Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vzgoja otrok


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2556 komentarjev na to temo

#2501 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. november 2015, 13:27

Vse jemljem nazaj res.

In samo rečem (spet po kmečko klinc, samo ti pregovori pač držijo vodo) : kar se Janezek nauči to Janezek zna.

Če pa se slučajno še zraven kaj nauči, pa je samo dobro. če je to znanje vredik sicer.

 

čisto razočarana nad pomanjkanjem vzgoje oz. neznanjem oz...sploh si ne vedo kaj z otrokom začeti. ker otrok pač ne bo gledal mehiških madona veter...ne morem verjeti, da se to lahko še dan današnji dogaja.

tak, da....premalo pozornosti zelo škodi.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2502 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. november 2015, 14:54

...

 

Snaham jz tudi nič ne govorim, naj se sami uštimajo. Je pa res, če bi živele v mojem domu, je druga pesem. V tem primeru se mora pač skupnost prilagodit na skupna pravila. Ampak nč ne škodi včasih koga malo spucat...bolj zaleže, ko sliši od nekoga zrelega wink.png .

Super politika - seveda dokler mladi igrajo na svoje in za svoje karte inno.gif

če bi si pa (večno) izposojali denar (in ne vračali), praznili tvoj hladilnik brez vprašanja, puščali svoje umazane cote pri tebi na čiščenje, te vsakodnevno obremenjevali z vzgojo vnukov,...pol pa druga pesem sing.gif

Mi živimo na svojih in za svoje karte (kot se reče), pa kljub temu moji (ali njegova) straši ne zdržijo brez butastih nasvetov. Milsm, k pri svojih letih RES ne vem, ne zase, ne kaj je dobro za najina otroka sleepy.gif

pa se pol čudijo, zakaj (o, le zakaj, res!?!) imamo malo stikov (časovno kratko omejenih) scratchchin.gif

 

Vse jemljem nazaj res.

In samo rečem (spet po kmečko klinc, samo ti pregovori pač držijo vodo) : kar se Janezek nauči to Janezek zna.

Če pa se slučajno še zraven kaj nauči, pa je samo dobro. če je to znanje vredik sicer.

 

čisto razočarana nad pomanjkanjem vzgoje oz. neznanjem oz...sploh si ne vedo kaj z otrokom začeti. ker otrok pač ne bo gledal mehiških madona veter...ne morem verjeti, da se to lahko še dan današnji dogaja.

tak, da....premalo pozornosti zelo škodi.

to drži kot pribito. Triletnikinpol si zna sezuti nogavice tako, da ostanejo na pravi strani in jih vrže v vrečo za umazana oblačila. 

30+letnik tega (še zdej) ne zna, ker je to počela njegova mati. Isto je z njegovo 30+letno sestro.

Včasih lahko starš najbolj pomaga tako, da NE pomaga flirt.gif ne dela stvari, nalog, namesto povsem sposobnih otrok.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#2503 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 19. november 2015, 16:04

Vse jemljem nazaj res.
In samo rečem (spet po kmečko klinc, samo ti pregovori pač držijo vodo) : kar se Janezek nauči to Janezek zna.
Če pa se slučajno še zraven kaj nauči, pa je samo dobro. če je to znanje vredik sicer.
 
čisto razočarana nad pomanjkanjem vzgoje oz. neznanjem ....

Nataly, meni se zdi čisto prav, da si "zetu" povedala, kar si mu. Je samo tvoje mnenje, ki ga ne rabi upoštevat in ne zdi se mi vtikovanje, če enkrat izraziš svoje mnenje v debati. Če bi jima težila nonstop z vsem živim, je pa drugo. Če ga že starši niso naučili tistega, kar bi ga morali, je včasih zelo koristno, da to od nekoga sliši. Pa verjetno je za pričakovat, da bo velik del njunega bremena padel tudi nate, če bosta oba brez službe.
Jaz v svoji "hiši" povem marsikaj tistemu, ki je pri meni na kosilu oz sem tisti čas za nekoga odgovorna oz skrbim zanj- imam vso pravico, pa če komu to paše ali ne. (seveda leti to na otrokove prijatelje, ampak mislim, da tudi, v tvojem primeru, ni greh "osvetlit zadevo" zetu.)
Bi pa v Cookijinem primeru naredila precejšnjo štalo, če bi me nekdo, ki mi "želi nonstop samo dobro" in se vtikuje, ker ne pozna termina osebnega prostora.
Moja svoboda je zelo obširna, zame, ampak le do meje svobode drugega. Če ne zlepa, me taki ljudje ziher razumejo zgrda. Kakor želijo :-).

