Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sonce v natalni karti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
219 komentarjev na to temo

#126 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 16. julij 2004, 21:24

Tut nekateri so nagnjeni k temu, da radi raykazujejo svoje imetje...res...sj ne, da bi bilo to nevem kako razvpito, celo načrtno to izvajajo samo ,da se pokažejo v tisti luči,da bo okolje zagotovilo jim nek sloves˝..to so obleke, nakit....nepremičnine in veličastno pretirano govorjenje o pohodih na potovanj, zabave...kukr se vzame...in znajde...
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#127 bikica

bikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 18. julij 2004, 11:42

Ja to seveda mislijo da potrebujejo ce ne se pocutijo neudobno in vrjetno manjvredne.V tem uzivajo,da jih nenehno hvalimo,ker jim s tem dolivamo samozavest.

#128 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 18. julij 2004, 15:49

hja, to je dolivanje pripadnosti...ki pa je narejena x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#129 melisa

melisa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 18. julij 2004, 20:58

Oj. zanimive te vaše razlage. Premoženja ne razkazujem, morda , ker ga nimam.
Sebe, to pa to, ful rada imam lepo obleko, pa nakit , pa čeveljčke, pa dekolte...
Pa rada plešem tam , kjer se me vidi, pa bi se še kaj našlo.
Je to zaradi sonca v drugi hiši? Pa dosti rada govorim, preveč!

Jaz pa se sedaj ful učim, to nekako spraviti v " red" . Meditacije, sprehodi, narava, zelišča....

Saj več ne vem kaj je prav? Prava ZMEDA v moji glavi.

Melisa

#130 bikica

bikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 18. julij 2004, 21:08

Saj to ni nic slabega ce se rada razkazujes in mislim,da se skoraj vsaka punca rada ..no tudi sama se rada pokazem v kaksni fajni oblekici v cevljih..se najbolj pa imam oz sem nora na parfume...

#131 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. julij 2004, 17:14

kako veš da si bikica? x8Dx

#132 bikica

bikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 20. julij 2004, 22:00

22let sem mislila,da sem dvojcica..potem pa ko sem iracunala osebni horoskop mi je pa pisalo,da sem bik.Vcasih pa se ni nisem mogla odlocit kaj sem in vcasih sem se pocutila kot,da nisem ne eno ne drugo :sori:

#133 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 20. julij 2004, 23:04

Bikica...

Sonce je iz Bika prestopilo v Dvojčka 21.5.1982 ob 10:23h dopoldne. Tako piše v efemeridah.

Kar se pa občutka tiče glede tega, kateri znak naj bi pri tebi prevladal... Lahko doživiš presenečenje. Tudi sama se nikoli nisem počutila blazno "bikovsko" (moje Sonce in luna) ali "rakovsko"... če pa imam veliko gužvo v 11. (Vodnarjevi) hiši. Tudi v v opisu Vodnarja se lažje najdem, čeprav tudi včasih udari Bik na plano x:Xx Odvisno v kateri hiši imaš katere planete, poglej si tudi to.

LP, Nina

#134 bikica

bikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 21. julij 2004, 20:26

Jaz pa sem rojena :



7.15 dopoldne..torej sem se bik...??
BOM SE PA PODRUDILA SI RAZLOZIT,KAKO JE SE Z DRUGIMI ZNAMENJI...

#135 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. julij 2004, 12:27

Sebe, to pa to, ful rada imam lepo obleko, pa nakit , pa čeveljčke, pa  dekolte...

:palec: :palec: Seveda Melisa, sonce v drugi hiši nakazuje na lastno ali finančno vrednost. Z lepimi oblekcami povečamo lastno vrednost, smo zadovoljni sami s seboj in podobno. S soncem v drugi hiši ti bo lastna vrednost precej pomenila.
Jaz imam v drugi hiši marsa, to pa je pokazatelj, da " više trošim, nego primam" in resnično nisem šparoven tip. Od mene banke propadejo. x:Dx

#136 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 2. oktober 2004, 11:05

Kako se vam pa to zdi:
sonce kvadrat luna
sonce kvadrat jupiter
sonce opozicija saturn
sonce trikotnik pluton
sonce inkonjunkcija AC
sonce sekstil neptun sonce trikotnik MC

za povrh pa mam se sonce v 6. hiši v vodnarju

A je to tako slabo?
lena

#137 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:44

Pravzaprav astrologi niti ne vejo kjer im je sonce (to ne vejo ni indijci).

