Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 13


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3606 komentarjev na to temo

#26 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. september 2004, 10:54

Folk, prihaja jesen, večkrat se bom uzrl v zvezde, pa že sedaj pogledam, kaj ena prisrčnega tule napiše, ob večerih ne smem pozabiti kdaj pa kdaj prižgati svečke, njen plamen je takooo prijeten... pa je začel na to jesen zasijti tudi tule.... xsrcx xsrcx

No danes sem spet pojahu bicikel in premišljeval, kako deluje misel - priti pri prvem semaforju na zeleno. Cca. 5 minut vrtenja pedalov. Odločil sem se, da bom 5-tič zaporedoma pripeljal do semaforja ob zeleni! Torej moram prepustiti vesolju, da uskladi moje hotenje, moč vrtenja pedalov z menjavanjem semaforja. Drugače si ne znam razlagati, kako sem pripeljal v trenutku, ko je odpiral semafor.

Danes je torek, malo bolj resen dan, ko še posebej posvečam pozornost predmetu "fizika telesa". NIti se ne vznemirjam, ker "učenje" še ne obrodi konkretnih rezultatov. Pomeni samo, da je treba delati in delati...

Piiiiko ma vas rad xsrcx

P.S. O Kristus, kako lahko z enim srčkom osrečiš veliko ljudi, enega namalaš vsem, vsem se bo na ekranu pokazal svoj, njegov...
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#27 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. september 2004, 11:01

hojla, našponan tale dan, pa vsa sem out, neverjetno tud na roditeljski sestanek verjetno ne bom šla, to se bo( če se bo ) prvič zgodilo... grem sedajle pogledat, kako kaj moja kri izgleda, čakam izvide, pa nazaj v službo, pa ene položnice moram nujno danes poiskat, ker če ne, moj spat ne bo mogel... pismo, da bi bil od nekdaj tolk vesten glede tega :xx!:
Mick, vidiš kolk te razvajajo... Janjak očitno je pogovorček včeraj pomagal in si danes spala spanje mirnega, jaz pa skoraj nič,zunaj pa sonček in toplo, mi paše
ajd, mejte se

#28 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. september 2004, 11:12

selene xsrcx

piko, kaki avatar x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#29 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. september 2004, 11:16

ijoj. jaz bi pa danes šla malo naokoli... kako lepo vreme... bo treba koga ven zbezat... sam kaj k so vsi po službah al pa bolni. kr ena viroza razsaja... bom mami zvlekla ven.. al pa ona mene... x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#30 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. september 2004, 12:17

jes, izvidi boljši kot nazadnje, tko na oko moje laično, bomo videli, kaj pravi zdravnik, ma sem jaz vedela da se bom pošlihtala brez tabletk x:Dx končno neki pozitivnega v tem dnevu x;)x
aja pa položnice našel poštar, ker jih je šele danes prinesel... bemu, se mi je moj moral opravičiti po telefonu, ker sem doživela pravo lekcijo včeraj, kot bi bila otrok, če ne bo tega spremenil, se zna naredit, da bo sam nad seboj lajal :xx!:

#31 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. september 2004, 12:25

super selenca... sem ful vesela. zdravje je na prvem mestu! x:Xx x:Xx x:o)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#32 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. september 2004, 12:25

selene :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#33 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 14. september 2004, 12:28

Selene beyba x:Xx x:Xx :palec: :palec: :palec:

#34 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 14. september 2004, 12:29

Selene, očitno si imela jutranji grenek koncentrat - a to se nam vesoljskim sestricam dogaja x:Ix x:Dx - zdaj je pa očitno na vrsti koncentrat dobrega x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#35 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 14. september 2004, 13:33

Tko zakluču dons s službo, zdej morm še k urarju, k se mi je pašček strgal pr uri :vragec: :xx!: , pol pa po gospo svinsko, pa domov :hepko: :hepko: :hepko:
No pa uživajte v preostanku dneva, pa se kej prklopm k domov pridemo :palec:

:palec: :palec:


#36 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. september 2004, 14:09

Folk, prihaja jesen, večkrat se bom uzrl v zvezde, pa že sedaj pogledam, kaj ena prisrčnega tule napiše, ob večerih ne smem pozabiti kdaj pa kdaj prižgati svečke, njen plamen je takooo prijeten... pa je začel na to jesen zasijti tudi tule.... xsrcx  xsrcx


ma pa ja de, poleg Astre in Candlelight moram tule uvrstiti tudi boginjo Lune, (le katera pa je bila grška boginja lunineganeta?), se tudi popravlja, malo več sproščenosti, morda se ne bo več tako skrivala za oblaki, ko pogledam med prijavljene člane, pa je običajno pri taskritih ...

