Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bolezni Čebel?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
81 komentarjev na to temo

#76 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 13. februar 2004, 19:51

Bom! :palec:

#77 AndrejR

AndrejR
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 14. februar 2004, 18:18

No res bo potrebno delati na tem, da satje čim bolj prečistimo... ali pa da malo bolj pazimo, kaj vse se vtika v panj. No danes sem dobil rezultat s pregleda mrtvic in xDDx vse je ok... oz negativno (nosema in pršica).
Imam pa še en problem... no če temu lahko rečem problem. Čebelarsko obleko, ki jo uporabljam(sm malce alergičen na pike) vsake toliko prerase plesen... no tako se pojavijo na klobuku včasih kakšne sivo zelenkaste lise, ki jih zelo težko očistim... sploh s klobuka, ki je manjprimeren za v pralni stroj. Zanima me kaj svetujete.... no sm Gorenc, pa je nočem vsako leto nove kupit.
Danes so čebelice že kar pridno nosile cvetni prah leske(bež barve).

#78 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 14. februar 2004, 19:28

Ja klobuka ne puščaj v vlažnem prostoru ampak v toplem pa ne bo težav z plesnijo, če ga puščaš v čebelnjaku potem je tak kam drugam premesti..

#79 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 14. februar 2004, 19:32

Ja vzroj so "funge", katere zelo dobro uspevajo v vlagi če pa imajo še malo cukra za hrano jim je še bolj veselo.

Za rezultate okoli :vragec: oxitetraciklinklorid :vragec: pa še malce počakajte sem nekaj farmacevtov povprašal kje se ta učinkovina nahaja. Spreja pa v hladilniku pravzaprav ni - sem pozabu da smo poleti nekaj štemali in betonirali in so se vsi kar veselo špricali.

#80 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 24. februar 2004, 11:25

OTC(oksitetraciklin verjetno v obliki hidroklorida) je po registru v naslednjih zdravilih v Sloveniji: GEOMYCIN, GEOKORTON in GEONISTIN. Vse izdeluje Pliva.

#81 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 24. februar 2004, 16:24

ja seveda kaj si pa mislil kje bi pa bili, če ne v teh pripravkih?

#82 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 24. februar 2004, 19:03

Kaj pa so sploh to ene zadeve xrolleyesx Zakaj se ta zdravila uporabljajo :O:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0