Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Formula 1


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
424 komentarjev na to temo

#76 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 5. julij 2004, 12:05

Men je že skuz dolgčas, k itak zmer veš kdo bo zmagal! Še najbolj zanimiv del so kaki crashi al pa kdo bo drugi al pa tretji.
sanci_cat

#77 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. julij 2004, 13:28

... pripeljal iz boksa.

:xx!:

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 11:26

Ja, dez pa tole... bomo videl... x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 14:03

Glih praviva z Mitjo, mater, ampak za varnost je pa res dobro poskrbljeno, truli pri 300/h zalaufa ven iz totalno razztrescenega avta. :eek: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 14:08

:palec: :palec:
res ej... x^x

xDDx Mick, ce je formula in zgoraj ni osvezena tale tema by you, se mi kar cudno zdi. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. julij 2004, 14:33

No pa je Miha spet zmagal. Lepo ga je videti, kako se veseli vsake svoje zmage. Matr, mu privoščim. Če si dober si dober :palec:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 14:34

Ja, tako je. :palec:

Zivjo Cosma! x:Xx :vio: xcivx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. julij 2004, 14:38

O Živjo Marsa x:Xx ....napišem kaj več o kaki drugi temi o čem drugem.....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 14:47

Saj vem, saj tudi jaz, tule je bila glih prilika, ostale si itak najbrz spregledala, ko je tega toliko...
Smo te parkrat nekateri pozdravili, omenili, npr. v temi sport po mojem, tvoje 'porocanje' s tekme Por/Gr, pa se v Dnevniku kje najbrz. Ti kar izi. :palec: :vio: x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:04

Marsa, nekaj sem uspela prebrati....večino pa še ne...tok je tega, ljudje kar štepajo...pa saj je prav forum živi ne more mene čakat x:Dx da ga jaz preberem.
Kar se pa tekme tiče....vam žal tudi približno nisem mogla opisati vzdušja....ma, ko se bo to zgodilo nam, bomo vsi vedeli x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#86 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. julij 2004, 08:29

Čeprav ga ne maram najbolj, je pa tokrat čisto zasluženo zmagal. :palec:

Vsaj enkrat se je moral orenk potruditi.

Pa prvič po dolgem času, da je bila dirka zanimiva brez veliko nesreč pa tega (ena sama, čeprav tista za vse druge...). x:)x

* * * * *

Razen Mirsada "mislim da" Ališića, ki je podrl nekaj rekordov. (Vstavljenih "mislim da" nisem štel od začetka pa enkrat sem šel vmes na minus, zato podatek ne bi bil merodajen. Naslednjič ne zagrešim tega. Garant.)

Cvetka brez primere:
"Mislim da - David Coulthard... če sem dobro videl značilni modri križ na njegovi čeladi..." :eek: Ej, stvarno, Mirsade, za ta modri križ si res rabil dobro gledati, tako da niti ni čudno, da nisi videl meterskega napisa "David" tik nad njegovo glavo!! :eek: Kajti njegov kolega v povsem enakem avtomobilu ima nad glavo enako velik napis "Kimi", če še nisi opazil.

Da ne govorimo o floskulah tipa "V boksih je zdaj vse pripravljeno za Rubensa Barichella ... ali pa morda za Michaela Schumacherja..." :vragec: , saj sta tako in tako samo dva. :eek:

Mirsade, idiot si bil že rojen in sedaj ni nič bolje.

(Edini bolj butast komentator od Ali Milovanovića pri nas.)

:vragec:


Ma dejte nas hudiča poneumljat za naš lasten denar, krista boga!!! A je kdo štel reklame? Neto minut reklame, mislim.

:vragec: :vragec:

#87 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. julij 2004, 08:41

ulalala x8Dx Bern

#88 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. julij 2004, 09:41

O njegovi kvaliteti ne gre dvomiti. Konec koncev so njegove prve zmage (Spa itd.) pravi primer borbenosti, kvalitete in še česa. Danes je malo drugače, ker so vsi dovolj enaki, da prehitevanj ni, samo kakšen Sato se kje zaganja v ovinke, torej se je vse zreduciralo 1. na iskanje drobnih napak nasprotnikov, 2. na uspešnost tima mehanikov (postanki v boksih) in 3. na material, iz katerega so bolidi sestavljeni.
Oznaka, da je Schumacher "rekorder po številu zmeg brez prehitevanja", deloma drži, a tudi Prost ni nič prehiteval, pa je nanizal veliko zmag.
Res pa je, da bi imel Schumi brez Ferrarijeve kvalitete, Rossa Brawna in Jeana Todta polovico manj zmag - pa čeprav so drugi bolidi tudi zelo kakovostni.
"Schumi danes" ni "Schumi pred nekaj leti".