Primeroma Sai Baba, Nov 23rd, ima Sunce v Tehtnica (Libra).

Za zamislet se je....

#138 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 6. oktober 2004, 16:17

Jaz bi rekla, da si močno zaj...na škorpija! x:Dx No, ampak to je samo moje skromno mnenje! :vragec: x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#139 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 6. oktober 2004, 17:00

Pravzaprav astrologi niti ne vejo kjer im je sonce (to ne vejo ni indijci).

Primeroma Sai Baba, Nov 23rd, ima Sunce v Tehtnica (Libra).

Za zamislet se je....

Ne!
In še enkrat ne!
Niti slučajno se ne čutim tehtnice. Vse prej kot to.
In Sai baba je srečnež rojen na isti dan in skoraj ob istem času kot jaz.
23.11. in oba v asc škorpijona.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#140 BoraBora

BoraBora
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 7. oktober 2004, 01:06

Sicer sem veliko ´sprehajam´ po teh straneh, pišem malo manj, ker so teme same po sebi dovolj zanimive.

Bi me pa vseeno zanimalo, kaj moj sonček pomeni, ker jaz nekako ne morem razbrati vseh odgovorov oz. znam biti zelo zakomplicirana oseba, vsaj za druge. Kdo ve, od kod to prihaja!?

Aja, sonce v ovnu (6.hiša), potem pa sonce konjunkcija luna, opozicija mars, inkonjunkcija jupiter, trikot uran, kvadrat neptun, trikot MC.

Dobro ali ni dobro? Nekako se mi zdi, da bi lahko vse imela, vse dosegla, zmožna sem vsega, pa se vedno odločam drugače kot veli razum (vpliv drugih oseb, kot da nimam hrbtenice, čeprav znam biti ostra, brezobzirna, preveč direkt, pa trma, večni prav). Pa ta želja po večni svobodi, ne znam pa je obdržati... Koliko ima tu moči sonce in vse ostalo z njim povezano?

Spoznavanje samega sebe zna biti zelo komplicirano, opažam. Rada bi samo videla lastne napake, možnosti, prepreke, da bom iz njih potegnila čim več.

Lep pozdrav vsem.... x:)x xDDx x:Dx

#141 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. oktober 2004, 05:39

< Aja, sonce v ovnu (6.hiša), potem pa sonce konjunkcija luna, opozicija mars, inkonjunkcija jupiter, trikot uran, kvadrat neptun, trikot MC.

Dobro ali ni dobro? >



Najprej tehtno vprašanje:

KAJ JE DOBRO? In za koga?

Za nekoga je dobro, da je stalno v gibanju, učinkovit, hiter in PRVI, drugi ga vidijo kot prenapeteža in grebatorja, ki troši energijo v nepovrat. - Dobro? Kakor vzameš.

Nato vljuden nasvet:

S poizvedovanjem, kaj v tvoji karti pomeni sončev položaj, nekoliko kasneje pa, kaj pomeni lunarni položaj in tako počasi do Plutona in še čez - ne prideš nikamor.

Zadeve se je kljub vsemu treba lotiti bolj temeljito. Ali pa pri osnovah. V glasbeni šoli te najprej naučijo, kaj so tipke in pa da ima klavir pod pokrovom strune, medtem ko igranje, nastopanje in virtuoznost pridejo kasneje. Če sploh, seveda.

In na koncu še majčken komentar (da ne ostaneš čisto, čisto brez):

Ker pa imaš Sonce in še posebej Luno v Ovnu in ker imata veliko aspektov, nekateri so "dobri", nekateri pa "slabi", ti v življenju ne bo dolgčas, počela boš murje stvari, pokazala veliko inventivnosti, nekaj prebijanja z glavo skozi steno, tu in tam kak neuspeh - skratka, pestro bo. Ni ti treba skrbeti.

Lep pozdrav!

x:)x

#142 MoonDance

MoonDance
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 151

Objavljeno: 16. november 2005, 22:25

Mi lahko nekdo pomaga z razlago.
Pri meni je:
Sonce trikotnik Saturn
Sonce inkonjunkcija Pluton

Sonce je v 12. hisi v biku?
Any ideas?

