Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pričevanja iz fenomenalizma in shen-qija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
182 komentarjev na to temo

#101 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. februar 2009, 23:30

Kvalitetne/brezplačne stvari so na dosegu roke.
Stvar motivacije/splošne razgledanosti, ... -)



x8Dx daj reci, kje to si ti lociran


da spremenim lokacijo, tu na dosegu roke sam južni rjavi sneg
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#102 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. februar 2009, 23:33

Lia zate:
http://www.spirala.org/
Gre za to, kar piše Daisy [Lara]. Kar si pohvalila.
Je pa plačljivo. Enjoy v svetu Shen Qi. -)
_________

Kvalitetne/brezplačne stvari so na dosegu roke.
Stvar motivacije/splošne razgledanosti, ... -)
NE stanejo na tisoče € -)



#103 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. februar 2009, 23:39

x:)x pohvalila sem njeno izkušnjo in njeno pričevanje

pa čist nič drugega


Tantra tvojih linkov ne berem, ker se mi linki nočejo odpirat, berem samo tvoje kratkostavčne, jedrnate,povedi in mi večinoma zbujajo odobravanje in te jako cenim , ker mi zmeraj daš mislit, pa karkoli že zapišeš. pa če se strinjam s teboj ali pa ne....


sam nekak zaglibim - beri zaradi lastne in njihove trme se spopademo- zmeraj z levi , ajde pa to mi je u horoskopu x:o)x




Lia zate:
http://www.spirala.org/
Gre za to, kar piše Daisy [Lara]. Kar si pohvalila.
Je pa plačljivo. Enjoy v svetu Shen Qi. -)
_________


....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#104 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. februar 2009, 23:39

Plačaš/plačuješ, dobiš kar si pohvalila. Simpel. -)

#105 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 4. februar 2009, 23:39

U glavnem tale SHEN QI je en navaden BULLSHIT.Že kar nekaj časa nazaj sem imel punco,ki je v tej sekti,in čez nekaj časa je prepričala še mene,da sem se jim pridružil. Vodja te skupine je bil učenec mojstrice Aiping Wang in na začetku me je to kar navduševalo,ker nism videl nič slabega v tem. No potem se je pa počasi začelo odpirat. Najprej sem plačal 15 000 evrov zase in za njo, ker po njegovo je to tako,kdor ne more plačat seans ni nič vreden,imaš slabo pozicijo in bog te ne podpira. U glavnem tisti ki so notri so ponavadi vsi zapufani do konca. Jaz verjamem,da je verjetno kje kakšen mojster SHEN QIja,ki ima v glavi veliko boljl počiščeno in ne manipulira z ljudmi tako kot tale vodja,ki jih najprej naveže nase(mene ni mogel) potem pa dela z njimi,kar mu paše,kot da so njegove lutke. In ko se cene treningov višajo ponavadi folk ne sfolga z denarjem in izpadejo,ker jih energija ni podprla,eni se pa še bolj zapufajo samo,da so noter in ,da dobijo tisto količino energije brez katere mislijo,da ne morejo preživeti. Jaz sem nehal hodit ,ko sem videl,da se gre temu guruju samo za denar s punco sva se razšla,ker ko nisem bil z njimi sem bil avtomatsko proti njim,denarja pa verjetno ne bom nikoli več videl.Po njegovo je tako,če ti je bog dal milijarde pomeni,da te ima rad,če si pa revež,ki se komaj prebija z meseca v mesec,te pa ne opazi. Jaz upam,da to ni tako in,da nas bog vse opazi neglede na to kakšen je kdo,in da denar vseeno ni tako pomemben.



Malo prebiram prejšnje poste...
PA TO JE NORO !
Pa ti si .. prvič ne verjamem vsega tega o denarju - razen če sta šla na Novo Zelandijo ??
Drugič - ne krivi shen-qija za to, če si ti pripravljen dati take nore vsote denarja !!
Raje se vprašaj kaj je narobe s tabo ??

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#106 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 4. februar 2009, 23:45

Verjetno res x:)x Je pa tudi res ,da bi pri kakem drugem boljšem mojstru dobili več,za 10krat manjšo ceno.


Ja HALO ? So te prisilili da si bil tam? Zakaj pa nisi šel k tistemu cenejšemu?
Pa folk, zamislite se malo nad svojimi izjavami.
Res ne razumem vsega tegale pisanja tule... kot bi nekdo hodil leta in leta v eno in isto gostilno jest skorajda zastrupljeno hrano in zmetal tja goro denarja... Namesto da bi zavil drugam alil si kupil kaj za domov....