#2504 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 19. november 2015, 16:13

[quote name="Cookie" post="1055769017" timestamp="1447941246
Včasih lahko starš najbolj pomaga tako, da NE pomaga flirt.gif ne dela stvari, nalog, namesto povsem sposobnih otrok.[/quote]

Se strinjam. Medvedje usluge so za otroke najhujša popotnica za življenje, po moje.

#2505 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. november 2015, 11:44

No, saj jaz sem svojima puncama povedala, da pričakujem fer odnos. Torej - naj ne bodo v šoku, ko bom kaj zinila, kar se mi ne bo zdelo vredik. In enako tudi pričakujem od njih. Če nekaj ni prav, ma da se to pove. Ni nujno, da imam vedno jaz prav...če slučajno nimam(samo ponavadi imam :))) Ker slabše je to, da zetu ali snahi lezeš v ta zadnjo, za hrbtom pa šinfaš...če imaš kaj..povej v faco, pa da se problem reši. Če ne pa nam bog pomagaj.

 

Ne...no, jaz sem še vedno v šoku -res priznam...ker nečak in njegova nimata blage veze...on se pri tridesetih in nekaj ne zdi dovolj zrel za otroka (koga kurca sta ga pol šla delat), ona si ni dobro opomogla od poporodne depresije...svak in svakinja ne znata reči ne svoji prvi vnukici....in dobimo.....no dobimo, živo katastrofo. In potem uletim zraven jaz, ki sem se bila navajena pogovarjat z deco....in dete pokaže jezik....pogledam njune starše...jima nerodno...ona grabi za kuhlo...alo....ji(punčki) pravim...ti, a si kaj bolana, da jezik kažeš? odkima. Ti, pokažem svojega? in ji ga pokažem. No, kak se ti zdi?...(velike oči - odrasli ji ponavadi ne kažejo jezika). preventivno ponovno pokaže. jaz se sklonim k njej in ji pravim....a veš, da se mi zdi, da imaš en mozolj tam? zdaj, če že kažeš jezik, daj ga še enkrat, da vidima...na jeziku ni dobro, da kaj raste....in je dete stalo pred mano z iztegnjenim jezikom...z očmi iskalo pomoč pri starših, ki cepala zraven....in ni ga upala potegnit nazaj v usta, ker sem jaz tako resno in strogo gledala v njen jezik. čez čas sem se je usmilila ji ji dovolila, da ga je skrila nazaj v usta. in potem je ves čas pazila, da se ja ne bi zmotila in jezika pokazala. Njena starša sta mi povedala, da cel čas vsem jezik kaže in da niti kuhla nič ne pomaga....mislim. otroka nasekat ker jezik kaže ali kaj.... ne vem. jaz sem vedno imela takšne odštekane prijeme, ki so zalegli bolj kot vse druga.

 

ampak, kot že rečeno....hvala bogi, da sem jaz tole skozi že dala :)))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2506 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. november 2015, 12:19

Nat, kaj če bi ti vmes med dvema mozaikoma eno knjigo o vzgoji napisala smile.png Tko, z anekdotami, sploh ni treba razlagat kaj in zakaj ... Jaz bi jo z veseljem kupila in talala okrog smile.png


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#2507 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. november 2015, 15:39

haha Aliana :) bi me po hitrem postopku vzgojniki križali.

