Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Brisanje preteklosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
85 komentarjev na to temo

#26 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. junij 2004, 06:51

ne brisati, sprejeti kot del sebe in se iz izkušnje nekaj naučiti... življenje je sestavljeno iz drobcenih trenutkov, ki se med seboj prepletajo kot sončne niti, ki božajo dušo...

#27 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 4. junij 2004, 07:05

:sick: :sad: :xx!: ... preteklost. :xx!:
saj vem da me je ful naučila- ni me pa še izučila x:Dx ker sem čisto nad časom in prostorom.
najraje bi pa vzela radirko in se lotila tistega dela preteklosti ki mi je vcepil tisto česar pri sebi ne maram. upam da je tudi kaj dobrega iz vsega tega xrolleyesx na koncu :vio: ...xflirtx xinnox

#28 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. junij 2004, 07:10

Aira ko se boš odločila pogledati, kaj ti je vseeno pozitivnega prinesla in ko boš pripravljena preseči vzorec v sebi, ki te motim, takrat si boš vzela dobro iz te izkušnje. ne rabiš nobene radirke x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#29 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 4. junij 2004, 09:56

pri nekaterih pa se ta potrtost sprevrže  v sovraštvo. To sovraštvo tudi mene objame kar se tiče boleče preteklosti, dogodkov. ...............

Kdor pravi da je sovraštvo rezultat padca samozavesti ima prekleto prav........

In ko nekoga zasovražiš, to ne pomeni da želiš nekomu vse najslabše. To enostavno pomeni, da se ti gnusi, da nekoga ne moreš videt z očmi, enostavno pomeni da ta oseba zate ne obstaja več.

V bistvu se v veliki meri strinjam z tabo, edino to o sovraštvu se nebi strinjal.

Dokler sovražiš tudi z sabo še nisi razčistil. Jaz to sprejemam drugače, pa sem šel tudi skozi tako pot. Razjetim se zelo redko, vedno se vprašam, zakaj naj bi se razjezil, svojih sovražnikov nimam in ne sovražim, ker se s tem tudi slučajno ne obremenjujem. Če me nekdo ne sprejema je to njegov problem, ne moj. Tudi sam ljudi okoli mene le sprejemam ali ne, ne gojim pa sovraštva in mogoče kakoih skritih želj po manipulaciji. Če se mi je nekaj dogodilo sem bil prav sigurno tudi sam udeležen v tam in sem vzpostavil pogoje, da se mi je. Torej moram pri sebi razčistiti, zakaj sem si to dopustil.

Zadnjič me je po dveh letih ignorance neko dekle prosilo, če bi popil kavico z njo in se pogovoril. Nikoli mi ni bila blizu, ker je pač imela svoje blokade in negativni odnos do ostalih. Pogovor sesem sprejel, ker sem čutil, da ji mogoče lahko dam kako misel. Po pogovoru je naslednji dan sledil cel kup obtožb in SMS-jev. Jaz na to niti trznil nisem, kar sem mislil, da je moja dolžnost sem naredil, kaj se pa sedaj dogaja in njeno "sovraštvo" je panjen problem, zame mogoče samo kot izkušnja in analiza stanja....

Skratka dokler sovražiš tudi z sabo še daleč nimaš pošlihtano.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#30 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. junij 2004, 09:59

Evo Tomaž, pod tole se pa tudi jaz takoj podpišem x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. junij 2004, 10:26

Seveda je tako, tudi jaz se strinjam.

Tomaz, tamle nekje si napisal, da sem najbrz to mislila - seveda, tocno to sem mislila, zato pa sploh nisem uletela z 'obicajnimi' nasveti, ki bi jih sicer najbrz 'ponudila' - afirmacije itd. ipd... - ker sem razbrala iz posta, da v tej fazi Sonce ocitno potrebuje se malo negovanja vsega tegale... se ne odpusti iz lajfa tega kar tako... ceprav z eno nogo pa je ze na tej strani, odlocitve, saj sicer ne bi napisala tega, ne bi se hotela se soocati s tem... ne bi delala ze korakov tehle...
Jaz itak trdim, da je vse v glavi in da imamo vse, kar potrebujemo, ze v in pri sebi.....
A recimo ce bos prisel v lekarno po Viagro je morda nesmiselno in brezplodno ti zaceti ponujati alternativne variante...
Ali ste poskusili ze s kaksno naravno zadevo? Morate se bolj sprostiti in zaupati in podobno.
Ne, tega ne bi hotel slisat...
Tako nekako sem jaz vse skupaj dojela... zato predlagala hojo po ognju kot eno od variant, ker res je to precej mocna izkusnja in med drugim ti pove, da ce ZMORES HODITI PO OGNJU - si zmozen prakticno cesarkoli - ze brez tega, da te dejansko precisti, da ti spuca to in ono cakro in da je navadno na 'Ognju' navada, da se v ogenj vrze kaj, s cemer hocemo pocistiti - zato mi je prislo na misel tole...
(*sama pa se nisem hodila po ognju - me ne vlece, zadeve nekako resujem bolj sprotno, pa ceprav bila na ogenj ze 10x povabljena....
* tudi na masaze so me veckrat prijazno povabili, pa se nikoli nisem sla.... imam neke svoje stose, morda so butasti, a meni sede moj nacin)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Sonce33