A če ne zameriš, Mick, na tisto tvojo "kaj je on vse naredil, da je postal to, kar je danes", ne dam nič. Temu jaz pravim "počivanje na lovorikah". Svetovni prvak si zaradi tega, ker si zdaj najboljši, ne zaradi tega, ker si bil najboljši nekdaj. Kar se tega tiče, so drugi športi, na primer atletika, naprimerno bolj pravični. Lahko si glavni frajer, svetovni in evropski prvak ter večkratni rekorder v skoku v daljavo plus imaš letos z naskokom najboljši rezultat, ampak če boš DANES skočil 820, imaš šanse samo v primeru, če ga bodo polomili čisto vsi drugi. Drugače te bo spičil vsaj oni iz Bahreina, če še kdo drug ne. Preprosto.

Pozdrav!

#89 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. julij 2004, 09:54

Ta komunikacija je že tvoja :palec: x;)x

#90 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. julij 2004, 10:52

Ta formula je pa toooook dolgocasna x!x x!x x:Dx V bistvu je edin dobra za to, da se po kosilu ulezes pred televizijo ( in gledas na nemskem programu, kjer noben ne krici in histericno vpije kot nas mirancek) in se po prvem krogu podas v nedeljsko spanje :palec: x:Dx

No, itak, da je najboljsi Shumi, ampak ga ne maram najbolj.
Formula je dolgocasna, pri tenisu al pa fuzbalu VSAJ KAJ VIDIS x:o)x x:o)x :inocent: :inocent:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#91 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. julij 2004, 11:10

S tem "KEJ VIDIT" sem mislila na druge "stvari" :palec: x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#92 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. julij 2004, 11:37

Pacek x:Dx :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#93 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 12. julij 2004, 11:48

Dajmo organizirat dirko Lunin net. Z bolidi, brez... x;)x Kdo bo pa komentiral, kot Ališič recimo? x;)x

Aja. Živel Schumacher pa Ališič tud! :palec: x:Dx x:px :vragec:
Dum spiro, spero.

#94 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. julij 2004, 11:53

A jst :eek: ...... ker ti pod mimice kukaš?  :vragec:  x:Dx

pa ne pod minice x:Dx :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#95 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. julij 2004, 12:10

Mah dej! x:Dx x:Dx
To,da pod kej gledam, si se kr ti izmislil x:Dx
Jaz rada pogledam kaksne dobre nogice pa ritko, kakega sexy tenisaca ( beri: roddick) x:Dx x:Dx :inocent: :inocent:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#96 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. julij 2004, 13:51

Ok, no. Pol bi mi2 skup lohk gledala sam "mešane pare"  :vragec:  x:o)x  x:Dx

pa še to bi blo dokaj križem :D hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#97 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. julij 2004, 15:09

Ok, no. Pol bi mi2 skup lohk gledala sam "mešane pare"  :vragec:  x:o)x  x:Dx

:palec: :palec: x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#98 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 20. marec 2005, 08:46

Kwa danes? Nihče ne gleda? Zaspančki x:Dx

Danes vse malce drugače izgleda, kot smo bili vajeni v prejšnji sezoni.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#99 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2005, 20:19

ja, sem zaslisala mitjo, kdo je zmagal... x?x
kdo pa zadnjic?
x?x
aha, torej schumy ni vec v igri, al se je mal umaknil, mu za 7 al kolk mest padla forma? :eek: x?x

mal za spremembo?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2005, 21:25

men tud, saj to, mal spremembe, saj zato, no jaz nisem nek expert, odkar ni senne, vec ne spremljam, pa sploh zdaj ko je sam se biznis pa strategija, a ipak... je fajn da je mal drugace kdaj...
da nista sam dva, trije v igri... xyesx

aja, da avto... ja, saj... v bistvu, sam kako pa... a ni bil barichelo pa 2.?
oz. na 1. tekmi, 1x mensezdi da je bil 2.?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0