Jaz sem tole imela čisto po svoje: ugotavljam namreč, da sem bila kar nevarna mati....kakor hitro dete shodilo  -ta mlajše, je takoj morala osvojiti stopnice. V četrtem nadstropju smo bili doma, brez dvigala in nima smisla, da se vnaprej sekiram, kako lahko pade po stopnicah...in sva imele učno uro hojo po stopnicah....ali pa plavanje tudi v takem obdobju - kaj čem bit živčna, da se otrok ne utopi...kakor hitro shodile, sem ju nafintala, da sta skakale k meni v vodo, hočeš plezat po drevju - lahko..samo prej se nauči kako...in takšne.. ali pa kako sem ju naučila iskanja gob - najprej sta v gozdu lahko pobrale čisto vsako gobo, ki sta jo našle. Najbolj ponosni sta bili seveda na mušnice, bog ne daj, da se jim je kaj zgodilo...pol pa je prišlo spoznanje, da tam kjer so mušnice, so šele ta prave gobe zraven... in tak.

Ma vsepovsod sem ju vlačila zraven, tako, da se je na koncu dogajalo, da nista več hotli it...

no...zdaj pa kar pogrešam te babje trenutke....res. in ko me prime, da bi se pocartala z njima, ju kar stisnem k sebi...ne glede kje smo (zadnjič v mestu en jezno gledal, ko sem starejšo k sebi stisnila....:))))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2508 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. november 2015, 21:12

Nat, kaj če bi ti vmes med dvem amozaikoma eno knjigo o vzgoji napisala smile.png Tko, z anekdotami, sploh ni treba razlagat kaj in zakaj ... Jaz bi jo z veseljem kupila in talala okrog smile.png

 

Samo kaj, ko se dobre vzgoje v vsaj 90% ne moreš naučit iz knjig. Tisti, ki se pa, pa so takšni, kot je to opisal Pico. Pri čemer sploh ni tako bistveno iz katere knjige in katerega vzgojnega guruja si izberemo. 



#2509 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. november 2015, 21:47

Ma jaz bi Natino brala za gušt, ne kot učno gradivo ;) 

Pa mogoče dobila kako idejo kako najstniške težave reševat, ko bodo :P Meni bi take dobre in učinkovite prišle na misel šele naslednji dan :)

 

Nataly, o stopnicah :) Mene tudi sosedje čudno gledajo, ko tamal že od 1 leta naprej sam pleza gor in dol za mano, medtem ko jaz po tri vrečke in ruzake nosim :P Zdajle je star 15 mesecev .. danes me je kap, je hotel z mano v klet in očitno ga je varuška učila hodit po stopnicah (jaz ga nisem, ker mi je bolje, da pleza, dokler ne bo čist zihr) .. In mi da roko, šiba dol .. na drugi polovici stopnic spusti roko, jaz grem dol, kao, bo itak prilezel za mano .. in on stopi čist na rob .. jaz zadržujem sapo in razmišljam a sem dovolj blizu, da ga bom ujela, če zleti dol .. in tamal naredi korak dol :P in še enga in še enga, s takim nasmeškom do ušes. Dejansko je hodil po stopnicah v klet, po takih stopnicah, kot da bi bile meni do polovice stegen .. 

 

(pa kot je bila danes ena dobra fora na FB kako te toddlerji vedno postavijo na laž - ko sem hotela ponovit in ga posnet zraven, je čist mirno počepnil in šel lepo po vseh štirih :P


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#2510 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. november 2015, 23:02

splav

 

https://www.facebook...30718563608097/

ni mi všeč tale manipulacija; ker vsak naj s svojim telesom počne, kar želi (kot prvo!), kot drugo pa obstajajo tudi medicinsko indicirani razlogi za splav (trisomija, druge kromosomske nepravilnosti), kot tretje morebitna materialna stiska (kako boš otroka preharnil, če še sebe nisi zmožen, nimaš bivanjskih pogojev in ne mi tlele, da vse se da, če se hoče - ja, taki pol jokajo po TV da rabijo pomoč), kot četrto - si kot ženska - nosilka Življenja - jemljem pravico, da odločam kdaj sem pripravljena sprejeti novo Življenje (nezaželjena nosečnost kot posledica zatajitve kontracepcije ali posilstva), ...

poleg tega me ta video napeljuje na misel, da je bil splav samo zaradi ugotovitve ženskega spola?