Sonce33
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 4. junij 2004, 10:51

Dragi prijatelji

Iskrena HVALA vsem za odgovore. Vse sem si sprintala, tako da bom lahko doma v miru preštudirala, ker so mi nekateri posti zelo sedli, predvsem od Tomaža, pa tudi od sfinge, bigm,Stanke, Janjo in Marsho imam pa že itak »pri srcu«, tudi vsi ostali ste super, tako da ne bom vse naštevala.

Teoretično poznam metode »čiščenja« oz. zdravljenja, mogoče sem napačno napisala naslov posta »Brisanje preteklosti, saj vem, da se preteklosti ne da izbrisati, ker enostavno je, in konec. Stvar je v tem, kako jo zaključimo in kaj se iz nje naučimo. Hočem zadevo (ki traja že štiri leta, zadnji mesec pa je nemogoč: skoraj ne jem, neprespane noči, jok in slaba volja, …) razčistiti, preboleti, prenehati sovražiti, odpustiti, ponovno ljubiti in ŽIVETI, ker sedaj vegetiram. Poskušala sem si sama pomagati na različne načine, saj ne rečem, da ni bilo OK. Bilo je OK, vendar kratkoročno, sedaj pa ugotavljam, da se bom iz tega sama težko izkopala, zato grem danes k terapevtu kljub strahu, pa vendar z zaupanjem, da mi bo pokazal pot iz teme … Verjetno mi bo v prihodnje še kdaj zadeva »ven udarila«, ampak sem prepričana, da jo bom takrat lažje »prečikala«.

Tomaž, upam, da mi bo uspelo, tako ko je tebi - najti resnico in se iz nje kaj naučiti, razčistiti in iz tega potegniti neko pozitivno izkušnjo. Zavedam se, da je in še bo pot težka in trnava.

Marsha, skoraj si me prebrala, rojena sem v ognjenem znamenju – sem oven. Pa tudi hojo po žerjavici imam v planu 20.06.04 v Dol. Toplicah, sicer me je malo strah, ampak ker vem, da je VSE v glavi in ker verjamem vase, upam, da mi bo to uspelo. Iskreno povedano, me tudi finance malo dajejo (servis in registracija avtomobila, terapevt, pa še hoja po žerjavici … no, ja, postavila sem si prioritete).

Lep dan vsem,
sonce33

#33 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 4. junij 2004, 11:30

sonce33 verjamem, da ti bo uspelo, se spopasti s preteklostjo, da bos potem lahko mirneje zivela v razcisceni sedanjosti! veliko moci pa zaupanja vase!

velik res velik del zavezma sprejemanje na katere stvari si ze tko receno "imun"... kdo se bo full presekiral zaradi razbitega avta v prometni, nekdo drug bo pa srecen, ces: avto kr naj, vsaj js sm cel... ce se omejis le na avto, s tem, na sebe cist pozabis! pol pa tko ni cudno da te ta sila potegne "noter"... razmisljas samo o tem, sekiras se zaradi tega, obupujes nad tem... nesteto moznosti je v vsaki stvari, situaciji, odlocitvi...le sposobni jih moramo opazit! pa sprejet! ....bog nam posilja darila zavita v probleme.... ta hoja po zerjavici, je tud le ena izmed stvari, ki ti razsirijo "nek pogled"! nc drugega! ce ne drugace vsaj tam spoznas kolk si pravzaprav zmozen! kot, bi odstranil ogenj eno veliko blokado, ceprav kasneje tudi ta ne omili bolecine k jo mors dajat skoz da nekaj sprejmes kot del sebe.
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. junij 2004, 12:23

