Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravljenje brez dovoljenja - da ali ne?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
196 komentarjev na to temo

#101 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:21

x:Dx simpl; delaj se, da nič ne veš x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#102 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:33

x:Dx simpl; delaj se, da nič ne veš  x;)x

Saj se, pa mi nobeden ne verjame, samega sebe pa tudi ne morem nasrat :sori: x:Dx :xx!: x^x x:Xx :eek: xcivx

#103 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:35

x:Dx simpl; delaj se, da nič ne veš  x;)x

Saj se, pa mi nobeden ne verjame, samega sebe pa tudi ne morem nasrat :sori: x:Dx :xx!: x^x x:Xx :eek: xcivx

:palec: tu se strinjam :palec:

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#104 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:37

Jaz tudi x:Dx

#105 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:43

jaz se pa ne strinjam!!! valda da se da samega sebe nasrat.jaz sem samo sebe in druge nasrala da sm pametna pa mi vsi verjamejo...he he... x^x :palec:
(sej ne)...al pa...nevem več...za kaj se naj odločim???xscratchx xnckrivx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#106 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:51

Za zlato sredino x:Dx

#107 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:56

hvala za nasvet...ko me bo kdo vprašal če sem pametna mu bom odgovorila da sem zlato-sredinjsko pametna x:Dx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#108 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:57

sej vsak vidi da si blond x:Dx

#109 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2004, 12:57

To pa ne, raje se mu zlaži x:Dx

#110 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 1. maj 2004, 13:01

jaz sem poštena punca...nič ne lažem!!!
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#111 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2004, 13:03

E, e, vidiš, da znaš x:Dx :palec:

#112 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 1. maj 2004, 13:03

sej vsak vidi da si blond x:Dx

a se greva vn zment... x^x x:Dx a? a? Aira??? x^x
(he he sej ne(da ne boš zamerla)) x^x x:Dx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#113 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 1. maj 2004, 13:06

E, e, vidiš, da znaš x:Dx  :palec:

khm... xscratchx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#114 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. maj 2004, 13:37

danes mi en jemlje enrgijo x:Dx hmm... ali pa je vreme krivo. nekaj je :vragec:

#115 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 1. maj 2004, 13:47

sej dons smo usi nekm zmorjeni...neki slabga mora bit v zraku... :xx!:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#116 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. maj 2004, 13:51

Ker to pot hodiš se ti  pojavljajo preiskušnje ali pa varovalke, ki ti povzročajo bolečine (kljub temu, da imam prav vse pogoje, da bi imel življenje lepo in prijazno urejeno), v bistvu več bolečin kot tistega lepega, vendar prav na teh bolečinah spoznaš soje bistvo in bistvo tvoje naloge.
.

hmm... tebi nivo razmišljanja xrolleyesx ... meni pa manjkajo izkušnje xDDx

vseeno čutim znotraj. da je bistvo sreča, pozitivizem, sonce, izboljšanje... in ne trpljenje- da bomo potem v hm... nebesih srečni.. ali kdaj?. ne ne. nebesa so stanje duha. naučiti se biti srečen tukaj. srečni pa smo, če čutimo ljubezen, energijo, stik s seboj oz. središčem. oz bogom--- vse enako lepo. ne se osredotočati na temno, bolečino ampak na ljubezen x:Dx pa bo vse kul :palec: xsrcx

#117 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. maj 2004, 15:45

Ker to pot hodiš se ti  pojavljajo preiskušnje ali pa varovalke, ki ti povzročajo bolečine (kljub temu, da imam prav vse pogoje, da bi imel življenje lepo in prijazno urejeno), v bistvu več bolečin kot tistega lepega, vendar prav na teh bolečinah spoznaš soje bistvo in bistvo tvoje naloge.
.

hmm... tebi nivo razmišljanja xrolleyesx ... meni pa manjkajo izkušnje xDDx

vseeno čutim znotraj. da je bistvo sreča, pozitivizem, sonce, izboljšanje... in ne trpljenje- da bomo potem v hm... nebesih srečni.. ali kdaj?. ne ne. nebesa so stanje duha. naučiti se biti srečen tukaj. srečni pa smo, če čutimo ljubezen, energijo, stik s seboj oz. središčem. oz bogom--- vse enako lepo. ne se osredotočati na temno, bolečino ampak na ljubezen x:Dx pa bo vse kul :palec: xsrcx

Aira :palec: :vio:

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#118 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. maj 2004, 16:30

sej dons smo usi nekm zmorjeni...neki slabga mora bit v zraku... :xx!:

....saj ni samo danes :sori: :xx!: , se že vleče par dni :xx!: , sicer je pa po dnevnih tranzitih za danes lahko tole bilo napovedano, jaz sem še vedno mnenja, da je bolje biti pijan, kar pa bolan, si vsaj drugi ali tretji dan boljši .... x:Dx x^x

#119 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 1. maj 2004, 17:00

vseeno čutim znotraj. da je bistvo sreča, pozitivizem, sonce, izboljšanje... in ne trpljenje- da bomo potem v hm... nebesih srečni.. ali kdaj?. ne ne. nebesa so stanje duha. naučiti se biti srečen tukaj. srečni pa smo, če čutimo ljubezen, energijo, stik s seboj oz. središčem. oz bogom--- vse enako lepo. ne se osredotočati na temno, bolečino ampak na ljubezen x:Dx pa bo vse kul :palec: xsrcx

Zelo bi bilo lepo, če bi tako tudi lahko bilo, samo na poti naše usode je več trpljenja kot sreče, samo zaradi tega lahko spoznaš tudi svoj JAZ, to je smisel, smisel učenja in spoznavanaj, takrat ko veš, da nič ne veš, šele nekaj veš, dokler misliš, da vse veš, ne veš nič.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#120 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. maj 2004, 17:50

simpl; delaj se, da nič ne veš  
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?


:vio:

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. maj 2004, 19:36

Kaj pol se kej pravmo? Na tole doticno?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2004, 20:17

Delaj se, da te nič ne boli, pa te nihče ne bo zdravil x:Dx

#123 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. maj 2004, 20:22

x:o)x :palec: x8Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#124 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. maj 2004, 21:40

Pri sebi verjetno prav vsak opazi neke felerje. Jswt se nekih svojih dobr zavedam in mislim, da imam orožja, da jih zjebem ali vsaj omilim. Pa jih pustim na miru! Enostavno se mi zdi, da niso brez zveze. In ko se ozrem nazaj, se mi zdi, da imajo nekateri "felerji" vlogo nekakšnih varovalk, ki niso vgrajene kar tako, ampak zato, da te obvarujejo nekaterih stvari, ki bi te lahko odvrnile od poti, na kateri se lahko maksimalno izraziš...
...Kaj pa, če nam nekatere poti res niso zaprte ali otežene zaradi karmičnih dolgov, ampak nam je univerzalna inteligenca postavila na pot neke ovire v cilju, da nas usmerja k optimalnemu razvoju?

Eeej, Nosko, tole pa je ravno to, kar zadnje čase doživljam, ko preletavam svoje pretekle izbire! Kadar sem se znašla v kakšni težji situaciji, v kakšni osebni krizi in so bili zunanji glasovi glasnejši kot sicer, sem velikokrat izjavila: "Ej, ne morem! Tega enostavno ne morem storiti, ne vem zakaj, ampak to je močnejše." Pa so bili to precej razumni nasveti, celo čisto logični in so se zdeli res kot neka rešitev ali nekaj takega. Jaz pa svojo špuro. Šele zadnji čas si dopuščam sebi na glas priznati, da sem po nekem močnem notranjem vodilu izbirala poti, ki so me peljale bližje sebi in na pogled zunanjega opazovalca to skoraj zagotovo niso bile ne modre, ne racionalne variante, celo take ne, ki bi prinašale kakšne tako vznesene reči kot je izpolnjnenost, veselje, sreča (vsaj na kratki rok ne),... vse tisto pač, o čemer se toliko teoretično flanca. Zna biti, da so to res nekaj takega, čemur ti praviš notranje varovalke in, kar bi v preteklosti zlahka zamenjala za svoje 'felerje', ki jih je potrebno nujno spraviti v red. Kar spet potrjuje tisto znano, da je 'največji dar v naši največji senci'....

x^x x:)x

#125 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. maj 2004, 23:30

Zelo bi bilo lepo, če bi tako tudi lahko bilo, samo na poti naše usode je več trpljenja kot sreče, samo zaradi tega lahko spoznaš tudi svoj JAZ, to je smisel, smisel učenja in spoznavanaj, takrat ko veš, da nič ne veš, šele nekaj veš, dokler misliš, da vse veš, ne veš nič.

sami si kreiramo našo usodo.

življenje je tako polno vsega lepega xsrcx

v nas je toliko neskončne ljubezni.

edina ovira pa naše doživljanje, naš odnos do stvari... x;)x

x:Xx vsem.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0