Kaj si sploh hotel z njim povedat?


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#2511 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 21. november 2015, 16:48

bojim se, da si narobe razumela ...
ponekod okolje zahteva rojstvo fantka in če je plod punčka, ga ubijejo s splavom ...
filmček pripoveduje o nastanku življenja skozi pogled plodu in je klic proti ubijanju plodov ženskega spola ...
 
res je, da načeloma narediš s svojim telesom kar želiš ... ampak plod ni tvoje telo, le gostiš ga v sebi ko raste ...
 
 
in potem je tukaj še karmični aspekt ... će ubiješ otroka v sebi, dobiš prej ali slej karmično lekcijo ... spočejo te, rasteš, se pričneš zavedat sebe in potem te starši namerno ubijejo iz takšnega ali drugačnega razloga ... 
 
ne gre za obsojanje, je le klic k globjemu premisleku ... življenje pa nikoli ni bilo enostavno ... 

bi lahko zapela na kak drug tvoj stavek, pa sem se odločila, da rajši za tega - zadnjega. Ker morda se je plod utelesil, ker je hotel/rabil izkušnjo zavrnitve in v dogovoru s svojo mamo-ki je rabila to izkušnjo splava - no, potem ne moremo več takole posloševati.

Menim, da se skoraj vsaka ženska, ki se odloči za splav, za tega odloči po res temeljitem, tehtnem premisleku. Dopuščam pa tudi manjše število takih, ki to opravijo mimogrede, kot se nekdo npr.odloči za to, da gre na kavo. Ampak za večino pa je to težka odločitev in travma in verjetno tudi nekajletno spraševanje, "kaj pa če,...kako bi zgledal/a zdajle,...tale je pa tok star/a kot moj/a,..."

Ampak ker si napisal glih bold, potem ajde, se strinjam (in mi je pena na ustih popustila)biggrin.png


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#2512 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. november 2015, 11:36

ugotavljam v bistvu, da se nagibamo k dvem skrajnostim. Ena je....pretirano zavijanje v vato, delanje wunderkinda iz otroka, omogočat otroku vse to, kar tebi ni bilo omogočeno...(še sama sem skoraj padla v to - kot otrok sem si ful želela v glasbeno šolo, pa nekak ni bilo keša, pa volje in pa vprašanje, kje boš ša to rabila...), no in ker jaz nisem šla v glasbeno, pa naj gre moj otrok. (pozabila na to, da nobena ni marala javnega nastopanja, ki je bil meni v krvi, da nobena ni pela, ker jaz sem s štirimi leti telovadila po odru...da niti malo posluha pravzaprav). In pridemo v glasbeno - starejša, njena najboljša prijateljica, ki si želela, da b s starejšo skup hodile in jaz. Odločena, da moje dete bo imelo to, kar jaz nisem. Preizkus s svinčnikom na vrsti....ujeti ritem....moje dete tolče čisto mimo...daj še enkrat...pa daj M. poslušaj...ji še prigovarja frendica....vidim, da stisne ustnice, se koncentrira...pol pa udari mimo, prvič, drugič, tretjič.... Mogoče bi poskusili naslednje leto, pravim. Ja, si oddahne dete...drugo leto. Ni bilo drugega leta, ni bilo glasbene. Ker mi kliknilo, da to kar bi bilo mogoče dobro zame, niti pod točko razno ne bi bilo zanjo. Mlajšo sem samo vprašala - bi šla v glasbeno? Ne. Dobro.

Plavala pa boš. Tu pa ni bilo dileme - zaradi ukrivljene hrbtenice, pa da se ji trebušne mišice lepo razvijejo. Tule pa ni bilo pravo glasa.

