Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#201 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:20

uf veš kaj njega bo pa teško prepričat v kaj takega x:Dx
Je trmast...pa pravi...da to pa ni zanga x:)x .

Že tko k gleda pa k mu kej povem...se sam smeji x:)x .
O moram povedat...sm šla učeri kupt MOBILE...joooooooooj kako lep zvok ima ta stvarca...sicer je bil malo dražji...ampak ko sm slišala nejgov glas...sm rekla...tale je pa zame...tako da sem nad okno to obesila...da ne bo energija uhajala...
Ima 5 palčk različno dolgih...na konci pa ima še kamen(kt en kristal izgleda) ploščat, zelene barve, na jem pa je en znak...res tok mi je ušeč...
Ja mojga kt pravm ne bom mogla u tole prepričat x:)x .
sm zdej rekla da bom šla u knjižnico si sposodila knjigo feng shui atlas...k je res tko čisto osnovna in preprosta...pa saj tudi jaz se bolj zanimam za osnovne stvari...oz. tisto kar mi je všeč...mi je kar ne pač ne...in mu bom pokazala k je not veliko slikic...da bo vidu da to ni noben tabu.
Zadnč mi je vs prestrašen reku...ti a veš da se jzt mau bojim da k se preselva da boš ti hotla pol pousod tale feng shui uporablat...
Za smejat...to je en moj velik smeško veš...sej ga bom že prepričala da je to vse dobro x:)x .

Hvala in Lp,
S x:)x
Objavljena slika

#202 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:27

Ti mu enostavno nariši na njegov predmet ali listek, pa mu daj v denarnico ali torbico, ko se bo čudil odkod kakšno spoznanje, ga pa lahko spomniš na to!
Ponavadi je itak, da sta oba partnerja istočasno takoj navdušena, vem, da moja je še vesela spoznanja z Feng Shuijem, kot tudi jaz, ker sem veliko bolj dosleden pri sesanju, čiščenju, školjke, spraznjevanju smeti........ke so to same dobre lastnosti vsakega normalnega človeka.
Vilinske, če ne sprejme, bodo delovali že, ker boš že v bližini....sicer mu jih nariši na voščilnice ali darila x;)x ....lep dan x:)x :palec:


#203 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:34

ok.bom probala kšn trik izvest x:)x
Čeprav veš se mi ne zdi prav...če noče, noče...brez veze da ga neki silm...ga bom pa vprašala, če bi meu kej proti, če mu dam u denarnco...
Ja Borism, a mora bit nujno kamn čist gladek?


Hvala in LP, S x:)x
Objavljena slika

#204 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:41

Tako ja, kar kakšen trik uporabi, ker nimaš mu kaj škoditi, kar je zelo v redu pri tej stvari.
Kamenček si mi zdi, že na vpogled bolj prijeten, pa tudi za v roko prav tako, pa če pogledaš tudi za narisano figuro prav tako....ni meril Sončk, saj narava ponuja svoje darove....lep dan x;)x x:)x


#205 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 06:13

Dobro jutro!

Naky in ostali tula na levi je simbol proti zasvojenosti in strahu, na desni pa zaščita proti škodljivostim v telesu in bližnji okolici.
Lep dan in vikend prav vsem x;)x :palec:


#206 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 08:39

Dobro Jutro x:)x

evo jzt sm učeri malo preštudirala...in sem se odločila da bom za najino ljubezen narisala simbole: ljubezen,mir komunikacija,hitrost,razumevanje,čutnost...zdaj pa še razmišljam o sintezi...kaj ti misliš borism...bi to pasalo zdraven??
Moram še sam za ziher prebrat če smem vse na kamen narisat....ker pri nekaterih so neka druga priporočila...tako da moram pogledat...pa tudi kakšne barve naj bo znak narisan je ponekod opisano...Tako da očitno bo moj kamnček pisan...kt pa pirh x:)x .

Uf pa še neki moram povedat...sm mojga že nekak bl prepričala da mu bom narisala tele znake k sm prej omenila...in da jih bova dala v denarnico...no pa je reku OK, sam na en tak mjhn listk x:)x .
NAPREDEK x:)x .

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#207 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 08:55

Hoj!

