Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Drugačni otroci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
143 komentarjev na to temo

#101 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:37

Saj to je to - mislim, da je Jan s svojim stavkom A drugacni so pa vsi enaki? - povedal bistvo.
To je to.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#102 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:57

Pusti Aakhuta - pac, provocira - itak pa najbrz sploh ni niti malo nate letelo tole, niti morda na nikogar... Samo malo je zleht vcasih....

aja, in kaj se naredi ,da so vibracije tko položene v nekem humanem in ne www posiljevalskem značaju?
Marsa ,če maš moč jo uporabi ,ne pa ,da laziš kt ena pahuljica sem in tja. Sej vem, da maš delo in to Odgovorno .

#103 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 15:14

Pusti Aakhuta - pac, provocira - itak pa najbrz sploh ni niti malo nate letelo tole, niti morda na nikogar... Samo malo je zleht vcasih....

aja, in kaj se naredi ,da so vibracije tko položene v nekem humanem in ne www posiljevalskem značaju?
Marsa ,če maš moč jo uporabi ,ne pa ,da laziš kt ena pahuljica sem in tja. Sej vem, da maš delo in to Odgovorno .

Poki... svojo moc se kar uporabljam, ne bi je pa hotela izkoriscati... Moram uporabljati tudi modrost, ohranjati svoje zivce... in podobno.
Poleg tega pa je vcasih strategija ignoriranje ne samo najpametnejsa pac pa tudi najbolj ucinkovita.
Ker forumi so javna zadeva in vsak lahko zal kraca, kar zeli. No, bolj ali manj.
Ne bi rada bila policist in nadzornik.
Ce takole pomislim, Poki - mislim, da mi kar dobro ratuje in da sem s tem zaenkrat se kar handy.
Odvisno je tudi, kaksno strategijo imas...
Motijo me uredniki, ki se nenehno vtikajo (sem kje kdaj ze zdavnaj opazila kaksnega takega, tako da vem)...
To je pa sicer tudi izfuravanje moci, ces - ker imas pac moznosti.
Pa kenslanje komentarjev etc... Jaz to cimmanj pocnem - ker pocasi se lahko zgodi, da potem ze kar sam presojas, pa meces ven, to pa ni gud... Lahko postanes pristranski - na vsak nacin pa ti bodo to ocitali.
Meni ni nihce res zoprn.
Ce kdo kdaj uleti s kaksnimi forami negativnimi, itak zacutim to vibracijo pa praviloma ne padam (vec) na finto in se ne vtikam...
Vcasih me mnenje koga uzalosti, iritira ipd...
A vseeno ne sklenem celote po tem enem delcku...
Mislim, da nikakor nisem kot 'pahuljica, ki lazi sem in tja'..
Tudi morje valovi zdaj v eno, zdaj v drugo smer...
Voda pa pac sem in bom ostala - v tem je moj catch, moj car in moja moc. x^x x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#104 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. oktober 2003, 15:20

eh, sm padu preveč not, veš x:o)x

#105 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 15:26

Saj je kul, Poki - thanx, si mi dal priloznost, da o tem razmislim in sem tole ugotovila pac.. Kok da sem kul, pravzaprav.
x:o)x x;)x x:px :vragec: x:)x

Ampak res - ne maram pokroviteljstva pa skoz dajat vedet, da kao lahko nekaj zdaj jaz.
Saj sem necimrna, egocentricna, JAZ, JAZ, JAZ (kot Oven ali recimo Nino x:Dx)... a vseeno... ne bi hotla komandirat prevec.
Najbrz je tako, da moram biti tocno taka kot sem. x:)x

x:Xx x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#106 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. oktober 2003, 16:00

:vragec:


klele ochitno kar nekaj bivshih
DRUGACHNIH OTROK.... x:Dx
astra
pokowc
mick
litlm
zirosi
aquarius
marsa
nataly
bobnar
volk(IĆ)
aakhut(IĆ?)
etc....


665 :vragec: pa pou se xegox na vashe xracx ..... x:Dx x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#107 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. oktober 2003, 16:23

:vragec:


sicer pa je bil danes pogreb za Dr. TIVADAR-jevo....
gospa je ogrono naredila za otroke...posebej za oni zavod na IG-u...in
mladinsko okrevalishche na rakitni
pogreb minil v absolutni tishini...brez govorou, brez zahvaljevanja....kakih 2 000 ljudi...


aakhut
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#108 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 24. oktober 2003, 18:18

Saj so popolnoma drugačni lahko tudi zelo inteligentni in nas na določenih področjih prekašajo.

Danes, ko želimo od otrok to, da se čimprej prilagodijo storilnosntemu šolskemu sistemu, pa nadalje še takšnemu življenju, je čedalje več "drugačnih" otrok, pa tudi odraslih!