#143 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 18. november 2005, 15:00

Ve Decembru je Sonce v Ophiuchus. Toi je vesela pozicija... reptilijanska... U.S.A. ima Serpens/Ophiuchus ascendant. Pluton je v Serpens Cauda. Se pravi U.S.A. in ne samo EU sta v ... kačjem brlogu.

#144 MoonDance

MoonDance
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 151

Objavljeno: 18. november 2005, 15:31

Potem naj bi bila OK?
Samo tisto ostalo pa nisem razumela.

#145 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. november 2005, 10:40

Sonce konj. MC x8Dx :palec:
Sonce kvadrat Jupiter :xx!:
Sonce v 9. hiši v Devici xDDx :palec:

#146 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 19. november 2005, 10:43

Sonce konj. MC x8Dx :palec:
Sonce kvadrat Jupiter :xx!:
Sonce v 9. hiši v Devici xDDx :palec:

zakaj??Sej toj lahko cist fajn zadeva!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#147 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 19. november 2005, 20:40

Sonce je vladar moje prve hiše.

Sonce pa je v devici in v 2. hiši skupaj z jupitrom in saturnom. Sonce kvadrat Luna

Sonce konjunkcija Jupiter, Sonce konjunkcija Saturn, Sonce sekstil Uran, Sonce kvadrat Neptun

hmmm. Strmim po tem da premoženje "kažem"... na "čuden način" zaradi urana ... neptun pa zavira in nimam kaj pokazati????

Bi bila moja intrepertacija položžajev pravilna....

Komentar na sonce v 2 hiši
Iz življenja pa lahko povem, da sem rada lepo oblečena, ne maram bahanja, a rada na lep način povem kaj sem dosegla, kje sem bla.... strmim tudi k nekem materialnem... dobro situiranem položaju, a vseenomislim da to ni nekaj nadnaravnega, saj mislim da k temu strmimo vsi ..ali?

Sicer pa ne govorim veliko, zavedam se da je z mao količino besed možno povedat vse. Ljudje pa mi tudi velikokrat očitajo preveč kritičnosti.. mogoče je to res, a pri analizah med študijem in sedaj v službi pa mi ravno to doprinese k tem da dosežem rezultate in pridem do spoznanj do katerih pač drugi ne. Zato pa v vsaki stvari je nekaj dobrega in nekaj slabega.. dobra in zsslaa stran.

Lp.

#148 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 20. november 2005, 22:42

zakaj??Sej toj lahko cist fajn zadeva!!

ne vem kako bi to lahko bilo fajn, ker sam kljubujem, če le lahko. xrolleyesx če je to vpliv tega aspekta. in Jupiter v konj. z Uranom mi je tudi v samo breme, nič kaj koristno no. xrolleyesx

#149 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. november 2005, 13:36

[quote name='lilija' date='19. Nov 2005 ob 20:41' post='574198']
Sonce je vladar moje prve hiše.

Sonce pa je v devici in v 2. hiši skupaj z jupitrom in saturnom. Sonce kvadrat Luna

Sonce konjunkcija Jupiter, Sonce konjunkcija Saturn, Sonce sekstil Uran, Sonce kvadrat Neptun


xrolleyesx No konjukcija sonca z jupitrom te ven reže, sicer bi bla s konjukcijo sonca in saturna prav škrta. Pravijo, da ljudje s to pozicijo varčujejo za hude čase. Četudi jim denarja ne manjka, jih je strah, če slučajno pridejo tudi taki časi. x;)x

#150 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 24. november 2005, 12:19

citat: <Sonce konjunkcija Jupiter, Sonce konjunkcija Saturn, Sonce sekstil Uran, Sonce kvadrat Neptun>

Jaz bi tole obrnila takole:
aspekt s Saturnom: občutek, da je brez keša;
aspekt z Jupitrom: v resnici ni čisto tako, ker se vedno čisto dobro izteče;
temu doprinese aspekt z Uranom, ki prinaša ugodne (pa tudi nenadne) priložnosti,
aspekt z Neptunom pa dodaja zmedo in občutek, da vse skupaj sploh ni res in da je kljub vsemu slabo.

x:Dx

Hec na stran:
Potegne tisti aspekt, ki je najbolj točen. In če je najbolj točen kvadrat z NE, potem noben JU ne pomaga in UR tudi ne, ker oseba misli, da ni v redu in da tudi ne bo, ker se stalno kaj zgodi, da ni ... ...

x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0