Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Cepljenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1555 komentarjev na to temo

#126 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 12. december 2006, 08:45

:palec:
Ja. Jaz poznam to cepivo. In verjetno je to edino cepivo, ke dejansko deluje!
Cepivo se imenuje MLM. x:)x
Oglasi se, pa ti povem KAKO to cepivo deluje. xsrcx
:palec:


xscratchx :irs:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#127 Mura

Mura
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 379

Objavljeno: 17. april 2007, 18:11

Jaz nisem mogel gledati oddaje, pa sem si potem ogledal posnetek na spletu.
Super se mi je zdelo gledati oddajo, ki jo je vodila zares dobro pripravljena novinarka. Videlo se je da ve za kaj gre in ni samo kimala.
Pa tisto, ko je vprašala za znanstvene dokaze, za raziskave, ki potrjujejo, da je cepljenje res koristno...
Pa ji nobena od doktorc ni znala nič pametnega odgovoriti.

In zanimivo je bilo, kako je Kreigherjeva na koncu oddaje, dobesedno zadnjo minuto zvito izkoristila dejstvo, da ji nihče več ne bo mogel odgovoriti. Pa ti pride na vsem lepem, da obstajajo raziskave, ki naj bi dokazovale, da cepljenja ne povzročajo avtizma itd.. Me prav zanima, če ji kdo nasede na take izjave.
Kje pa ima te raziskave? Kje so bile objavljene? S kakšno metodologijo so jih izvajali? Kdo je bil naročnik teh raziskav? Če dejansko sploh obstajajo...

Mystica,
tako boleča kot je bila tvoja izkušnja... Dobesedno!
Nikar se ne pusti strašiti pred otroškimi bolezni. To kar povzročijo cepljenja na celih generacijah je veliko bolj strašno. Pa še nepopravljivo. Samo, ker to delajo pač na (skoraj) celi popukaciji, smo začeli verjeti, da je to kar povzročajo cepljenja- normalno.

#128 joana

joana
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 300

Objavljeno: 17. april 2007, 18:21

na jogi na katero jaz hodim odsvetujejo cepljenja, sploh tista za otroke in tudi tale, ki si jih vbodeš pred potovanji v eksotične kraje, zanimivo kajne?

Zanimivo postaja zadnje čase, ko se o tem več razmišlja in govori. Včasih so nas špikali kadar se je kakšnemu dohtarju tako zazdelo.
Je pa pošteno, da odsvetujejo cepljenja. Če je namreč organizem zdrav in nima načetega "imunskega sistema", potem mu ne morejo bolezni do živega.

#129 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 26. april 2007, 14:16

Sem videla otroka, dojenčka še, ki je skoraj umrl zaradi oslovskega kašlja, ker ga starši niso dali cepit.



1. tudi cepljen otrok lahko zboli za osl. kašljem, saj cepiva niso 100%
2. četudi je otrok cepljen proti klopnemu meningitisu, heamofilusu b, lahko zboli za drugo vrsto meningitisa oz. se okuži z drugim heamofilusom

#130 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 26. april 2007, 19:16

Sodišča, policija...to so zoprni postopki. :xx!:


Kakšna policija????? Ne govorit neumnosti.

Jp, jaz sem imela tole pri 2 letih. Skoraj umrla.



In verjetno niste mogli dokazati, da je od cepljenja... a ne? Vsaj tako se mi dozdeva, ko slišim razne zgodbe... Stroka hitro psotreže s kupom izgovorov, da je šlo za kako že obstoječo infekcijo v telesu, blabla.

#131 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 26. april 2007, 19:23

ko je bila moja mala stara 6 mesecev smo imeli cepljenje, jaz mlada mamica, povem da se mi zdi, da ni zdrava, da smrka, kašlja... nihče ni polagal pozornosti na moje besede. Cepljena, nato ti pač povedo, da jo imela povišano temperaturo (ne spomnim se koliko časa), vročina nikakor padla (skoz okrog 40) jo peljem k dežurnem, on telefonira se posvetuje z otroško zdravnico, zaključi da ima mala menigitis( ležala je vsa trda in ni dvignila glavice - mrzla miza, stric z brado, sredi noči) in nas pošlje v bolnišnico.... tam čakamo nekaj časa na sprejem, meen pošljejo kao domov, ker ni prostora, takrat pa mojemu dvigne pokrov - tako da le najdejo sobo za obe (sem še dojila)... konec zgodbe - reakcija na cepivo, ker je bila mala cepljena ob angini... mene pa takšne stvari razkurijo... če bi imela danes majhnega otroka, bi sigurno delovala drugače...



