Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prijateljstvo, zaljubljenost, žalost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
105 komentarjev na to temo

#1 ocka

ocka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 30. junij 2004, 08:18

Pozdravljeni,

Žena se je razšla s prijateljem, v katerega se je zaljubila, sedaj pa je žalostna. Ji lahko kako pomagam?

#2 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 30. junij 2004, 08:30

Pozdravljen v naši sredini! x:)x
Težko :eek: čez to mora sama. Pusti jo čimbolj pri miru,približala se ti bo sama, ko bo začutila, da je pripravljena. Tako razmišljam vsaj jaz-ne prenesem drezanja! :o|o:
Če sem prav razumela si njen partner,dober si, da ji hočeš pomagati :palec: ponavadi je drugače! xrolleyesx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#3 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 30. junij 2004, 08:39

Sta se tudi vidva z zeno razsla zaradi tega prijatelja, ali sta skupaj x?x
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#4 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 08:40

Pozdravljeni,

Žena se je razšla s prijateljem, v katerega se je zaljubila, sedaj pa je žalostna. Ji lahko kako pomagam?

Povej ji za svojo prijateljico, malo ljubosumnosti ji ne bo škodilo x;)x

#5 ocka

ocka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 30. junij 2004, 08:58

Se vedno sva skupaj, pač ni moja odločitev temveč njena. Verjetno je res najbolje da ne drezam vanjo in ji pustim čas, da se znova najde pri meni. Saj kar zaupam vase ampak mi je žal, če jo vidim žalostno.

#6 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:07

Dober si! :palec: Želim ti veliko sreče in potrpljenja! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#7 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:11

Ti si pa res dober. Pa mislis, da bi bila tudi ona pripravljena tebe tolaziti, ce bi bila situacija obratna?
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#8 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:15

Jasno, morda ga je že kdaj x:Dx

#9 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:16

Se vedno sva skupaj, pač ni moja odločitev temveč njena. Verjetno je res najbolje da ne drezam vanjo in ji pustim čas, da se znova najde pri meni. Saj kar zaupam vase ampak mi je žal, če jo vidim žalostno.

:eek: :eek: waw...

zanimivo to da je človek s takšnim srcem zploh zabredel v štorijo v kateri ga varajo...česa se moraš naučiti?
če ne bi potreboval takšne izkušnje bi naletel na kakšno kot sem npr. jaz x:Dx in bi bili metuljčki in čebelice.... ....

ampak očitno je nekaj...

#10 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:26

V bistvu razmisljas zdavo.. Samo to ni noben problem.. je pac zalostna.. Na nek nacin razumljivo.. na drugi nacin pa je malce cudno to, da je zalostna.. ceprav ni panike... vse je cool.
A ti si se prijatelj s tem njenim prijateljem, ali sta tudi vidva prekinila stik?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#11 ocka

ocka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:30

Sej ne vem če bi temu rekli varanje (ali pa), prav gotovo pa je v vsakem partnerskem odnosu nekaj interesov, ki se križajo, vendar se po moje da vse uskladit. Sploh pa ker jo ljubim sem ji rekel da se mora sama odločiti (drugače bi lahko tudi jaz). S svojim življenjem sem prav zadavoljen, kar ne bi mogel trditi zanjo. Res pa je da je včasih dolgočasno-služba domov-otroci-služba... ampak tako pač je. Ko je čas za zabavo si ga pa tudi vzamemo.

#12 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:35

takšni liberalni odnosi mi niso ravno jasni... mislim ne vem no...ne vem, če je to ljubezen...

#13 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:37

Sestrica, si še premlada, da bi to razumela x;)x

#14 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:51

takšni liberalni odnosi mi niso ravno jasni... mislim ne vem no...ne vem, če je to ljubezen...


Vsekakor je vse kar ni liberarno.. nasprotje ljubezni.. ker ze ljubezen sama po sebi je liberarna. V koncni fazi pa ljubezen niti ne obstaja.. ker ce obstaja ljubezen.. potem obstaja tudi nekaj, kar ni ljubezen.. ampak le kaj bi to bilo.,. se sprasujem? Kaj najdes v tem svetu, kar ni ljubezen?

In ce ljubis sebe.. ker drugega je nemogoce ljubit.. samo sebe je mozno.. kako potem imeti problem, ce partner, ki niti to ni, ker je le clovek.. (dajati cloveku pridevnike, ni prevec modro).. torej kako imeti problem, ce partner ima prijatelja? Res se pojavi enakovredno vprasanje.. cemu ta partner potrebuje prijatelje taksne vrste... ampak ce jih potrebuje, jih pac potrebuje.. Ne mores to zavirati, ker naredis bumerang. Potem si sele v kasi!
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#15 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:57

seveda- če partner potrebuje "prijatelja" naj ga ima ampak jaz grem stran- to je edino jasno- drugo pa vse odbljuz. x:)x x:)x

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:58

Kako si kruta :sori:

#17 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:02

seveda- če partner potrebuje "prijatelja" naj ga ima ampak jaz grem stran- to je edino jasno- drugo pa vse odbljuz.  x:)x  x:)x

Kot si prej rekla.. niti ne bos srecala taksnega partnerja, ki ne bo tvoje ogledalo.. tko da ni bojazni..

