Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 5


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1099 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:14

Otozna!
Kaj si to gledala?
A tole:
http://www.astrologija.org/new
To je to, namrec - in odpre, mislim - je ze New. x:)x :palec:
Zdaj ga komaj uvajava (cel LN preselit in na novo oblikovat, uredit, ni macji kaselj - saj je samo vsebinskega dela (brez forumov, novic in lunce) vec kot 500 strani.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:25


... Dobila si lekcijo, kakršno si potrebovala. Prepričan sem, da si izpit opravila z odliko in da ti takih preiskušenj življenje ne bo več ponujalo. ..

To, to, ja - to je TO, kar skoz poudarjam, samo redko se da to prebrat v dveh stavkih x;)x - kot pri BigM-u.

:palec: :palec:

kar malce težko se tole spravim pisat, torej hvala vsem. ja mislim da je bila ena takšna preizkušnja za to življenje čisto dovolj. je blo pa še nekaj zanimivo. recimo po nesreči (pa saj ne težim, kajne?) - ne spomnim se nič nič slišala kao izgubila zavest, čeprav sem jaz malce drugačnega mnenja kot moji zdravniki. že priprava prtljage mi ni šla od rok, ura odhoda mi ni dišala, hvala bogu da sem malo obrnila okrog, ker ponavadi ima glavo za šoferjevem sedežom, jo lažje vidim, to je napaka, ne počnite tega, ker drugače bi imela danes iznakažen obraz, drobci stekla so se čez rjuho, s katero je bila pokrita zarili v nogice, pa še celo pot sem bluzila, kar nekaj sem slišala. nato smo se po mojem mnenju peljali v takšni temi kot bi bila v neosvetljenem prodoru in tema. kdaj sem se zavela, ko me je butnil iz avta. nimam pojma. čez kakšne pol ure sem to se ful spomnim globoko zajela zrak in zavonjala kao amonijak, oziroma ful me je bolelo, samo tisti trenutek, drugače bolečine nisem čutila, pa je bil recimo tud srce malce poškodovan (ej, pas je kost od nedrčka med rebri zaril do srca, halo?), občutek imam, da sem zavarovala malo in se v tistem trenutku vrnila,sicer pa me niti ne zanima kaj je bilo, hvala višji sili.
In niti ne vem od kje sem jemala moč in odreagirala tako trezno, kot da bi gledala film, ki te sicer gane ampak ....
in od moje lepe hondice ni ostalo nič, popolnoma nič, smrk.
sicer pa, a ni danes lep dan gledam skozi okno pol gozda je v belini, spodaj pa se bohotijo rjavo rumene barve, lepo res lepo.

#53 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:36

En velik halo v službi, pa me samo en dan ni. Potem se neki skregajo in je cela pi... x:o)x x:Dx , in potem je treba vse v red spravljat. Ja, pa računalničarjem za pivce dat,xcheersx ,

potem pa spet tečejo stvari kot treba...samo, pol se vprašaš, zakaj pa so se sploh začele? :att:


:eek: :eek: :eek: MucaMaca

#54 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:39

Sem pozabil omenit kako dobre energije se pretakajo tu v dnevniku... "I see friends shaking hands saying how do you do.. they realy say i love you...."
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:44

Skregal, ne, MucaMaca... xrolleyesx :o|o: Of kors.

Otozna - hvala Bogu!! xsrcx :palec: (*take izkusnje res spremenijo tvoj pogled na svet in zivljenje).
Pa to, ko si 'cutila', slutila - tudi meni se je tistega dne to dogajalo, ful sem imela slab obcutek (preden smo se zaleteli) - ful takih znakov je bilo, ful (ful vec kot drugekrati) povozenih zivali - ne samo macke in jezi, pac pa tudi lisice in vse zivo, no... se niti ne spomnim vec... samo ful je bil slab obcutek...
Samo kaj, ko se ne ravnamo vedno po njem.