Samo tako naprej, ker je prav to važno - da gre naprej
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#37 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 14. september 2004, 14:35

Objavljena slika Jupi, še malo, pa bo konec službice...zdele sem drugače ful zaspana, sam vem, da bo takoj boljše, ko pridem ven na sončka...

xvrtcx Selena...držim pesti zate, da se bo vse rešilo, tako kot je treba xcrossfingx xgoldfishx xcrossfingx

VSEM ŽELIM LEP DAN ...UŽIVAJTE...še posebaj probajte čim boljše izkoristiti te zadnje tople sončne dneve... x:Ix x:Dx x:Xx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#38 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 14. september 2004, 14:40

Evo, moj šihtek bo tut kmal u kraj x:Dx x:o)x x:Dx ,

Kokr se je dan čudno začel, je nadaljevanje boljše. Kar nekaj zadv sem v službi pošlihtala, nekaj že starejših, ki sem jih vseskozi mal na stranski tir odrivala, zdaj mislim,da bo do konec tedna vse spedenano, jupi x:)x :palec: .

Končno, po ne vem kok cajta, greva enkrat s Trudijem normalno domov, ob normalni uri. Mogoče jo bom s cyberčkom na sprehod mahnila, pa mogoče bova z likalnikom kako rekla, pa kaka knjigica, pa mal Trudija utrudim x:Dx x:Xx x;)x :palec: , pa jutri točno spet vstat x:Dx x:Ix :palec: .

Želim vam prijeten pa tudi navihan preostanek dneva
x:Xx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 15:59

Folk, prihaja jesen,

xyesx xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. september 2004, 16:00

Jst pa bom moral mal potegnit do večera :xx!: .....k..c pa tako napredovanje.  x;)x  x:o)x  x:Dx

Ponavadi se napreduje naprej, navzgor, včasih se pa napreduje navzdol. Vprašaj aakhija. x^x
(Pa če je že bil v Putikovi jami!) x:Dx

Napredno pojdi s časom naprej - do večera! Na tvojo srečo se dnevi krajšajo, čez dober mesec bomo pa še premaknili ure, in takrat bo večer še bolj napredoval.

Za dom... s ..., naprej!

Pppppiko
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 16:01

jes, izvidi boljši kot nazadnje, tko na oko moje laično, bomo videli, kaj pravi zdravnik, ma sem jaz vedela da se bom pošlihtala brez tabletk x:Dx končno neki pozitivnega v tem dnevu x;)x

:palec: x8Dx

.... ker sem doživela pravo lekcijo včeraj, kot bi bila otrok...

Poznam tole, sovrazim ce sem v taki situaciji. xrolleyesx :xx!:

..., če ne bo tega spremenil, se zna naredit, da bo sam nad seboj lajal :xx!:

x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 16:02

... ma pa ja de, poleg Astre in Candlelight moram tule uvrstiti tudi boginjo Lune,...

x?x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. september 2004, 16:17

... ma pa ja de, poleg Astre in Candlelight moram tule uvrstiti tudi boginjo Lune,...

x?x

pogledam na Najdi.si iskani niz boginja selene, pa najde bore malo.
Google najde več uporabnih slovenskih strani.
Pri iskanem nizu selene v jeziku Slovenščina poda Lunin net na vrh iskanih!

Boginja Lune - Selene, se je rodila titanu Hiperionu in titanidi Teii.
tudi: Selene - po grško Luna

Če je bil vprašaj o tem x?x
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 16:20

x!x haha, noro! :eek: x!x x8Dx x:Dx :palec:
Ja, iskalniki dleujejo tako, da ne samo da najde predmet iskanja, da tistega, ki je na straneh, ki se najveckrat obrnejo...
Tako je res v stevilnih kategorijah LN zgoraj - preprosto zato, ker je na to temo najvec klicev semle.