 

 

mi je pa pred leti na fb zid starejša tole pripopala gor. :)

https://www.youtube....h?v=u2_hxzgveKg


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2513 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. november 2015, 12:00

ugotavljam v bistvu, da se nagibamo k dvem skrajnostim. Ena je....pretirano zavijanje v vato, delanje wunderkinda iz otroka, omogočat otroku vse to, kar tebi ni bilo omogočeno...(še sama sem skoraj padla v to - kot otrok sem si ful želela v glasbeno šolo, pa nekak ni bilo keša, pa volje in pa vprašanje, kje boš ša to rabila...), no in ker jaz nisem šla v glasbeno, pa naj gre moj otrok. (pozabila na to, da nobena ni marala javnega nastopanja, ki je bil meni v krvi, da nobena ni pela, ker jaz sem s štirimi leti telovadila po odru...da niti malo posluha pravzaprav). In pridemo v glasbeno - starejša, njena najboljša prijateljica, ki si želela, da b s starejšo skup hodile in jaz. Odločena, da moje dete bo imelo to, kar jaz nisem. Preizkus s svinčnikom na vrsti....ujeti ritem....moje dete tolče čisto mimo...daj še enkrat...pa daj M. poslušaj...ji še prigovarja frendica....vidim, da stisne ustnice, se koncentrira...pol pa udari mimo, prvič, drugič, tretjič.... Mogoče bi poskusili naslednje leto, pravim. Ja, si oddahne dete...drugo leto. Ni bilo drugega leta, ni bilo glasbene. Ker mi kliknilo, da to kar bi bilo mogoče dobro zame, niti pod točko razno ne bi bilo zanjo. Mlajšo sem samo vprašala - bi šla v glasbeno? Ne. Dobro.

Plavala pa boš. Tu pa ni bilo dileme - zaradi ukrivljene hrbtenice, pa da se ji trebušne mišice lepo razvijejo. Tule pa ni bilo pravo glasa.

 

 

mi je pa pred leti na fb zid starejša tole pripopala gor. smile.png

https://www.youtube....h?v=u2_hxzgveKg

Hahaha. Popolnoma enaka zgodba glede moje glasbene in nato glasbene mojih otrok. Starejšega sem peljala na preizkus za sprejem, "votrok" je fušal. Jz čisto žalostna: pa naj hodi prvo leto v pripravnico, saj imamo vsi v družini posluh, in prisežem, če boste čez eno leto istega mnenja, bom upoštevala. In res povem, sem bila drugače kar realna in otrok nisem zavijala v vato. V osnovni šoli sem učiteljico enkrat še spodbudila, naj mu oceno zaključi navzdol. Zakaj ne, če se je celo leto švercal... No, skratka, v glasbeno ni bil sprejet in pika. V mladostniški karieri so mu kasneje pa le neki geni udarili ven in je bil pevec pri punk bandu laugh.png . Jbg, tam niso občutljivi za posluh. Na veselje sosedov si je nato kupil trobento in nekaj časa veselo trobil. S fotrom sta imela še obdobje kitare, ki je tudi izzvenelo. No, kaj vam rečem, vsega kriva glasbena srednja šola, ki preveč ozko gleda, kaj je talent  biggrin.png inno.gif icon_smile_wink.gif

 

Nat, sem mislila nate ja, ko sem slišala za bojni incident v vaših krajih icon_smesko.gif   Pa vse NAJ NAJ icon25.gif



#2514 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. november 2015, 12:49

hvala :))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#2515 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. december 2015, 00:26

http://www.siol.net/..._in_starsi.aspx

 

Bohvedi če bo kdo opazil vzporednice z "država pomagaj, država daj.." sindromom. Se bojim, da je velika večina pod navidezno črto sleepy.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#2516 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 4. januar 2016, 09:19

fotr.jpg

Zelo enostaven odgovor - epruvetka? :)
PS.. Nisem mavricna

#2517 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 29. januar 2016, 18:32

ŽALOSTNO RES, KAKO MAME UNIČUJEJO SVOJE HČERKE IN POL TE HČERKE UNIČUJEJO SVOJE SINOVE....IN ZGODBA GRE NAPREJ.....IN NIČ SE NE DA NAREDITI,KER SO MAME,MAME PA JA NOČEJO NIČ ŽALEGA OTROKOM !!!! A NE????



