Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravljenje brez dovoljenja - da ali ne?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
196 komentarjev na to temo

#76 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. april 2004, 19:04

Aja - nisem pa odgovoril na celo vprašanje. Kako nam lahko pomagajo nekatere slike, oziroma gledanje slik kakšnih izjemnih ljudi. Fotografija ne zabeleži le vidno, temveč tudi nevidno; na izdelani fotografiji je torej tudi energijska matrica človeka, ki je bil fotografiran. Že v knjigi Medicina stanovanja, Jacques La Maya priporoča, naj se takrat, ko se počutimo brez energije, zazremo v fotografijo kakšnega atleta. Duh komunizma in samoupravljanja so nosile slike Josipa Broza, polne duhovnih energij so npr. fotke raznih jogijev, nabite s traparijami so fotke Nosoroga ... :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#77 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. april 2004, 19:15

kljub temu ga ne bom gledala- za vsak slučaj, da se kaj ne pripopa- pa tudi če je pozitivno. ne rabim, hvala. x:Dx

vsebina pa je en miks zanimivih stvari za nas začetnike x:Dx čeprav ima grenek priokus zaradi tiste fotke.

npr... zelo rada pa gledam Slavinskega, zdi se mi zelooo fajn. x:Dx ne vem zakaj xnckrivx ene energije nam pašejo, druge pač ne. :inocent:

#78 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. april 2004, 19:19

Temo smo pa res, kot že ničkolikokrat, čist zjebali.

Točno. :palec:
Mi pa pade na pamet, kaj bi človek sploh počel brez bolezni :sori:

#79 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. april 2004, 19:24

nabite s traparijami so fotke Nosoroga

xcivx :wacko: :P

fotke, ja... Nosorog, če si kaj opazoval tole... imel recimo pred seboj dve fotki istega človeka, eno izpred nekaj let, drugo nekaj let nazaj... se ti zdi, da je 'v fotko vtisnjeno en. stanje človeka' za tisti čas iz katere je fotografija, ali je 'en. matrica stalna' ali se 'en. slika' spreminja in vsakič 'vidiš' en. sliko človeka, kakršna je ta trenutek.... žblj :blink: :madpro: kolk sem tole zafecljala

#80 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. april 2004, 19:29

nabite s traparijami so fotke Nosoroga

xcivx :wacko: :P

fotke, ja... Nosorog, če si kaj opazoval tole... imel recimo pred seboj dve fotki istega človeka, eno izpred nekaj let, drugo nekaj let nazaj... se ti zdi, da je 'v fotko vtisnjeno en. stanje človeka' za tisti čas iz katere je fotografija, ali je 'en. matrica stalna' ali se 'en. slika' spreminja in vsakič 'vidiš' en. sliko človeka, kakršna je ta trenutek.... žblj :blink: :madpro: kolk sem tole zafecljala

jaz to razumem takole, neglede koliko je fotka stara, če nam je misel na tega človeka prijetna je energija iz te fotke sigurno toliko velika, kolikor pozitivne misli je v nas do te osebnosti

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#81 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. april 2004, 19:34

Vsi sodelujoči in vsi beroči!

.....

Sprašujem vas sledeče:
Ali je mogoče, sedaj sem iz zgornjih postov razbrala, da je, da prejmeš energijo ne da bi prosil zanjo? O.K. prejmeš energijo, pozitivno in nekako iz okoličin to tudi izveš.  Počutiš se super krasno in nič nimaš proti  x:)x . No potem se pa  čez kak teden zgodi ne samo enkrat- večkrat, da si popolnoma sesut brez energije, brez volje  :xx!:  :xx!:  :xx!: . Kakor, da bi se kdo priključil na tvojo hrbtenjačo in ti jo do onemoglosti črpal.  .  :devil:  xNNx . Občutek je strašljiv, premočenm da bi mogel biti "normalen" padec energije zaradi npr. vremena ali slabovoljnosti. :xx!:
Nosorg, pa tudi ostali, kaj pravite ali je to mogoče?

Lep pozdrav!