Ponavadi greš vanjo samo enkrat in potem se zaobljubiš, da se tja ne greš več zastrupljat??

Pa ne misli Samson, da sem se spravila nate - samo res ne morem razumet tega. Mene je ustavilo v trenutku, ko se mi je zdelo, da ni več vredno svojega denarja.

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#107 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. februar 2009, 23:47

Na Hrvaškem je Ministrstvo za Zdravje vložilo tožbo proti Aiping Wang in njenemu Shen Chiju ...
NE brezveze. -)

Aiping Wang - ovo [Shen Qi, ...] je tožilo hrvaško ministrstvo za zdravje ...
"Shen Qi";
Ova kineska metoda koju je, nakon afere u Sloveniji donijela u Zagreb četrdesetogodišnja Kineskinja Aiping Wang izazvala je veliko zanimanje i kontroverzne sudove zbog nerazriješenih smrtnih slučajeva u liječenju ovom metodom. Nastanjena u Šubičevoj 3 ona je za svoja "iscijeliteljska" pjevanja sa Zagrepčanima, prema procjenama novinara "Večernjeg lista" mjesečno zaradjivala izmedju 700 000 do 1000 000 kuna. Svoju djelatnost vodila je registriranom pod firmom poduzeča "Wangfu" d. o. o. Ministarstvo zdravstva na čelu s ministrom Hebrangom podnijelo tužbu protiv ove kineskinje."
http://www.ffdi.hr/nrp/7-2.html
_________
Aiping Wang
"Cults," Sects, and "New Religious Movements"
http://forum.rickros...ead.php?12,6617
[Cult Education Forum]
Svetovno društvo za izobraževanje invalidov
http://sl.wikipedia....vanje_invalidov
Slepi invalidi delajo zastonj mesece za vrhovno mojstrico Aiping Wangovo ...
http://www.jutarnji....maseri,39917.jl
http://www.handyworl...p...iew&cid=228



#108 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 5. februar 2009, 00:01


Ja, vredu. Naj jo preganjajo, naj jo zaprejo zaradi mene, če je kriminalec. Še vedno me zanimajo - NE ONA - naj doživi svojo usodo, kakršnokoli pač - ampak ljudje.
NORO je to, da ljudje nasedajo in rinejo. To je noro.

Goljufi in izkoriščevalci so živeli od pamtiveka in še bodo med naami, vedno več jih je, ker so tudi časi taki. A ljudje? Nasedajo. Nobene povezave nimajo s samim sabo, nobene intuicije, ki bi jih opozorila, da nekaj ne štima...
Prihaja mi na misel, da je za take naivneže to vesolje naštimalo za kazen.... ??? Ker ne cenijo dovolj sebe in svojega denarja?

Ko kupujemo avto, štedilnik, kolo - karkoli, se krepko pozanimamo o proizvodu preden se odločimo. A tule pa na lepe oči ni problem dati vse do parketa ne da bi se pozanimali kaj in kako pri nekom, ki je dal to že skozi? Kdo je tu nor?
Saj vemo pregovor: gora ni nora, nor je tisti, ki gre gor....

In vedno znova vsi streljate in koljete in davite lahkoživko, moža pa pustite na miru, da poišče drugo ???
Skušnjave so in bodo. MI sami smo tisti, ki jim podležemo ali pa ne.

Pa naj se sliši še tako ironično - tudi tega so me naučili na Shen-qiju: ODLOČITVE SO MOJE - samo moje.
O svojem življenju odločam jaz sama. In če dopustim, da me pregovorijo drugi, ne živim več svojega življenja ampak življenje teh drugih. Mar ni tako? Izgubim identiteto (in po možnosti še kup denarja)...
Kdo je potem tukaj nor in kaj je noro v resnici? (pustimo kaj je kriminal - s tem naj se ubadajo kriminalisti - tu govorimo o človeški podrejenosti in vplivu...)

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#109 Samson435

Samson435
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 5. februar 2009, 08:37


Malo prebiram prejšnje poste...
PA TO JE NORO !
Pa ti si .. prvič ne verjamem vsega tega o denarju - razen če sta šla na Novo Zelandijo ??
Drugič - ne krivi shen-qija za to, če si ti pripravljen dati take nore vsote denarja !!
Raje se vprašaj kaj je narobe s tabo ??



