Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 9


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1384 komentarjev na to temo

#51 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. marec 2004, 15:24

uau..........kot voda za čokolado je res super in tud knjiga je dbest x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#52 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. marec 2004, 16:38

Huh......kar naporen dan.......zanimivo, da se kljub temu, da mi je ponedeljek mal tečn dan pogosto za 12-14 urni delavnik odločim ravno ta dan. Ni čudno, da mi je pol ponedeljek mal tečn dan x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#53 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 22. marec 2004, 16:57

Mick,ja,res ni čudno,da so ti ponedeljki zoprni... x:Dx
Bern,še dobro,da si se pozdravil,pa kar s koščicami,hm,no, tvoja ta velka ma pa r.d. na isti dan kot moj ex partner... :vio: vse naj,naj
Astri sem kar malo fovš,najbolj za regrat x:px

Marsa,a špeh in panceta? :eek: A za pojest al za oblogo?
No,meni se je pa v zvezi z resetiranjem na pomlad,danes uspelo odpraviti k frizerju,sem kar zadovoljna x:)x

Ste pa tolk zabavni,pa skoz se kaj dogaja.Sama sebi se zdim pa že ful dolgočasna xrolleyesx
pozdrav vsem lunatkom x:Xx x:Xx x:Xx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2004, 17:11

Lana, ja, za jest predvsem, verjamem pa, da tudi kot obkladek (*a ker sama se nisem tega furala, se ne bila tako na koncu, ne vem ziher, lahko pa vprasam, pa bomo odprli novo temo, da ne bomo potem iskali po Dnevnikih tega)...
Moja znanka, stroga vegetarijanka, je imela obdobje in totalno frko s pljuci, bila je celo na Golniku, urgentno...
Pa je zacela furat tale speh... Se je kar prisilila... rekla, da je neverjetno (vegetarijanka, pa speh :eek: x?x :O:) - a da ji prav disi in ful pase.
Zadnjic enkrat sva se slisali in sem jo pobarala po zdravju, ker me je prav zanimalo (samo 1x letno se praviloma vidiva, ko pride po koledarcek) - pravi, cisto sem se pocajtala.
Magari jo vprasam, na kaksen nacin, kaj, kako...
zadnjic pa se frend - mislim pa, da ga je smao vec jedel, kot nekaksno 'kuro' - ampak pac s panceto.

Itak menim, da nam recimo disi nekaj takega ali celo nekaj dni, eno obdobje, da imamo potem pac to 'kuro'.
Meni recimo prav pase cvicek in ga en teden pijem skoz... vec kozarckov dnevno (recimo 3 dcl v vsem dnevu, ga redcim 1/1 z vodo)... a potem pa mi sploh ne pase in tko. Tako nekako mislim, da se grem ene take kure, ki si jih prilagajam in morda vcasih sploh ne vem, da je to to.
No, zdaj pac vem...

Zadnjic sem se pocutila nekako nasicena in nabutana... potem pa mi je pasala samo zelenjava, recimo spinaca...
Ali, ko zelo malo jem cez dan, pa potem 'ugotovim', da sem pojedla 15 oliv (velikih)... Ki vsebujejo to in ono...

Ma... to ni res, poglej to... sam da je nekaj - mi reces B - in ze nakladam. Kot strgan dohtar, pravi moja mama, smao je hecna - ker vec govori kot Ich. x:o)x x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. marec 2004, 17:20

Sama sebi se zdim pa že ful dolgočasna  xrolleyesx

Odvečna skrb x;)x ....ti samo piči :palec: x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#56 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 22. marec 2004, 17:31

Zdej me pa "tamala"podi dol z rač.
Ja Mick,ja maš prov,bo treba neki narest... x!x

Marsa,cist druge planete imava ta glavne,pa tolk neki podobnih navad.Mogoče je pa to generacijsko... :8): Jaz imam tud obdobja,ko furam samo ene stvari,pol pa mi nekaj drugega zapaše,pol pa to x:Dx x:o)x
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#57 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 22. marec 2004, 17:33

Dragi moji!

Evo mene lenuško leno, spet mal na lunco skoknla. Pa sej ne, da sem vas pozabila.... Tudi vmes sem skakala in kaj prebrala, ampak, pisati se mi ni dalo. :inocent: x:Dx x;)x Čeprav mislim na vas najmanj enkrat na dan.... RESNICA x^x x:Xx .

Moje življenje je umirjeno in sproščeno in paše mi tako. Brez burnih dogajanj (razen tamali si je v petek spet prebil glavo :sori: :o|o: , ampak k sreči je vse v redu ..... je marjetice nabiral zame, pa se je spotaknil z mojimi natikači :xx!: in padel). Drugače se imamo lepo in naj ostane tako xcrossfingx.

Tako, javila sem se, sedaj pa mal preberem kaj novega dogaja. Valjda veliko v tem času ko nisem bila tako intenzivno prisotna.

