Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nezvestoba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
261 komentarjev na to temo

#26 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:36

ti že veš x;)x  x8Dx

ribice ja :D najrajši ribiči lovijo ribice :D hehe, sicer pa osebno še ne poznam nezveste ribice... poznam pa enga nezvestega ribaka :D (kar seveda pomeni le eno, poznam bolj malo ribic)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#27 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:37

A je mozno predvideti potencialnega skakalca cez plot v astroloski karti?

Je možno. x^x

Vsak človek v določeni situaciji reagira drugače, pa naj bo to rak, strelec, škorpijon ali dvojček. V zvestobo partnerja se moraš prepričati sam. Horoskop, oz. astrološka karta nam samo pove, da se bomo znašli v določeni "tvegani" situaciji. Vsakdo izmed nas lahko v določenih okoliščinah postane prevarant ali zapeljivec. x;)x
Dum spiro, spero.

#28 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:43

Sm vedu. x;)x x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#29 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 11. julij 2004, 16:28

V zvestobo partnerja se moraš prepričati sam. Horoskop, oz. astrološka karta nam samo pove, da se bomo znašli v določeni "tvegani" situaciji.  Vsakdo izmed nas lahko v določenih okoliščinah postane prevarant ali zapeljivec.

x:Dx :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 17:17

sej astrolog reče to, v bistvu pa zraven z  očki pogleda še pet drugih stvari... ki se tud ujemajo...

ja, tako priblizno...

Podobno kot ti podatek Riba in neptun v Skorpijonu ne bo po defoltu dajal umetnikov ali medijev, ko pa bo oseba imela se luno v ribah, venero v biku, uran na mcju in neptun na ascendentu... (x;)x) ins e kaksen polozaj za piko na i - pa bos seveda v to potem skorajda preprican - seveda pa ne bos mogel zgolj izpostaviti - venera v biku da to.

Sokrat, ja, verjamem, to jemljes kot nekaksne trofeje, o tem celo zelo rad govoris, torej se ti zdi kul shokirati - in to da je riba?
Menim da je to tvoj uran na ascendentu v skorpijonu - morebiti pa je se kaj v 12.
Ne zanemarimo tudi dejstva, da imas luno v biku, kot receno, so biki veliki uzivaci in je med njimi precej potencialnih skakalcev cez plot.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2004, 17:22

Haha js mam dol zajčke k s čudnimi nameni skačejo čez ograjo :D hehe khm plot, jeah, je že seno na drugi polovici bolj vabljivo, pol pa spet nazaj, večkrat na dan, tko da ko bo 13 znamenje zajček, bodo to tahudi skakalci, sicer pa tale sokrat :D uran na asc praviš? :D hm temu sem se pa zmaknil za las (za par let) :D hehe v drugi hišci je najbrž ful bolj mirno...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#32 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 11. julij 2004, 17:35

Ko ze zajce omenjas..se bom jaz svojo zgodbico povedal, ne sodi ravno v temo Nezvestoba, ce pomislim boljse, pa vseeno ;)

Torej, lani, za Veliko noc, je moj necak dobil za darilo pritlikavega zajcka, belega, zivega.
Ga je imel dva dni, je trebalo skrbet za njega, pa se ga jasno navelical...otrok pac.
No, sem ga jaz 'podedoval', ga jasno hranil...in cudo-zajec sploh ni bil pritlikav, zrasel je do ene 5kg x:Dx
Ker zajcev nihce doma ne je (zdajle so si vsi vegeterjanci odahnili :vragec: x;)x ) sem ga podaril znancu, ki ima hlev, zajce, pa ostale zivali...

Se zanimivost: zajcu je necak dal ime Marko...no, potem se je izkazalo da je zajklja (pri tem znancu je namrec povrgla 5 nepritlikavih x;)x zajckov ) .


Zajci .... x:o)x

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2004, 18:04

Markica pač :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:30

Oh, saj se šalite na to temo x:Ix x:Ix x:Ix

Pred leti je šla moja draga in neomajna prijateljica k astrologu :palec: . Tik preden je vstopila, jo je zvilo od strahu :eek: , pa je možakarju dala kar moje podatke :eek: :eek: x:Dx

Astrolog ni bil od muh, pa jo je na 5 minut zasliševal, če je sigurna, kar se tiče podatkov. Recimo, ni mu šel v račun videz, pa mutavost prijateljice(iz moje natalne pa kar bode jezičnost x:Dx ).