Etna

Po KOZMOLOGIJI Devetzvezdni KI (torej ne astrologiji) je pretok energije osnova vsega kar je na tej Zemlji in v nam znanem svetu.

DZK pozna tri izvore energije:

1. Nebesna "sreča" - energija (je vedno dobra)
2. Človeška "sreča" - energija
3. Zemeljska "sreča" - energija - ki ni vedno pozitivna za človeka

Torej ne gre za to - Ali je mogoče, da prejemamo energijo brez prošnje ! Kajti brez energije in stalnega pretoka energije sploh ne moremo živeti. Torej je bolj korektno postavljeno vprašanje: Kako dolgo lahko (če sploh) lahko živimo brez pretoka energije (kateregakoli izvora).

Ker se naš svet ves čas spreminja in se torej vsak trenutek srečujemo z drugim človekom, drugim svetom. Energije sem na kratko že opisal. Zdaj še malo bolj natančno:

Nebna sreča:
Spanje - ležanje nas napolni z nebno energijo. Zaželeno je vsaj nekajurno ležanje na hrbtu, vendar kakršenkoli horizontalen položaj privzamemo, prejmemo nekaj nebne energije (sreče).

V vertikalnem položaju dobimo mnogo manj energije, kajti dobimo veliko manj energije. Izjema so posebne situacije ob solsticiju - če smo na primer ob pomladnem solsticiju visoko na severu, bomo prejeli enormno veliko energije ravno takrat, ko stojimo, saj je kot magnetnega polja takrat blizu severnega pola skoraj takšen, kot na ekvatorju ob ekvinokciju. Zato v času junijskega solsticija (če smo takrat bliže severnega tečaja) potrebujemo veliko manj spanja kot sicer.

Človeška sreča - človeška energija
Lahko bi jo imenovali "kri" oziroma kvaliteta krvi.
Vendar pa je kvaliteta krvi odvisna od mnogih parametrov, od dednosti, zdravja do načina življenja itn.... To je tudi zelo spremenljiva energija, odvisna pa je od prejšnjih pogojev. Mnogi ljudje s(m)o se naučili čutiti ali celo sprejemati tudi to energijo in nekateri na tem področju postanejo pravi strokovnjaki. Kajti ob posebnih situacijah - stresnih situacijah, človek iz sebe odda veliko večjo količino energije kot v ravnovesni situaciji. Zato nekateri ljudje stimulirajo takšne situacije pri drugih, da bi se sami napojili z energijo.

Zemeljska sreča - energija Zemlje
Je najbrž najmočnejša energija na površini Zemlje - to pa zato, ker smo ljudje zelo blizu njene površine. Ta energija ima moč kreacije "iz nič" in prav tako moč destrukcije brez predhodne najave.
Ni pa ta energija za ljudi vedno dobra, zato je dobro, da poznamo njeno obnašanje, kajti ravna se po precej znanih pravilih, ki jih lahko upoštevamo (ali pa tudi ne) in si s tem izboljšamo življenje.

*************

Energetsko se lahko zaščiti vsak človek sam. Obstajajo preproste "vaje" s katerimi to naredi.
Ena, zelo dobra za katero potrebujemo le malo časa (ko jo znamo - in znati jo je potrebno zelo dobro, da ne naredimo škode sebi) je: "Steber svetlobe", ki ga lahko najdete na Internetu (najdite varianto, ki je opisana po točkah in vsebuje opozorila).

Vojko

P.S. Aplikacija "Kozmologije: Devetzvezdni KI" je tudi astrologija Devetzvezdni KI, katera je uporabljena prav tako tudi pri Tradicionalnem Feng Shuiu, pogosteje pa ga pri FS imenujejo "9 potujočih zvezd".