Ksenia, žal mi je za vašo pikico!!! A so vsaj priznali, da so falili? Si zahtevala priznanje?

#132 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 26. april 2007, 19:36

Za alergije (in njihov porast) je pa dokazano, da je odgovorno tudi vedno bolj sterilno okolje, v katerem na zahodu živimo. Ker ni pravih spodbud za imunski sistem, da bi deloval pravilno.
Ne bi pa šla spodbujat imunskega sistema pri svojem otroku s smrtno nevarnimi boleznimi, proti katerim ga lahko cepim. xrolleyesx



Zelo pripravno je kazati s prstom na "preveč sterilno " okolje, a ne... "saj vendar vemo, da ženske pretiravajo s čistočo..." ... a ne? x^x x^x LE kje so dobri cajti, ko so otroci jedli zemljo in razvijali svoj imunski sistem... :xx!:

ampak, ampak, pozabljamo na nekaj, kar je veliko bolj zastrašujoče, kot je sterilnost.... to so, dragi moji STRUPI !!!!!!!

Tej povzročajo alergije. In seštevek raznih ... živega srebra, pesticidov, pridruženo živemu srebru, merkurijevi soli (konservant), formaldehidu - kar se vse nahaja v cepivih.... a res verjamete, da so cepiva tako nedolžna??

Ja, Free, dobro si vprašal, ZAKAJ SE OTROK NE TESTIRA.... izjave stroke so, da je neciljano testiranje o imunoglobulinih nesmiselno, predvsem pred cepljenjem... pozabljajo pa, da obstaja tudi testiranje na snovi v cepivu, ne samo imunoglobulini...

v življenju se nism cepla proti gripi, fasala sm jo pa sam dvakrat,



A ne, zakaj se ljudje cepijo proti gripi? Zato,dabi ne zboleli, ali da ne bi bili doma na bolniški, ki nekatere tane preveč?

#133 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. januar 2009, 21:00

O ustreznosti in nujnosti cepljenj proti najrazlicnejšim obolenjem je bilo napisanega že veliko, a še vedno so polemike vroce.

V prejšnjem tednu, je potekal evropski teden boja proti raku maternicnega vratu. Evropsko združenje za boj proti raku maternicnega vratu s peticijo na spletni strani zbira milijon podpisov državljanov EU, s ciljem uvrstiti cepljenje proti RMV v nacionalne programe v vseh državah clanicah EU, da bi bilo za vse deklice in ženske "brezplacno". Naj bi tej pobudi z veseljem zaploskali? Raje ne. Preberite, zakaj:
http://www.zazdravje....asp?novica=364.

In vse to se dogaja kljub temu, da so se opozorila glede slabih strani omenjenega cepljenja pojavila že pred vec kot letom in pol: http://www.zazdravje...o.asp?novica=32.

V zimskem casu so aktualni tudi pozivi k cepljenju proti gripi. Ce morda mislite, da se boste z njim ubranili gripozne nevšecnosti, si pred odhodom v ambulanto dobro preberite mnenja in pricevanja nekaterih zdravnikov z vestjo: http://www.zazdravje...vamo.asp?art=15.

Te dni mnogi preizkušajo naravno zdravilo proti prehladu: med in cimet. Tudi na tem podrocju farmacija ne sedi križem rok! Obvestila o škodljivosti cimeta so preplavila slovenske medije. Pa je res cimet tako nevaren? Poglobili smo se v to temo in preberite kaj smo odkrili: http://www.zazdravje...amo.asp?art=104

Kako ravnati, ko prejmete vabilo na cepljenje za svojega otroka, pa tega ne želite storiti, vam bodo razkrili predstavniki Društva SVOOD, jutri (27. 1.) ob 17.00 na Waldorfski šoli v Mariboru: http://www.zazdravje.net/koledar.asp.

In še misel, s katero je Greg Beattie v enem stavku povedal vse, kar morate vedeti o cepljenju:
»Zdravja ne kupiš v steklenici ali injekcijski brizgi, zdravje je neposredna posledica zdravega nacina življenja.«


In zdrav nacin življenja vkljucuje tudi zdravo vsebino vašega krožnika, zatorej si namesto zbadanja z injekcijami raje privošcite krepcilno kvinojino juho: http://www.zazdravje...o.asp?recept=61.