Poljubček vsem in ne se jezit na vreme, sej gre pomlad noter :palec: :palec: x:Dx
Zvončki in trobentice, mačice vijolice.........pa mal snežink, pa pomlad je tu

jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


xsingx :party: xloveyx xflirtx xbookx xzobkox xsrcbumx xsrcbumx xangx :flower: :flower: :onfire: xwizardx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#58 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. marec 2004, 17:37

Nagica :onfire: x;)x x:Dx ...sm te že mal pogrešau x:o)x x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#59 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 22. marec 2004, 17:41

Hehehe, sem se zdajle nasmejala...me je klicala frendica...in sem dobila fitbek s piknika...

jaz sem piknik naslovila Praznovanje pomladi...zdaj sem pa slišala...komentar...kako bi se moral imenovati...

Pozdravljena pomlad, adijo pamet... x:Dx x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#60 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. marec 2004, 17:54

Ja Mick,ja maš prov,bo treba neki narest... x!x

Hm.....ne vem, če sem to mislil x:Dx Včasih se ful dogaja, včasih se nam zdi, da se nič ne dogaja, včasih smo veseli, ker se nič ne dogaja, včasih zamorjeni, ker se preveč dogaja itd. ; včasih smo in se še sami sebi zdimo duhoviti, včasih smo bl xrolleyesx duhoviti x:Dx ........v glavnem pa je kar fajn x:)x :palec: ......torej....piči....(piši, beri, se zabavaj itd.)......lajf tud laufa in glej ga zlomka - nič ne vpraša kolk je duhovit, zabaven, briga njega......sam laufa x;)x x:Dx x:o)x......matr sem spet zabluzu :eek: .....ah, jebi ga sad x:Dx x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#61 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 22. marec 2004, 17:57

Nagica  :onfire:  x;)x  x:Dx ...sm te že mal pogrešau  x:o)x  x;)x

Mick x:Xx x:Xx x:Xx - I just love your nature! x:Dx x:Dx x:Dx
Astra..... :palec: :palec: x:Dx

Aja, še nekaj je novega. Mojega Hyundaia, mojega Ponyčka sem oddala. Dala sem ga enemu najinemu prijatelju (tak dober človek z velikim srcem in veliko mero duhovnosti v sebi). Je bil tko pozitivno šokiran. Tak lep občutek je, ko nekomu narediš nekaj dobrega..... Tudi on je že veliko postoril za naju s Klemenom... Ko je šel, moj Poni, sem ga potrepljala po haubi in se mu zahvalila za dobro služenje in se poslovila od njega z besedami;"še njemu tako dobro služi, kot si meni!"

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#62 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. marec 2004, 18:00

Mick  x:Xx  x:Xx  x:Xx - I just love your nature!  x:Dx  x:Dx  x:Dx

Hih......bi jaz tebe tud mel mal natur rad, ja x:px :vragec: x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#63 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 22. marec 2004, 18:03

Mene človek preprosto mora imeti rad x:o)x x:o)x x:Dx x:Dx x;)x x^x
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2004, 18:03

WoW, Naky, kaksna gesta!!!
Ce se ne motim, so tvoji polozaji nekao Strelec/Riba (ali Lev/Riba - ali ta mix skratka)... Svaka ti cast!!! Pet plus tock!!! In ne samo ena!! :palec: :palec: :palec:
Mega!!! x^x :2src:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. marec 2004, 18:07

Mene človek preprosto mora imeti rad  x:o)x  x:o)x  x:Dx  x:Dx  x;)x  x^x

x:Dx .....ja, pa še res je. x:)x :palec: Lepo si to naredila s Ponijem.......kul. :palec:

:vragec: mi ne da miru, bemu......a si vednoo tolk radodarna? x:px x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#66 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 22. marec 2004, 18:17

WoW, Naky, kaksna gesta!!!
Ce se ne motim, so tvoji polozaji nekao Strelec/Riba (ali Lev/Riba - ali ta mix skratka)... Svaka ti cast!!! Pet plus tock!!! In ne samo ena!!  :palec:  :palec:  :palec:
Mega!!!  x^x  :2src:

Ja, sonce v strelcu, luna v ribah, asc. lev.... kwa že to pomen x:Dx x;)x

Ma ne razdajam jaz tko vsepovprek. Nekako po notranjem instinktu zaznam, komu, kaj in koliko! Ta človek si res zasluži!
Vam povem samo zgodbico o tem človeku; poleg svoje službe opravlja priložnostna gradbena dela (zelo priden, marljiv in natančen), pa mnogim sploh ni nič zaračunal (tako tudi nama - sicer je Klemenov zelo dober prijatelj, kar pa ni merilo)... Hotla sem reči, da je nekoč rekel: "Kako naj mu (nekemu sodelavcu) zaračunam, če ima tri otroke in slabo plačo, pa še žena mu nikjer ne dela!" Mislm.... a si ni zaslužil!
Je bil pa res tko paf, da ni mogel skriti. In vztrajal je, da nekaj plača. Sicer smo se zmenili, da mi bo za zavarovanje (ker je bil januarja registriran) nekaj plačal, pa stroške prepisa bo nosil tudi sam..... Pa ne me napačno razumet, nočem se zdej tukaj nekaj hvalit (sploh ni v moji krvi) sam by the way sem omenila, da ne boste rekl x:Dx x:Dx da se mi nič ne dogaja..... x:Dx x:Dx Sploh nisem mislila, da vam bo to tako v oči padlo!
LP

