Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 5


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1099 komentarjev na to temo

#26 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:10

Mick...a ne...da ma prestolnca svoje čare... x;)x

x:Dx x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:14

Kaj prebiram? Nesrece itd... Ja, ja, treba res pazit... Zadnjic, ko sem vedela, da je sla Astra na pot, me je kar skrbelo malo...
Kot mame...
Ja, mame, Otozna... Tudi jaz sem razmisljala o tem in celo hotela odpreti temo Materinska ljubezen - ki jo ziher enkrat bom - samo nimam casa zdaj... Potem pa ne postavis dobro svojega mnenja oz. tocno tega pointa, ki si hotel izpostaviti, potem pa cisto narobe kaj izpade ali kaj takega... Tako da to storim enkrat drugic.
Ja, Otozna - verjamem in tako si te tudi sama predstavljam - lep znacaj imas in lepe lastnosti.
ZATO, ker tako jemljes, pa tudi ni bilo tako hudo oz. najhujse.
Jaz res verjamem v to.
Tudi jaz nisem preganjala one zenske, ki je povozila Tima in itak pac ni nic bilo - samo sem bila se zadovoljna (sploh pa zdaj, ko nazaj gledam), ko sem tako spet nepanicno ravnala in tako, namesto da bi otroka celo nedeljo vlacila po policijskih postajah etc., mu vmes dala dvakrat glino - in je lepo pocival. :palec:
Aja, btw - ful je vse kul, seveda. Glina je jasno totalno pomagala - imel jo je gor 4X po pribl. 2 uri v dveh ali treh dneh.

Sory, Mateja in Aliana - vceraj nisem opazila pripomb vajinih. x:)x - ja, je ista fotka, samo 'naravne' x;)x barve so...
Se 'spodobi', ko je ravno uletelo moje najbolj pomembno obdobje v letu.

Nataly! Se dobro, da je vse kul - pa ne se mi zdaj se kregat! x:Dx x:Dx
Mislim, pride Sonce v Sco, pa prec - hops!
Lani sem jaz tudi hecno zakoracila v Sco - vem, da glih LN ni delal... :o|o: in sem malo srfnila okoli (zelo malo ali prakticno ne srfam)... No, in sem kake dve uri srfala po sajtu, kjer so bili zivljenjepisi najvecjih in najhujsih kriminalcev in sprevrzencev, mnozicnih morilcev itd...

Mi smo se predlani zaleteli na Hrvaskem. Bili mi krivi (ni bilo pa sicer nic, razen da je oni vozil nosecnico, ki pa ji nic ni bilo - in ne nikomer - samo zrinili smo ga s ceste in je pristal v nekaksnem jarku). Ves dan smo preziveli na policijski postaji Mitja dobil prepoved voznje za nekaj mesecev, placali kazni ful... (sicer pa so bili kar prijazni z nami).
Da bi se obrnili takoj nazaj, ce ne bi bili prevec sesuti od vsega in ker pac ni smel vozit.
Jaz pa sem imela kako leto ali koliko izpit, vseeno pa s sabo Voznisko, nisem pa se nikoli prej vozila bmw-ja - ker si ga nisem upala, ker je bil ful velik, ker nisem znala dati v rikverc x:Ix itd..
To smo vzeli kot znak, da moramo biti cimbolj s poti, s ceste...
Potem vse tole razmisljas... o lajfu in vsem... kako je samo trenutek, pa je druga scena lahko, totalno.
Tako smo se tri tedne samo valjali, pocivali, nikamor se vozili etc... In si totalno odpocili.
Nazaj grede pa prvic sli s trajektom tja do Reke (navadno gremo na Split ali Drvenik), ker si nisem upala vozit bemvlna od Splita do Ljubljane.
Pa sem potem vozila s trajekta, samo do meje (od Reke do slo meje, kakih 20, 30 km), potem pa dalje Mitja, ker prepoved seveda v SLO ni vec veljala.