Uredništvo zazdravje.net


#134 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. september 2009, 18:55

Zdravje naših otrok - cepiva in cepljenje

(18:57) Starši želijo svojega otroka obvarovati pred hudimi nalezljivimi boleznimi in medicinska stroka jim zagotavlja, da je cepljenje najbolj učinkovita zaščita. Kljub temu pa se pojavlja vprašanje ali niso morda neželeni učinki, ki lahko otroka doletijo po cepljenju, ravno tako nevarni kot sama bolezen. V oddaji morda najdete odgovor na vprašanje kako najbolje obvarovati otroka, ko gre za cepiva in kako lahko izboljšate možnosti, da bi bili neželeni učinki kar najmanjši.

#135 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. september 2009, 09:32

Štirinajstletna Britanka umrla le nekaj ur po prejetju cepiva proti virusu HPV
Possible—but highly unlikely.

#136 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 29. september 2009, 12:13

Jaz sicer nikoli nisem bila strogo proti cepljenju...

HPV. Popravite me, če sem razumela napačno, ampak gre za spolno prenosljivo bolezen. Virus dobiš s spolnimi odnosi in ga ima ogromno žensk. V predrakove celice se razvije le pri nekaterih in posledično (če si jih ne odstranijo) pride do raka na MV. Baje pa traja tudi do 10 let (od 5-10), da sploh pride do raka. Torej, zakaj bi se cepila, če sem hodim na redne ginekološke preglede (PAP bris), s katerimi lahko pravočasno preprečim raka na MV?

Cepivo proti novi gripi. O tem je škoda izgubljati besed, ker tega nikoli ne bi naredila.

Edino kar me zamika je klopni meningitis.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#137 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 29. september 2009, 14:34

jaz tamale nisem dala za nobeno stvar cepit; in zaenkrat moram reči, da mi ni žal. Vprašanje če bi bila tolk zdrava kot je, drugače.
gore so fajn

#138 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 30. september 2009, 16:12

Jaz sem proti cepljenju! Naj nas rajši pokončujejo črne koze, otroška paraliza in hepatitis! In to v miljonih!!!!

(Sicer če pokadiš škatlico cigaret ali pa se sprehodiš čez Ljublano in se nadihaš finega smoga in tako pobereš v telo več strupa kot pri eni vakcinaciji, to sploh ni važno.)

HE HE HE

:vragec: :vragec: :vragec:


#139 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 3. oktober 2009, 08:59

"Baxter je v Slovenijo poslal cepivo z živim virusom ptičje gripe"

Burgermeistrova: "Baxter v cepivo že vstavlja nanočipe", 2. del

Baxter: "Testni material je bil res po nesreči okužen", 3. del
Possible—but highly unlikely.

#140 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 3. oktober 2009, 18:33

"Baxter je v Slovenijo poslal cepivo z živim virusom ptičje gripe"

Burgermeistrova: "Baxter v cepivo že vstavlja nanočipe", 2. del

Baxter: "Testni material je bil res po nesreči okužen", 3. del


alan prosim ne zgubi stika z zdravo pametjo. Da vstavlja nano čipe ma kakšna neumna teorija zarote je spet to. kaj si res tak paranoik. HE HE HE

Če bi res bili nanočipi v cepivu, sploh kak namen bi pa imeli? Ma kaj resnično misliš, da je tako enostavno prevzeti nadzor nad človekom. Z nanočipi... HA HA HA

Pravzaprav kako pa jih napajaš v telesu. S kokakolo?

Lp


#141 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 3. oktober 2009, 18:42

ŽE MILJARDE LET CELE POPULACIJE ŽIVIH BITJI V MILJONIH IN MILJARDAH UMIRAJO ZARADI GRIPE IN DRUGIH MIKROORGANIZMOV!!!

NO TEORETIKI ZAROTE VPRAŠANJE ZA VAS?

KDO JE PO VAŠEM IZNAŠEL DINOZAVRSKO GRIPO?

A) Trianozaver bush

B) Aureoreptilus obamus

C) Brontozaver clinton

D) Artozaver hillary

Med pravilnimi odgovori bomo izžrebanim nagrajencem poslali kopijo epidemiološke študije.

VPLIV DINOZAVERSKE GRIPE NA IZUMRTJE DINOZAVROV V OBDOBJU POZNE KREDE.