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#67 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 22. marec 2004, 18:46

Mick,ne vem kaj si mislu,jaz sem mislila v smislu pisanja tule na LNF,ah,ja zdej sem pa jest do konca zabluzila, :sori:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#68 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 22. marec 2004, 21:57

En lep pozdrav se od xgoldfishx x:)x

Sej se mi ni nic takega dogajalo, pa je bil vseeno kul dan. x:)x

Koncno sem sla v lekarno po cepke za usesa - valda zarad TVja mojga brata xrolleyesx :o|o: Ker se sploh ne morem ucit, ce je on doma. Ma njegov moto je ocitno res Boh ne daj, da bi crknu televizor...... xrolleyesx Tud ce ga ne gleda, je przgan..... <_< Tko da je blo treba nujno po cepke. x:Dx

Sem bla pridna in sem bla sest ur v sluzbi, ne samo stiri. x^x Mi je ful zal, da moram nehat delat zaradi ucenja, ker mi drugace ne bo zneslo.... :V: Pa tko fajn je placano.... pa kul sodelavci... no sej upam, da se bom poleti lahko vrnila.

Pa trebuh me je bolel in sem sla prov pogledat v koledarcek, kaj priporocata proti menstrualnim bolecinam..... in mi je ful vsec ime tavzentroza, ampak pojma nimam, kaksen okus ima.... bo treba ocitno probat (ampak naceloma nisem naklonjena novim cajem :sori: :o|o: un rojbos caj al kaj je - :xx!: :o|o: :inocent:). Al pa meliso. Al pa ognjic. Ma ne vem. :8): Bomo vidli. :vio:

En lep vecer vsem lunatikom! xsrcx


What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#69 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 22. marec 2004, 22:44

Pa trebuh me je bolel in sem sla prov pogledat v koledarcek, kaj priporocata proti menstrualnim bolecinam..... in mi je ful vsec ime tavzentroza, ampak pojma nimam, kaksen okus ima...

tavzentroza trebuscek boza x;)x :palec:
meni je dober....



lep vecer vsem se od mene....sem prvic po dooooolgem casu v miru malo prebirala zadeve tukaj...
zelo pase xsrcx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#70 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. marec 2004, 23:28

.kr Tempiran Deževen in Opran dan x:Dx ,predusem je deževala namazana komunikacija, .bil v Mb, kak mi gre tole mesto kr na roko˝;zmenu sm se za popravilo petih kamnov; izbrskam stare stvari, ki jih v Lj. ne najdem; v Trojanah sm prodajalke navadu, da mi dajo krof brez sladkorja (sedaj je avto manj umazan) x:Dx Opazujem se ,da po Mlaju me vedno kličejo stari frendi; pa ne zmorem vsega, boli uha že :eek: :palec: večerja: naredu sm si pokonjokote
Čakam Torek.

#71 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 23. marec 2004, 00:47

Ajooooj kiša padaaaa x:Dx x:Dx x:Dx ...
Ja sam ka mali pao s lipe

#72 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 23. marec 2004, 00:48

DOBRO JUTRO LUNATIKI


x:Xx x8Dx x:Dx x:)x x;)x
Ja sam ka mali pao s lipe

#73 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. marec 2004, 09:17

Me čaka nov mega job.

:palec: :palec: :palec:

#74 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 23. marec 2004, 09:17

Ojla, živjo vsem!

Bobnar, mega kul, :palec: (ampak vmes zgleda nisem brala, pa sploh ne vem, da si že do sedaj imel en job. x:o)x x:Dx )

Astra tam nabira en regrat, pri nas pa še kakih 30 cm snega (smo skoraj v gozdu, pa precej senčna lega...) Jaz bi tud rajši regrat... x:px

Pa veliko se vas pritožujete nad nespečnostjo, hm, hm. Jaz pa spim kot dojenček, vsaj to hvalabogu.

Drugače sem pa besna kot ris, odločena, da naredim neke usodne poteze, ki bi mi bistveno spremenile življenje (Vojko bo obračal oči, ker sedajle pa res ni čas za nas enice, da bi karkoli počele... xrolleyesx ... :o|o: x?x ).

Ampak takole ne gre več. :ermm: :angry:


:angry: :angry: :angry: MucaMaca

#75 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 23. marec 2004, 09:25

bobnar :palec: x:)x x:)x x:)x x:)x

srecno pri odhodu in potem se zacetku, ena lepsih stvari, ko zacnes en job, ki ti pase, sem ravno frisna v tej kategoriji in zelo uzivam x;)x ( ok, malo prevec delam, ampak me bo ze minilo, dokler snezi, je se v redu x:Ix )
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0