Ce pa bi ga srecala.. in ce bi sla stran samo zato, ker ima on prijateljico.. potem je tudi to zelo cudna ljubezen.. se ti ne zdi? V bistvu strasno pogojna.. kar pa je paradoks..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#18 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:03

Res pa je da je včasih dolgočasno-služba domov-otroci-služba... ampak tako pač je. Ko je čas za zabavo si ga pa tudi vzamemo.

Tud pri nas je sluzba, domov, otroci...itd. Ampak tako pac je, ko se enkrat odlocis za otroke in ce nimas kaksnih babic in varusk stalno pri roki. Pa ni prav nic dolgcas. Si pa ne morem predstavljat, da bi se v koga zaljubila(kar se lahko zgodi....nikoli ne reci nikoli x:)x ) in da bi me potem v primeru nesrecne ljubezni moz tolazil....ajaj...to nikakor ne bi slo....Prej bi morala jaz njega prositi, da mi oprosti, ce ne bi ze prej dobila kaksnih kovckov pred vrata x^x . Pa tudi sama....pa naj ga se tako ljubim....ga ne bi mogla tolazit ce bi ga kaksna prijateljica zapustila (no ja...spet smo pri tistem...nikoli ne reci nikoli :8): )
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#19 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:06

Res pa je da je včasih dolgočasno-služba domov-otroci-služba... ampak tako pač je. Ko je čas za zabavo si ga pa tudi vzamemo.

Tud pri nas je sluzba, domov, otroci...itd. Ampak tako pac je, ko se enkrat odlocis za otroke in ce nimas kaksnih babic in varusk stalno pri roki. Pa ni prav nic dolgcas. Si pa ne morem predstavljat, da bi se v koga zaljubila(kar se lahko zgodi....nikoli ne reci nikoli x:)x ) in da bi me potem v primeru nesrecne ljubezni moz tolazil....ajaj...to nikakor ne bi slo....Prej bi morala jaz njega prositi, da mi oprosti, ce ne bi ze prej dobila kaksnih kovckov pred vrata x^x . Pa tudi sama....pa naj ga se tako ljubim....ga ne bi mogla tolazit ce bi ga kaksna prijateljica zapustila (no ja...spet smo pri tistem...nikoli ne reci nikoli :8): )

No tole pa je se boljo cudno.. da bi morala prositi odpuscanje, ker si nekoga pac imela rada.. Ali pa da celo dobis kovcke zaradi tega... Kje je tuki logika? A si lastnina?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#20 ocka

ocka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:09

Tjazy, res je, karkoli zelis zavirati dobis nazaj v glavo s vso preteklostjo vred. Dopustiti moras človeku da naredi kakor hoče in misli da je prav (če "prav" sploh obstaja). Sicer se mi pa ne zdi logično v tem "modernem" svetu vse to ločevanje, kreganje... Če sprejemaš sebe moraš sprejemati tudi soljudi takšne kakršni so.

Z njim nisem bil nikoli prijatelj-enkrat sem govoril z njim v družbi pa hotel sem iti zraven ampak nisem bil povabljen, silil se pa tudi ne bom. Sicer pa trenutno ne vem, kaj naj bo se z njim pogovarjal.

#21 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:10

Pogodba je pogodba :sori:

#22 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:12

Jah.. v tem pruimeru jasno ne.. Sem mislil, da ga je kdja povabila domov.. ker bi bilo pac nekako gostoljubno.
Vsekakor, pa moje spostovanje za tvojo reakcijo glede tega.. ceprav je v bistvu to cisto naravna reakcija.. ni nic posebnega.. ampak vseeno.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#23 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:13

ponekod logika odpove......tako smo polni ljubezni, da kar sikamo in pakiramo vse poprek...uau, človeška tolerantnost ne pozna meja... (malo sem cinična)x:Dx :xx!: x^x x:o)x :vragec:

ocka in tjazy :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#24 _marjetica

_marjetica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:16

ocka,......oprosti, a najbolj te ne razumem !!! žena se je skregala z ljubimcem, ti pa bi ji pomagal???... :O: :O: :O: :O:

...oprosti, da jaz se "bojim" da bo čez čas našla drugega ljubimca, drugega prijatelja.... xcivx xcivx

..a se ne počutiš nič kit kakšna "copata" ????...

... si se kdaj vprašal zakaj sploh vztraja ob teb... mogoče zaradi materialnih stvari, ....?? .. nevem , ker te ne poznam

..sicer pa : ....ne smem in ne morem te soditi...ker nisem v tvoji situaciji...........saj nekomu "soliti pamet" je lahko, ko pa se sam znajdeš v podobni ali še hujši situaciji, takrat pa je "hudič"..ko si vpleten tudi čustveno ......... x;)x x;)x

..saj bo..in mislim, da morš velik razčictit sam pri seb.... potem pa bo vse OKx;)x

Lp

Marjetica

#25 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:25

marjetica :palec:
mislim da imata oba seksajoča prijateljstva x:Dx
no itak vsak dobi kar si zasluži.
imam pa povsem prav da resnična ljubezen ne vključuje skakanja čez plot.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0