Lp


#142 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. oktober 2009, 09:48

alan prosim ne zgubi stika z zdravo pametjo. Da vstavlja nano čipe ma kakšna neumna teorija zarote je spet to. kaj si res tak paranoik. HE HE HE

Če bi res bili nanočipi v cepivu, sploh kak namen bi pa imeli? Ma kaj resnično misliš, da je tako enostavno prevzeti nadzor nad človekom. Z nanočipi... HA HA HA

Pravzaprav kako pa jih napajaš v telesu. S kokakolo?

Lp

Zanimivo, kako sklepaš, da se samo zato, ker sem objavil te povezave, strinjam z njihovo vsebino. Sploh pa je tretji članek čisto nasprotje prvih dveh. S katerimi se torej strinjam? Sem paranoik zaradi prvih dveh ali imam zdravo pamet zaradi tretjega?
Possible—but highly unlikely.

#143 Animos

Animos
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 6. oktober 2009, 01:57

alan prosim ne zgubi stika z zdravo pametjo. Da vstavlja nano čipe ma kakšna neumna teorija zarote je spet to. kaj si res tak paranoik. HE HE HE

Dalec od paranoika - le oči odpira in s tem ozavesca ZDRAVO PAMET.....kar ne bi bilo slabo tudi zate...

Če bi res bili nanočipi v cepivu, sploh kak namen bi pa imeli? Ma kaj resnično misliš, da je tako enostavno prevzeti nadzor nad človekom. Z nanočipi... HA HA HA

Pravzaprav kako pa jih napajaš v telesu. S kokakolo?

Lp


V resnici je nadzor nad clovekom in masami zelo zelo zelo zelo preprosta zadeva...kar ti bo razlozil tukaj nekdanji KGB agent...ce pa vsaj malo psihologije preshtudirash pa bosh ugotovil da je manipulacija cloveshkih misli, dejanj in zivljenja she mnogo lazje kot pa on govori...



Priblizen in zelo zelo grob opis tehnologije, ki obstaja ze desetletja pa imash tukaj



...ja, desetletja...poskuse z mikro in nano-chipi so delali ze v sesdesetih letih..in JA...ZELO preprosto te s pritiskom na tipko ubijejo na sto in en nacin...povzrocijo bolecino ali drugo motnjo...vstavijo misli itd...itd..
http://www.youtube.com/watch?v=N_4ytpudAR8
(pravzaprav je to kar bos videl le vrh ledene gora...ta tehnologija je bila do popolnosti izdelana ze prej...ampak bila le pod vojaskim nadzorom...)

A kako bi jih napajali?...v resnici ne rabijo neodvisnega napajanja ker cloveshko telo deluje na podlagi el. energije in lahko chip od tam jemlje potrebno energijo za delovanje...
ker pa bo to mogoce zate prevec "Znanstveno fantasticno" pa si poglej papirnato baterijo ( v resnici kar primitivna tehnologija..ker ZE dolgo obstaja mnogo naprednejsa)

http://www.youtube.com/watch?v=NK2IFrXUdl4


A Zakaj bi to delali??!?:

E pa ZATO!!!:
Citat Zbigniew Brzezinski :
"V preteklosti je bilo lazje kontrolirati Milijon ljudi kot pa fizično Ubiti milijon ljudi"
"Danes je "Neskonco" lazje ubiti Milijon Ljudi kot pa kontrolirati Milijon Ljudi"
x;)x ... Zato nano-Tehnologija!!...KONTROLA dragi moj...Fashizem, ki ga ne vidite...pa ceprav vam kroji zivljenja od t.i. osamosvojitve naprej...vsak dan bolj in bolj..

ZBUDITE SE!!!

http://www.youtube.com/watch?v=qVmGrx67yAM (iz Filma "The Awakening"....Priporocam ogled celotnega filma VSEM...in vam zelim da se malo zamislite nad tem kar VSAK dan IGNORIRATE...po drugi strani pa se pizdite nad kvaliteto zivljenja...pa ne veste, da imajo politiki in mediji nad vami moč samo zaradi tega ker jim to dovolite)

(Zbigniew Brzezinski - Osebni svetovalec danasnje USA predsedniske opice po imenu oba-ma...ki je med drugim cist "slucajno" tudi eden od ustanoviteljev Bildeberg skupine - http://www.youtube.com/watch?v=20RGookyRrM http://www.youtube.com/watch?v=lbz9sVw4QsM)
Bildeberg Group - http://www.youtube.com/watch?v=Y6Z0eCz0pF4 ( V resnici pa za to skupino obstaja she nekaj hujshega in mnogo bolj zlega...ampak bo dovolj da se vsaj o tem informirate....Med drugim bosh btw. izvedel tudi to zakaj je moral umreti Kennedy)