Vabim vas v podforum Devetzvezdni KI, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#82 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. april 2004, 21:26

nabite s traparijami so fotke Nosoroga

xcivx :wacko: :P

fotke, ja... Nosorog, če si kaj opazoval tole... imel recimo pred seboj dve fotki istega človeka, eno izpred nekaj let, drugo nekaj let nazaj... se ti zdi, da je 'v fotko vtisnjeno en. stanje človeka' za tisti čas iz katere je fotografija, ali je 'en. matrica stalna' ali se 'en. slika' spreminja in vsakič 'vidiš' en. sliko človeka, kakršna je ta trenutek.... žblj :blink: :madpro: kolk sem tole zafecljala

Mislim, da obstaja neka osnovna matrica (iz katere je tudi razvidno, v katero smer se lahko najbolj razvije), mi pa jo potem z leti harmoniziramo, nadgrajujemo, ali pa tudi ne. Odvisno, v kakšni meri znamo ozavestiti namen bivanja. Za primer lahko vzameva talent za "nekaj"; talent imaš, lahko ga razviješ, če pa se ga ne zaveš, ga ne razvijaš, pravijo, da ga "Bog v veliki meri vzame nazaj". :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#83 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. april 2004, 21:32

o madonca :wacko: :wOOt: :blink: .........a zato že ves čas pravim, da mormo gledat naše pozitivne stvari in se osredotočat nanje in jih delat.......namest da mešamo tisto kar pol sam še bol smrdi x^x :inocent: x:Dx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#84 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. april 2004, 21:38

o madonca :wacko:  :wOOt:  :blink: .........a zato že ves čas pravim, da mormo gledat naše pozitivne stvari in se osredotočat nanje in jih delat.......namest da mešamo tisto kar pol sam še bol smrdi  x^x  :inocent:  x:Dx  :palec:

Amis

Na pravem tiru si. Le spomni nas še kdaj na to!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#85 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. april 2004, 21:45

jupiiiiiiiiii, čovek zvani pizdarija x^x bo to nardiu, sam ne me pol kregat, da sem dosadna x:Dx x:o)x x:Xx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#86 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. april 2004, 21:49

jupiiiiiiiiii, čovek zvani pizdarija x^x  bo to nardiu, sam ne me pol kregat, da sem dosadna  x:Dx  x:o)x  x:Xx  x;)x

Amis

Če boš upoštevala tisto, kar si napisala v prejšnjem postu, bo opozorilo prav gotovo podano na pravi način, da boš poplačana za svoj trud.

Hvala, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#87 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. april 2004, 21:54

namest da mešamo tisto kar pol sam še bol smrdi  

... sicer nisem navdušenka za kakšna mrcvarjenja a la 'ranologija do konca in naprej' x;)x xcivx ... ampak, 'tist' ma pa po moje tud en svoj smisel.... kaj že je 'tist, k smrdi' ?... in, kaj pol z njim?... a mamo tist zato, da se delamo, da ga ni (da ne bi 'smrdel') ...


xsurprisex xzobkox

(itak pa 'tist' samo poskrbi, da nas vsake tolk mal pozabava... takrat pa hudo prav pride, če poznamo svoje džolije) x;)x x:px

#88 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. april 2004, 22:02

ja drek je koristna zadeva, izočanje še bolj, sicer bi škripnili.............sam ne bi glih tega mešala celo življenje............to mora na njive, da koruza zraste pa trava pa to......... x:Dx x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#89 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. april 2004, 22:08

namest da mešamo tisto kar pol sam še bol smrdi  

... sicer nisem navdušenka za kakšna mrcvarjenja a la 'ranologija do konca in naprej' x;)x xcivx ... ampak, 'tist' ma pa po moje tud en svoj smisel.... kaj že je 'tist, k smrdi' ?... in, kaj pol z njim?... a mamo tist zato, da se delamo, da ga ni (da ne bi 'smrdel') ...


xsurprisex xzobkox

(itak pa 'tist' samo poskrbi, da nas vsake tolk mal pozabava... takrat pa hudo prav pride, če poznamo svoje džolije) x;)x x:px