JA RES JE NORO x:)x .
In ,ko boš naslednjič v TEJ SEKTI,boš verjela tole o denarju. Vem kaj sem videl,in bil sem naiven,ker sem verjel,da je to res tisto pravo.Ampak potem vidiš,da je to še daleč od tega(TISTO PRAVO SEM ZDAJ NAŠEL),in vse kar sem tukaj povedal je resnica o SHEN QIJU in o guruju. Takih primerov,je pa ogromno,tantra ti jih je lepo predstavil. Če verjameš ali pa ne,je pa tvoja stvar.

#110 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 5. februar 2009, 08:55


Prihaja mi na misel, da je za take naivneže to vesolje naštimalo za kazen.... ??? Ker ne cenijo dovolj sebe in svojega denarja?


Nekateri pač potrebujejo tovrstno lekcijo.
V tem smislu jih lahko njihovi guruji dejansko nečesa naučijo....

#111 Samson435

Samson435
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 5. februar 2009, 09:04

Nekateri pač potrebujejo tovrstno lekcijo.
V tem smislu jih lahko njihovi guruji dejansko nečesa naučijo....


Eni spregledajo,eni bodo pa skoz zaslepljeni x:)x

#112 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 5. februar 2009, 09:20

Ja... naj bo tako.

#113 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 5. februar 2009, 12:42

Hvala bogu, da je teh 15.000 eur vzel nekdo, ki z njimi ne bo tako nepremišljeno ravnal... hehe.

#114 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 5. februar 2009, 12:57

Mislim, da v takšne zanke padejo največkrat ljudje, ki so v hudi stiski. Zdravniki poznajo veliko primerov rakavih bolnikov, ki se na koncu zatečejo še k šarlatanom, ki so njihovo zadnje upanje. Ljudje so pripravljeni plačati ogromne vsote denarja, kadar jim nekdo ponudi zadnjo slamico, katere se lahko oprimejo.

Lahko je sicer obtoževati tiste, ki nasedajo in nasedejo, ampak to enostavno ne more biti opravičilo za skubljenje ljudi. Prav je, da se javno opozarja na primere zlorab in da gredo takšna imena v javnost.

#115 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 5. februar 2009, 13:02

Rakavi bolniki, udeleženci qi gong seans v ex kinu Šiška/meni znani takrat,
so umirali/umrli spokojno, mirno. Brez strahu.
S qi gongom se onkološko pozdravili/zazdravili niso. So pa potrošili kar nekaj cekina v upanju na ozdravitev.
Sam qi gong je bil vsekakor premalo za zazdravljenje onkoloških bolezni ...
Podobnih, drugih primerov/obolenj je bilo še nekaj [gluhost pri otroku, sladkorna bolezen, ...].
Da je kdo nategnjen, si je danes kriv vsak sam. Za vsako stvar/skoraj vsako se dobi informacije lahko b.p.
[prednosti, slabosti, grožnje/argumenti za, kot tudi argumenti proti, ...].

Mislim, da v takšne zanke padejo največkrat ljudje, ki so v hudi stiski. Zdravniki poznajo veliko primerov rakavih bolnikov, ki se na koncu zatečejo še k šarlatanom, ki so njihovo zadnje upanje. Ljudje so pripravljeni plačati ogromne vsote denarja, kadar jim nekdo ponudi zadnjo slamico, katere se lahko oprimejo.

Lahko je sicer obtoževati tiste, ki nasedajo in nasedejo, ampak to enostavno ne more biti opravičilo za skubljenje ljudi. Prav je, da se javno opozarja na primere zlorab in da gredo takšna imena v javnost.



#116 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 5. februar 2009, 13:10

Problem vidim v obsojanju ljudi, ne pa v obsojanju neodgovornosti vodij takšnih alternativnih praks.

Dejstvo pa je tudi, da se lahko maksimalno informiraš o nekem proizvodu ali pa storitvi, pa še vedno ne izveš ali vidiš vsega in še vedno lahko nasankaš. Zato pa tudi obstajajo garancijski listi, možnosti reklamacij, tožb , itd. Ko pa pridemo v polje alternativnih praks, je zadeva popolnoma neregulirana in se človek ali v celoti izogiba tega področja ali pa mora tvegati, ker je vse ostalo odpovedalo. Sklicevanje na intuicijo se mi zdi malo neresno. Kot da bi od človeka pričakoval, da bo na podlagi intuicije kupil kvaliteten avto. Po moje bi bilo treba te alternativne prakse malo drugače regulirati in zastaviti.