Saj ni problema, če bo kamenček kot pirh, barve niti nimajo nekega načela, če pa so pa že posebej priporočene, jih pa le upoštevaj....za znak sinteze, ti žal ne morem odgovoriti, ker bi moral doma prebrati, kot pa ugibati tja v en dan....a sta se zmenila z fantom, glede provizije x?x x:Dx x:Dx .....lep dan Sončk! x;)x :palec:


#208 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 09:06

jaaaaaaaaaa seveda..sm mu rekla da da me bo zdej mogu ceu dan čohat po laseh x:)x

tko sm rekla...sebi bom naredila kamnčk pa ga postavla na oknsko poličko zdrvn slik...njemu bom pa iste znake naredila za v denarnico.
Potem bom pa še zase in zanj naredila malo za posu x:)x .
Jaz iščem novo službo...Njemu pa mislim da manjka samo malo pa bo povišan...Pa sem razmišljala da bi na drug listek mu narisala USPEH, SAMOZAVEST,OBILJE....Zase pa ravno tako...bom imela v denarnici...
A mi mogoče kaj posebaj priporočaš...simbole za tisti dan ko grem na ponovni razgovor...ali bodo teli k sm jih gor navedal OK?

A veš kaj me malo bega borism...a tu res ni nobene omejitve...on bo imel kar nekaj znakov v denarnici...jaz bom imela v denarnici sicer samo za posel...on pa poleg posla še tisto kar bom jzt na kmn naredila...a je to kakšen problem??

Hvala in Lp, S x:)x
Objavljena slika

#209 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 10:48

Sončk, vidim po tvoji pisavi, da že delujejo, ni omejitve pri številu, ampak logično pa le ni, da jih vsak dan rišeš 170, pa da vse rata, postopoma in ne prehitevati, pač odvisno od situacije, kje se boš/bosta nahajala.....za službo lahko pogledam doma, ker mislim, da sta še dva ali trije kluči bolj primerni kot te, ki jih sama omenjaš, ki so seveda tudi primerni.....v prvi vrsti mislim, da moraš uporabiti znak "najdenja", za kaj več bom pogledal doma in ti napisal, le če me bo le malo bolj ubogal splet iz domačega PC-ja. Namreč že trei dni mi kar fajn šteka :sori: ....lep dan in lep vikend obema x;)x :palec:

#210 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 10:54

ok. Borism,

ampak agencija mi je že našla službo...zdej je ubistvo sam še če me oni izberejo...ker kot veš je več kandidatov, ki jih oni pošljejo tja...in jzt bi rada da izberejo mene...da jih nekak prepičam da sm jzt the best za njih...to rabm...mi boš svetoval prosim katere znake naj uporabim...mogoče tudi ali naj si jih narišem že kakšen dan pred razgovorom, al tik predno grem...

Ja itak...ne mislm jih ful narisat...sam v tem trenutku te rabva...te bom narisala...pol pa bomo vidl:))

Hvala in lep vikend tudi tebi x:)x
Objavljena slika

#211 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 11:27

Sončk, do kdaj pa rabiš tole povratno informacijo x?x

Najbolje, da si narišeš znak tisto jutro preden oddideš od doma, pa si ga tudi vizuelno prikličeš ko boš v prostoru, kjer se bo vršila selekcija, no lahko ga daš tudi na predvečer pod zglavnik....ti bom napisal ja, katere potrebuješ, ampak nekaj mi obljubi, da ne bom tepen :sori: x:Dx , če se ne izzide po tvojih željah, no jaz ti vsekakor želim :palec: , da bi ti....še en namig, imamo tudi Zlato Ribico za takšne želje....lep dan Sončk x;)x :palec:


#212 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 11:40

uf veš tale služba če jo dobim pa lahko res seb čestitam...ja bila bi res vesela...ker se hočva z mojim preselit pa dokler ne dobim redne službe bova počakala...
Pa še kar je najbolj pomembno tole kar zdaj delam mi je totaln dougčas, rabm velik več...neki novga, da se naučim novih in seveda izpopolnim znaje na področju svojih dosedanjih referencah...
Ah sej bo...sm zihr x:)x
Ja takole rekli so da me bodo iz tele firme poklicali na razgovor naslednji teden...tako da če v pon. pošlješ...bo čist dobr...