#2518 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 3. februar 2016, 23:35

http://www.siol.net/..._po_pameti.aspx


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#2519 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 4. februar 2016, 09:06

Bil na njegovem predavanju, odšel razočaran: 2,5 / 10

 

Npr. starši naj otrokom ne dajejo petke; tisto ko starš in otrok skupaj udarita z dlanmi, ker ga s tem navajamo in mu sporočamo, da je udariti drugega človeka normalno, sploh kadar udarita močno. V zameno priporoča pestko; tisto ko starš in otrok skupaj butneta s pestmi. Tudi njegov pogled na uporabo tehnologij v otrokovem življenju je zastarel in nazadnjaški - ne dopušča kompromisov in gre v smeri izločanja tehnologije iz otrokovega sveta in usmerjanja k klasičnim igram in druženju.

 

Na splošno je izpadel nestrokovno, bolj kot nekdo, ki poizkuša svoje osebno mnenje prenašati na starše pod preobleko strokovnosti. Za referenco omenim, da je tudi vzgojiteljica izrazila razočaranje, pa ni mlada frčofela ...


Brez podpisa

#2520 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 4. februar 2016, 09:27

btw: predavanje je imelo pridih moškega šovinizma, ker so občasno padale šale na račun žensk. Kr velik fail glede nato, da so v dvorani večinoma bile ženske. 


Brez podpisa

#2521 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 10. februar 2016, 19:31

btw: predavanje je imelo pridih moškega šovinizma, ker so občasno padale šale na račun žensk. Kr velik fail glede nato, da so v dvorani večinoma bile ženske. 

 

Dejstvo je da so Janšo, Jankovića, Kordeža, Cerarja. itd itd vzgojile ženske, ki vzgojijo 95% živeče populacije, mislm da so potemtakem šale kr na mestu.

Ne štekam pa te potrebe nekaterih tipov, da so še bl ženskasti od žensk po tem principu, gre li za tipični eksampel   fukfehtarstva ali ?


prenos.jpg


#2522 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 10. februar 2016, 21:27

Dejstvo je ....

O lej ga, pršu Krišna z dopusta. Om Hare Om Pico. flirt.gif

 

https://www.youtube....h?v=gzlZEJrZ_TQ



#2523 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 10. februar 2016, 22:02

 
Dejstvo je da so Janšo, Jankovića, Kordeža, Cerarja. itd itd vzgojile ženske, ki vzgojijo 95% živeče populacije, mislm da so potemtakem šale kr na mestu.
Ne štekam pa te potrebe nekaterih tipov, da so še bl ženskasti od žensk po tem principu, gre li za tipični eksampel   fukfehtarstva ali ?

Fail je fail, bodi profi če se greš strokovnjaka, za igrat bedaka in klovna so drugi odri.

Kontekst drugega dela z ženskastimi tipi mi ni razumljiv.
Brez podpisa

#2524 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 12. februar 2016, 11:55

Fail je fail, bodi profi če se greš strokovnjaka, za igrat bedaka in klovna so drugi odri.

Kontekst drugega dela z ženskastimi tipi mi ni razumljiv.

 

 Juhant men itak NO GO (nima zveze z Novo Gorico) varianta, tudi sam sem ga preposlušal in imam celo kopico pomislekov, kot jih sicer imam na vse te psevdo znanstvenike. Zadnjič sem bral nek članek o bleferskih poklicih, ne spomnim se kje že, in je v top ten blefov, bil poleg politika, preizkuševalca vin, life coacha, grafologa,in umetnostnega ter glasbenega kritika, uvrščen tudi ta poklic specialnih pedagogov..Se prav. tist k  poučuje ljudi ki bolje vedo od njega kaj je treba delat, sam na žalost padajo na titule..

K kešpičke na keš in pleh pičke na avtomobile.. in hevi pičke na dolgolasce s katenami.. če se zastopmo..


prenos.jpg


#2525 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 12. februar 2016, 19:32

http://www.rtvslo.si...i-morala/385622

 

Evo recimo en primer...

Zdej poučuje druge, ker je neke vrste stroka, po tridesetih letih prakse..


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0