Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 13


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3606 komentarjev na to temo

#76 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. september 2004, 22:10

Zelena milja tudi meni bila všeč...tako...od začetka nič kaj..pol pa pritegne x^x
Pa ne vem, če ni to edino leposlovno delo, ki sem ga prebrala zadnjih 6 mesecev...(z lepim se hvalim x;)x )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#77 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. september 2004, 23:05

Lahkonoč.... ;) grem js spat... pa pridni bodite ponoči... x:Xx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#78 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 14. september 2004, 23:20

Ohohoohohooooooooooo x:px x:px x:px

Rad te imam R. x:Xx, naj bo karkoli...
Ja sam ka mali pao s lipe

#79 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. september 2004, 23:21

Oohhhhhooo volkec, pozdravljen x;)x .......sam da ni R - rdeča kapica :vragec: x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#80 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. september 2004, 23:28

Je ja x:Dx Zato pa pravi - karkoli. Ker jo bo Volkec popacal.. x:Dx ..po tistem, ko se bo pozanimala za vse veliko x:Dx (oči in usta in to x:Dx )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#81 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. september 2004, 05:31

x:)x jutro x:)x

včeri je bil pa ful fajn dan. Sem skoz okrog skakala s prjateljicami... na koncu pri ženi na piru pristala... mislim, da ne bi blo nič narobe če bi kašnega manj spila :inocent: važen da sem dons ok in bomo prežvel. Sej res dons je plača... :O: x;)x Jah nč lubčki moji upam, da bo čim manj za delat dons in bom lohk čvekala. lep pozdravček x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#82 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. september 2004, 05:32

aja! Kriss čestitam!!!! :palec: :palec: x;)x x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#83 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2004, 06:23

dobrojutrodoberdanvsem

marsa...a s tvojimi rokami ni pa še nč boljše...sem upala, da je vsaj malo bolje...pobož torej x:Xx :palec:

aiwa, zgodnja, kot običajno x;)x

pri nas ne sam, da dežuje, ampak dobesedno lije...zrak težek, vlage pa toliko, da mi začnejo lahko rast škrge...nič kaj ugodno vreme za trgatev :xx!: ...drugač bi še šlo nekak x^x

danes ful službenih obveznosti in sestankov...ne bom dala smeška gor, ker bi se moral kremžit x^x :vragec: ....no ja. mal bom prišla sem pogledat, če bo čas, bom vsaj kaj zanimivega in fajnga prebrala :onfire:

tele astropozicije al tranzicije so sprožile cel tornado v meni...definitivno se bo treba mal skulirat x:Dx :N: :N:

mejte se.... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#84 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 15. september 2004, 06:53

Dobr jutr xcivx

Sm v službi....AGAIN :o|o: xDDx xDDx
Dones nismo zaspal :palec: , jasno sm jest uro naštimal in je bobnel vse okrog, da je blo verjetno celi vasi jasno, da gre naša familija na šiht x:Ix x:Dx x:Dx .


O Žaža, dans si pa zgodna :palec: xDDx

Pujsa je pa neki tečna..... xnckrivx xscratchx , zarad tete mogoče une iz krvavca, pol pa ne vem al bo lačna dons al kaj, je svojo malco pr men pozabla xrolleyesx , se bom pa jest za oba nažrl x8Dx x:Dx .
No tolk na hitr

Lep in uspešen dan vsem skupaj :palec: x;)x


#85 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 15. september 2004, 07:03

Sm pravkar zvedu, da je naša Pujsa mela Ibrelauf x:Ix
Mislm je mal šla vsebina želodca na dan skozi usta x:Dx x:Dx x:Dx , sam njej ni blo za x:Dx x:Dx , ampak ji je pa zdej bolš :palec:


No sej je boga xrolleyesx , mislm ni, tko je pač x:Dx

#86 sanjalka

sanjalka
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 636

Objavljeno: 15. september 2004, 07:05

x:)x
Dobro jutro in lep dan vsem.

Imeli ste prav, to te zasvoji in prvo delo je skok sem k vam pol pa vse ostalo. x:Dx

Upam,da bo moj današnji dan boljši kot včeraj, da bom manj delovnih obveznosti in tekanja in na sploh, da bo bolj umirjen. :sori:

Ja sončka pa pogrešamo povsod, če že ne dežujem pa je tik pred tem da bo. :sori:

Še enkrat pohvala vsem in res je lepo tu med vami. :palec: :palec:



xrosex

#87 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. september 2004, 07:07

bomo spet vse družinsko počel... mam filing da jz tud ne bom več dolg v seb držala... mi je tolk slabo... če zdržim do malice je ok...
spet se mi je na bolš poslabšal

#88 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2004, 07:24

janjak in aiwa...držte se punce :palec: xsrcx ...pa da bi bilo čim prej bolje
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#89 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. september 2004, 07:28

amis tenks... sej bo... še ene dve urci maksimalno pa bo... k neki toplega dam v želodček bo prec vesel... x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#90 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 15. september 2004, 07:28

x:Dx x:Dx ja žlehnobo morjo dat ven xDDx x;)x

#91 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2004, 07:30

Hm, kakšen hecen dan spet že zjutraj x:Dx x:Ix . No se začne moj prvi dan, jaz se v glavi naštimam (da se ne bi pojavile bolečine), pa je do Ljubljane kar fajn šlo. No potem sem pa tistih 10 minut do železniške se vlekla ko hroma želva xrolleyesx , pa full vroče mi je ratal, pa ko sem prišla v običajno družbico, se nisem bla sposobna pogovarjat.