#117 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 5. februar 2009, 13:15

Nategnjeni ljudje eni so srečni/zadovoljni, širijo ponudbo "svoje nategnjenosti" na druge ...
Drugi vidijo stvari kot so pa opozarjajo, da bo nategnjenega folka manj.
Oz. bodo ljudje bolj pazljivi, si pustili "spulit" manj cekina iz žepa ...
Marketinško/promocijske metode vodij pa postajajo bolj in bolj sofisticirane/prefinjene ...

"Just wanted to let you all know that I am really happy to have been given the opportunity to fulfil the role of ‘INTERNATIONAL CULT RECRUITMENT OFFICER’.

My role is to help people all over the world understand that ‘brainwashing’ can actually be a very pleasant, relieving and spiritually rewarding experience. Not only this, but I can offer you a full years brainwashing at a fraction of the price you will get directly from any other major cult leader!!

I am currently preparing myself both mentally and physically for the end of the world, living in the New Zealand mountains, and I would like to encourage you all to join me as TIME IS RUNNING OUT!!"



#118 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 5. februar 2009, 13:29

Problem vidim v obsojanju ljudi, ne pa v obsojanju neodgovornosti vodij takšnih alternativnih praks.


Če bi bil podan konkreten primer, bi ga lahko konkretno kritizirali...
tako je bilo zgolj rečeno, da je bila cena visoka in da so jo člani prostovoljno plačali.

Jaz npr. članov samih nisem obsojal... sami pa so, četudi nezavedno, prevzeli odgovornost za svoja dejanja.

Sklicevanje na intuicijo se mi zdi malo neresno. Kot da bi od človeka pričakoval, da bo na podlagi intuicije kupil kvaliteten avto. Po moje bi bilo treba te alternativne prakse malo drugače regulirati in zastaviti.


To je sicer do neke mere res,
a v bistvu so dejansko množice tiste, ki kličejo po tovrstnih, nereguliranih praksah. To bi bila tudi obrazložitev pojma "alternativna praksa".
Tematika je pač občutljiva... potemtakem bi bilo treba zapreti cerkve in mošeje, saj se tudi tam marsikaj nepreverjenega obljublja.
To bi pripeljalo mogoče do podobnih potez, katere je izvajal Stalin ali Mao.

Če hočejo ljudje vero, če hočejo obljube, če celo hočejo, da se jim laže (da ne bi videli kakšnih očitnih dejstev), potem se bo vedno našel nekdo,
ki jim bo to željo izpolnil.

#119 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 5. februar 2009, 13:44

Ljudje "hočejo" bit nategnjeni,
tale sekta spodaj je poznana po umorih, kriminalu, ...
Članstvo se pa veča na Japonskem, v Rusiji, ...
Ne glede na to, da so zločini njenih članov poznani, bili tut sankcionirani
[tut s smrtnimi kaznimi z obešenjem].
Eni imajo svoje interese, drugi to zgleda, da rabjo, tretji ... :
Sekta ex Aum - zdaj preimenovana v Aleph:
2004
Smrtna kazen za člana sekte
Vrhovno sodišče v Tokiu je potrdilo smrtni kazni za dva člana sekte Aum, vpletena v napad na tokijski podzemni železnici marca 1995.
http://24ur.com/novi...lana-sekte.html
http://24ur.com/novi...li-na-smrt.html

2001
Ali se japonska verska sekta usmerja med programerje?
http://slo-tech.com/...dID=133930#crta

Sekta AUM = po novem preimenovanju v "Aleph" na tejli strani:
http://209.85.135.10...glish.aleph.to/
Japonsko:
http://www.aleph.to/

English prevod japonske strani z google translate:
http://translate.goo...t...=en&ie=UTF8

Podobnih sekt z vrhunsko sofisticirano tehnologijo promocije, pridobivanja članstva, ... je še kr nekaj.
Preprost človek težko uvidi ozadje, gleda zgolj zunanjo fasado njemu promoviranega ...

#120 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 5. februar 2009, 15:35

No, takole lahko debatiramo v neskončnost. Saj je prav, saj je pravzaprav temu namenjen tudi ta forum. Med drugim.

