Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sporočilo za danes


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2802 komentarjev na to temo

#101 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 11. februar 2004, 10:23

x;)x Danes sta se mi odprli dve lepi karti in sicer št.XXI-Svet in ciganska- sporočilo!


x;)x Dobili boste sporočilo, ki ste ga pričakovali z veliko nestrpnostjo! Zaradi pomembnega vpliva določene osebe ali več oseb, se vam obeta dokončna sprememba, ki je hkrati zagotovilo za vaš uspeh!

x;)x Pomeni tudi pozitivno dopolnitev k sporazumevanju in izpolnitev vaših želja.Česar koli ste se lotili v predhodnem obdobju, bo pokazalo pozitiven rezultat!

x;)x Uspeh pri vseh današnjih akcijah!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#102 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 11. februar 2004, 10:35

contesa, ce bi bila jaz kaksno bitje s krono, bi te imenovala za osebno svetovalko.... x:Dx x:)x

toliko lepih sporocil napises, da tudi ce se ne uresnici, gre clovek s tako dobro predispozicijo v dan, a ni vrag, da mu pol zastavljenega ne uspe! :palec: x:o)x


super tole, danes grem na razgovor...se en...z istimi ljudmi, istim clovekom...da dogovorimo detajle...komaj cakam!

x:Xx xrosex
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#103 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. februar 2004, 16:08

knight of wands, 7 of swords



pa bi ti tole mal,bolj, razložu ? xrolleyesx

Ampak zdej je itak že tolk ura,da je čiiiist vseeno.Velja za drugič....

Ahhhhh ja,sva si ,tozadevno,zlo slična x:Dx x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#104 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. februar 2004, 09:00

x;)x Potegnila sem št.XVII-Zvezda in cigansko-ljubosumje

x;)x Nekomu boste dajali priložnost za ljubosumje, pa naj bo to v službi ali privatnem življenju.

x;)x Vendar vam karta zvezde obljublja upanje, zadovoljitev, rožnate perspektive. Pohod k novim obalam!

x;)x Preteklost in sedanjost se prepletata, da pripravita tla za prihodnost. Dober znak!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#105 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. februar 2004, 09:07

Jst si sam pisem gor za dnevnik, da bom vedu kaj se happna, ajd naj bo razlaga,



si faca...kar lepo javno svoj dnevnik, pa brez razlage, ali kaj...? :8): x:Dx x:Dx


contesa...se dobro slisi. upajmo, da bo tako... x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#106 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 12. februar 2004, 09:11

Contesa, a to so sporočila za vse nas, al ti to za vsakega posebej ? Svinjica ni kak astro znalac :inocent: :o|o: :vio:

#107 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. februar 2004, 10:22

x;)x Janja to naj bi prinesel dan! :palec:

Za osebno napoved, pa uporabljam malo več kart! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#108 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:38

:8): torej....?
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#109 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 12:48

pocivat je treba razmislit o preteklosti, pogledat na okrog, razmislt, zacelit rane, pomeditirat, sklenit premirja, ne začet novih napadov in takih zadev, opravit kar nam je še ostalo, počakat, na skorajšni vnovičen začetek, ne pa dejansko še začeti, hudiček, nas bo sicer z občutki motil, mrbit bomo zarad ognjenosti težko mirovali, ampak, ej to so moje karte, kaj ti rabiš razlago ? no če hočeš jo lahko napišem... sam .. !??
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#110 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. februar 2004, 13:16

saj ni grozno ce ne napises, ampak glede na to, da je tema 'sporocilo za danes', in da berejo tudi drugi, sem napol razumela, da tudi ti pises za vse. ce je samo zate, tudi ok, samo potem mi ni cisto jasno, zakaj objavljas, in nimas tega nekje na svojem disku...? x:o)x
ce je pa samo zate pa je se vedno fino kaksno razlago videt, da se kaj naucimo...tako kot si ti zadnjic rekel za contesine razlage...x;)x

ma po zelji....itak! :palec: x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#111 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 12. februar 2004, 13:21

x;)x Janja to naj bi prinesel dan! :palec:

Za osebno napoved, pa uporabljam malo več kart! x:Dx

Ljubosumje soft varianta smo že obdelali x:)x x:Dx

Za osebno napoved bi se ti pa zame ziher sami pujsi pokazali.... x:Xx

#112 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 13:40

nimas tega nekje na svojem disku...?  