Bobnar - thanx! x:)x Ti tudi vse opazis, pa znas tud pohvalit. x:)x x:Xx

A tako je potem s temle? Da ce se 'obdrzis' na lestvici, to pomeni, da te rolajo vsakic.., Aha...
Kako pa smo se potem TZB ze parkrat tam pojavile? Najbrz na kako izredno zadevo (npr. zenske v rocku ali kaj takega).
Skratka - velik dosezek je tole, da prodres malo iz anonime.

Cestitke! Se veliko glasov in veliko cimboljsih projektov; koncertov (lajf igrat se najvec naucis, izpilis, pa ni ga vecjega gusta, sploh za bobni, sama sem za bobni najbolj uzivala x:Xx), videov in vsega. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:48

Sem pozabil omenit kako dobre energije se pretakajo tu v dnevniku... "I see friends shaking hands saying how do you do.. they realy say i love you...."

A ne? xloveyx
Veckrat razmisljam, kako super, da smo se spomnili tegale Dnevnika. :palec:
Ker je cisto nekaj posebnega, no, vsaj zdi se mi, ceprav je res, da nikjer ne srfam, pa mozno, da imajo tudi drugje kaj takega...
Ampak je pa fino...
Da imas prav temo za takele zadeve, ker je res fino - prvic, skoz dogaja - madonca, saj je azurno najbolj!!!
Prvi zvemo, ce je na Trojanah sneg! x8Dx :palec:
Pa se zase imas... kdaj je ze bilo? Pa gres pac v te teme pogledat.
Sicer sem ga prepozno preselila, tako moras na 40 straneh iskat.
Ampak nikoli ni bil 'pravi trenutek'. x:)x
Ali je bilo ravno toliko odgovorov na strani, pa se ze lotim, pa v momentu 5 komentarjev in vse - pa nisem mogla.
Ali bi bilo ravno po kaksnih mojih stosih, pa bi izpadlo, aha, svoje sem povedala, zdaj pa zapiram sceno. xDDx :vio:

Potem pa je bil res pravi trenutek - in ze laufa s polno paro! xupx :detelca: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 24. oktober 2003, 14:58

Rachek, na kakšnih straneh, kjer lahko glasuješ, se izpiše npr: Hvala za vaš glas, bla, bla, bla, ...
Dobiš neko povratno informacijo.

x:o)x

Ja, to je res ... vsaj nekaj ti izpiše ... :o|o: Tu pa nix! x:Dx

#58 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 24. oktober 2003, 15:12

Otozna - hvala Bogu!!  xsrcx  :palec:  (*take izkusnje res spremenijo tvoj pogled na svet in zivljenje).
Pa to, ko si 'cutila', slutila - tudi meni se je tistega dne to dogajalo, ful sem imela slab obcutek (preden smo se zaleteli) - ful takih znakov je bilo, ful (ful vec kot drugekrati) povozenih zivali - ne samo macke in jezi, pac pa tudi lisice in vse zivo, no... se niti ne spomnim vec... samo ful je bil slab obcutek...
Samo kaj, ko se ne ravnamo vedno po njem.

marsa maš prav, znaki, ampak kako naj mašinca nekomu dopovem da ni nekaj prav, če misli da se mi trga, da sem padla z luna, pa itak mal za čarovnico veljam tu okrog, torej če mimo okna nekdo na sesalcu prileti sem to jaz, ker sem moderna čarovnica, pa je metla že malce zastarano prevozno sredstvo x:Dx , ampak sem dobra čarovnica, nič hudobnega ni v meni, res no :sori:
mislim, da ko se bo kolektivbna zavest ljudi malce dvignila da bo bistveno drugače, a ne xscratchx xyesx

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 15:45

Saj vem, poznam.
Moras biti dovolj samozavesten in kar vztrajat. Potem ti scasoma zacnejo verjet.
Jaz sem v bolnici ful tezila, da ne smejo dat narkoze Timu (ker ima nek aspekt) in me niso upostevali.
So pa bili pozorni - in ce drugega ne, sem dosegla vsaj to, da so nenehno chekirali.
Pa ker se res ni zbudil potem.. hm... koliko? ... ma, skoraj 24 ur, no, vmes se je napol, tako malo, cisto dead in vse, a ves dan do zjutraj je rabil, da je k sebi prisel, pa so mi od tedaj vse verjeli in mi tudi na ta racun dali tamalega domov, ko sem zatezila, da konc, dost, nic ne bomo dodajal. Da vse bo, da se to tako in tako, Pluton gor dol... in me zacuda poslusali.
Jaz podkrepim to s svojo prepricanostjo, pa (zaradi nje tudi) prepricljivostjo.