Dandanes je po mojem edina rešitev iz takih in podobnih situacij:
LJUDJE MORAMO DELATI NA SEBI V SMISLU POSLUŠANJA NOTRANJEGA GLASU, ZDRAVE INTUICIJE in to nas bo edino lahko obranilo podobnih situacij. EDINO TO. Zdrava pamet in zdrava intuicija.

Svet se vrti vedno hitreje, vedno več je nasilja, goljufije in kriminala, ljudje pa so po večini nekako vedno bolj otopeli in vedno manj sposobni ločt zrna od pleve. vedno bolj gnevno krituizirajo, šimfajo situacijo okrog sebe in druge in se ne zavedajo, da so oni sami tisti, ki si kreirajo svoj svet ozioroma odziv nanj. Kako lepo je kritizirati druge -ampak res je, da GORA NI NORA...

Tule se lahko do nezavesti potločemo, pa ne moremo nič - organi pregona ali kdor koli že, bodo presodili in razsodili kaj se je dogajalo.

Kar se pa tiče ubogih izkoriščenih ljudi - to je njihova osebna odgovornost.
Tantra, ti kar nekako nočeš slišat, da so se ljudje sami odločili da so šli v to, da jih nihče ni silil.

Tudi sama sem bolnik, ki vijuga tako ali drugače med boleznijo in zdravjem. Nikoli nisem pričakovala, da me bo Shen-qi ozdravil, ker nisem bila nikoli zadosti fanatična. ŽAL.
Lahko si mislite, koliko raznih ponudb in namigov sem v zadnjih letih dobila za razne zdravilce, napitke, čarobne dodatke prehrani, zdravila in podobno...
In kako to na človeka deluje, ko to po premisleku in malo raziskav zavrneš, nekje v tvoji notranjosti pa vedno tli en majhen "kaj pa če.." Ampak treba je imeti trezno glavo in poslušati svojo intuicijo. ŠE NIKOLI ni prišel k meni nihče, ki bi mi konkretno lahko rekel: evo, bilo mi je to in to, tega me je rešil ta in ta na tak in tak način. Poznam jih kar nekaj, ki so se pozdravili limfoma, ampak to je (hvala bogu) itak dandanes očitno ena ozdravljivejših vrst bolezni, poleg tega so se vsi poleg alternative zdravili tudi klasično.
Poznam sotrpine, ki so dalio skoz čudo enih zdravilcev in metod... pa jim ni pomagalo.

Kako se potem lahko kar zaletiš in verjameš vsakemu, ki ti pride na pot? To je osebna norost, osebna odgovornost. Tudi meni je težko, pa ne razprodajam svojega premoženja in vere za nekaj, za kaj ne vem, če bo delovalo! Če bi bila loaded, ne rečem - bi sprobala najbrž marsikaj - pa še vedno bi prekleto pazila, da mi ne bi kaj škodovalo.

Zato draga Tantra, je vse to brcanje in pljuvanje popolnoma brez veze.
Ni vprašanje kakšen je ali ni Shen-Qi (še sploh ker vidim da obstaja očitno kar nekaj različnih vej in lahko da so ene čisto vredu, spet druge za kriminalni pregon..). Vprašanje je kakšni smo ljudje.

Raje spodbujajmo, naučimo ljudi, da se bodo bolj zavedno obnašali in znali ločevati dobro od slabega. Da ne bodo brezglavo verjeli vsakemu in vsemu.

Prvi korak pa je vedno najtežji - sprejeti odgovornost za svojo situacijo in svoja dejanja in nehati kriviti celi svet za vse kar sam dovolišda se dogaja s tabo...

To je edina pametna debata, ki bi jo morali na veliko debatirat !

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#121 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 5. februar 2009, 15:44

Hojla, Lia -
sem bolj aktivna na forumu Metuljčica - Društvo za pomoč pri obolenjih ščitnice x^x ž
Forum je zelo konkreten - za ščitnične bolnike. Tam vodim Ljubljansko skupino in imam čez področje bolnikov z rakom ščitnice..... in ni takih debat kot tule, pa jih včasih kar pogrešam x^x x:Dx

Tule me je malo spodbodlo to divje šimfanje reči, ki jih redkokdo pozna kako drugače kot iz takšnih in drugačnih časopisov....

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#122 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 5. februar 2009, 16:12

O Daisy

Te berem in se zlo strinjam s tem, kar pišeš. Mislm, da je vsak odgovoren zase in da drugi so kar so in da je treba odgovornost zase in sprejemanje drugih živet. Prava formula.