Od astrologa pa je primahala kar k meni. Ljuta kot puška zaradi lastne neumnosti x:Dx x:Dx . In se znesla nad mano :eek: :eek:

'Tako da veš: večje varalice kot si ti, ti, ti, ne jaz, uni tip še ni videl!!!'' :eek: x:Dx x:o)x x:Ix

No, moja 12. hiška je prazna, sem pa nekje prebrala, da je za rogove zaslužen Uran v 7. hiši. Moj je prav tam, v konjunkciji z Marsom, oba v Tehtnici :eek: :eek: .

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:32

nO, saj jaz sem pa riba, z venero v biku in z jupitrom v 5. x;)x

Tole kar pravis, to je pa res.
se je ze kdaj zgodilo, da mi je kdo dal napacne podatke, se je kaj zmotil ali kaj, zanimivo je, da je vsakic meni bilo, kot da nekaj ni prav...
pa nisem videla cloveka in nic, a nekaj 'me je motilo'..
No, potem se je parkrat izkazalo, da je bilo tole...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:38

In kak naj zdej jst ugotovim, če imam Uran v 7. hiši itd. Pismo, vi ste čist odpelani :eek: :inocent: x:Dx :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:43

Planete in bajte lahko ugotovis na LN izracunu ze... ni pa tudi razlag (se oz. v tej verziji, online, free)..
hehe, ti mas ziher venero v 12., jupiter v 5., mars in uran pa v 7. x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:44

Nimaš, nimaš, ne skrbi. x:Dx Ampak glih če ne bo tranzitni ušetal noter v 7. Kaj pa pol, mmm? x;)x :vragec:
Dum spiro, spero.

#39 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:53

Mick! :palec: Na LN imaš vse potrebno, da vse to lepo izveš :att: :att:
(greš na izračun osebnega horoskopa), čeprav z asc Devica in Marsom v Devici nisi ravno v prvi vrsti med tistimi, ki jih vse srbi po skokih x;)x x;)x
Manj, a kvalitetno! x;)x x;)x x:)x



Marsa :palec: x;)x x;)x

Neverjetno tole z videzom :eek: . Prijateljica je Škorpijonka, z Luno v Ško in Asc. v Raku. Totalno ško videz, močno izklesane poteze, ško nos, špičasta brada, temnejša, ne preveč lepa polt in zelo, zelo čutne oči.
Jaz pa sem svetle polti in las- Luna v Devici.

#40 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:56

xscratchx ... svoje čase zvestoba ni bila ravno moja največja kvaliteta :8): xcivx ... pa gledam karto... nič od naštetega nimam v njej... :blink: xzobkox

#41 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:57

xscratchx ... svoje čase zvestoba ni bila ravno moja največja kvaliteta  :8):  xcivx ... pa gledam karto... nič od naštetega nimam v njej...  :blink:  xzobkox

hehe, :D ehja priložnost dela tatu... :D horoskop nima skor nič s tem al kuga
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#42 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:04

horoskop nima skor nič s tem al kuga

... to pa nisem čist ziher xDDx ... samo... razmišljam... morda so vzroki/nameni/... različni in je to tudi v karti potem drugače vidno... ne vem... maybe x?x :inocent: xnckrivx

#43 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:04

Mick!  :palec:  Na LN imaš vse potrebno, da vse to lepo izveš :att:  :att:
(greš na izračun osebnega horoskopa), čeprav z asc Devica in Marsom v Devici nisi ravno v prvi vrsti med tistimi, ki jih vse srbi po skokih x;)x  x;)x
Manj, a kvalitetno! x;)x  x;)x  x:)x

Ja no, saj vem, jst bi to mal po bližnci, no x:o)x :vragec: Hi-hi......tist pa mi je všeč......manj, a kvalitetno. x:px ....če ti ne rata še enga druzga konekšna z bejbo vzpostavit razn tistega z mickenim je bl tak....bl tak.....bl tak.....ma, bl tak, no. x^x

Odpelan ste pa vseen, tk. x:o)x x:Dx :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:09

mateja, a nimas mars v 12.? ;)
jaz tudi nisem sodila k najbolj zvestim, je pac 'posteno', da povem, ko glih cvekam tole... ;)
Ampak menim, da ni jupiter v 5. zasluzen...
To je bil moj pluton in neptun.... pa tudi uran - v primeru slednjega pac je to pomenilo, da sem imela 6 tipckov, ki so vsi 'hodili z mano', jaz pa z nikomer od njih. x:px x:o)x :vragec: :8):