Nashi NISO izjema - So del hierarhije...Ukazi prihajajo iz "evrope".....Kdaj vam bo jasno, da je Hitler vojno "izgubil"...Njegova Ideologija pa je bila ABSOLUTNI ZMAGOVALEC?!?!?... ki ZE kaze svoje zobe...pa she huje jih bo...ce boste she naprej ubogljivi drzavljani...placevali davke in shopingirali ter se "prepirali" o teh ali onih politicnih igricah, ki obstajajo samo in izkljucno zaradi tega da vas zavajajo in s tem "zaposlujejo" vashe mozgane....OSVOBODITE jih od teh manipulacij...to pa lahko le na en nacin in sicer:

Zacnite IGNORIRATI Oblast, ZAKONE, PREDPISE in MEDIJE ter VSE ostale avtoritete pa boste dobili priloznost, da prezivite tisto kar se vam zaenkrat she sanja ne da prihaja nad VSE NAS...


Informirajte se

http://animos.blog.siol.net
http://realnaresnica.blogspot.com
http://www.Prisluhni.si
http://www.Orgon.si
itd...itd..


in predvsem ZBUDITE SE!!!

To temo je popravil/a Animos: 6. oktober 2009, 02:01


#144 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. oktober 2009, 15:16

Ok, ti si car, pa imas moc in znanje in s tem sanje; pa nam povej kako to tebi uspeva v vsakdanjem zivljenju ignorirat, nadvladat "tisto" silo kontrole in moci, ki nad vsemi bedi?
Si nas vzor, vodilo, gral resnice? Ali le se ena senca nemoci, strahu, a v praksi nic bolj pametna kot vsi drugi moledujoci v boljsi dan, brez lastne hrbtenice?

Strahu s seboj ze nosimo velike kose. Kot tehtnice s tem na drugi strani manj veselja. In ce mislis da rabimo novih bojazni in ne novega upaja, menim da tako zelo se motis kot vsi tisti mnogi pred teboj.

#145 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. oktober 2009, 15:39

S tem, da ignoriramo in smo sami krivi za oblast se strinjam s teboj!

Mislim, da ignoranca ni primeren nacin. Kako ti zivis in prezivis tvojo ignoranco?
In kaj bi to bilo? Kaj prihaja nad nas? Je to nekaj kar je mocneje od nas samih? Nekaj kar nismo ustvarili mi sami?

.....in vam zelim da se malo zamislite nad tem kar VSAK dan IGNORIRATE...po drugi strani pa se pizdite nad kvaliteto zivljenja...pa ne veste, da imajo politiki in mediji nad vami moč samo zaradi tega ker jim to dovolite) ...

...Zacnite IGNORIRATI Oblast, ZAKONE, PREDPISE in MEDIJE ter VSE ostale avtoritete pa boste dobili priloznost, da prezivite tisto kar se vam zaenkrat she sanja ne da prihaja nad VSE NAS...
...



#146 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 6. oktober 2009, 16:22

Če je namreč organizem zdrav in nima načetega "imunskega sistema", potem mu ne morejo bolezni do živega.

To ni res. Če je koncentracija in virulentnost virusov in bakterij dovolj velika, bo zbolela večina ljudi, ki pride v stik z njimi in to se dejansko dogaja pri nekaterih nalezljivih boleznih. Ne tako zelo davno (moja babico te čase še pomni) je za davico pomrlo več kot pol vasi otrok - če bi živela v takšni vasi, bi bila najbrž presneto hvaležna, če bi ti ponudili cepivo za otroka. Ko so začeli cepiti proti nekaterim najbolj nevarnim nalezljivim otroškim boleznim je smrtnost otrok drastično padla, to so dejstva, ki se jih ne da zanikati. OK, lahko rečemo, da je bilo takrat precej podhranjenosti, a tudi danes je ogromno ljudi, ki imajo šibkejši imunski sistem zaradi stresa in stalne izpostavljenosti strupenim snovem.
Po drugi strani se pa strinjam, da je cepljenje vse prej kot nedolžen poseg v organizem, ki ima lahko kratkoročno in dolgoročno tudi (hude) posledice - ampak najbrž spet bolj izrazite pri tistih s slabšim imunskim sistemom, ki bi brez cepljenja mogoče itak podlegli kakšni nalezljivi bolezni... Cepljenje je večplasten problem. Meni se bolj kot cepljenje samo po sebi zdi problematična zloraba s strani farmacevtskih multinacionalk, ki na ta način blazno služijo in cepljenje zlorabljajo za svoje dobičke.