Zato me mal preseneča tvoja potreba po dokazovanju svojega prav v tej temi. Zakaj? Sej ti svojo izkušnjo imaš. Zate je merodajna. Zakaj prepričevat druge v, pravzaprav, karkol? Razumem da poveš kar veš, razumem, da se boriš za enga, ki se ne more sam /za otroke naprimer/, ampak v tem primeru pa ni tko. Zakaj drugim ne pustiš pravice, da imajo mnenje, kakršno pač imajo? Kaj imaš ti od tega, da se drugi strinjajo s teboj? Katera potreba, želja, hrepenenje je s tem izpolnjeno? Kaj ob tem čutiš? Kaj čutiš, če te izpolnitve ne dobiš? Od kod izvira?...

Sej ni treba odgovort. To je zate. Jst tega ne potrebujem. Je pa zdravje z odgovori na taka in podobna vprašanja precej povezano.

Mej se, Daisy.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#123 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 5. februar 2009, 16:14

Shen Chi ponudba:
"... Imate multiplo sklerozo?
Ste zboleli za rakom? ..."
http://www.gape.org/...?num=1073070950

!!! ... Multiplo sklerozo, rakava obolenja shen chi neposredno NE zazdravi.

Tu se nateguje ljudi z lažnim upanjem ozdravitve. Se jim pobira denar ... -(

Nekaj ljudi na Hrvaškem je umrl, ker so verjel v shen chi bolj kot v zdravstvo ...
Zato tudi tožbe hrvaškega ministrstva za zdravstvo zoper Aiping Wang - ovo ... :
"Ova kineska metoda koju je, nakon afere u Sloveniji donijela u Zagreb četrdesetogodišnja Kineskinja Aiping Wang izazvala je veliko zanimanje i kontroverzne sudove zbog nerazriješenih smrtnih slučjeva u liječenju ovom metodom. Nastanjena u Šubičevoj 3 ona je za svoja "iscijeliteljska" pjevanja sa Zagrepčanima, prema procjenama novinara "Večernjeg lista" mjesečno zaradjivala izmedju 700 000 do 1000 000 kuna. Svoju djelatnost vodila je registriranom pod firmom poduzeča "Wangfu" d. o. o. Ministarstvo zdravstva na čelu s ministrom Hebrangom podnijelo tužbu protiv ove kineskinje."
http://www.ffdi.hr/nrp/7-2.html

#124 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 5. februar 2009, 16:34

Kvalitetne/brezplačne stvari so na dosegu roke.
Stvar motivacije/splošne razgledanosti, ... -)
NE stanejo na tisoče € -)

:palec: :palec: :palec:

Kot sem že pisala. Če bi si vsak vzel vsak dan nekaj časa samo zase, da bi se pogovoril sam s sabo,
bi naredil veliko več kot kakšen tečaj, seansa....
Govorim iz iskušenj.
Tisto, kar me je zanimalo sem raziskovala, poiskala literaturo, poiskala kontakte, če so bili potrebni.
Vedno sem si pa vzela veliko časa, da sem v sebi premlela zadevo. Pred časom me je sicer vlekla joga, vendar se potem nisem odločila. Je že bilo potrebno tako, oziroma je bilo dovolj to, kar sem naredila sama s sabo. xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#125 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 5. februar 2009, 16:45

hm.. ja kako ne.. x:)x pišem in govorim stvari iz lastnih izkušenj..in nihče ne verjame..čist negativno ste nastrojeni..
nekateri ne dopuščate, da bi pa res lahko kaj delovalo, ker ste slišali negativno kritiko in pri tem je ostalo..zagotovo je vse res..to je lari fari. to je sekta..to je bla bla..
pa temu ni tako..vem. .4 leta že to treniram..pa nisem z lune padla, da ne bi videla, če bi šlo skrenilo kaj na čudna pota..vsak človek ima nek senzor za prav in narobe..
nikogar ne kritiziram, takšni pač smo ljudje..še en dokaz kako hitro nas negativa potegne..pa nič hudega..bližamo se zlati dobi..takrat bo vse drugače.. x:)x

Saj boš sama pri sebi čez čas preštudirala zadeve. Očitno potrebuješ to lekcijo.

Če mislim da ne protrebujem zadeve, potem še nisem negativna....mimogrede....okoli negativnosti in pozitivnosti bi se dalo debatirati.

Če meni nekaj ne sede, če tega ne sprejmem, zato še nisem negativna. Pomeni le da tega ne potrebujem.

xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0