Sonce, hvala za povratno informacijo in dober in zrel odnos in predvsem iskrenost. Tudi do sebe, to je zelo dober start. x:Xx :vio: :palec:
V zvezi s Hojo... mislim, da je pri vecini terapevtov tako, da ce nimas casha in si to mocno zelis ali se ti zdi, da res potrebujes to izkusnjo, da se da zmenit, da je ceneje ali celo brezplacno.
Z Jimmyjem, ki tudi vodi Ognje, vem da se ziher da zmenit in tudi osebno ga poznam (in ful folka, ki so sli cez to).
*Imamo celo temo in notri nekaj komentarjev.
Ce potrebujes posredovanje (ti je nerodno ali kaj jaz vem), se obrni name in mu bom jaz rekla - ce se bos seveda sama tako odlocila. :palec:

Strinjam se s Kapico - to je pac eden od nacinov - pot (ali pa vsaj pot dalje) pa bos morala hoditi sama oz. tudi ce ti bo kdo pomagal, bos vseeno morala ti sama delati korake. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. junij 2004, 12:35

Ce potrebujes posredovanje (ti je nerodno ali kaj jaz vem), se obrni name in mu bom jaz rekla - ce se bos seveda sama tako odlocila.  :palec:

:wub: xsrcbumx xrosex :2src:

Marsa, s takimi se me pa vedno znova fuuuuuul dotakneš, pa nikar ne nakladaj spet, da nisi tako fajn, kot si mislim.

x:)x :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. junij 2004, 12:39

evo ze hitim nakladat... x:o)x x:Ix :8):
kaj naj recem? Nic. :8):
:palec:
(ampak res nisem tok fajn, sem samo prakticna, povezujem, sem 'most', to je moja... hmm, 'naloga', ki pa je prostovoljna, ki sem si jo sama izbrala..)...
Blabla...
Nehaj me skoz hvalit. Potem se (nehote) na vago postavijo se druge stvari, jaz sem pa samo clovek, muhast, vse zivo...
Skratka - to ni nic takega... ti me vidis tako, ker 'lepo gledas' - to si ti in ne jaz. x:Xx :palec: x8Dx x:px :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 4. junij 2004, 12:58

evo ze hitim nakladat...  x:o)x  x:Ix  :8):

Masha tudi pri meni imaš 100 točk, no pa saj to tako že veš

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. junij 2004, 13:07

Hvala Tomaz, to mi veliko pomeni, res, iskreno. x:Xx
... a... potem je zdaj govora tu o meni... in o moji 'plemenitosti' kao... jaz pa tega ne bi zelela... no, ja, sory, pac ne znam dobro sprejemat (se)...
Potem tudi iznicim... ker mi nekdo nekaj lepega rece, iskreno... jaz pa recem - brez veze... x:o)x :8): - ali kaj takega...
Point pa je v tem, da sem malo v zadregi. :8):

Pri nekom pa imam 100 tock minusa in sem tako na pozitivni (pa potem pravim, da sem pesimist x;)x) nuli...
Ampak 0 je kul...
Pridem 'brez' - in odidem 'brez'. :palec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. junij 2004, 14:07

ah daj no, ne kompliciraj, če ti nekdo da kompliment mu reči Hvala,
ne potem sebe in tisto kar drugi reče nižat, manjšat, mu pikice vejice iskat
in sprejmi v sebi, da si o.k.
To me zdaj skoraj toliko zbode, kot včeraj borism z "mali nekdo"
v temi o posameznih stopinjah.
Fajn si Marsa in pika .
pa ne da ne bi zastopla, da si praktično in spontano ponudila konkretno rešitev, samo to, kako odgovarjaš na kompliment...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#40 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. junij 2004, 16:24

Ampak kaj, "preteklost", recimo jaz sem potlačila vase, kar je NAROBE in nato je čez leta enkrat udarilo ven in me par let morilo, ta davna preteklost, to je težko razumeti, če ne doživiš! Šele daljši proces je zaslužen, da sem se tega res rešila. Če bi nekdo v meni to šel s hipnozo brisat ali s čimerkoli na express, bi po moje še vedno kdaj udarilo nazaj.

Tako, ko na to povsem drugače gledam, sem s tem spremenila svojo preteklost!
Stankaaaa



se strinjam in nekaj podobnega sem mislila replicirati pa si me prehitela.

Resica je kot kvas.
Z njo rasteta pravičnost in ljubezen.