MucaMaca :palec: :palec: :palec:

Tudi "pedagoški" delavci so naravnani storilnostno in ne marajo "drugačnih" otrok, ker bi morali z njimi več delat, pa še večina jim ni dorasla (imajo pomanjkljivo izobrazbo v tej smeri).
Poleg tega pa mislim tole: dokler bo šolski sistem naravnan tako, da bodo pri otrocih iskali NEznanje namesto ZNANJA se bo stvar slabšala. Vendar pa jih bodo vsi "drugačni" otroci prisilili prej ali slej, da bodo to spremenili in začeli iskati znanje in da jih bodo začeli učiti znanja, ki jih bodo lahko v življenju tudi UPORABILI.
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#109 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. oktober 2003, 19:09

Poleg tega pa mislim tole: dokler bo šolski sistem naravnan tako, da bodo pri otrocih iskali NEznanje namesto ZNANJA se bo stvar slabšala. Vendar pa jih bodo vsi "drugačni" otroci prisilili prej ali slej, da bodo to spremenili in začeli iskati znanje in da jih bodo začeli učiti znanja, ki jih bodo lahko v življenju tudi UPORABILI.

x8Dx :palec:

#110 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 24. oktober 2003, 19:14

res Nada :palec:

po xpolzx gre... v teh inšitucijah... s spremembo zavesti :madpro: :wacko: ...

#111 Solea

Solea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 90

Objavljeno: 27. oktober 2003, 20:40

sistem je sistem in je kakršen pač je, v sistemu so pa vedno le ljudje in za kar je eden občutljiv bo drugi zanemaril in tako je žal tudi v šolah. Ko se bo spremenila miselnost lahko upamo, da bo boljše za vse.

aakhut verjetno ni mislil nič posebnega s temi slikicami, sama mislim, da jih je kje našel in jih preprosto dal v promet.

Punce borite se še naprej pa vso srečo!

#112 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2003, 13:26

:vragec:


solea....te slikce cem dal Z NAMENOM....
materam, ki med nosechnostjo pijejo in kadijo, bi morali preprosto otroke vzet.....to je chista in absolutna neodgovornost zhenske in bodoche matere...taka si ne zasluzhi imeti otroka...potem se pa kle neki razburja, pa od drzhave hoche neke privilegije....sama ga je takega naredila, sama naj se z njim ukvarja....
sicer bi pa morali shizofrenike sterilizirati....


666
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#113 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. oktober 2003, 14:00

xcivx uuuuuuuu,huhu, komentar casa in prostora x:)x :palec:

#114 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 28. oktober 2003, 14:29

O Aakhutić ga spet seka. A si siguren, da ti škorpijon ne hara čez natalno luno in saturn v 12. hiši, al kwa že? :eek:

xcheersx


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#115 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2003, 14:49

:vragec:


aja sorry mick....
mash prou....
bi lds brez volilceu ostau....


666
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#116 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2003, 15:21

:vragec:


hehe
a nisi njihou volivc?

hmmmmm.....hehe


666
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#117 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2003, 15:26

:vragec:


chudn....pa shtejerc si....


tole mal shizo... x;)x



666
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#118 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2003, 18:36

:vragec:


x:Dx x:Dx x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#119 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2003, 18:49

xzobkox
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#120 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2003, 19:18

:vragec:


hehe
zakaj so (hmmm....smo...enkat je **** napisala de sm jst tut) bl simpatichni od nedrugachnih?
smrdljivkin je mnogo bolj simpatichen od smrdljivke...(verjetn de zato k je NORMALNA x:Dx )


666
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#121 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 28. oktober 2003, 20:49

Aakhut,

jaz pa sem mislila, da govorimo o tem kako sprejemamo drugačne otroke, ne njihove matere... in seveda kaj lahko naredimo v dobro teh otrok :ermm:
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#122 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2003, 21:02

:vragec:


hehe
pol pa Astro vprashi,
al je zarad otroka odprla tole temo....
al zarad sebe :xx!:


666
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#123 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 28. oktober 2003, 21:30

Aakhut

mislim, da jo je odprla zato, ker je dobra mati in jo zanima še mnenje drugih, ker več glav več ve... še vedno...
prepričana sem, da je ni odprla zato, da bi jo ti imel priliko žalit...
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#124 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. oktober 2003, 21:31

:vragec:


aha....
ona pa mene lahko....al kaj?
pa mojo mamo....recimo.......je bla navdushena k je tist prebrala....
astra ... :palec:


666
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#125 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 28. oktober 2003, 21:38

pa mojo mamo....recimo.......je bla navdushena k je tist prebrala....

Aakhut.... sori.... nisem našla (Astrinih žalitev namreč)
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0