Je pa pošteno, da odsvetujejo cepljenja.


Bolj kot vprašanje cepljenje da ali ne, se mi zdi pomembno vprašati proti čemu je res smiselno cepiti, kakšno je cepivo, kako je preizkušeno, ali stranski učinki morda ne prevladajo nad ogroženostjo zaradi te nalezljive bolezni.... in podobno. Na žalost pa je zaradi izredno močnega zdravniško-farmacevtskega lobija in vpliva ogromnih dobičkov pri masovnih cepljenjih te poštene in odkrite informacije izredno težko dobiti.

#147 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 6. oktober 2009, 17:15

Animos!

Odlično si napisal: Zbudite se


Pa se je lahko zbuditi? Cepljeni smo že vsi - in ne samo s cepivi proti boleznim,

tudi s cepivi za bolezni.


O tem dobro piše Charles Berner - Yogeshvar Muni v knjigi: Um in čiščenje uma,
ki jo je ca leta 1980 natisnila Tiskarna RTV Ljubljana in jo le redkokje še dobimo
v knjižnicah (le čemu).


Precej dobro je poznano dejstvo, da največ Američanov umre v ponedeljek

ob deveti uri zaradi srčnega napada, srčne kapi, možganske kapi in podobnih

nenadnih 'razlogov'.


Le kaj se zgodi takrat?

Američani gredo na delovno mesto in tam jih čaka stres. In največji stres je že to,
da stres pričakujejo.



Po mojem osebnem mnenju Slovenci nismo daleč od Američanov. Menim celo,
da smo jim v Evropi skorajda najbolj podobni - tudi po energiji dežele in države.

Morda preveč lahkoverno sledimo tistim, ki jih sami (ne)izvolimo
in ki so vedno bolj daleč od Slovenije.

Kajti sedaj smo doma v krajevni skupnosti 'Slovenija' na severnem Balkanu.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#148 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 10. november 2009, 09:05

S tem, da ignoriramo in smo sami krivi za oblast se strinjam s teboj!

Mislim, da ignoranca ni primeren nacin.

ja...
ce ves in ignoriras si dejansko sokriv...
ce ves in ne ignoriras se spuscas v nekaksn samomor...
ce ne ves in ne ignoriras si priblizek sadomazoja...
ce ne ves in ignoriras lahk pa vsaj nekak dihas...
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#149 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 12. november 2009, 12:25

na jogi na katero jaz hodim odsvetujejo cepljenja, sploh tista za otroke in tudi tale, ki si jih vbodeš pred potovanji v eksotične kraje, zanimivo kajne?


Ni res Pornij, sem se jaz pogovarjal s visokim predstavikom JVVŽ in mi je svetoval cepljenje pred exsotiko. očitno v JVVŽ nimajo jasnega stališča.

Lp


#150 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 12. november 2009, 12:39

MALO KRUTE STATISTIKE!

Če pogledamo statistiko vsak dan ali pa teden otroci na novo zbolijo za epilepsijo, ali se pa ugotovi da imajo kak sindrom, Vsak dan na tisoče otrok zboli za kakšno težko boleznijo.

To se zgodi vsak dan neglede na to ali so otroci cepleni ali ne. Torej imamo na vsak dan v letu na tisoče novih bolnikov.

Torej bo zmeraj po cepljenju toliko otrok dobilo napad epilepsije, saj je to statistika.

In ker seveda ljud večkrat najdemo krivdo drugje, je seveda da je moj otrok epileptik krivo cepljenje....

ljudje večkrat ne razumejo pojma statistični šum.

LP

TUDI TRDITVE,

da imunski sistem vedno opravi z boleznijo je laž. Zakaj potem sibirski kozorogi, ki so vegani in živijo v popolnoma čistem okolju zbolijo za steklino in umrejo. Prav tako je stekljina smrtna za človeka.

VSI KI TRDIJO DRUGAČE, NAJ SE POTEM NAMERNO OKUŽIJO S STEKLINO PA DA VIDIM KAKO BODO PREŽIVELI! TUDI HIV VABI!

LP





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0