Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrologija in depresija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
143 komentarjev na to temo

#101 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 30. maj 2004, 19:22

No, tudi jaz ne delim ravno po spolu in se mi ne zdi, da je njegov spol nepravi za njegov karakter, ker sem tudi jaz precej dejavna in imam svoje delo, hobi in cas, ki je samo moj. Ampak problem je bil v tem,da je svoj problem naredil se za moj problem na nacin,da ni bil zadovoljen, ce sem bila jaz takrat dobre volje ali prevec pozitivna. Komunicirala sva zelo veliko, celo prevec, ker sva sla v debati vsakic zelo dalec in na koncu uporabila ze vse besede, pa se vedno ni bilo v redu. Tako,da mislim, da je bil po veliko neprespanih noceh ter presekiranih dneh res to edini , ceprav zelo tezak, nacin. Sej ce bi vidla,da lahko skupaj zrasteva, se prilagodiva in uciva, bi slo, samo ena stran je pa premalo!

#102 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 31. maj 2004, 22:55

mam precej škorpijona v horoskopu,.

imaš izkušnje samo s seboj...govorima pa le o marsu škorpijonu,
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#103 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. junij 2004, 00:34

no, glede na to, da ga mam v marsu in je moja venera v ovnu pomeni, da ....kaj pa pojmujes pod imenom 'crni svetnik'? mene asocira na nekaj bad!?

ja, smotan ja,. ko to nepravilno explodira, potem je to bad., sekat, pa dat vedt...teb pa sploh x:Dx ..je pa mal pozitivnega, morda sam za tvoj˝ ego zdravt x:o)x
prikrita in tudi teatralna ljbuosumnost; dobra scena prikrivanja...in temu dalje...morda˝

strinjam ampak samo deloma.
ni samo prikritost je tudi raz-od--krivanje.
heh, ja, nekdo da vedet skoz x;)x nekdo pa pac vcasih, pa takrat ornk x;)x pa dlje zaleze x:px
hkrati pa tudi to ni res preveckrat pr men, ker se rad pogovorim x^x in iscem blagi nacin.
prav tako lahko pogledas energetske centre oz. nacin energije dolocenga nivoja!;
neke energije so v osnovi trde a navzven se kazejo mehke; obratno pa je spet vsak drugi nivo, ki je navznoter njegovo delovanje mehko, navzven pa trdo in ga dojemamo na trd nacin in dobivamo trdnejse bolj seseuvaske lekcije x;)x recimo nase razlicno pisanje in nas razlicen pristop; kakor tvoj ki podajas trdo!
nekdo bi isto povedal le na drug nacin. je pa res, da potrebujemo sprejeti vse energije!
prav tako tudi leve in ovne in skorpije, etc...

zakaj mal pozitivnega? po cem to sklepas?
vsak ima enako pozitivnega, sam odvisno kolk ga zivi in kaj zivi se drugega in predvsem kako to drugi perceptirajo x;)x

ljubosumnost?? tudi, je pa odvisna od moje stopnje zavedanja in predvsem odvezanosti, ki pa mislim da je slednja vsekakor bolj fluidna kot tvoja x^x

teatralna! DA, ker tak pac sm! teatralonst pa ni vedno le slaba! x^x
vcasih je nacin teatralnosti primernejsi od kaksnega drugega; pac odvisno tudi od zarka osebnosti posameznika! kakor mnogo drugih dejavnikov.
tetralen je tudi tvoj nacin komunikacije pravzaprav x;)x ki pa se dejansko kdaj lahko poklapa z mojim asc v levu x:Dx

ampak se veno nis razlozo o 'crnih svetnikih' x;)x :vragec:
ce sn jaz crn, pomeni da bos ti lahko bolj bel - torej a sm pol se vedno crn!? x;)x
ce ti zaradi moje rnosti bolj zgledas bel! - torej locevanje je crno! kar pa je tudi nesmisel x:Dx teatralicno ne x:Dx x:Dx

#104 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. junij 2004, 05:46

niti ena zadeva ne velja tule zame... pišuka, ljubosumje sem prerasla, sebe mam raje v ozadju kot ospredju, manipuliram - nikakor ne

zato, ker devico poslušaš..os..kontrola ti je z leti narasla

xscratchx ampak sem pa ravno včeraj izvedela nekaj novega o sebi, Aurora, ki me pozna popalnoma, pravi, da obvadam manipuliranje, sicer čist tko nedolžno, v pogovoru, samo da točno vem, kako kaj in na kakšen način komu reči, da je tko prikupna manipulacija,recimo da točno vem kako isto zadevo razložit kolerikuu ali pa enemu rakecu, na katere stvari sem pozorna ... evo priznam x;)x

#105 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. junij 2004, 18:18

...strinjam ampak samo deloma.
...hkrati pa tudi to ni res preveckrat pr men, ..
....recimo nase razlicno pisanje in nas razlicen pristop; kakor tvoj ki podajas trdo
..prav tako tudi leve in ovne in skorpije, etc...
..zakaj mal pozitivnega? po cem to sklepas
..teatralna! DA, ker tak pac sm! teatralonst pa ni vedno le slaba!  
...tetralen je tudi tvoj nacin komunikacije pravzaprav  ki pa se dejansko kdaj lahko poklapa z mojim asc v levu  
..ampak se vedno nis razlozo o 'crnih svetnikih'  ..