Havla in Lp, S x:)x
Objavljena slika

#213 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 11:44

No, OK, če mi ne bo doma igral PC, ti v ponedeljek zjutraj v tej temi napišem....pametno glede preselitve :palec: , sicer pa praviš dolgčas, ni fajn ne, če ga je preveč, sicer pa vso življenje se učimo...lep dan, Borism x;)x :palec:

#214 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 14:21

joooooooooo borism,

sm šele zdej opazila...da je polna luna iz sobote na nedeljo...pismo rosno x:Ix
To se pravi da moram kamn dat na polico v soboto zvečer a je tako...
Ker jzt sm ga hotla dt v nedeljo da ga luna obsije x?x :sori: x?x

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#215 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 16:49

Sončk pozdrav!

Bravo, ker si pravilno opazila(polna luna!!), upam, da se ti bo izšlo, ker je vremenska slaba(oblaki, sneg!)...pogledal sem zate......za službo in zaposlitev imej poleg tvojih naštetih seboj .....CELOST, DELOVANJE, NAJDENJE, UČINKOVITOST....da ne pozabim, držim pesti, da ti uspe x;)x :palec:


#216 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 18:41

ok.borism, hvala, bom potem imela te simbole pri sebi, ko bom šla na razgovor. Se pravi vseh skupaj jih je 7, jih bom na en listek vse skupaj narisala...

Še enkrat hvala,

Lp, S x:)x

P.S. polna luna...ja bom jutri dopoldne probala it malo pogledat...sicer pa se mi nič ne mudi...drug mesec je spet polna luna...pa bom do tedaj narisala na list.
Je brez veze neki hitet...ker hočem da je lepo...ker to bo potem za zmeri...vsaj tole za ljubezen...vsi teli znaki...aja...a že kej več za sintezo...smem to zdravn dat....sm pa dala še učinkovitost zdravn...
Se pravi, ljubezen, mir, komunikacija, razumevanje,čutnost, hitrost, učinkovitost in zaupanje.
Ne vem in nisem prepričana za mir...ker s tem mislim na to da bova oba vsak pri sebi mirna in sproščena v odnosu...ne vem pa če ta simbol je pravi za sm zdraven??? Veš ti kaj več?
Ja zdaj pa še za sintezo premišljujem...Daj če imaš čas in voljo malo komentiraj tele povezave...so ok, al naj dam kaj drugega zdravn, kej odvzamem??

Hvala in Lp,S x:)x
Objavljena slika

#217 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 19:39

Pozdravljena Sončk!

Sprašuješ za »sintezo«…ta je namenjen za združevanje nečesa, kar je bilo nekdaj na silo odvzeto, oziroma ločeno…..to je potem primerno lahko za prijatelje, otroke, sorodnike……v pradavnini so dali te kluče neporočenim dekletom in fantom pod zglavnik…..moram te odločno opozoriti, da je to treba naredit v obdobju ko luna raste(to je sedaj še le en dan, lahko pa ponoviš, čez štirinajst dni….ko piše na koledarji mlaj….preko prvega krajca do polne lune(prvi krajec-luna raste je označen na koledarjih z črko »D«-debeli se!, no da ne bo pomote, luna ima takšno obliko), ko pada ima pa obliko črke »C«-crkuje! To kar sem naštel, moraš narediti v svetli polovici noči(najbolje od spomladanskega enakonočja do jesenskega). Posebno moč ima, na sam večer tega enakonočja, pa tudi na kresno noč(spomni se kresničk v juniju!). Torej, če ti je jasno, lahko še počakaš s tem ključem.
Praviš »mir«…..da ne bosta s fantom v vajini vezi preveč umirjena, ker namen ključa je drugačen….idealen je za proti tremi(če misliš, da bi jo imela na razgovoru za v službo, ga lahko uporabiš!), sicer je pa bolj za relaksacijo, za poštenost, pred izpitom ga lahko fino in koristno uporabiš, če pa se boš kaj življenjsko pomembnega odločala, ga tudi uporabi, ker boš najbolj razsodna. Koristi pa tudi pri zdravju.
Upam, da ti je sedaj mnogo bolj jasno, sicer je pa vse odvisno od tvoje domišljije in iznajdljivosti, kako boš kaj uporabila. Lep večer in lep vikend Sončk……Lp, Borism
x;)x :palec:

#218 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 21:24

hoj,

ne potem pa mir sploh ne pride v poštev....rabim bolj kakšen zank živosti, dogajanja...kateri znak bi bil to?
Jaz sem bolj mir mislila čisto na drugačen način...uf pri telih simbolih moraš bit kar pazljiv...na koncu pa nekaj prikličeš kar sploh nisi hotel xrolleyesx .
A ostali simboli bodo kul...da se nisem še kje uštela... x?x x?x x?x
No sintezo bom pa tudi kar pustila...ker nisva šla s fantom narazen in ne potrebujem znaka, ki bi mi ga pripeljal nazaj...
torej, uporabila bom:ljubezen, komunikacija, razumevanje,čutnost, hitrost, učinkovitost, zaupanje in pa en znak, ki bi nama dal malo dogajanja...da ne bi bilo dolgčas v najini zvezi...kateri bi to bil???
Daj prosim te da se ne bom kje uštela...bo to ok x?x .

THX Borism in lep vikend tudi tebi,

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#219 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 21:29

Sončk, pa menda vama ja ni dolgčas že sedaj, hm, ne vem, če je tako bo potreben kakšen simbol umetnosti, gibanja, mladosti, nežnosti.....pa imaš ti knjigo, da veš kako zgledajo? Po mojem že imaš, ker vidim, da že kar fino obvladaš in tudi kombiniraš.....nič, če vama je res dolgčas, nariši simbol IZOL TALIN....kar najdi ga, saj vem, da ti bo uspelo, če greš po SLO abecedi je v drugi polovici x;)x ....lep večer x;)x :palec:

#220 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 21:36

oh kje pa dougčas...nama ni...mogoče hočem preventivo...ne vem...za zdaj nama ni dougčas...premalo časa imava včasih...mogoče se stvari ponavlajo...saj veš služba, pa potem domov on v KR, jaz v LJ...potem pride vikend...smo v KR...pa gemo vn...skratka...vedno je kaj...če ne pa se uleževa objamev pa zaspiva kt pa dva medvedka na sedežni :2src: .

Sej ne vem, mogoče si pa jzt to narobe predstavlam...a to narišem takrat ko in če nama bo dougčas...al narišem že zdej tud če nama ni dougčas...matr kompliciram...sej vem x;)x x:Ix x:)x .

Kaj pa čmo...takle mamo x:)x

S x:)x
Objavljena slika

#221 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 21:41

Saj imata prav, kar uživajta in se spoštujta in imejta rada x:Xx

Omenjenji simbol je sicer za pustolovščine, lahko ga pa že sedaj preiskusiš, bosta pač doma avanturista, če pa gresta na kakšno adrenalinsko avanturo, ga pa le nariši ob simbolu previdnosti in učinkovitosti.
Kaj kompliciriš?...ah, ne, saj debatirava, je vse OK.....lep večer obema x;)x :palec:


#222 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 5. marec 2004, 21:48

Ok. borism,

zdej grem... x:)x .

Lepe sanje in naj bo jutro prijetno presenečenje x;)x .

Hvala, res sem ti havlažna x:)x .

S x:)x
Objavljena slika

#223 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 22:04

Ok, Sončk!

Nekaj več že več teoretično, za kaj več rabiš le še voljo, čas in domišljijo.....fino bi bilo, če bi, če bo kaj pozitivnega tule opisala, no če bo za v eter, če ne pa skrivnost ohrani zase......tudi tebi lepe sanje, pa lepo soboto in nedeljo, sicer tudi jaz šibam, ker drugače mi ne bodo nič koristili ključi pod zglavnikom....lahko noč x;)x :palec:


#224 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 5. marec 2004, 22:07

Ha, Borism in Sonck, kr se naprej tko debatirajta, se lahko ful naucim! x^x x;)x :palec: xsrcx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#225 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 22:13

Ti/Katja! imaš pa črno piko x!x , saj mislim, da Sončk ne bo imela nič proti še, če se še kdo vključi v debato. Vsi se lahko marsikaj naučimo eden od drugega. Ribica Katja, sedaj bom malce nagajiv.....če boš samo poslušala in brala, jaz ne bom več tule komentiral, šalim se x:Dx ....kar navedi kakšno izkušnjo pa bo, za nocoj pa res šibam....lepe sanje vsem x:Xx in lep vikend x;)x :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0