Moj disk je ravno tako varen kot WTC, vsakič ko ga zgradim se zruši..., hehja, pa nevem, se mi zdi, tukaj pravi kraj, ajd, bom jaz tole umaknil,... v eno beležko, na papir, pol pa če zgori, bom reku ash to ash, dust to dust...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#113 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. februar 2004, 13:44

OOOOOOOJ!!! neeeeeeeeee!!!


to pa ne! sem samo mislila, da bi bilo fino kdaj prebrat kaj tebi pomeni takole en...4 swords in a death... :8):
ker me zanima, bi se rada naucila... x:o)x
ce pa noces pisat na siroko, je pa tudi cisto ok! ti kar pisi zase, med vsemi ( tudi ) bedarijami tukaj, mislim, da je zqdoti prostora za tvojo 1 vrstico na dan... x;)x x:Dx :palec: :vio:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#114 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. februar 2004, 11:21

x;)x Danes sta se mi odprli dve izredno močni karti. In sicer XI.-moč in ciganska-sodnik!

x;)x Uradna oseba, bo danes odločala o vaši usodi. Ob strani vam bo stala moč, pogum, trdnost in odločnost. Pokazali boste ravno prav odpora, da boste še zanimivejši.

x;)x Prepričanje v vašo zanesljivost in vnemo, vam bo prineslo dodatne pozitivne točke.

x;)x Čeprav se vam bo vaše prizadevanje zdelo malce tvegano, vam bo prineslo osvoboditev izpod spon rutine!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#115 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. februar 2004, 11:24

O, dbest, prav laufa tole, vidim, da si dodala se karte, super in pametno in primerno! x^x x:)x
Tudi El Nino, fino, tudi kar nadaljuj, tako najbolje 'treniras', skode pa takole sodim ne mroes nikakrsne povzrociti, lahko dobis nekaj fidbeka, skratka - mega vse skupaj tole! x8Dx x^x :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#116 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 13. februar 2004, 13:52

meni je tudi zelo vsec tale danasnja napoved...sem podpisala pogodbo danes.... x:Dx :palec:

v redu tale ciganski sodnik pa petek 13ti!! x:Xx x;)x x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#117 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 08:50

Spet mam tisto lepu universe al the world, karto, mrbit pa le bo kaj, še s te ljubezni, čene je pa zadnji čas (zadnja karta) da stvar zaključim grem naprej, ne mislim bit z neresno punco,.... :xx!:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#118 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 19:02

No zdej sem dal dihat, zanimivo, vsakič ko dobim XXI the universe, torej, mi piše.... saj, tako daleč sva.... :) zdej mam prjatlco, mi je bla velik bolj prijetna kt frendica, k pol se nisva več dost vidla, in letos sploh same čudne zadeve, ajd, dost mam zraka za enkrat, zdej grem lohk spet v vodo... :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#119 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. februar 2004, 23:13

No zdej sem dal dihat, zanimivo, vsakič ko dobim XXI the universe, torej, mi piše.... saj, tako daleč sva.... :) zdej mam prjatlco, mi je bla velik bolj prijetna kt frendica, k pol se nisva več dost vidla, in letos sploh same čudne zadeve, ajd, dost mam zraka za enkrat, zdej grem lohk spet v vodo... :)



samo pazi,da ne bi pregloboko zabredu :2src: :2src: :2src: :xx!:

Saj veš.....v globini težko veš katera ribica bo zagrizla v trnek.
Pol si pa presenečen x:px
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#120 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 23:34

:) Od višine se zvrti, od globine se zboli, od vročine se zgori, od ljubezni pa nič več ni...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#121 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. februar 2004, 23:42

Pa kaka kila več x:Dx

#122 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 17. februar 2004, 00:25

contesa si me razvadila...ze dva dni ne vem, kako naj si razlagam zadeve.... :vio: x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#123 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 17. februar 2004, 07:48

Sporočilo za 17.2.:

'Karkoli vam je do zdaj jemalo čas in moči, se končuje. Ko dokončujete, s tem naredite prostor, da se bo začelo novo. Uporabite premor za praznovanje obojega - konca starega in prehoda novega.' (Osho)

:vio: x:)x

#124 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:15

Mateja... :eek:
zdaj se mi je že nekajkrat zgodilo...da ponoči sanjam, zjutraj pa pridem do neke odločitve...potem pa ti napišeš sporočilo dneva, ki je identično s tem, kar sem sama mislila... x^x

Res, danes sem zjutraj pomislila, kako fino,da je sončen dan..in da je ta mora končana...zdaj pa gremo samo naprej.. x!x

Mateja.. :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#125 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:17

Sporočilo za 17.2.:

'Karkoli vam je do zdaj jemalo čas in moči, se končuje. Ko dokončujete, s tem naredite prostor, da se bo začelo novo. Uporabite premor za praznovanje obojega - konca starega in prehoda novega.' (Osho)

:vio:  x:)x

UF, hvala bogu (pa mateji in astri) :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0