.ja pa res, deloma, sam da ne pride v navado :8):
.Pa ni mišljeno sam pr teb...pišem nekak na slošno, če rata x:Dx
.Mh, trdo..želim le prec zadet bistvo, pa potem rad slišm,če je prepričljivo, realno tut
.fajn, pa je to,da si preventivno ozaveščen; ..
.bom kr vztrajal pri malo˝privlačnem pozitivizmu˝
.ljubosumnost je,ker mora bit, da se zgradi sam škorpijon. sj je le panika˝pred morda izgubo; kaj pa tekmovanje?
.teatralnostje hitro berljiva, zato ni prepričljiva, morda
.hja vem,da imaš asc. v Levu, dostikrat povdarjaš x:Dx
.črn svetnik, lahko si razložiš kt (moderni)zlobko˝
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#106 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. junij 2004, 18:27

..sicer čist tko nedolžno, v pogovoru, samo da točno vem, kako kaj in na kakšen način komu reči, da je tko prikupna manipulacija...

hura, zanimivo, ne x:Dx
Sicer pa se tale tvoj pomen, prikupne manipulacije menim, da se z leti zelo pedagoško, starševsko izrazi, za kar velja poučno in koristno seveda x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#107 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. junij 2004, 18:28

ampak povem pa po resnici ane... ja nič zlobe ni v tem ali pa podrejanja, samo kako naj rečem, znajdem se x;)x

#108 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. junij 2004, 18:29

potem deluješ načrtno, pa a ti to znese vedno....a ni to utrudljivo za dolge pogovore ,v noč morda x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#109 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. junij 2004, 18:34

dolge pogovore v noč... pismo jaz ob desetih že spim... očitno mam pa to v krvi, niti nisem vedela dokler mi ni včeraj Aurora na nekaj primirih to dokazala... kaj čem, tud to je del mene. Sej ni to načrtno veš, al pa da bi poizkusila korist pridobit, samo nekako se z melanholiku razložim zadevo drugač kot pa sangviniku al pa koleriku ali celo melanholiku...al pa povem na primeru ki bo zanimal strelca, itak da ne bom takrat ne vem o zabubanosti doma govorila,.... eh bluzim. je pa res da že desetletje delam s strankami in da sem se marsičesa naučila, sam dolgih pogovorov v noč ne :sori:

#110 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. junij 2004, 19:52

sj lahko misliš, dolge pogovore v nedogled :8):
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#111 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. junij 2004, 19:53

vem kaj misliš... ampak jih nini...

#112 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. junij 2004, 20:39

hj, je že uredu..ni treba dolgovezit...prosm x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#113 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 3. julij 2008, 09:08

Luna v 8. hiši, pa Luna kvadrat Saturn, tole mam res super astro iztočnice za depresivnost in mračne misli, pogosto samodestruktivne. ni fajn Luna v 8. hiši.

#114 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. julij 2008, 11:28

Luna v 8. hiši, pa Luna kvadrat Saturn, tole mam res super astro iztočnice za depresivnost in mračne misli, pogosto samodestruktivne. ni fajn Luna v 8. hiši.


Po domače povedano, kjer je luna je največ sprememb in občutljivosti. Ker je 8. hiša okultna, potem negatino aspektiran saturn pri njegovih tranzit verjetno potegne ven nekaj več črnogledosti.

#115 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 3. julij 2008, 21:56

Melanholičnost :C: so pa negativni aspekti Lune in Venere z Neptunom. Kaj še?

#116 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. julij 2008, 10:02

Jaz s Saturnom nimam slabih aspektov, od kje torej ta depresija in melanholičnost?
Edino Saturn kvadrat ASC in Saturn kvadrat Neptun (samo ta, zadnji se mi ne zdi tolko pomemben ... kaj pa vem)


Saturn slabo aspektiran na ASC, ne pusti posebne radoživosti, zato večja resnost, ki pa ni povezana z depresijo. Nihče ni depresiven celo življenje, zato ne glejte natalnih aspektov, depresija pride zaradi določenih tranzitov, ki vzbudijo kak saturn, ki leži v 12 hiši ali v kakšen drugem slabšem aspektu. Možno je tudi, če premikamo po primarnih direkcijah planet, ki pride v konjukcijo s kakšnim malefikom. Seveda je važno tudi v katero hišo pride.