Nekoc pa sem sanjala, da sta dva frenda padala in namesto v vodo strbunk priletela splash, pa sem mislila, da se bo njima kaj zgodilo, se je pa meni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. oktober 2003, 15:54

:vragec:


hmmmmm....
se mi je zhe po vremenu zdel,
da je ucheri blo vech kot ponavad shtajercov v LJ.... :xx!: x:)x x;)x


665 :vragec: -ou pa pou
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#61 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. oktober 2003, 16:09

Ti marsa, keri aspekt je bil to za narkozo... trigon pluton sonce?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#62 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 24. oktober 2003, 18:08

danes je pa mene odstrelil ob sedmih pred tv, prižgem in kaj vidim - našega bobnarčka x:Dx :palec:

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 19:46

Kaj pa jaz vidim (ko se spomnim, da aja saj res, Bobnar, Vidospotnice etc)...?
Sidarto v plascih-kiklah, ko izbuljajo oci in strasno hudo in grdo gledajo, pa en srce nekaj utripa in vse... xrolleyesx :o|o: xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 19:48

El Nino - ne, Uran in Neptun v 8. hisi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 25. oktober 2003, 14:06

Jaz tudi oddala svoj glas. Zdaj moram pa se videospotnice ujet enkrat...

Zima je.. ful zgodaj, se mi zdi.. Kar ne morem se navadit.

Vceraj bila prvic v Zagrebu.. sva neke knjige peljala dol. Celo nekaj soncka sva videla. Kar simpaticno mesto, kolikor sem ga uspela videt. Prvi obcutki dobri, kar je pa meni itak najbolj vazno.. kaksen je obcutek, ko stopis v mesto.. Nekateri so kul, kot tale, v drugih pa takoj zacutim, da mi niso najbolj.. Kot Madrid naprimer, ali Porto... taka mesta, ki naj bi bila ful wau, men so pa :o|o: ...

Iscem stanovanje v Madridu, preko intereta malo brskam okrog. Saj imam moznost v studentskem naselju biti, ampak.. bi si morala delit spalnico se z enim clovekom.. Pa mi ni kul.. Ni problema, delit flat s 5 ljudmi, samo malo zasebnosti hocem, svojo sobo.. Sem pac clovek, ki rabi malo prostora samo zase.. Saj se bo verjetno kaj dalo najti, en kup studentov je, ki iscejo cimre... Bomo videli.. Pa se.. rada bi, ce ze moram delit flat, ga delila s kakim spancem(ko), ne pa s tujci.. ker potem bo spet sama anglescina in je brezveze da sploh kam hodim.

Prisla domov zdajle, mami ima rojstni dan.. Zadnje case sva se ful.. odtujile.. Zadnjic so me pripravili, da sva obe sli na reiki srecanje.. Uf.. ponavadi ful uzivam, se sprostim.. zdaj sem pa rabila eno uro, da sem se skulirala... pa je samo zraven bila, sploh nisva se nic pogovarjali.. Zreva si energijo, ena drugi.. totalno... in jaz ne vem kako naj to ustavim.. Trenutno je edina moznost, ki jo vidim to, da sva cim dlje narazen.. Bedno sicer, se zmeraj je moja mami.. pa vseeno...

Aha, se ata in mama sta prisla.. grem mal dol pogledat in pozdravit.. potem pa nazaj v LJ...




Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. oktober 2003, 14:29

O, Aliana - se te vedno razveselim! x:)x :palec:
Tole, ki govoris... Saj bo - res je, kot pravis, treba se bo malo distancirat, sicer pa - SPET bosta z mamo frendici in vse, ZIHER - bos videla... Vcasih pac rabimo malo distance... x;)x
Ko smo pa ze pri tvoji mami, pa ji tudi jaz zelim vse najlepse za njen rojstni dan! :vio:
Bodi kul - saj bo... Ste druzina, ste fajn, veliko so ti dali, tako in drugace, vcasih pa so otroci morda tisti, ki prevzamejo vlogo tako najmocnejsega kot recimo tudi dinamicnega dejavnika. Ne igraj njenih filmov, pac pa ti ponudi svoje alternative.
Ti gre pac na zivce malo v tem obdobju... tudi njej ziher ni lahko.
Sicer pa si mlada in uzivaj - vsak mora svojo dozo vsega dat skozi... tako bos najverjetneje tudi ti enkrat mama... takrat bos gledala cisto drugace, spomnila pa se bos na vse tole...
Tezki cajti, kaj cmo... Nas pa to krepi. Za igro in vse zivo, kar bos vse se pocela, pa je sploh fajn izkusit vse zivo na lastni kozi - nobena vloga ni bolje zaigrana, kot tista, ki je zaigrana najbolj doziveto, taka pa je vsaka, kjer ponudis se svoj delcek, svojo izkusnjo, svoj Jaz. x:)x x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 25. oktober 2003, 15:01

Hvala, Marsa.. imas prav.

x:Xx



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#68 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 25. oktober 2003, 15:38

wakka, alianka, zahtevna persona , vem ja, pa še v tuji deželi, wakka
ne bi jest meu take želje, bi se sprijaznu in tko meu še več izkušenj s tujim fulkom.

Jest pa še neč oddal glas, ko bom vidu spot takrat p ajaa.

#69 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 25. oktober 2003, 16:47

Wow ... glih pri Miheju v pisarni ... jaz bi meeeeelll to stavnovanje .... aaaaaa ....... x:Ix

#70 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:16

:hepko: Uspelo popravit računalnik in usposobiti tale internet. x^x x:Dx
Upam, da ne bom odkrila še kakšne stvarce, ki ne bo delala ... xwizardx

xgoldfishx xloveyx
Objavljena slika

#71 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:22

No super tole tvoje veselje :palec: ,a je bilo kaj ribice vmes x?x

Lep večer :palec:


#72 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:23

x:Dx borism, brez xgoldfishx bolj težko usposobiš mikrosoft ... x;)x x:)x

Lep večer tudi tebi in vsem ostalim!

xsrcx x:)x
Objavljena slika

#73 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 20:58

In sedaj nič več dobre Volje Mick ko nisi več pri Volji x?x x?x

Sedaj si na kablu...(a si tud) privezan na kablu ( x?x ) , pa visiš samo doma, potem pa ni čudno, da si teč(nobca) x^x x:o)x x:Dx

Ven na sprehod, urco...dve... x;)x

#74 loncek1

loncek1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 201

Objavljeno: 25. oktober 2003, 21:55

jst sem pa dans kar prelenarila dan, včeraj sem se odpravila preizkušat novi sneg in se zapeljala po hribu s mini smučkami...toda do hriba, ki sem si ga zamislila sem hodila dve uri, pa dve uri nazaj... pa 25 cm snega...pa vse se je dogajalo po 16 uri...no saj sem danes pokukala tudi ven...psa je treba peljat na sprehod...pa sem šla v sončen mrzel dan...toda še vedno je bilo več lenarjenja pa luninega net-a... x:Ix

#75 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 22:00

bi bil mogoče boljše, če bi me kakšna "prava" zavezala s kablom in....... x;)x  x:px  x:Ix ...

Jah, veš...če svojih želja, sanj, upanj in hrepenenj ne boš "kakšni pravi" rekel, ne bo nič.

Torej, se zderi po hiši (če je domača prava);
Torej, vzami mobitel, dogovori se (če ni domača prava)...

Samo rezultat lahko pričakuješ le v primeru, če mickeno migneš.... x:Dx (da poveš svoje želje).




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0