Ej, tole je point. Pri sebi verjetno prav vsak opazi neke felerje. Jswt se nekih svojih dobr zavedam in mislim, da imam orožja, da jih zjebem ali vsaj omilim. Pa jih pustim na miru! Enostavno se mi zdi, da niso brez zveze. In ko se ozrem nazaj, se mi zdi, da imajo nekateri "felerji" vlogo nekakšnih varovalk, ki niso vgrajene kar tako, ampak zato, da te obvarujejo nekaterih stvari, ki bi te lahko odvrnile od poti, na kateri se lahko maksimalno izraziš (tomaž, če tole slučajno bereš, se mi zdi, da je nekakšno nadaljevanje najinega privatnega klepeta in da tegale sedajle ne bi takole pisal, če tistega klepeta ne bi bilo!). Zadeva oz. mogoča teorija varovalk se mi zdi ta hip tako verjetna, da v mojih mislih do neke mere jemlje moč teoriji karmičnih dolgov.
Kaj pa, če nam nekatere poti res niso zaprte ali otežene zaradi karmičnih dolgov, ampak nam je univerzalna inteligenca postavila na pot neke ovire v cilju, da nas usmerja k optimalnemu razvoju?

Ne vem no. Tole se mi bliska po glavi ta hip. Pravijo, da je jutro pammetnejše od večera. Bomo videli, kako bom na tole gledal jutri zjutraj. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#90 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. april 2004, 22:20

xDDx :palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#91 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. april 2004, 22:21

govorimo o isti zadevi...se mi zdi. pa mal z različnih zornih kotov. tole z usmerjanjem v lasten optimalni razvoj ma gotovo smisel.
moja pripomba pa se je nanašala na to, da nam ni treba celo življenje premlevat nekih naših pomankljivosti in kao pomankljivosti.............ker sem še zdej prepričana, da pridemo na ta svet ustrezno opremljeni za vse, kar mormo tle nardit, z vključno vsemi našimi plusi in minusi...........u bistvu idealen molotov x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#92 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. april 2004, 22:21

Evropsko x:Dx :palec:

#93 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. april 2004, 22:25

(tomaž, če tole slučajno bereš, se mi zdi, da je nekakšno nadaljevanje najinega privatnega klepeta in da tegale sedajle ne bi takole pisal, če tistega klepeta ne bi bilo!). Zadeva oz. mogoča teorija varovalk se mi zdi ta hip tako verjetna, da v mojih mislih do neke mere jemlje moč teoriji karmičnih dolgov.
Kaj pa, če nam nekatere poti res niso zaprte ali otežene zaradi karmičnih dolgov, ampak nam je univerzalna inteligenca postavila na pot neke ovire v cilju, da nas usmerja k optimalnemu razvoju?

tako nekako jaz to tudi čutim in doživljam, samo, kaj ko ne morerš čisto izklopiti in se prepustiti usodi časa, potem samo hitreje odreagiraš ..samo ali je to prava pot, ali nebi kaj lahko popravili na poti, omilili ali pa samo pustiti dozoreti resnico ????