#117 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 4. julij 2008, 11:08

joj Mantis. xsmx

#118 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 4. julij 2008, 11:08

Pa vidim da nisem navidezno prijazna, vidim pa tudi folk z Venero na Soncu, ki so vedno lagodni in prisotpni in prijazni, nekako topli : nikakor pa odbojni in nezaupljivi itd.

misliš :inocent: moja venera je na soncu.....pa sem zelo nezaupljiva..in če se človeka, ki ga še ne poznam dovolj ne morem znebit..al izginem al pa si dam masko na obraz....
razn če temu ne botruje dejstvo, da sta oba planeta v 12.hiši xnckrivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#119 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. julij 2008, 11:20

Zrihtajte si boljsi keš v zivljenju, pozabte na sreco in se vsaj razvajajte fizicno, imejte svoje sluge za masaze al pa vsaj prijatle med 'haj klasom' , da vas brezplacno pedenajo in tako naprej x:o)x



Ti povem mantis, da dnar precej omili nesrečo, bolezen, premaga ju pa ne. Tako kot pravijo, da lepota prihaja od znotraj, tudi bolezen zdravimo od znotraj, predvsem z dobro voljo. Poznam precej bogatih ljudi, ki so obdani z maserji, bioenergetiki, ampak jih saturn dobesedno pritiska k tlom, bolečine v hrbtu, kosteh. Letnik 60 s saturnom v kozorogu, kjer je najbolj močan, orenk klesti.

Res pa je, da povezava močnega saturna v karti, težko kaže optimizem, zato je tudi razvajanje pod njegovim vplivom precej redko. Razvajamo se ponavadi pod tranziti in vplivi jupitra. Povezava s "haj klasom" kot navajaš folk s kešom, pa včasih še bolj negativno deluje na lastno vrednost, kajti občutek, da sami ne moremo priti do podobnega statusa, včasih boli, sploh, pri tistih, ki imajo precej močno drugo hišo.

#120 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 4. julij 2008, 11:26

aja, kaj je še ... da smo tisti z afliktirano Luno zaradi Saturna nepriljubljeni. x:Dx

#121 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. julij 2008, 12:11

p.s : Lunca, res je , dobra volja je najbolja, torej : jaz sem itak da best - napadle so me sicer gube in sem se zredila po trebuhu, a se brez lepljenja nagih fotk in kazanja riti lih tako vsi v mestu za menoj obracajo ( ker tak skripam pri hoji ) x^x xsmx


x:Dx Res dobra volja je najbolja, nč ne pomaga, če nismo več zadovoljni s svojimi "tegelci", sej saturn nas je že tolk zdresirou, da je važno, da se počutimo dobro v telesu, ki ni več glih tipi topi. x;)x

#122 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 4. julij 2008, 19:44

Luna v 8. hiši, pa Luna kvadrat Saturn, tole mam res super astro iztočnice za depresivnost in mračne misli, pogosto samodestruktivne. ni fajn Luna v 8. hiši.


Tole imam tudi jaz. x^x xDDx

Ampak pri meni je vse bolj zapleteno,kot pri tebi.

Saturn je točno na descedentu v levu(7.hiša),v opoziciji z ASC in v kvadratu z luno.
Saturn ,ASC in luna tvorijo T-kvadrat.
Luna je celo v škorpijonu in na njen je vladar ASC(uran)...

Tako da...po tej logiki naj bi bila kar orng depresivna.
Ampak nisem.
Sploh ne.

Sem pa imela zelo depresivno obdobje v času saturnovega povratka,ko se ja T saturn nahajal na isti poziciji kot N saturn,vendar je največ škode takrat naredila P luna(moje mnenje),ki je bila v škorpijonu,torej tudi na istem položaju kot v natalu.
To je bilo grozno leto .Ampak sem preživela... x:Dx

Potem ,ko gledam nazaj,sem imela še eno takšno depresivno obdobje...v času,ko je T pluton šel čez N saturna...

Zdaj pa...tu in tam pride kakšen takšen dan..ko se samo odmikam v svoje korake..in potem pride tisti občutek,ki se me lasti.Včasih.Uniči mi vse nasmehe.. :vragec:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#123 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 20. marec 2009, 19:16

Ja Saturn :o|o: sploh če je v 6. hiši ali vladar v slabem aspektu s soncem in luno, težje oblike so z uranom, neptunom.. Marilyn Monroe: vladar 6 saturn kvadrat luna, kvadrat neptun.

#124 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 20. marec 2009, 19:30

Samomor je največkrat posledica depresije, gleda se torej podobno; slabo aspektiranih urana, plutona, neptuna, saturna iz 8. in 6. hiše v povezavi, tudi 12 hiše.

#125 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. marec 2009, 23:08

Vedno interpretirajte povezano s prvo hišo oz. ascendentom. Nekdo z močno 1. hišo (jaz sem) težko, da bo storil samomor.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0