No pol po prvi postaji vlaka mi pa rata svinsjko slabo x:Dx , pa sem šla med kupeje se prepognit x:Ix , potem pa sem imela nekak občutek prepolnega želodca, pa še dobro, da imam vrečke za v trgovino vedno s seboj x:Dx , dons je prišla prav x;)x . No me je prijateljica vmes prišla pogledat, pa vprašat, če je bolje, pa če gre z menoj do službe :2src: xsrcx :palec: . No sem pa že čist v redu, čim je bil želodčrk manj obremenjen.

No da sem pa malco pozabila, je pa pravzaprav super, najbrž bo Trudi danes res prav rabil 2, meni pa nekak glih ni za takšno malco dons. Kok se je super izšlo.

Kristalka, čestitam x:)x xsrcx :palec: .

Marsa, en pobož na tvoje tačke :palec: , pismu, no, kaj ti tok nagajajo :o|o:

Pa en navihan dan vsem
x:Xx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#92 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2004, 07:31

trudi ... :wOOt: :angry: :sniky:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#93 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2004, 07:32

Amis, to se tkole mal heca, veš, medve z Aiwo sva ga že tok premikroskopirale, da veva, da on to tkole x;)x :vragec: x:Dx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#94 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2004, 07:35

saj vem, sam je fajn se mal pohecat x;)x ...za vaju dve pa res upam, da sta ali bosta kmalu bolje x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#95 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. september 2004, 07:36

itak... jz nimam nobene žlehtnobe v seb.... x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#96 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 15. september 2004, 07:36

x:Dx sej sam tolk, k jima bo zdej bolš, pa pol ke je šlo to ven ne bosta meli cajt na svinarije mislt x:Dx x:Xx :palec:
Jest to sam tko k ju mam x:Xx
x;)x x:Xx :palec:


#97 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2004, 07:37

:palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#98 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 15. september 2004, 07:39

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#99 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2004, 07:58

amis in janja, thanx! :)
pisem in vse pocnem z l roko, sem si dala misko na l stran, d roko pa imam pod kotom nepremicno.
Ful je odstekano takole.
Danes je najslabse, kar trga me v roki, prestavljat sploh nisem mogla, sem morala z levo roko, pocez. :o|o:
janja sem vidla v nApovedi, boga,. moje sozalje. :V:
nom kej prevec tu, totalen matr je ze teme odpret, se zarolat do dol in vse schekirat.
Pa dva vpogleda mam, pa se cel kup texta.... :V: :sori: me je kar groza, to bom pisala takole z enim prstom leve ves dan!
Ze da oznacim z misko, porabim 1 min., ker imam te kable zdaj tko vse pocez.
sem mela glino gor, mogoc se intenz. zdravi. no saj jutri moram poklicat za izvide, pa bom pol vidla.
Mejte se!
:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#100 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. september 2004, 08:05

Jutro ...kakšen dež...pri nas je sonce x^x ..no ja, saj ne bo več dolgo...nad Pohorjem se že zbirajo črni oblaki...

Janjak... x:Xx ..saj pravijo, da ena viroza razsaja... :xx!: pobož

kristalka... :palec: x:Xx ...čestitam...to ni sam denar, vsak učitelj VE, da imaš to štipendijo...in že takoj si uvrščena med boljše..
pa seveda xcrossfingx za band...aja, enga poznam, ki je tut v soboto v Europarku igral bobne... x;)x

x:Dx Mateja..ja, kwa se neki napravljaš...saj vsi vemo... x;)x x:Dx

Marsa, dej no...odklopi...posveti se svojim mehkim tkivom...razišči jih...in jih spedenaj.. x!x ...saj drgač ne bo šlo...tkole sam na pol neki... x:Xx ja, pa hvala za med...moj žulj je danes namesto enega krvaveče-gnojnega zmazka :xx!: ...ena čist simpatična krastica... :palec:

jaz pa zjutraj najprej vstala ob petih, da sem dala x:Xx gospodu, ki je šel za 4 dni v Dubrovnik...pismo, si najdejo dobre place za konference... x;)x ..no, potem sem si privoščola še uro spanja...zbudila tamalo, jo peljala v šolo...se vrnila domov...zbudila "tamalega"...mu pripravila zajtrk...in peljala v šolo... xrolleyesx ..a ne morjo met pouka ob isti uri... x?x :xx!:

Dons bom Fata...ker ima čistilka dopust...pa mi kr paše...bom ene stvari po svoje naštimala...

Lepi dnevi, polni energije, načrtov...in tut realizacije... x^x ...dokončno sem potegnila črto nad letošnjimi potovanji...ker sem ugotovila, da na silo ne gre... :xx!: ...kadarkoli sem začela kaj planirat..se mi je neki zgodilo...očitno znamenje od "zgoraj"...

Amis...drž se bejba x!x

Upam, da bo Selene dons boljše... :sori:

Aliana x:Xx


Mejte se x!x

Astra
Per aspera ad astra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0