evo opišem včerajšnji dan, pa četudi mi kdo reče da sem utrgan......Okoli 11 ure dopoldan sedim v nekem lokalu, pijem kavo, kar naenkrat vidim, da imam nekaj prstov obarvanih z svetlo plavo barvo, a ni bila v koži, tako nekako, kakor če bi mečkal kak papir in bi ta pustil sledi, samo to je bilo tudi na hrbtni strani roke, ok, umil sem se za šankom, natakarica mi je poškropila z tekočino za pomivanje kozarcev in vse ok.....nikjer nobenega papirčka , plave barve ali kaj drugega, no rekel sem si , sem pa že mogoče kaj takega prijel in bilo je adakta. Okoli pol enih pogledam na uro, ura stoji točno na 12 uri, "štift" je bil izvlečen, ga naravnam nazaj, pomislim, sem pa že v kaj zapel.
Stvar mi ni bila pomembna , nakar me pokliče moj dobri prijatelj in mi pove, da se mora z mano pogovoriti o neki zoprni zadevi, ki se mu je dogodila točno ob dvanajstih. Takrat mi je kapnilo nemogoče, vprašal sem ga kaj je delal ob enajstih (je pleskar), dejal mi je, da je ene obrobe delal v nekem stanovanju in ko sem ga vprašal z kako barvo, je dejal, da z svetlo plavo.
Komu po vsem tem nebi hodilo po glavi tudi tisto nemogoče, kar ne verjameš. Dobro, vem, da sem se pobarvati moral sam, vem, da sem tudi "štift" moral sam izvleči, a zakaj se tega ne spomnim, od kje sem dobil informacijo, da moram to storiti. Dan pred tem sem bil zvečer v nekem drugem lokalu (ne pijem alkohola, da bi kdo s tem ne povezal) in ko sem se vsedel za šank je zvonil telefon natakarici, oglasila se je a na drugi strani je bilo samo govorjenje, telefon je klicajoča nevede vklopila, dala mi je za poslušati in slišal sem mojo dobro znanko, s katero sva si nekako zelo blizu, čeprav še nisva imela intimnih stikov, bila je v intimnem objemu z nekom, ok ko sem videl, da je to nenamerni klic, sem izklopil. Včeraj ko sva se potem prav v tem lokalu z omenjenim prijateljem dobila zaradi njegove težave, je prav ta znanka vstopila in se prisedla za najino mizo. Ko sem ji omenil klic prejšnjega dneva in kaj sem slišal, ji je bilo nerodno in preverila je klicane številke, resnično ga je imela ob omenjeni uri.
Ne bi pisal kaj vse se je temu prijatelju pripetilo v dveh dneh, ker je to njegova izkušnja, a resnično se sprašujem, kje so meje teh informacij oziroma meje transferja informacij.

Bom še tole dodal okoli tega prijatelja, v mobitelu se mi nikoli ne izpiše njegovo ime (pri ostalih se normalno) ampak samo števika (velikokrat pa začutim, da on kliče predno sploh pogledam od kje klic), imel sem ga na servisu, pregledali so program, dajal sem ime na kartico, pa v telefon, pod razna imena..enostavno ne gre (pa še od tega foha sem, pa tudi slučajno ne vem kako je to možno), moj drugi prijatelj ga lahko da kamor koli v enak aparat (skupaj sva ga kupila), a se mu ime izpiše, mi zna kdo to razložiti, strokovnjaki tehnične stroke mi ne . Se pa prav ta prijatelj tudi ukvarja z zdravilstvom po "božji poti", velikokrat se "spreklava" ravno zato, ker jaz želim za vsak zakaj dobiti zato in, ker si določene stvari razlagam po svojem (ne rečem da prav, pač tako kot v tem trenutku razumem)

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#94 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. april 2004, 22:42

Hojla Tomaž

Lepo si napisal. Polno je podobnih "pripetljajev".

In še enkrat napišem:

Energija ima svojo pot!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#95 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. april 2004, 23:49

Zadeva oz. mogoča teorija varovalk se mi zdi ta hip tako verjetna, da v mojih mislih do neke mere jemlje moč teoriji karmičnih dolgov.
Kaj pa, če nam nekatere poti res niso zaprte ali otežene zaradi karmičnih dolgov, ampak nam je univerzalna inteligenca postavila na pot neke ovire v cilju, da nas usmerja k optimalnemu razvoju?

karkoli nam predstavlja oviro je treba diskreirati :inocent: na poti k optimalnemu razvoju. kajti takšen razvoj ki ga imaš v mislih ni optimalen ampak... hm delen. jej, sem pametna. x:Dx

takole - xyiyax


:palec: Evropsko :palec:

#96 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. april 2004, 23:57

karkoli nam predstavlja oviro je treba diskreirati

kako to narediti, če ne znaš, če še ni prišel tvoj čas, da bi razumel?????