Ruby, jaz tudi ne zgledam skorpijon, pravzaprav zgledam luna v ribah - srcasta faca, licnice, oci in spic. brada... suhe noge...
A vseeno, ma nihce mi ne pripise ribe... vedno so mi v kakih 80% skorpijona ali vec, se celo frendi, ki se dobro poznamo in VEJO, da sem riba, recejo, kaj si ze ti, skorpijon a ne?
Se celo na radiu pri marjetki, ki me sploh niso videli, je v nagradni uganki, kaj da sem po horoskopu, prva oseba ki je klicala, rekla ce sem skorpijon (glede na to, da potem nihce ni uganil vec, je ta oseba dobila koledarcek, kao, 'delno' je imela prav... xDDx)... pa me sploh niso videli - in tudi govorim prevec za tipicnega skorpiona.
V Chatu, za stos, kaj da sem, free (tedaj smo se ravno spoznali) takoj rece, sco. :D

sem pa ugotovila, da jih je veliko, ki so precej zgovorni, in potem postekala, kaj je potem nekaksen skupni imenovalec - intenzivnost - zato tolk cvekanja vcasih, prepricljivost, silovitost... :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:14

Vsak človek  v določeni situaciji reagira drugače, pa naj bo to rak, strelec, škorpijon ali dvojček. V zvestobo partnerja se moraš prepričati sam. Horoskop, oz. astrološka karta nam samo pove, da se bomo znašli v določeni "tvegani" situaciji.  Vsakdo izmed nas lahko v določenih okoliščinah postane prevarant ali zapeljivec. x;)x

To si zelo dobro povedala, oona. :palec:
sem razmisljala, seveda, takole je...
... mora se poklapat pac nekaj stvari, okoliscin - nenazadnje sta v tej temi obravnavana vsaj dva...
Da sklenemo; tezko je vse predvideti, vendar potenciale pac lahko vidimo - ce so 'nastavitve' ali ce jih ni... xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:17

mateja, a nimas mars v 12.? ;)

x:Dx :palec:... (pih, sem mislila, da bo kaj 'večjega' x:Dx x:o)x x:px )

... ni mi tole ravno v čast, pa saj imam še veliko tovrstne 'zgodovine' x:Ix ... ne skrivam pa ne, zdi se mi, da je ravno to tisti tapravi žmoht, namreč, moja osebna izkušnja, ko nekomu lahko rečem 'poznam to, bila sem tam'... ja, marsikje 'sem bila'... xcivx x;)x

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:21

Saj je dovolj - 'prikrite vezi' z moskimi osebami, nekaksne tvoje osebne skrivnosti... asc je os prve hise, torej tudi videnega - to pa ni vidno... ker je v 12. ;)
meni se zdi kar logicno, pravzaprav - pa veliko ljudi poznam s tem polozajem in vsi smo ga precej sr******. :)

Ja, jaz se tudi ne sramujem svojih izkusenj, tocno to kar pravis - tam sem ze bila...
Torej ko bo konec ne - ah, k***, zivel sem pa le (*Magna Purga, saj najbrz ves, a za druge), pac pa - ejjj, ZIVEL SEM!!! :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:33

mateja, a nimas mars v 12.? ;)

x:Dx :palec:... (pih, sem mislila, da bo kaj 'večjega' x:Dx x:o)x x:px )

... ni mi tole ravno v čast, pa saj imam še veliko tovrstne 'zgodovine' x:Ix ... ne skrivam pa ne, zdi se mi, da je ravno to tisti tapravi žmoht, namreč, moja osebna izkušnja, ko nekomu lahko rečem 'poznam to, bila sem tam'... ja, marsikje 'sem bila'... xcivx x;)x

Uh, vedno bolj si mi všeč! :palec:
Zakaj naj ti ne bi bilo v čast ali pa?

Saj je vendar tole tema o astro pokazateljih za nezvestobo x;)x , razpredamo o aspektih in natalnih planetih, ki kažejo na te 'POTENCIALE',

imamo pa nekje tudi temo VARANJE, pisanja nekaj strani-če maraš moraliziranje, iskanje opravičil, mnenja :o|o: -pih, jaz imam že raje temo PRDETI x;)x x:Dx x:Dx x:o)x

#49 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:36

imamo pa nekje tudi temo VARANJE, pisanja nekaj strani-če maraš moraliziranje, iskanje opravičil, mnenja :o|o: -pih, jaz imam že raje temo PRDETI x;)x  x:Dx  x:Dx  x:o)x

:palec: :palec: :palec: x:Dx

Meni se zdi, da v nekaterih kartah pokazatelji kar v oči bodejo... x;)x
Dum spiro, spero.

#50 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:41

aaaa, Marsa... zdaj pa mi je kapnilo ... tisto 'svojga dnarja vredna' xcivx x:Dx ... dobro si tole o marsu v 12. :palec:

(magna purga x8Dx x:px :palec: (same življenjske x;)x ))

Ruby x:Dx :palec: ('raje temo PRDETI')... x;)x :P




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0