uspelo zaradi močnega Marsa v Kozorogu. Ker je v padajoči hiši, bo pač malce dlje trajalo. Spoznati bo morala, da je prilagodljivost dobra vrlina.
:eek:



:palec:

čeprav me malo moti Neptun v drugi hiši. Pač odvisno od načina gledanja
na uspešno življenje.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#950 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. februar 2005, 19:56

<{POST_SNAPBACK}>
čeprav me malo moti Neptun v drugi hiši.

Mene tud... (ceprav ga nimam) - me pa moti tud juzni cvor v 2. - tega pa mam. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0