Pih, selene! x;)x x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. september 2004, 16:36

Pozdravljeni vsi skupaj x:)x !

Lep večer vsem, gremo naprej, B. x;)x xsrcx :palec:


#46 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. september 2004, 16:38

Ja, iskalniki dleujejo tako, da ...

A v tem tiču grmi zajec! x:Dx
bi rekel lunatik, ki s svojim brzostrelnim tičem virtualno postreli še in še lunatic...
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 16:47

...'brzostrelnim ticem!' x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 14. september 2004, 16:48

tale preklemanski žulj...se razvija v eno katastrofo... :xx!: ..zdaj pa res moram mal pobrskat okol...kako si naj tole zacelim...

Astra


Astrica.....lahko ti dam nasvet za odličen "flajštr" :2src: , ki je kot koža......se ne prilepi na rano, vsrka gnoj in tekočino in hkrati naredi oblogo na rano. xsrcx ......preizkušeno in ne moremo več brez njega doma x;)x .....preverjeno tudi pri diabetikih (smo kolegu rešili prst na nogi s temi obliži, ker je imel gangreno) :eek:

obliži so uvoženi - firma ConvaTec, flajšter pa je Granuflex

lahko ti dobim telefon trgovine v Mariboru, kjer ga prodajajo če boš želela xDDx :2src:


Splača se probat! x;)x
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#49 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. september 2004, 16:55


tale preklemanski žulj...se razvija v eno katastrofo... :xx!: ..zdaj pa res moram mal pobrskat okol...kako si naj tole zacelim...

Astrica.....lahko ti dam nasvet za odličen "flajštr"
... obliži so uvoženi - firma ConvaTec, flajšter pa je Granuflex
... Splača se probat! x;)x

O, tole z žuljem sem pa spregledal! :sori:
Zato pa nisem tega nasveta o obližih .... :palec: :palec: :palec:
Ja, splača se probat! xsrcx

Sam si za hitro celjenje pomagam z navadnim obližem, na katerega nakapam propolisove kapljice. Če je zagnojen, se tudi lepo celi. Obliž se tudi ne zalepi za rano. Vsak večer zamenjam obliž in po nekaj dneh je zaceljeno.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#50 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 14. september 2004, 17:25

Ahh, dogaja...
(saj veste,da se na vse vas spomnim kdaj, ceprav ne omenjam tega posebej vsakic,a ne.. Mick, Astra, Soncna, Aakhut, Nino, Piko, Pujsa, Trudi, Marsa... everybody... x:Xx ) -- a smo neki sentimentalni al kaj to zdej xrolleyesx x:Dx

Uspela oddat indeks in se prijavit na zagovor diplome, ne da bi nasli kaj manjkajocega.. Noro, kako je clovek vesel in skace od navdusenja, ko mu poloznico za skoraj 9 jurjev dajo x:o)x
Enim ljudem bom morala bit se zelo hvalezna (in jim tudi bom), ce bom uspela imet zagovor pred koncem meseca, da se lahko vpisem naprej..

Ce sem vpisana naprej in imam status.. dobim sluzbo verjetno.. ali dve.. ful nekih stvari se odpira.. ampak pogoj je status.. saj bo slo...

Mami se dokoncno odselila.. Bo treba zacet prodajat hiso.. J***ga, kljub vsemu je obcutek trenutno boljsi kot zadnjih nekaj mesecev.. Se pucajo neke stvari.. kar je pa tud v redu, dolgorocno.. Poskusam ocitu stat ob strani...

Dobila danes odklenjen mobi, da ga posljem v Novo Zelandijo.. Se druga prijateljica mi uhaja tja :sori: No, se vedno nam internet ostane.. kaj bi brez mailov...

Nekdo me je spomnil na ciklame... Se zapeljala z avtom en krog okrog vasi, parkirala pod hribom in nabrala sopek. x:o)x da ne bi slucajno prevec hodila... x:Dx


Grem malo na cvek k moji naj kelnarci.. Fajn bodte!
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0