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#41 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 4. junij 2004, 17:03

Fajn si Marsa in pika

Sicer si včasih težka in tečka in zakomplicirana in žugajoča in brezobzirna in muhasta in pokroviteljska in cinična in ... eh, kaj bom toliko pisala... saj sama veš x;)x


Že tak ali tak si bossica, če pa te bomo Vsi samo hvalili, pa nam boš postala nedostopno vzvišena.....

Si mi /občasno/ čist všeč taka.... domača.

#42 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. junij 2004, 21:29

preteklost je vedno neznanje
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#43 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 4. junij 2004, 23:32

xrolleyesx xrolleyesx

Marsa,ti si super,hoja po žerjavici pa tudi,sem že poskusila in je to res eno posebno doživetje xDDx
Sonce,kar poskusi ,ne bo ti žal xsrcx


lp,D x;)x x;)x x;)x
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#44 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 5. junij 2004, 02:19

pri nekaterih pa se ta potrtost sprevrže  v sovraštvo. To sovraštvo tudi mene objame kar se tiče boleče preteklosti, dogodkov. ...............

Kdor pravi da je sovraštvo rezultat padca samozavesti ima prekleto prav........

In ko nekoga zasovražiš, to ne pomeni da želiš nekomu vse najslabše. To enostavno pomeni, da se ti gnusi, da nekoga ne moreš videt z očmi, enostavno pomeni da ta oseba zate ne obstaja več.

V bistvu se v veliki meri strinjam z tabo, edino to o sovraštvu se nebi strinjal.

Dokler sovražiš tudi z sabo še nisi razčistil. Jaz to sprejemam drugače, pa sem šel tudi skozi tako pot. Razjetim se zelo redko, vedno se vprašam, zakaj naj bi se razjezil, svojih sovražnikov nimam in ne sovražim, ker se s tem tudi slučajno ne obremenjujem. Če me nekdo ne sprejema je to njegov problem, ne moj. Tudi sam ljudi okoli mene le sprejemam ali ne, ne gojim pa sovraštva in mogoče kakoih skritih želj po manipulaciji. Če se mi je nekaj dogodilo sem bil prav sigurno tudi sam udeležen v tam in sem vzpostavil pogoje, da se mi je. Torej moram pri sebi razčistiti, zakaj sem si to dopustil.

Zadnjič me je po dveh letih ignorance neko dekle prosilo, če bi popil kavico z njo in se pogovoril. Nikoli mi ni bila blizu, ker je pač imela svoje blokade in negativni odnos do ostalih. Pogovor sesem sprejel, ker sem čutil, da ji mogoče lahko dam kako misel. Po pogovoru je naslednji dan sledil cel kup obtožb in SMS-jev. Jaz na to niti trznil nisem, kar sem mislil, da je moja dolžnost sem naredil, kaj se pa sedaj dogaja in njeno "sovraštvo" je panjen problem, zame mogoče samo kot izkušnja in analiza stanja....

Skratka dokler sovražiš tudi z sabo še daleč nimaš pošlihtano.

No, no sovraštvo jemljem kot trenutno stanje. Nekakšna vmesna postaja ali pa tudi kot ovira v tvoji osebnosti na poti k ozdravitvi in odpuščanju. Le redki se najdejo taki, ki so še dolgo časa obremenjeni s sovraštvom. Smatram pa da pri bolečih zadevah kot je prekinitev zveze ne po tvoji krivdi ali pa če te nekdo prizadene, da je sovraštvo ali pa jeza boljša kot žalost. Kako naj rečem raje izberem manjše zlo. Problem je če se sovraštva ne znebiš. Potem je res kot praviš, da se nisi pošlihtal do konca in tudi tvoja osebnost ni pošlihtana. Taki pa znajo bit nevarni okolici.
Ja sam ka mali pao s lipe

#45 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 5. junij 2004, 06:44

Prebiram knjigo SANJAJ NEMOGOČE SANJE in v njej se neka ženska ne spomni davne ljubezni. Kot da je čas zabrisal sledi.

Sprašujem se, kako bomo mi gledali na ljubezni, katere so se nam zgodile v "mladih" letih. Danes še boli, spomini so še precej sveži, kaj bo čez 20, 30 let? Kako bomo občutili....sovraštvo, ljubezen, kaj od tega, danes tako prekleto "živega" nam bo ostalo v spominu in s kakšnimi občutenji se bomo spominjali pri šestdesetih doživete ljubezni pri tridesetih?