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#97 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. maj 2004, 00:22


karkoli nam predstavlja oviro je treba diskreirati

kako to narediti, če ne znaš, če še ni prišel tvoj čas, da bi razumel?????

torej- jaz mislim takole- če se zavedamo svoje ovire imamo moč jo premagati- ker če nekaj vidmo kot oviro, pomeni da ni noben blagoslov kot takšen, ampak nekaj kar naj bi premagali če želimo napredovati (torej izziv, priložnost :vio: ). sicer se lahko usmerimo v tisto področje kjer teh ovir ni. tamkajšnje ovire lažje premagujemo - pomeni da to področje znamo obvladati. ampak ker težimo k popolnosti, bomo še vedno čutili nezadovoljstvo zaradi nuravnoteženosti.

imamo več poti, ena je optimalna- tista nas tudi najbolj izpolni. smisel življenja je seveda učenje- zato je vsaka pot dobra, najboljša je pa tista ki nas osreči, izpolni - ta nas tudi največ nauči- nauči nas dajati in prejemati ljubezen- in to je bistvo.

sicer pa če izviramo iz svojega središča, vedno čutimo kaj je prav- kaj nas najbolj osreči- in tja nas vleče. in nismo resnično zadovoljni dokler tega ne dosežemo (uravnovešenosti, popolnosti) in poskušamo vedno znova... dokler končno ne spregledamo in spoznamo "bistvo"- in to je smisel življenja x:Dx

#98 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:14

:palec:
absolutno se strinjam, da ovire lahko premagamo, presežemo, zaobidemo.............in če nam je nekaj res pomembno, bomo to tudi storili pa ne glede na kakršnekoli ovire, omejitve, norme, predispozicije.........itd... enostavno, kot je rekla aira, ker nas vleče............ x:Dx seveda, lahko se pa tud delamo, da nas ne vleče, pa si izmislimo kup razlogov, zakaj tisto nekaj ni ali ne bi bilo dobro x:Dx x:o)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#99 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:18

Moja največja ovira je znanje. Kako jo naj premagam :8):

#100 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:21

sicer pa če izviramo iz svojega središča, vedno čutimo kaj je prav- kaj nas najbolj osreči- in tja nas vleče. in nismo resnično zadovoljni dokler tega ne dosežemo (uravnovešenosti, popolnosti) in poskušamo vedno znova... dokler končno ne spregledamo in spoznamo "bistvo"- in to je smisel življenja x:Dx

Nisem tako mislil, jaz sem na nižjem nivoju razmišljanja, približno takole. Karmična pot je več ali manj zapisana, nenazadnje jo nekako vidiš tudi iz astrološke karte. Na tej poti se nam postavljajo ovire ali varovalke kot je nosorog rekel. Sam sem imel zelo razvejano in dinamično življenje, tudi z eno močno preobrazbo pred skoraj tremi desetletji. Vsa pot je bila naravnana v spoznanje neke resnice, sem na dobri poti, vendar še nisem tako daleč, da bi bilo to tudi dokončano, če sploh kdaj bo. Ker to pot hodiš se ti pojavljajo preiskušnje ali pa varovalke, ki ti povzročajo bolečine (kljub temu, da imam prav vse pogoje, da bi imel življenje lepo in prijazno urejeno), v bistvu več bolečin kot tistega lepega, vendar prav na teh bolečinah spoznaš soje bistvo in bistvo tvoje naloge. Nekako nas energija usmeri in nam da pogoj, ki ga moramo prebroditi na poti k tistemu najbolj optimalnemu, čeprav v dimenziji časa včasih to predolgo, a prav vedno na kraju pride nekaj, kar te osvobodi stiske, neka resnica in pomen. Sam sem bil v zadnjih petih letih v nekem trikotniku, kjer smo imeli prav vsi trije svoje naloge in spoznati smo morali nalogo nas treh. Veliko smo vsi pridobili, se naučili, stvar je dosti pri kraju, čeprav je bilo v določenih časovnih presledkkih zelo težko, tako boleče, da so se tudi pojavljale mračne misli, da bi bilo bolje kar predčasno zapustiti to pot in se spremeniti v kvantne delce. Vendar, ko kasneje to analiziraš ugotoviš, da ti je bilo to namenjeno zato, da si odkril tudi drugo resnico in s tem tudi oplemenitil tako v sebi, kot v univerzumu neko novo znanje in sprejemanje tistega novega. Pri tem si to znanje tudi prenesel v kolektivno informacijo in nekdo drug, ki mu bodo nastali podobni pogoji bo veliko hitreje resnico začutil in jo lahko nadgradil. To je tudi namen naše karne.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0