Jaz sem prepricana, da me - nas - zgoraj nekdo cuva... In thanx za to! xgoldfishx xgoldfishx xgoldfishx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:19

He... predno jaz tale creva, jasno ze druga stran se obraca, Mick je ze vmes bil v LJ in nazaj... Mick, lepo, a ni cisto kul LJ, no? x:Xx :8): x;)x x:)x

Astra - ti pa si v elementu, madonca! :eek: x^x :palec: Saj samo sponas, energije imas ------------------------>
Skratka - vec je imas, vec je imas. x8Dx :palec:

Snegec. xduhx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:38

Marsa...nč nisi napisala...kako si se imela včeraj... x?x

Jaz pa res... :onfire: ..hehe... x^x

Astra
Per aspera ad astra

#30 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:45

Hehe - v bistvu sem šla na lnf, da poiščem recept za burek x:Dx :palec: . Vem, da ga je Tamara objavila enkrat in sem že ga sprobala in :palec: Zdaj pa vse drugo gledam x:Dx x:Dx

Mick - da se ti ne bi preveč dopadlo tam :vragec:
Astra - razgrajačica x:Dx x:Dx (z mano vred) x:Dx

Marsa - saj se ne prepiram - ampak nekam slabo prenašam takšne trke zadnje čase x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#31 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. oktober 2003, 09:55

x:Dx A še to moram napisat, pol pa res... x:Dx Ona dva Danca-frenda- sem ravno meil dobila prejle- on strelec ona vodnarka....Mislim - kako logično in kako zelo se poklapa - itak se najbolj z temi družim(o), ni moglo biti drugače - gliha vkup štriha - magari s čisto drugega dela Evrope. Tak x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 10:05

Nataly - v burek sem se ti tam ze vtaknila... x:px

Astra, thanx, ker skrbis. x:Xx
Nic posebnega ni bilo, ker je bilo bolj malo ljudi - pol jih ni prislo, kar se mi je zdelo... :o|o:
Kuri se je za vse tam matral, zbral skupaj, spedenal... Saj je naredil to iz entuzijazma, tako da bi bilo lepo, ce bi jih vec prislo.
Videla ful enih nezmontiranih videov (za katere ne bi bilo nic hudega, ce jih ne bi, ker ne maram gledat svoje face cez cel ekran in da zraven se drugi to gledajo... mi je nerodno in vse, ne maram tega...).
Bili smo mladi in hecni, imela sem celo enkrat kariraste hlace x!x x?x x:o)x , na videih sem imela kake 4 razlicne barve las in frizur, dolzin - pac iz razlicnih obdobij...
Vseeno srecala nekaj ljudi, ki jih ze ful let nisem videla, pa se takole potem vidimo.
Bilo je veliko mladih, eden je pristopil k meni in me pobaral, a ne, to si ti in to, in ce lahko zrihtam kaksne posnetke.. In da kok dobr in vse...
Ma, saj je bilo cisto lustno... Samo, saj pravim - premalo tega folka je prislo, pa nekaj je napol snezilo, pa se folku zgleda ni dalo lazit ven v takem.
Potem pa sva sla se na burek - kok mi je zadisal. Vedno je dober, kadar se ufuram in grem tja.
Zjutraj se zbudim, letim pogledat ven, me razveseli snezni pogled... Imamo smreke tu spodaj in ful dreves, pa je lep pogled.
Zdaj sem pa se vedno malo zblojena in se psih. prip., da napisem napoved 44. Imam rada mir s tem cez vikend.

p.s. In kaj je se bilo fino?
Da jih je ful reklo - neverjetno, kako dobro zgledate (glede na to, kaj vse...).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 24. oktober 2003, 10:12

Otožna, pravijo modri ljudje, da smo vedno ob pravem času na pravem mestu.

Dobila si lekcijo, kakršno si potrebovala. Prepričan sem, da si izpit opravila z odliko in da ti takih preiskušenj življenje ne bo več ponujalo.

Čestitam k tvojemu pozitivnemu razmišljanju. :palec: :palec: :palec:
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 10:15

... Dobila si lekcijo, kakršno si potrebovala. Prepričan sem, da si izpit opravila z odliko in da ti takih preiskušenj življenje ne bo več ponujalo. ..

To, to, ja - to je TO, kar skoz poudarjam, samo redko se da to prebrat v dveh stavkih x;)x - kot pri BigM-u.

:palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 11:57

x;)x
Evo. Sem ze. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:01

Tudi jaz. :palec:

#37 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:03

jaz tud, jaz tud :palec:

#38 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:11

Muši tud. x^x
Mushi

#39 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:25

Bobnar je dbest.. x!x
No, sem že... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#40 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:47

Zrno dodal xbendx
Glej naprej, če se le da,...

#41 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:00

Jaz tudi. Najglobji padec vas kot kaže ne čaka.

#42 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:13

Glasujete lahko tut tule:
http://www.rtvslo.si...ice/glasovanje/

Tale stran pa malo čudno deluje. Glasuješ enkrat, pa potem, ko probaš ponovno, te nič ne opozori, da si že glasoval ... spodaj pa piše, da je možno samo enkrat xrolleyesx

Če tale stran res deluje tako, potem je možno tudi večkrat in ne samo enkrat dnevno ali kaj?

x;)x x:)x
Objavljena slika

#43 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:18

...emm... če si prvič uvrščen na lestvico te niti ne more.... xrolleyesx

A! x:Ix x;)x (malo slabo prečital).

#44 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:19

x:Dx
Bobnar, rada preverjam če stvari delujejo tako kot piše ... v tem primeru je to letelo na glasovanje ... x:o)x
Objavljena slika

#45 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:20

Ja, mame, Otozna... Tudi jaz sem razmisljala o tem in celo hotela odpreti temo Materinska ljubezen - ki jo ziher enkrat bom - samo nimam casa zdaj... Potem pa ne postavis dobro svojega mnenja oz. tocno tega pointa, ki si hotel izpostaviti, potem pa cisto narobe kaj izpade ali kaj takega... Tako da to storim enkrat drugic.

... to se morem pa jaz naučit take vrste potrpežljivosti, dostkrat kaj bleknem, preden je ideja že čist zrela in pol jo malo narobe postavim.... hehe rezultate lahko vidite po celem forumu :)

Hm lej ga vragca... bobnar, si dobil moj glas, tko na lepe oči.... ker slišal še nisem komada... :) hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#46 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:25

Glasujete lahko tut tule:
http://www.rtvslo.si...ice/glasovanje/

Tale stran pa malo čudno deluje. Glasuješ enkrat, pa potem, ko probaš ponovno, te nič ne opozori, da si že glasoval ... spodaj pa piše, da je možno samo enkrat xrolleyesx

Če tale stran res deluje tako, potem je možno tudi večkrat in ne samo enkrat dnevno ali kaj?

x;)x x:)x

Ni nujno Tina, lahko, da samo glasa ne štejejo. Recimo, prva metoda je, da si zabeležiš IP naslov obiskovalca. Če je iz tega naslova danes že bilo glasovano, enostavno glasa ne prišteješ. Druga pa je cookie oz. piškotek, ta je manj zanesljiva metoda, ker ga lahko obiskovalec pobriše iz svojega diska. x:)x Izvedela pa ne boš, ker ne izpiše, koliko ima kateri komad glasov. x:Ix

#47 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:36

Rachek, na kakšnih straneh, kjer lahko glasuješ, se izpiše npr: Hvala za vaš glas, bla, bla, bla, ...
Dobiš neko povratno informacijo.

x:o)x
Objavljena slika

#48 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:39

še en glasek več za Skat x^x x:)x

#49 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 24. oktober 2003, 13:56

Bom mal iz teme šla, sem opravila svojo lunsko :palec: dolžnost, ampak mene pa zanima nekaj drugega , torej marsa, sori, ampak a ima danes lunin net staro podobo al sam men štrajka xrolleyesx

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:12

:onfire: :onfire: :onfire:
Danes -zdajle, pred eno uro- sva koncno kupila bojler (po pol leta pomivanja z mlacno vodo in tusiranja s prav tako)! xsrcx
Koncno se bomo lahko spet skopali...
Oh, kaksen projekt je bil ta bojler - samo cakala sem, kdaj mi ga bo nad glavo razneslo.
Poracuna za elektriko sva placala kakih 40 ali koliko jurjev - na sumu imava tale bojler...
In v ponedeljek ze majster pride...
Oh, res, koncno!
Zdajle pozimi v temle crkavat z mrzlo vodo... :o|o: :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0