Upam, da doživim.... (se javim takrat x;)x )

#46 Enki

Enki
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 5. junij 2004, 13:29

Po moje je najbolje, da čimprej začneš spet živeti, da se vrneš v življenje. Potem bo čes tvoj zaveznik. To, da greš k terapevtu, je že korak v tej smeri. Namesto da preteklost poskusiš izbrisati, se poskusi iz nje kaj naučiti. Za vsak slučaj, da ne boš še kdaj ponovila iste napake.

#47 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. junij 2004, 22:25

na veke vekov x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#48 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 5. junij 2004, 22:35

...amen x:Dx

Maščevanje ti samo jemlje energijo, ki pa jo lahko nameniš za bolj pozitivne stvari.
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#49 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 5. junij 2004, 22:57

Hojla vsem skupaj.
Bigm, sfinga odlično sta odgovorila, Sonček zdaj pa na delo, ker delo moraš opraviti sama. Kako?
No v knjigi Johna Harricharana sem prebrala in se popolnoma strinjam, da nas obvladujejo naše reakcije na določene situacije. Namesto da bi preudarno odgovarjali, pa reagiramo tako, kot smo prvič pri podobnih, oziroma enakih momentih.
Kako počistiti staro prepričanje, saj izkušnja, čisto vsaka je le lekcija, ki jo moramo vzeti.
Moja izkušnja je bila, da sem zgrabila svinčnik in napisala pismo. Ne samo eno, napisala sem jih 6 in bolečina je kar vrela na papir, a držati se moraš osnovnega pravila, če hočeš uspeh.

Napiši pismo nekomu, ki mu zaupaš. Lahko Bogu, ker pisma seveda nikoli ne oddaš. In kaj napisati?
Napisati moraš KAJ TE JEZI in seveda ZAKAJ TE JEZI.
Najprej boš pisala kaj te jezi in OPRAVIČILA, zakaj te jezi. Ko boš napisala naprimer da si jezna, ker nihče ne pospravi določene stvari za seboj, pa tolikokrat si ga že opomnila vedi, da to ni vzrok za tvojo jezo. Ko se vprašaš vedno znova, zakaj te pa to jezi, boš končno, s polno mero POŠTENOSTI do sebe, prišla do jedra. To jedro je vedno V OTROŠTVU in vedno so povezani STARŠI. POGLEJ VASE IN otrok v tebi ti bo pojasnil vse. Seveda je treba biti vstrajen, in verjeti v uspeh., čeprav se bolečina podoživi, a s tem jo pozdraviš in seveda odpustiš obema, tebi in drugi osebi, ki je vedno del tega. Povem ti lahko, da uspeš končno takrat, ko te resnično dovolj boli in takrat vedno najdeš pravi način. Seveda moraš verjeti vase, v tisto Božje v tebi, ki dela zate, če mu dovoliš.
Če se boš odličila za svinčnik in papir, moraš na koncu pisma OBVEZNO napisati, kaj si OD VSEGA SRCA ŽELIŠ. To so resnično sanje, ki jih ima vsak.Sanje nas spremljajo dolga leta. To so indikatorji, kdo v resnici smo :)). To moraš napisati, saj je čiščenje jeze - rekapitulacija bi lahko temu rekli, kar utrujajoča in je tisto na koncu kot laser svetlobe, ki posije v srce in dušo.
Želim ti dovolj moči in vere vase, da čimprej opraviš to delo!!

clean
peace and love
Klinar

#50 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 5. junij 2004, 23:03

Daj si dušaka in pusti, da se ti utrga. Tista bolečina mora ven, to pa lahko narediš samo tako, da ji pustiš prosto pot - dovoli, da to podoživiš v skrajnost...

Druga stvar. Odpuščanje je eno navadno sranje. To ti ne da zadoščenja. Zadoščenje ti da samo dovolj hudo maščevanje. Vzemi si čas in naštudiraj maščevanje, ki bo tvoje sovražnike čim bolj prizadelo, pri tem pa seveda poskrbi, da se ti ne bodo mogli na noben način maščevati nazaj oz. da ne boš imela težav z zakonom...

Ti povem, da ni boljšega užitka (ki traja, če je maščevanje dolgo), kot to, da opazuješ, kako tvoj sovražnik nemočno trpi, te prosi, da nehaš, ti ga pa še z večjim užitkom še bolj mučiš...

zanimivo povedau; sam energija pa res gre za tako....
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0